Dariusz Kołodziej


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 17.04.1982
Obecny zespół: LKS Drzewiarz Jasienica
Bramki zdobyte w lidze: 8
Bramki ogółem: 9
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 2

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

09.08.2017 17:30PPKaniów-Jasienica73'
02.09.2017 16:004LJasienica-Wilcza25'
02.09.2017 16:004LJasienica-Wilcza88'
16.09.2017 16:004LJasienica-Lędziny54'
25.11.2017 13:304LRacibórz-JasienicaK70'
31.03.2018 13:004LJasienica-Bytom63'
31.03.2018 13:004LJasienica-Bytom80'
18.04.2018 17:004LGoczałkowice-JasienicaK10'
18.04.2018 17:004LGoczałkowice-Jasienica51'
Żółte kartki w lidze: 3
Żółte kartki ogółem: 3

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

25.11.2017 13:304LRacibórz-Jasienica42'
07.04.2018 17:004LWilcza-Jasienica83'
18.04.2018 17:004LGoczałkowice-Jasienica91'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1184 min.
Czas gry ogółem: 1318 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

09.08.2017 17:30PPKaniów-Jasienica90 min.
02.09.2017 16:004LJasienica-Wilcza90 min.
09.09.2017 16:004LRadziechowy-Jasienica90 min.
13.09.2017 16:30PPJasienica-TSP II44 min.
16.09.2017 16:004LJasienica-Lędziny90 min.
30.09.2017 16:004LJasienica-Wodzisław49 min.
04.11.2017 13:004LJasienica-Czaniec55 min.
11.11.2017 13:004LLandek-Jasienica90 min.
18.11.2017 13:004LJasienica-Gaszowice90 min.
25.11.2017 13:304LRacibórz-Jasienica90 min.
11.03.2018 14:004LTSP II-Jasienica90 min.
31.03.2018 13:004LJasienica-Bytom90 min.
07.04.2018 17:004LWilcza-Jasienica90 min.
14.04.2018 17:004LJasienica-Radziechowy90 min.
18.04.2018 17:004LGoczałkowice-Jasienica90 min.
21.04.2018 17:004LLędziny-Jasienica90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2039
2Czaniec2035
3Bełk1934
4Wodzisław2134
5Radziechowy2031
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1948
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Koszarawa Ż.1932
6Góral1931
7Dankowice1830
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna199
16Wilkowice196
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1640
2Pisarzowice1639
3Bestwinka1539
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1523
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1412
12Godziszka1611
13Mazańcowice150
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
31909 Piast1631
4Kończyce M.1527
5Pogwizdów1527
6Skoczów II1525
7Brenna1622
8Bąków1621
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Kaczyce1618
12Pielgrzymowice1517
13Dębowiec1616
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1645
2Milówka1743
3Rajcza1642
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1628
7Czernichów1620
8Gilowice1618
9Lipowa1616
10Sopotnia1616
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły169
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1025
2Istebna920
3Górki W.1120
4Nierodzim1016
5Wielkie II1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik106
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Jeleśnia1123
5Korbielów1321
6Pewel Śl.1220
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów121