Bartosz Woźniak


Pozycja: napastnik
Data urodzenia: 23.09.1977
Obecny zespół: KS Spójnia Landek
Bramki zdobyte w lidze: 14
Bramki ogółem: 17
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

12.08.2017 17:004LLandek-TSP II60'
09.09.2017 16:004LSkoczów-Landek81'
13.09.2017 16:30PPLandek-BKS Stal67'
13.09.2017 16:30PPLandek-BKS Stal79'
30.09.2017 16:004LLandek-Wilcza50'
30.09.2017 16:004LLandek-Wilcza57'
07.10.2017 15:004LRadziechowy-Landek26'
14.10.2017 15:004LLandek-Lędziny61'
14.10.2017 15:004LLandek-Lędziny69'
14.10.2017 15:004LLandek-Lędziny82'
21.10.2017 15:004LRacibórz-Landek51'
11.11.2017 13:004LLandek-Jasienica10'
14.04.2018 17:004LLandek-Skoczów80'
12.05.2018 17:004LLędziny-Landek80'
16.05.2018 17:30PPGrodziec-Landek62'
19.05.2018 17:004LLandek-Racibórz43'
30.05.2018 18:004LLandek-Tychy II58'
Żółte kartki w lidze: 2
Żółte kartki ogółem: 2

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

21.04.2018 17:004LGoczałkowice-Landek68'
19.05.2018 17:004LLandek-Racibórz14'
Czerwone kartki w lidze: 1
Czerwone kartki ogółem: 1

Czerwone kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

19.08.2017 17:004LCzaniec-Landek90'
Czas gry w lidze: 1667 min.
Czas gry ogółem: 2131 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

09.08.2017 17:30PPBestwina-Landek46 min.
12.08.2017 17:004LLandek-TSP II86 min.
19.08.2017 17:004LCzaniec-Landek90 min.
09.09.2017 16:004LSkoczów-Landek25 min.
13.09.2017 16:30PPLandek-BKS Stal90 min.
16.09.2017 16:004LLandek-Goczałkowice48 min.
27.09.2017 16:00PPCzechowice-Dz.-Landek120 min.
30.09.2017 16:004LLandek-Wilcza65 min.
04.10.2017 18:004LBytom-Landek73 min.
07.10.2017 15:004LRadziechowy-Landek90 min.
14.10.2017 15:004LLandek-Lędziny90 min.
21.10.2017 15:004LRacibórz-Landek90 min.
28.10.2017 14:004LLandek-Wodzisław83 min.
05.11.2017 11:004LTychy II-Landek71 min.
11.11.2017 13:004LLandek-Jasienica90 min.
18.11.2017 13:004LBełk-Landek60 min.
25.11.2017 12:00PPLandek-Rekord120 min.
18.03.2018 15:304LTSP II-Landek71 min.
24.03.2018 15:304LLandek-Czaniec77 min.
31.03.2018 13:004LUstroń-Landek67 min.
07.04.2018 17:004LGaszowice-Landek10 min.
14.04.2018 17:004LLandek-Skoczów28 min.
21.04.2018 17:004LGoczałkowice-Landek75 min.
28.04.2018 17:004LLandek-Bytom46 min.
01.05.2018 17:004LWilcza-Landek4 min.
05.05.2018 17:004LLandek-Radziechowy25 min.
12.05.2018 17:004LLędziny-Landek32 min.
16.05.2018 17:30PPGrodziec-Landek88 min.
19.05.2018 17:004LLandek-Racibórz78 min.
27.05.2018 17:004LWodzisław-Landek90 min.
30.05.2018 18:004LLandek-Tychy II75 min.
02.06.2018 17:004LJasienica-Landek28 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201