PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Kajetan Lach


Pozycja: obrońca
Data urodzenia: 30.08.1992
Obecny zespół: LKS Leśna
Bramki zdobyte w lidze: 18
Bramki ogółem: 18
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 4

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

16.08.2020 11:00KAZRadziechowy II-Leśna28'
16.08.2020 11:00KAZRadziechowy II-LeśnaK65'
19.08.2020 18:00KAZLeśna-Sopotnia34'
19.08.2020 18:00KAZLeśna-SopotniaK50'
19.08.2020 18:00KAZLeśna-Sopotnia70'
30.08.2020 15:00KAZLeśna-Zarzecze58'
06.09.2020 15:00KAZLeśna-Jeleśnia69'
20.09.2020 15:00KAZLeśna-Soła Ż.35'
04.10.2020 15:00KAZLeśna-Babia GóraK27'
11.10.2020 14:00KAZJuszczyna-Leśna9'
18.10.2020 15:00KAZLeśna-Słotwina60'
18.10.2020 15:00KAZLeśna-Słotwina88'
18.10.2020 15:00KAZLeśna-Słotwina91'
24.10.2020 15:30KAZLipowa-Leśna9'
24.10.2020 15:30KAZLipowa-Leśna74'
31.10.2020 14:00KAZLeśna-Bystra (k. Żywca)K79'
08.11.2020 13:00KAZCzernichów-Leśna26'
08.11.2020 13:00KAZCzernichów-Leśna27'
Żółte kartki w lidze: 4
Żółte kartki ogółem: 4

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

16.08.2020 11:00KAZRadziechowy II-Leśna67'
30.08.2020 15:00KAZLeśna-Zarzecze19'
11.10.2020 14:00KAZJuszczyna-Leśna86'
08.11.2020 13:00KAZCzernichów-Leśna74'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1018 min.
Czas gry ogółem: 1108 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

18.07.2020 18:00PPCisiec-Leśna90 min.
16.08.2020 11:00KAZRadziechowy II-Leśna85 min.
19.08.2020 18:00KAZLeśna-Sopotnia90 min.
30.08.2020 15:00KAZLeśna-Zarzecze90 min.
06.09.2020 15:00KAZLeśna-Jeleśnia90 min.
20.09.2020 15:00KAZLeśna-Soła Ż.80 min.
27.09.2020 15:00KAZKoszarawa II-Leśna80 min.
04.10.2020 15:00KAZLeśna-Babia Góra75 min.
11.10.2020 14:00KAZJuszczyna-Leśna90 min.
18.10.2020 15:00KAZLeśna-Słotwina90 min.
24.10.2020 15:30KAZLipowa-Leśna75 min.
31.10.2020 14:00KAZLeśna-Bystra (k. Żywca)83 min.
08.11.2020 13:00KAZCzernichów-Leśna90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83