PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Tomasz Chowaniec


Sezon 2012/2013

Bramki zdobyte w lidze: 4
Bramki ogółem: 4
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

12.08.2012 14:00KAZJuszczyna-Cisiec88'
09.09.2012 15:00KAZCzernichów-Juszczyna18'
21.10.2012 15:00KAZGilowice-Juszczyna31'
05.06.2013 18:00KAZMilówka-Juszczyna3'
Żółte kartki w lidze: 6
Żółte kartki ogółem: 6

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

15.08.2012 14:00KAZJuszczyna-Milówka
16.09.2012 14:00KAZJuszczyna-Soła Ż.
16.09.2012 14:00KAZJuszczyna-Soła Ż.70'
21.10.2012 15:00KAZGilowice-Juszczyna
04.11.2012 14:00KAZCięcina-Juszczyna
04.11.2012 14:00KAZCięcina-Juszczyna
Czerwone kartki w lidze: 2
Czerwone kartki ogółem: 2

Czerwone kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

16.09.2012 14:00KAZJuszczyna-Soła Ż.70'
04.11.2012 14:00KAZCięcina-Juszczyna
Czas gry w lidze: 1014 min.
Czas gry ogółem: 1014 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

12.08.2012 14:00KAZJuszczyna-Cisiec90 min.
15.08.2012 14:00KAZJuszczyna-Milówka90 min.
26.08.2012 15:00KAZLipowa-Juszczyna90 min.
02.09.2012 14:00KAZJuszczyna-Leśna90 min.
09.09.2012 15:00KAZCzernichów-Juszczyna90 min.
16.09.2012 14:00KAZJuszczyna-Soła Ż.70 min.
21.10.2012 15:00KAZGilowice-Juszczyna88 min.
26.05.2013 14:00KAZJuszczyna-Błękitni Ż.46 min.
30.05.2013 14:00KAZPewel Śl.-Juszczyna90 min.
02.06.2013 14:00KAZJuszczyna-Gilowice90 min.
05.06.2013 18:00KAZMilówka-Juszczyna90 min.
09.06.2013 14:00KAZPietrzykowice-Juszczyna90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83