PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Konrad Dziki


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 26.08.1989
Obecny zespół: TS Soła Żywiec
Bramki zdobyte w lidze: 0
Bramki ogółem: 1
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

19.07.2020 11:00PPKocierz-Soła Ż.89'
Żółte kartki w lidze: 0
Żółte kartki ogółem: 0
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 699 min.
Czas gry ogółem: 824 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

19.07.2020 11:00PPKocierz-Soła Ż.35 min.
25.07.2020 16:00PPCisiec-Soła Ż.90 min.
09.08.2020 15:00KAZBabia Góra-Soła Ż.20 min.
16.08.2020 11:00KAZSoła Ż.-Juszczyna35 min.
30.08.2020 11:00KAZSoła Ż.-Lipowa25 min.
05.09.2020 16:00KAZBystra (k. Żywca)-Soła Ż.90 min.
13.09.2020 11:00KAZSoła Ż.-Czernichów30 min.
20.09.2020 15:00KAZLeśna-Soła Ż.20 min.
27.09.2020 11:00KAZSoła Ż.-Sopotnia90 min.
04.10.2020 11:00KAZSoła Ż.-Zarzecze30 min.
11.10.2020 11:00KAZSoła Ż.-Jeleśnia65 min.
18.10.2020 15:00KAZGilowice-Soła Ż.44 min.
25.10.2020 11:00KAZRadziechowy II-Soła Ż.90 min.
31.10.2020 14:00KAZSoła Ż.-Koszarawa II80 min.
07.11.2020 14:00KAZSłotwina-Soła Ż.80 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83