PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Jakub Habdas


Sezon 2015/2016

Bramki zdobyte w lidze: 4
Bramki ogółem: 5
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

02.08.2015 17:00PPBronów-Bystra (k. Bielska)85'
24.04.2016 16:00KABBystra (k. Bielska)-Bestwinka77'
11.06.2016 16:00KABBystra (k. Bielska)-Kaniów2'
11.06.2016 16:00KABBystra (k. Bielska)-Kaniów80'
11.06.2016 16:00KABBystra (k. Bielska)-Kaniów87'
Żółte kartki w lidze: 1
Żółte kartki ogółem: 1

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

06.09.2015 16:30KABBystra (k. Bielska)-Bujaków78'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1329 min.
Czas gry ogółem: 1419 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

02.08.2015 17:00PPBronów-Bystra (k. Bielska)90 min.
16.08.2015 16:30KABBystra (k. Bielska)-Rybarzowice80 min.
06.09.2015 16:30KABBystra (k. Bielska)-Bujaków37 min.
13.09.2015 16:00KABBestwinka-Bystra (k. Bielska)65 min.
20.09.2015 15:00KABBystra (k. Bielska)-Jaworze67 min.
26.09.2015 16:00KABPisarzowice-Bystra (k. Bielska)90 min.
04.10.2015 15:00KABBystra (k. Bielska)-Wilkowice90 min.
18.10.2015 15:00KABBystra (k. Bielska)-Czechowice-Dz. II65 min.
31.10.2015 14:30KABBystra (k. Bielska)-Porąbka61 min.
08.11.2015 14:00KABKaniów-Bystra (k. Bielska)30 min.
26.03.2016 13:00KABRybarzowice-Bystra (k. Bielska)44 min.
24.04.2016 16:00KABBystra (k. Bielska)-Bestwinka78 min.
30.04.2016 17:00KABJaworze-Bystra (k. Bielska)90 min.
08.05.2016 16:00KABBystra (k. Bielska)-Pisarzowice90 min.
14.05.2016 15:00KABWilkowice-Bystra (k. Bielska)89 min.
22.05.2016 16:00KABBystra (k. Bielska)-Wapienica83 min.
29.05.2016 16:00KABBystra (k. Bielska)-Mazańcowice90 min.
04.06.2016 16:00KABPorąbka-Bystra (k. Bielska)90 min.
11.06.2016 16:00KABBystra (k. Bielska)-Kaniów90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1024
2Książenice924
3Bełk1017
4Czaniec1015
5Łękawica914
6TSP II914
7Czechowice-Dz.1014
8Ustroń914
9Tychy II1013
10Turza Śl.913
11Jasienica1013
12Rozwój1012
13Landek912
14Odra Centrum99
15Radziechowy96
16Pszczyna96
17Przyszowice96
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II513
2Mazańcowice512
3Grodziec510
4Porąbka510
5Bujaków59
6Zabrzeg56
7Wilkowice II55
8Godziszka54
9Rybarzowice53
10Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II615
2Cisiec615
3Pewel Śl.612
4Trzebinia712
5Ślemień711
6Kocierz57
7Korbielów66
8Cięcina74
9TS Przyborów83