PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Patryk Teter


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 21.01.1999
Obecny zespół: LKS Muńcuł Ujsoły
Bramki zdobyte w lidze: 0
Bramki ogółem: 0
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0
Żółte kartki w lidze: 5
Żółte kartki ogółem: 5

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

29.08.2020 16:00O6BWęgierska G.-Ujsoły39'
26.09.2020 16:00O6BŻabnica-Ujsoły67'
18.10.2020 13:00O6BUjsoły-Istebna23'
08.11.2020 14:00O6BUjsoły-Góral72'
14.11.2020 14:00O6BUjsoły-Pietrzykowice75'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 411 min.
Czas gry ogółem: 411 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

29.08.2020 16:00O6BWęgierska G.-Ujsoły17 min.
05.09.2020 16:00O6BGóral-Ujsoły18 min.
19.09.2020 16:00O6BPietrzykowice-Ujsoły46 min.
26.09.2020 16:00O6BŻabnica-Ujsoły44 min.
03.10.2020 15:00O6BUjsoły-Rajcza63 min.
11.10.2020 11:00O6BMilówka-Ujsoły14 min.
18.10.2020 13:00O6BUjsoły-Istebna75 min.
31.10.2020 14:00O6BUjsoły-Węgierska G.46 min.
08.11.2020 14:00O6BUjsoły-Góral44 min.
14.11.2020 14:00O6BUjsoły-Pietrzykowice44 min.
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83