Michał Grześ


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 07.08.1992
Obecny zespół: KP Beskid Skoczów
Bramki zdobyte w lidze: 5
Bramki ogółem: 5
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 2

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

05.08.2017 17:00KAKończyce W.-Skoczów II7'
19.08.2017 17:004LSkoczów-Bełk34'
19.08.2017 17:004LSkoczów-BełkK58'
04.11.2017 13:004LRacibórz-SkoczówK15'
07.04.2018 17:004LSkoczów-Czaniec27'
Żółte kartki w lidze: 3
Żółte kartki ogółem: 3

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

12.08.2017 17:004LSkoczów-Jasienica66'
14.10.2017 15:004LSkoczów-Wilcza53'
14.04.2018 17:004LLandek-Skoczów25'
Czerwone kartki w lidze: 1
Czerwone kartki ogółem: 1

Czerwone kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

09.09.2017 16:004LSkoczów-Landek78'
Czas gry w lidze: 1432 min.
Czas gry ogółem: 1441 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

05.08.2017 17:00KAKończyce W.-Skoczów II46 min.
12.08.2017 17:004LSkoczów-Jasienica90 min.
19.08.2017 17:004LSkoczów-Bełk90 min.
23.08.2017 17:00PPPuńców-Skoczów9 min.
02.09.2017 16:004LCzaniec-Skoczów90 min.
09.09.2017 16:004LSkoczów-Landek78 min.
14.10.2017 15:004LSkoczów-Wilcza90 min.
21.10.2017 11:004LRadziechowy-Skoczów80 min.
28.10.2017 14:004LSkoczów-Lędziny90 min.
04.11.2017 13:004LRacibórz-Skoczów90 min.
11.11.2017 13:004LWodzisław-Skoczów90 min.
19.11.2017 11:004LTychy II-Skoczów90 min.
25.11.2017 13:304LSkoczów-Ustroń90 min.
24.03.2018 15:304LBełk-Skoczów90 min.
31.03.2018 13:004LTSP II-Skoczów90 min.
07.04.2018 17:004LSkoczów-Czaniec90 min.
14.04.2018 17:004LLandek-Skoczów58 min.
21.04.2018 17:004LSkoczów-Gaszowice90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2039
2Czaniec2035
3Bełk1934
4Wodzisław2134
5Radziechowy2031
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1948
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Koszarawa Ż.1932
6Góral1931
7Dankowice1830
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna199
16Wilkowice196
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1640
2Pisarzowice1639
3Bestwinka1539
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1523
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1412
12Godziszka1611
13Mazańcowice150
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
31909 Piast1631
4Kończyce M.1527
5Pogwizdów1527
6Skoczów II1525
7Brenna1622
8Bąków1621
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Kaczyce1618
12Pielgrzymowice1517
13Dębowiec1616
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1645
2Milówka1743
3Rajcza1642
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1628
7Czernichów1620
8Gilowice1618
9Lipowa1616
10Sopotnia1616
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły169
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1025
2Istebna920
3Górki W.1120
4Nierodzim1016
5Wielkie II1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik106
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Jeleśnia1123
5Korbielów1321
6Pewel Śl.1220
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów121