PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Grzegorz Gomółka


Sezon 2012/2013

Bramki zdobyte w lidze: 4
Bramki ogółem: 4
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

01.09.2012 16:00LOBPorąbka-Landek70'
27.10.2012 15:00LOBDrogomyśl-Landek76'
12.05.2013 17:00LOBLandek-Puńców78'
12.06.2013 17:30LOBLandek-Drogomyśl43'
Żółte kartki w lidze: 6
Żółte kartki ogółem: 7

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

29.07.2012 17:00PPLandek-Jasienica101'
04.08.2012 17:00LOBKaczyce-Landek54'
09.09.2012 16:00LOBLandek-Wapienica27'
27.10.2012 15:00LOBDrogomyśl-Landek70'
11.11.2012 13:30LOBLandek-Ustroń66'
11.11.2012 13:30LOBLandek-Ustroń85'
12.06.2013 17:30LOBLandek-Drogomyśl
Czerwone kartki w lidze: 1
Czerwone kartki ogółem: 1

Czerwone kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

11.11.2012 13:30LOBLandek-Ustroń85'
Czas gry w lidze: 2045 min.
Czas gry ogółem: 2264 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

29.07.2012 17:00PPLandek-Jasienica58 min.
04.08.2012 17:00LOBKaczyce-Landek75 min.
19.08.2012 17:00LOBLandek-Dankowice15 min.
25.08.2012 17:00LOBRadziechowy-Landek75 min.
29.08.2012 17:00LOBLandek-Chybie65 min.
01.09.2012 16:00LOBPorąbka-Landek75 min.
04.09.2012 16:30PPLandek-BKS Stal76 min.
09.09.2012 16:00LOBLandek-Wapienica72 min.
15.09.2012 16:00LOBPuńców-Landek93 min.
23.09.2012 16:00LOBLandek-Strumień75 min.
29.09.2012 16:00LOBSkoczów-Landek90 min.
07.10.2012 15:00LOBLandek-Koszarawa Ż.75 min.
21.10.2012 15:00LOBLandek-Żabnica90 min.
27.10.2012 15:00LOBDrogomyśl-Landek90 min.
03.11.2012 13:30LOBBestwina-Landek46 min.
11.11.2012 13:30LOBLandek-Ustroń85 min.
17.11.2012 13:00PPLandek-Rekord85 min.
21.04.2013 16:00LOBLandek-Radziechowy84 min.
27.04.2013 16:00LOBChybie-Landek80 min.
01.05.2013 17:00LOBLandek-Porąbka65 min.
04.05.2013 17:00LOBWapienica-Landek75 min.
12.05.2013 17:00LOBLandek-Puńców78 min.
15.05.2013 17:30LOBWilamowice-Landek78 min.
18.05.2013 17:00LOBStrumień-Landek90 min.
22.05.2013 18:00LOBLandek-Pewel Mała U1990 min.
26.05.2013 17:00LOBLandek-Skoczów90 min.
29.05.2013 17:30LOBKoszarawa Ż.-Landek70 min.
05.06.2013 18:00LOBDankowice-Landek69 min.
09.06.2013 17:00LOBŻabnica-Landek90 min.
12.06.2013 17:30LOBLandek-Drogomyśl65 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1024
2Książenice924
3Bełk1017
4Czaniec1015
5Łękawica914
6TSP II914
7Czechowice-Dz.1014
8Ustroń914
9Tychy II1013
10Turza Śl.913
11Jasienica1013
12Rozwój1012
13Landek912
14Odra Centrum99
15Radziechowy96
16Pszczyna96
17Przyszowice96
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II513
2Mazańcowice512
3Grodziec510
4Porąbka510
5Bujaków59
6Zabrzeg56
7Wilkowice II55
8Godziszka54
9Rybarzowice53
10Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II615
2Cisiec615
3Pewel Śl.612
4Trzebinia712
5Ślemień711
6Kocierz57
7Korbielów66
8Cięcina74
9TS Przyborów83