PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Krzysztof Felis


Sezon 2019/2020

Bramki zdobyte w lidze: 2
Bramki ogółem: 2
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

19.10.2019 15:00LOBGoleszów-Pruchna28'
02.11.2019 14:00LOBGoleszów-Łękawica13'
Żółte kartki w lidze: 3
Żółte kartki ogółem: 3

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

31.08.2019 16:00LOBGoleszów-1909 Piast55'
21.09.2019 16:00LOBGoleszów-Pietrzykowice78'
19.10.2019 15:00LOBGoleszów-Pruchna55'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1170 min.
Czas gry ogółem: 1260 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

28.07.2019 16:00PPGoleszów-Wisła90 min.
03.08.2019 16:00LOBGoleszów-Koszarawa Ż.90 min.
10.08.2019 17:00LOBPuńców-Goleszów90 min.
17.08.2019 16:00LOBGoleszów-Góral90 min.
25.08.2019 15:00LOBRajcza-Goleszów90 min.
31.08.2019 16:00LOBGoleszów-1909 Piast90 min.
07.09.2019 16:00LOBMilówka-Goleszów90 min.
14.09.2019 16:00LOBGoleszów-Drogomyśl90 min.
21.09.2019 16:00LOBGoleszów-Pietrzykowice90 min.
05.10.2019 15:00LOBGoleszów-Żabnica90 min.
12.10.2019 15:00LOBGoleszów-Wisła90 min.
19.10.2019 15:00LOBGoleszów-Pruchna90 min.
26.10.2019 15:00LOBZebrzydowice-Goleszów90 min.
02.11.2019 14:00LOBGoleszów-Łękawica90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83