PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Krzysztof Felis


Sezon 2018/2019

Bramki zdobyte w lidze: 4
Bramki ogółem: 4
Bramki samobójcze: 1
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

15.08.2018 17:00KASIstebna-Goleszów14'
20.10.2018 15:00KASGoleszów-Zabłocie40'
20.10.2018 15:00KASGoleszów-Zabłocie55'
06.04.2019 15:00KASGoleszów-IstebnaSAM45'
01.06.2019 12:00KASGoleszów-Pogwizdów31'
Żółte kartki w lidze: 7
Żółte kartki ogółem: 7

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

11.08.2018 16:00KASGoleszów-Kończyce W.21'
02.09.2018 11:00KASPogórze-Goleszów30'
20.10.2018 15:00KASGoleszów-Zabłocie34'
27.10.2018 15:00KASPielgrzymowice-Goleszów68'
06.04.2019 15:00KASGoleszów-Istebna73'
27.04.2019 16:00KASGoleszów-Pogórze
01.05.2019 12:00KASSkoczów II-Goleszów43'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1976 min.
Czas gry ogółem: 2066 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

28.07.2018 14:00PPGoleszów-Kończyce M.90 min.
11.08.2018 16:00KASGoleszów-Kończyce W.89 min.
15.08.2018 17:00KASIstebna-Goleszów90 min.
18.08.2018 16:00KASGoleszów-1909 Piast90 min.
25.08.2018 16:00KASGoleszów-Bąków46 min.
02.09.2018 11:00KASPogórze-Goleszów90 min.
08.09.2018 14:00KASGoleszów-Skoczów II90 min.
16.09.2018 11:00KASBrenna-Goleszów90 min.
22.09.2018 16:00KASGoleszów-Dębowiec76 min.
29.09.2018 15:00KASStrumień-Goleszów90 min.
20.10.2018 15:00KASGoleszów-Zabłocie55 min.
27.10.2018 15:00KASPielgrzymowice-Goleszów90 min.
06.04.2019 15:00KASGoleszów-Istebna90 min.
13.04.2019 15:00KAS1909 Piast-Goleszów90 min.
20.04.2019 15:00KASBąków-Goleszów90 min.
27.04.2019 16:00KASGoleszów-Pogórze90 min.
01.05.2019 12:00KASSkoczów II-Goleszów90 min.
04.05.2019 16:00KASGoleszów-Brenna90 min.
11.05.2019 16:00KASDębowiec-Goleszów90 min.
18.05.2019 16:00KASGoleszów-Strumień90 min.
26.05.2019 17:00KASHażlach-Goleszów90 min.
01.06.2019 12:00KASGoleszów-Pogwizdów90 min.
09.06.2019 17:00KASZabłocie-Goleszów90 min.
15.06.2019 17:00KASGoleszów-Pielgrzymowice90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83