PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Grzegorz Gomółka


Sezon 2016/2017

Bramki zdobyte w lidze: 4
Bramki ogółem: 5
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 3

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

07.09.2016 19:00PPRekord II-LandekK85'
10.09.2016 16:004LLandek-RacibórzK68'
13.05.2017 17:004LLandek-WilczaK32'
24.05.2017 18:004LOrnontowice-Landek35'
03.06.2017 17:004LLandek-Ruptawa8'
Żółte kartki w lidze: 4
Żółte kartki ogółem: 4

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

10.09.2016 16:004LLandek-Racibórz93'
01.10.2016 15:004LCzaniec-Landek70'
24.05.2017 18:004LOrnontowice-Landek67'
24.06.2017 17:004LBLandek-Slavia
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 2264 min.
Czas gry ogółem: 2369 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

27.08.2016 11:004LLandek-TSP II12 min.
31.08.2016 17:304LLandek-Pszczyna12 min.
03.09.2016 16:004LBełk-Landek32 min.
07.09.2016 19:00PPRekord II-Landek90 min.
10.09.2016 16:004LLandek-Racibórz90 min.
17.09.2016 16:004LSuszec-Landek90 min.
21.09.2016 16:30PPLandek-BKS Stal15 min.
24.09.2016 16:004LLandek-Ornontowice90 min.
01.10.2016 15:004LCzaniec-Landek90 min.
09.10.2016 15:004LLandek-Jasienica88 min.
15.10.2016 15:004LWilcza-Landek90 min.
22.10.2016 15:004LLandek-Skoczów90 min.
29.10.2016 14:004LLędziny-Landek90 min.
05.11.2016 13:004LLandek-Concordia90 min.
12.11.2016 13:004LRuptawa-Landek90 min.
19.11.2016 13:004LLandek-Radziechowy90 min.
25.03.2017 15:304LLandek-Jaworzno90 min.
01.04.2017 17:004LTSP II-Landek70 min.
15.04.2017 13:004LLandek-Bełk90 min.
10.05.2017 17:304LJasienica-Landek90 min.
13.05.2017 17:004LLandek-Wilcza90 min.
17.05.2017 18:004LRacibórz-Landek90 min.
20.05.2017 17:004LSkoczów-Landek70 min.
24.05.2017 18:004LOrnontowice-Landek90 min.
27.05.2017 17:004LLandek-Lędziny90 min.
31.05.2017 18:004LConcordia-Landek90 min.
03.06.2017 17:004LLandek-Ruptawa90 min.
10.06.2017 17:004LRadziechowy-Landek90 min.
21.06.2017 18:004LBSlavia-Landek90 min.
24.06.2017 17:004LBLandek-Slavia90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1024
2Książenice924
3Bełk1017
4Czaniec1015
5Łękawica914
6TSP II914
7Czechowice-Dz.1014
8Ustroń914
9Tychy II1013
10Turza Śl.913
11Jasienica1013
12Rozwój1012
13Landek912
14Odra Centrum99
15Radziechowy96
16Pszczyna96
17Przyszowice96
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II513
2Mazańcowice512
3Grodziec510
4Porąbka510
5Bujaków59
6Zabrzeg56
7Wilkowice II55
8Godziszka54
9Rybarzowice53
10Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II615
2Cisiec615
3Pewel Śl.612
4Trzebinia712
5Ślemień711
6Kocierz57
7Korbielów66
8Cięcina74
9TS Przyborów83