Fabian Śliwa


Sezon 2014/2015

Bramki zdobyte w lidze: 2
Bramki ogółem: 2
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

24.08.2014 16:00LOBCisiec-Żabnica10'
05.10.2014 15:00LOBCzechowice-Dz.-Żabnica81'
Żółte kartki w lidze: 5
Żółte kartki ogółem: 5

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

13.09.2014 16:00LOBKoszarawa Ż.-Żabnica
27.09.2014 16:00LOBChybie-Żabnica69'
05.10.2014 15:00LOBCzechowice-Dz.-Żabnica13'
25.10.2014 15:00LOBWisła-Żabnica37'
26.04.2015 16:00LOBŻabnica-Koszarawa Ż.53'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 2375 min.
Czas gry ogółem: 2495 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

09.08.2014 17:00LOBBestwina-Żabnica90 min.
16.08.2014 17:00LOBŻabnica-Landek90 min.
24.08.2014 16:00LOBCisiec-Żabnica90 min.
27.08.2014 18:00PPSoła Ż.-Żabnica120 min.
30.08.2014 15:00LOBSkoczów-Żabnica90 min.
06.09.2014 16:00LOBUstroń-Żabnica90 min.
13.09.2014 16:00LOBKoszarawa Ż.-Żabnica90 min.
27.09.2014 16:00LOBChybie-Żabnica90 min.
05.10.2014 15:00LOBCzechowice-Dz.-Żabnica81 min.
12.10.2014 15:00LOBPruchna-Żabnica44 min.
19.10.2014 15:00LOBDankowice-Żabnica90 min.
25.10.2014 15:00LOBWisła-Żabnica90 min.
15.11.2014 13:00LOBCięcina-Żabnica90 min.
23.11.2014 13:00LOBJaworze-Żabnica90 min.
21.03.2015 15:00LOBŻabnica-Bestwina90 min.
29.03.2015 16:00LOBLandek-Żabnica90 min.
11.04.2015 16:00LOBŻabnica-Skoczów90 min.
19.04.2015 15:00LOBŻabnica-Ustroń90 min.
26.04.2015 16:00LOBŻabnica-Koszarawa Ż.90 min.
02.05.2015 17:00LOBŻabnica-Porąbka90 min.
06.05.2015 17:30LOBŻabnica-Cisiec90 min.
16.05.2015 17:00LOBŻabnica-Czechowice-Dz.90 min.
23.05.2015 17:00LOBŻabnica-Pruchna90 min.
30.05.2015 17:00LOBŻabnica-Dankowice90 min.
04.06.2015 15:00LOBŻabnica-Wisła90 min.
06.06.2015 17:30LOBŻabnica-Jaworze90 min.
14.06.2015 17:30LOBŻabnica-Cieszyn90 min.
20.06.2015 17:30LOBŻabnica-Cięcina90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94