Sławomir Sojka


Sezon 2013/2014

Bramki zdobyte w lidze: 8
Bramki ogółem: 8
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 2

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

15.09.2013 16:00KAPogwizdów-Strumień50'
25.05.2014 17:00KAPielgrzymowice-Pogwizdów25'
01.06.2014 17:00KAPogwizdów-Hażlach41'
01.06.2014 17:00KAPogwizdów-Hażlach89'
08.06.2014 11:00KABrenna-Pogwizdów42'
15.06.2014 17:00KAPogwizdów-Cieszyn31'
15.06.2014 17:00KAPogwizdów-CieszynK38'
19.06.2014 17:00KAKończyce M.-PogwizdówK8'
Żółte kartki w lidze: 4
Żółte kartki ogółem: 4

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

05.10.2013 15:00KAHażlach-Pogwizdów
13.10.2013 15:00KAPogwizdów-Brenna
06.04.2014 15:00KAPogwizdów-Kończyce W.
13.04.2014 15:00KAPogwizdów-Zebrzydowice
Czerwone kartki w lidze: 1
Czerwone kartki ogółem: 1

Czerwone kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

11.08.2013 17:00KAKończyce W.-Pogwizdów84'
Czas gry w lidze: 954 min.
Czas gry ogółem: 954 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

11.08.2013 17:00KAKończyce W.-Pogwizdów84 min.
25.08.2013 11:00KAPogórze-Pogwizdów90 min.
07.09.2013 16:00KADrogomyśl-Pogwizdów60 min.
13.10.2013 15:00KAPogwizdów-Brenna90 min.
20.10.2013 15:00KACieszyn-Pogwizdów90 min.
06.04.2014 15:00KAPogwizdów-Kończyce W.90 min.
27.04.2014 16:00KAPogwizdów-Pogórze90 min.
01.06.2014 17:00KAPogwizdów-Hażlach90 min.
08.06.2014 11:00KABrenna-Pogwizdów90 min.
15.06.2014 17:00KAPogwizdów-Cieszyn90 min.
19.06.2014 17:00KAKończyce M.-Pogwizdów90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1950
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice195
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Kończyce M.1631
4Pogwizdów1630
51909 Piast1630
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1624
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Dębowiec1619
12Kaczyce1618
13Pielgrzymowice1617
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna1021
3Górki W.1120
4Wielkie II1117
5Nierodzim1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Pewel Śl.1223
5Jeleśnia1223
6Korbielów1321
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131