PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Krzysztof Felis


Sezon 2017/2018

Bramki zdobyte w lidze: 9
Bramki ogółem: 10
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 1

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

29.07.2017 16:00PPGoleszów-Chybie21'
19.08.2017 16:00KASGoleszów-OchabyK5'
19.08.2017 16:00KASGoleszów-Ochaby40'
19.09.2017 16:30KASDębowiec-Goleszów37'
07.10.2017 15:00KASStrumień-Goleszów37'
22.10.2017 15:00KASZabłocie-Goleszów38'
22.10.2017 15:00KASZabłocie-Goleszów63'
28.10.2017 15:00KASGoleszów-Kończyce M.58'
28.04.2018 16:00KASGoleszów-Kaczyce45'
10.06.2018 17:00KASGoleszów-Zabłocie23'
Żółte kartki w lidze: 5
Żółte kartki ogółem: 5

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

26.08.2017 17:00KASKaczyce-Goleszów91'
03.09.2017 16:00KASGoleszów-Pielgrzymowice64'
12.10.2017 16:15KASSkoczów II-Goleszów
05.05.2018 16:00KASGoleszów-Kończyce W.
17.06.2018 17:00KASKończyce M.-Goleszów69'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1878 min.
Czas gry ogółem: 2043 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

29.07.2017 16:00PPGoleszów-Chybie75 min.
05.08.2017 16:00KASGoleszów-Bąków90 min.
19.08.2017 16:00KASGoleszów-Ochaby80 min.
26.08.2017 17:00KASKaczyce-Goleszów90 min.
03.09.2017 16:00KASGoleszów-Pielgrzymowice90 min.
12.09.2017 16:00PPGoleszów-Drogomyśl90 min.
16.09.2017 16:00KASGoleszów-Brenna90 min.
19.09.2017 16:30KASDębowiec-Goleszów90 min.
30.09.2017 15:00KASGoleszów-1909 Piast90 min.
07.10.2017 15:00KASStrumień-Goleszów90 min.
12.10.2017 16:15KASSkoczów II-Goleszów90 min.
15.10.2017 14:00KASGoleszów-Pogwizdów90 min.
22.10.2017 15:00KASZabłocie-Goleszów90 min.
28.10.2017 15:00KASGoleszów-Kończyce M.90 min.
07.04.2018 15:00KASBąków-Goleszów90 min.
14.04.2018 15:00KASGoleszów-Dębowiec90 min.
28.04.2018 16:00KASGoleszów-Kaczyce90 min.
03.05.2018 16:00KASPielgrzymowice-Goleszów90 min.
05.05.2018 16:00KASGoleszów-Kończyce W.90 min.
19.05.2018 16:00KASGoleszów-Skoczów II90 min.
03.06.2018 17:00KASPogwizdów-Goleszów90 min.
10.06.2018 17:00KASGoleszów-Zabłocie88 min.
17.06.2018 17:00KASKończyce M.-Goleszów90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83