PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Krzysztof Felis


Sezon 2013/2014

Bramki zdobyte w lidze: 4
Bramki ogółem: 5
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

03.08.2013 17:00PPGoleszów-Wisła83'
27.10.2013 14:00KBGoleszów II-Dębowiec65'
26.04.2014 16:00KASGoleszów-Zebrzydowice22'
11.05.2014 16:00KBBąków-Goleszów II69'
08.06.2014 17:00KBRudnik-Goleszów II90'
Żółte kartki w lidze: 1
Żółte kartki ogółem: 1

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

20.10.2013 15:00KBGolasowice-Goleszów II
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1362 min.
Czas gry ogółem: 1372 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

03.08.2013 17:00PPGoleszów-Wisła10 min.
11.08.2013 17:00KASKończyce M.-Goleszów46 min.
15.08.2013 11:00KASGoleszów-Kończyce W.35 min.
22.09.2013 16:00KBPuńców II-Goleszów II44 min.
28.09.2013 16:00KASGoleszów-Istebna2 min.
29.09.2013 16:00KBGoleszów II-Zabłocie90 min.
12.10.2013 15:00KASGoleszów-Hażlach35 min.
13.10.2013 15:00KBGoleszów II-Rudnik90 min.
20.10.2013 11:00KASBrenna-Goleszów19 min.
20.10.2013 15:00KBGolasowice-Goleszów II90 min.
26.10.2013 10:30KASGoleszów-Cieszyn23 min.
27.10.2013 14:00KBGoleszów II-Dębowiec90 min.
05.04.2014 15:00KASGoleszów-Kończyce M.15 min.
19.04.2014 15:00KASGoleszów-Pogwizdów44 min.
21.04.2014 15:00KBOchaby-Goleszów II90 min.
26.04.2014 16:00KASGoleszów-Zebrzydowice80 min.
10.05.2014 16:00KASDrogomyśl-Goleszów13 min.
11.05.2014 16:00KBBąków-Goleszów II90 min.
25.05.2014 17:00KBZabłocie-Goleszów II90 min.
31.05.2014 17:00KASGoleszów-Pielgrzymowice44 min.
01.06.2014 17:00KBGoleszów II-Iskrzyczyn53 min.
05.06.2014 17:30KBGoleszów II-Puńców II90 min.
08.06.2014 17:00KBRudnik-Goleszów II90 min.
15.06.2014 13:30KBGoleszów II-Golasowice46 min.
15.06.2014 17:00KASGoleszów-Brenna44 min.
19.06.2014 17:00KASCieszyn-Goleszów9 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83