PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Krzysztof Felis


Sezon 2014/2015

Bramki zdobyte w lidze: 0
Bramki ogółem: 0
Bramki samobójcze: 1
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

21.06.2015 17:00KASGoleszów-Kończyce W.SAM26'
Żółte kartki w lidze: 2
Żółte kartki ogółem: 2

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

19.04.2015 15:00KASPielgrzymowice-Goleszów10'
13.06.2015 17:00KASPuńców-Goleszów82'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1179 min.
Czas gry ogółem: 1269 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

02.08.2014 17:00PPGoleszów-Ustroń90 min.
15.08.2014 17:00KASKaczyce-Goleszów90 min.
24.08.2014 17:00KASKończyce M.-Goleszów90 min.
13.09.2014 16:00KASGoleszów-Pogwizdów44 min.
04.10.2014 15:00KASGoleszów-Ochaby90 min.
11.10.2014 15:00KASStrumień-Goleszów90 min.
26.10.2014 14:00KASKończyce W.-Goleszów20 min.
11.04.2015 15:00KASGoleszów-Kaczyce90 min.
19.04.2015 15:00KASPielgrzymowice-Goleszów90 min.
25.04.2015 16:00KASGoleszów-Kończyce M.28 min.
29.04.2015 17:30KASGoleszów-Zebrzydowice90 min.
03.05.2015 11:00KASBrenna-Goleszów81 min.
09.05.2015 16:00KASGoleszów-Zabłocie46 min.
23.05.2015 16:00KASGoleszów-Drogomyśl13 min.
31.05.2015 11:30KASPogórze-Goleszów12 min.
04.06.2015 17:00KASOchaby-Goleszów35 min.
06.06.2015 17:00KASGoleszów-Strumień90 min.
13.06.2015 17:00KASPuńców-Goleszów90 min.
21.06.2015 17:00KASGoleszów-Kończyce W.90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83