Rafał Buława


Sezon 2012/2013

Bramki zdobyte w lidze: 1
Bramki ogółem: 1
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 1

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

14.10.2012 11:00KARajcza-Babia GóraK10'
Żółte kartki w lidze: 2
Żółte kartki ogółem: 2

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

05.05.2013 11:00KABabia Góra-Cięcina
22.05.2013 18:00KAZarzecze-Babia Góra
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1595 min.
Czas gry ogółem: 1595 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

12.08.2012 15:00KABabia Góra-Zarzecze90 min.
15.08.2012 15:00KABabia Góra-Ujsoły90 min.
19.08.2012 16:00KABłękitni Ż.-Babia Góra90 min.
26.08.2012 15:00KABabia Góra-Pewel Śl.90 min.
09.09.2012 15:00KABabia Góra-Pietrzykowice90 min.
23.09.2012 15:00KABabia Góra-Juszczyna90 min.
30.09.2012 16:00KACisiec-Babia Góra90 min.
04.11.2012 14:00KABabia Góra-Czernichów90 min.
18.11.2012 13:00KALeśna-Babia Góra90 min.
24.11.2012 13:00KABabia Góra-Milówka65 min.
21.04.2013 14:00KAPewel Śl.-Babia Góra90 min.
28.04.2013 11:00KABabia Góra-Gilowice90 min.
05.05.2013 11:00KABabia Góra-Cięcina90 min.
22.05.2013 18:00KAZarzecze-Babia Góra90 min.
30.05.2013 15:00KABabia Góra-Rajcza90 min.
02.06.2013 15:00KALipowa-Babia Góra90 min.
09.06.2013 11:00KABabia Góra-Leśna90 min.
16.06.2013 17:00KACzernichów-Babia Góra90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2041
2Czaniec2040
3Jasienica2037
4Bełk2037
5Tychy II2037
6Łaziska Grn.2033
7Czechowice-Dz.2028
8Wilcza2027
9Radziechowy2023
10Wodzisław2022
11Racibórz2022
12TSP II2022
13Goczałkowice2021
14Landek2021
15Gaszowice2019
16Połomia207
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2257
2BKS Stal2247
3Drogomyśl2246
4Dankowice2245
5Bestwina2244
6Rekord II2236
7Puńców2236
8Góral2234
9Koszarawa Ż.2232
10Wisła2232
11Jaworze2228
12Rajcza2228
13Bestwinka2226
14Zebrzydowice2219
15Łękawica2219
16Chybie2216
17Pruchna229
18Kończyce M.224
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1635
21909 Piast1634
3Pogwizdów1628
4Goleszów1626
5Pogórze1626
6Bąków1625
7Istebna1625
8Zabłocie1625
9Pielgrzymowice1622
10Brenna1619
11Skoczów II1618
12Kończyce W.1614
13Hażlach1611
14Dębowiec168
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1643
2Żabnica1640
3Pietrzykowice1637
4Węgierska G.1632
5Lipowa1625
6Radziechowy II1622
7Zarzecze1620
8Ujsoły1618
9Leśna1617
10Gilowice1616
11Babia Góra1614
12Sopotnia1614
13Soła Ż.1610
14Juszczyna168
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1030
2Kozy1022
3Ligota1019
4Rybarzowice1019
5Zabrzeg1013
6Bujaków1012
7Grodziec1011
8Łodygowice108
9Kalna 105
10Mazańcowice103
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec927
2Wielkie II918
3Nierodzim918
4Iskrzyczyn917
5Ochaby911
6Kaczyce98
7Górki W.88
8Rudnik96
9Golasowice93
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1334
2Czernichów1328
3Pewel Śl.1326
4Jeleśnia1321
5Słotwina1320
6Trzebinia1319
7Korbielów1317
8Cisiec1317
9Pewel M.1116
10TS Przyborów1210
11Kocierz129
12Przyborów110