PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Krzysztof Felis


Sezon 2016/2017

Bramki zdobyte w lidze: 11
Bramki ogółem: 11
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

10.09.2016 16:00KASGoleszów-Ochaby58'
01.10.2016 15:00KASGoleszów-Kaczyce20'
01.10.2016 15:00KASGoleszów-Kaczyce32'
08.10.2016 15:00KASStrumień-Goleszów23'
15.10.2016 15:00KASGoleszów-Dębowiec33'
15.10.2016 15:00KASGoleszów-Dębowiec53'
29.10.2016 15:00KASGoleszów-Pogwizdów90'
03.05.2017 16:00KASOchaby-Goleszów6'
06.05.2017 16:00KASGoleszów-Bąków72'
17.05.2017 17:30KASGoleszów-Kończyce M.57'
11.06.2017 17:00KASGoleszów-Brenna66'
Żółte kartki w lidze: 5
Żółte kartki ogółem: 5

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

20.08.2016 17:00KASPuńców-Goleszów65'
27.08.2016 16:00KASGoleszów-Kończyce W.63'
15.10.2016 15:00KASGoleszów-Dębowiec60'
01.04.2017 15:00KASGoleszów-Pogórze28'
03.05.2017 16:00KASOchaby-Goleszów63'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 2108 min.
Czas gry ogółem: 2198 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

30.07.2016 16:00PPGoleszów-Wisła90 min.
07.08.2016 11:00KASPogórze-Goleszów75 min.
13.08.2016 16:00KASGoleszów-Pielgrzymowice90 min.
20.08.2016 17:00KASPuńców-Goleszów90 min.
27.08.2016 16:00KASGoleszów-Kończyce W.90 min.
04.09.2016 16:00KASKończyce M.-Goleszów90 min.
10.09.2016 16:00KASGoleszów-Ochaby90 min.
17.09.2016 16:00KASBąków-Goleszów70 min.
25.09.2016 16:00KASSkoczów II-Goleszów90 min.
01.10.2016 15:00KASGoleszów-Kaczyce90 min.
08.10.2016 15:00KASStrumień-Goleszów90 min.
15.10.2016 15:00KASGoleszów-Dębowiec73 min.
23.10.2016 11:00KASBrenna-Goleszów90 min.
01.04.2017 15:00KASGoleszów-Pogórze90 min.
15.04.2017 15:00KASGoleszów-Puńców90 min.
03.05.2017 16:00KASOchaby-Goleszów90 min.
06.05.2017 16:00KASGoleszów-Bąków90 min.
10.05.2017 17:00KASKończyce W.-Goleszów90 min.
13.05.2017 16:00KASGoleszów-Skoczów II90 min.
17.05.2017 17:30KASGoleszów-Kończyce M.90 min.
20.05.2017 16:00KASKaczyce-Goleszów90 min.
27.05.2017 16:00KASGoleszów-Strumień90 min.
06.06.2017 18:00KASDębowiec-Goleszów90 min.
11.06.2017 17:00KASGoleszów-Brenna90 min.
18.06.2017 14:00KASPogwizdów-Goleszów90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83