PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Krzysztof Felis


Sezon 2015/2016

Bramki zdobyte w lidze: 3
Bramki ogółem: 3
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

21.05.2016 15:00KASKaczyce-Goleszów69'
26.05.2016 17:00KASGoleszów-Bąków74'
19.06.2016 17:00KASGoleszów-Cieszyn92'
Żółte kartki w lidze: 4
Żółte kartki ogółem: 4

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

09.08.2015 17:00KASGoleszów-Kończyce W.51'
05.09.2015 16:00KASGoleszów-Pogwizdów29'
26.09.2015 16:00KASGoleszów-Kaczyce80'
23.04.2016 16:00KASGoleszów-Skoczów II83'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 2060 min.
Czas gry ogółem: 2150 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

01.08.2015 17:00PPGoleszów-Drogomyśl90 min.
09.08.2015 17:00KASGoleszów-Kończyce W.90 min.
16.08.2015 17:00KASOchaby-Goleszów90 min.
22.08.2015 15:00KASGoleszów-Drogomyśl90 min.
30.08.2015 17:00KASSkoczów II-Goleszów90 min.
05.09.2015 16:00KASGoleszów-Pogwizdów90 min.
12.09.2015 16:00KASGoleszów-Puńców90 min.
26.09.2015 16:00KASGoleszów-Kaczyce90 min.
03.10.2015 15:00KASBąków-Goleszów80 min.
10.10.2015 15:00KASGoleszów-Zabłocie90 min.
18.10.2015 15:00KASKończyce M.-Goleszów90 min.
24.10.2015 15:00KASGoleszów-Strumień90 min.
31.10.2015 14:00KASCieszyn-Goleszów90 min.
03.04.2016 15:00KASKończyce W.-Goleszów90 min.
16.04.2016 15:00KASDrogomyśl-Goleszów90 min.
23.04.2016 16:00KASGoleszów-Skoczów II90 min.
07.05.2016 16:00KASPuńców-Goleszów90 min.
15.05.2016 16:00KASGoleszów-Brenna90 min.
21.05.2016 15:00KASKaczyce-Goleszów90 min.
26.05.2016 17:00KASGoleszów-Bąków90 min.
29.05.2016 17:00KASZabłocie-Goleszów90 min.
05.06.2016 16:00KASGoleszów-Kończyce M.90 min.
12.06.2016 14:00KASStrumień-Goleszów90 min.
19.06.2016 17:00KASGoleszów-Cieszyn90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83