Dawid Piguła


Pozycja: obrońca
Data urodzenia: 15.11.1992
Obecny zespół: KKS Spójnia Zebrzydowice
Bramki zdobyte w lidze: 1
Bramki ogółem: 1
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

23.09.2018 16:00LOBZebrzydowice-Kończyce M.80'
Żółte kartki w lidze: 6
Żółte kartki ogółem: 6

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

04.08.2018 17:00LOBZebrzydowice-Jaworze50'
02.09.2018 17:00LOBWisła-Zebrzydowice23'
23.09.2018 16:00LOBZebrzydowice-Kończyce M.80'
03.11.2018 14:00LOBZebrzydowice-Chybie52'
16.03.2019 15:00LOBJaworze-Zebrzydowice31'
30.03.2019 15:00LOBGóral-Zebrzydowice93'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1815 min.
Czas gry ogółem: 1905 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

29.07.2018 17:00PP1909 Piast-Zebrzydowice90 min.
04.08.2018 17:00LOBZebrzydowice-Jaworze90 min.
11.08.2018 17:00LOBKoszarawa Ż.-Zebrzydowice90 min.
15.08.2018 11:00LOBZebrzydowice-Góral55 min.
18.08.2018 17:00LOBBestwina-Zebrzydowice90 min.
25.08.2018 17:00LOBZebrzydowice-Łękawica90 min.
02.09.2018 17:00LOBWisła-Zebrzydowice90 min.
08.09.2018 17:00LOBZebrzydowice-Rekord II90 min.
15.09.2018 16:00LOBDankowice-Zebrzydowice90 min.
23.09.2018 16:00LOBZebrzydowice-Kończyce M.90 min.
29.09.2018 16:00LOBPuńców-Zebrzydowice90 min.
06.10.2018 16:00LOBZebrzydowice-Skoczów90 min.
13.10.2018 16:00LOBDrogomyśl-Zebrzydowice90 min.
21.10.2018 15:00LOBZebrzydowice-Rajcza90 min.
28.10.2018 14:00LOBBestwinka-Zebrzydowice90 min.
03.11.2018 14:00LOBZebrzydowice-Chybie90 min.
18.11.2018 13:00LOBBKS Stal-Zebrzydowice90 min.
16.03.2019 15:00LOBJaworze-Zebrzydowice90 min.
23.03.2019 15:00LOBZebrzydowice-Koszarawa Ż.90 min.
30.03.2019 15:00LOBGóral-Zebrzydowice90 min.
06.04.2019 16:00LOBZebrzydowice-Bestwina50 min.
13.04.2019 16:00LOBŁękawica-Zebrzydowice90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2041
2Czaniec2040
3Jasienica2037
4Bełk2037
5Tychy II2037
6Łaziska Grn.2033
7Czechowice-Dz.2028
8Wilcza2027
9Radziechowy2023
10Wodzisław2022
11Racibórz2022
12TSP II2022
13Goczałkowice2021
14Landek2021
15Gaszowice2019
16Połomia207
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2257
2BKS Stal2247
3Drogomyśl2246
4Dankowice2245
5Bestwina2244
6Rekord II2236
7Puńców2236
8Góral2234
9Koszarawa Ż.2232
10Wisła2232
11Jaworze2228
12Rajcza2228
13Bestwinka2226
14Zebrzydowice2219
15Łękawica2219
16Chybie2216
17Pruchna229
18Kończyce M.224
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1635
21909 Piast1634
3Pogwizdów1628
4Goleszów1626
5Pogórze1626
6Bąków1625
7Istebna1625
8Zabłocie1625
9Pielgrzymowice1622
10Brenna1619
11Skoczów II1618
12Kończyce W.1614
13Hażlach1611
14Dębowiec168
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1643
2Żabnica1640
3Pietrzykowice1637
4Węgierska G.1632
5Lipowa1625
6Radziechowy II1622
7Zarzecze1620
8Ujsoły1618
9Leśna1617
10Gilowice1616
11Babia Góra1614
12Sopotnia1614
13Soła Ż.1610
14Juszczyna168
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1030
2Kozy1022
3Ligota1019
4Rybarzowice1019
5Zabrzeg1013
6Bujaków1012
7Grodziec1011
8Łodygowice108
9Kalna 105
10Mazańcowice103
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec927
2Wielkie II918
3Nierodzim918
4Iskrzyczyn917
5Ochaby911
6Kaczyce98
7Górki W.88
8Rudnik96
9Golasowice93
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1334
2Czernichów1328
3Pewel Śl.1326
4Jeleśnia1321
5Słotwina1320
6Trzebinia1319
7Korbielów1317
8Cisiec1317
9Pewel M.1116
10TS Przyborów1210
11Kocierz129
12Przyborów110