Przemysław Piątek


Sezon 2011/2012

Bramki zdobyte w lidze: 0
Bramki ogółem: 0
Bramki samobójcze: 1
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

20.08.2011 16:00KAZMilówka-Soła Ż.SAM65'
Żółte kartki w lidze: 1
Żółte kartki ogółem: 1

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

23.05.2012 18:00KAZŁękawica-Soła Ż.
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 677 min.
Czas gry ogółem: 677 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

20.08.2011 16:00KAZMilówka-Soła Ż.20 min.
17.09.2011 11:00KAZSoła Ż.-Leśna44 min.
02.10.2011 11:00KAZSoła Ż.-Zarzecze15 min.
16.10.2011 11:00KAZSoła Ż.-Rajcza35 min.
30.10.2011 11:00KAZSoła Ż.-Skałka II 70 min.
06.11.2011 11:00KAZSoła Ż.-Cisiec60 min.
19.11.2011 13:00KAZJeleśnia-Soła Ż.35 min.
25.03.2012 11:00KAZSoła Ż.-Milówka67 min.
09.04.2012 11:00KAZSoła Ż.-Babia Góra7 min.
22.04.2012 15:00KAZLeśna-Soła Ż.25 min.
29.04.2012 11:00KAZSoła Ż.-Pewel Mała U197 min.
03.05.2012 15:30KAZZarzecze-Soła Ż.5 min.
06.05.2012 11:00KAZSoła Ż.-Gilowice35 min.
13.05.2012 15:00KAZRajcza-Soła Ż.30 min.
20.05.2012 11:00KAZSoła Ż.-Juszczyna46 min.
23.05.2012 18:00KAZŁękawica-Soła Ż.35 min.
27.05.2012 15:00KAZSkałka II -Soła Ż.25 min.
03.06.2012 16:00KAZCisiec-Soła Ż.15 min.
06.06.2012 18:00KAZCięcina-Soła Ż.55 min.
10.06.2012 11:00KAZSoła Ż.-Czernichów46 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice613
2Goczałkowice612
3Ustroń612
4Czaniec612
5TSP II612
6Odra610
7Tychy II610
8Czechowice-Dz.610
9Jasienica610
10Łaziska Grn.68
11Landek68
12Radziechowy67
13Bełk67
14MKP Odra63
15Skoczów61
16Wilcza60
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny715
2Dankowice713
3Bestwinka713
4Pszczyna612
5BKS Stal712
6Jaworze712
7Wisła Wlk.712
8Bestwina611
9Wola711
10Studzienice610
11Łąka710
12Cielmice67
13Rekord II76
14Czechowice-Dz. II76
15Bieruń73
16Rudołtowice73
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota515
2Kozy412
3Czaniec II510
4TSP III39
5Grodziec57
6Rybarzowice57
7Zabrzeg57
8Jaworze II44
9Bujaków54
10Godziszka54
11Mazańcowice51
12Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Wielkie II46
6Kaczyce44
7Górki W.33
8Dębowiec33
9Golasowice40