PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Michał Kołek


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 13.02.2004
Obecny zespół: LKS Czaniec
Bramki zdobyte w lidze: 6
Bramki ogółem: 7
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

04.08.2020 18:00PPMiędzybrodzie-Czaniec83'
05.09.2020 17:00KBZabrzeg-Czaniec II38'
20.09.2020 11:00KBCzaniec II-Mazańcowice65'
26.09.2020 16:00KBŁodygowice-Czaniec II69'
26.09.2020 16:00KBŁodygowice-Czaniec II72'
31.10.2020 14:00KBCzaniec II-Grodziec32'
31.10.2020 14:00KBCzaniec II-Grodziec83'
Żółte kartki w lidze: 0
Żółte kartki ogółem: 0
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 676 min.
Czas gry ogółem: 796 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

04.08.2020 18:00PPMiędzybrodzie-Czaniec30 min.
19.08.2020 17:30PPHecznarowice-Czaniec90 min.
30.08.2020 11:00KBCzaniec II-Rybarzowice90 min.
05.09.2020 17:00KBZabrzeg-Czaniec II90 min.
13.09.2020 11:00KBCzaniec II-Wilkowice II80 min.
20.09.2020 11:00KBCzaniec II-Mazańcowice65 min.
26.09.2020 16:00KBŁodygowice-Czaniec II90 min.
31.10.2020 14:00KBCzaniec II-Grodziec83 min.
07.11.2020 13:30KBPorąbka-Czaniec II73 min.
11.11.2020 10:304LCzaniec-Bełk90 min.
21.11.2020 13:004LOdra-Czaniec15 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83