PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Okręg.5 gr.A (Podokręg Tychy) - sezon 2020/2021

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1BTS Rekord Bielsko-Biała II133047:22931
2LKS Studzienice132534:17742
3LKS Łąka121836:29534
4BKS Stal Bielsko-Biała111826:24533
5GKS Czarni Jaworze111720:20524
6OKS ZET Tychy121522:25363
7LKS Wisła Wielka111019:35317
8LKS Rudołtowice-Ćwiklice11613:28137
9MRKS Czechowice-Dziedzice II12521:38057

Rundy:

Połowy:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
25.07LKS Studzienice4:2
(1:2)
BKS Stal Bielsko-Biała11:00
25.07LKS Łąka2:1
(2:1)
GKS Czarni Jaworze17:00
12.08BTS Rekord Bielsko-Biała II6:1
(3:1)
LKS Wisła Wielka17:30
W pierwotnym terminie (27.06) 0spotkanie zostało odwołane ze względu na podejrzenie zachorowania jednego z zawodników gości na COVID-19
26.08MRKS Czechowice-Dziedzice II1:1
(1:1)
OKS ZET Tychy17:30
W pierwotnym terminie (26.07), spotkanie odwołane ze względu zagrożenia epidemiologicznego - kilku zawodników MRKS Czechowice miało kontakt z osobą u której stwierdzono COVID-19.
2 kolejka
01.08GKS Czarni Jaworze1:3
(0:0)
LKS Studzienice16:00
09.09BKS Stal Bielsko-Biała3:0
(2:0)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice17:00
W pierwotnym terminie (1.08) spotkanie zostało odwołane ze względu na podejrzenie zachorowania jednego z zawodników gości na COVID-19
09.09LKS Wisła Wielka5:3
(2:2)
LKS Łąka17:00
W pierwotnym terminie (2.08) spotkanie zostało odwołane ze względu na podejrzenie zachorowania jednego z zawodników gospodarzy na COVID-19
09.09MRKS Czechowice-Dziedzice II1:4
(1:0)
BTS Rekord Bielsko-Biała II17:00
3 kolejka
08.08LKS Studzienice4:0
(4:0)
LKS Wisła Wielka17:00
09.08BTS Rekord Bielsko-Biała II6:2
(1:0)
OKS ZET Tychy17:00
26.08LKS Rudołtowice-Ćwiklice1:2
(0:0)
GKS Czarni Jaworze17:30
16.09LKS Łąka7:3
(2:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice II17:00
4 kolejka
15.08OKS ZET Tychy1:1
(1:0)
BKS Stal Bielsko-Biała17:00
16.08LKS Wisła Wielka2:0
(1:0)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice17:00
16.08MRKS Czechowice-Dziedzice II1:3
(0:2)
LKS Studzienice17:00
16.08BTS Rekord Bielsko-Biała II3:2
(1:1)
LKS Łąka17:00
5 kolejka
22.08LKS Łąka5:2
(4:0)
OKS ZET Tychy17:00
22.08LKS Studzienice2:2
(1:0)
BTS Rekord Bielsko-Biała II17:00
22.08LKS Rudołtowice-Ćwiklice3:3
(2:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice II17:00
22.08BKS Stal Bielsko-Biała1:2
(1:0)
GKS Czarni Jaworze17:00
6 kolejka
29.08OKS ZET Tychy2:3
(2:1)
GKS Czarni Jaworze17:00
30.08LKS Łąka1:1
(1:0)
LKS Studzienice17:00
30.08BTS Rekord Bielsko-Biała II4:2
(1:2)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice17:00
16.09LKS Wisła Wielka3:6
(2:2)
BKS Stal Bielsko-Biała17:00
7 kolejka
02.09LKS Studzienice0:0
(0:0)
OKS ZET Tychy17:00
02.09LKS Rudołtowice-Ćwiklice3:2
(1:2)
LKS Łąka17:00
02.09GKS Czarni Jaworze3:0
(1:0)
LKS Wisła Wielka17:00
23.09BKS Stal Bielsko-Biała3:1
(2:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice II17:00
8 kolejka
05.09OKS ZET Tychy2:1
(0:0)
LKS Wisła Wielka16:00
05.09LKS Studzienice1:1
(0:0)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice16:00
06.09MRKS Czechowice-Dziedzice II1:1
(1:1)
GKS Czarni Jaworze11:00
06.09BTS Rekord Bielsko-Biała II6:1
(1:1)
BKS Stal Bielsko-Biała16:30
9 kolejka
12.09LKS Rudołtowice-Ćwiklice0:2
(0:0)
OKS ZET Tychy16:00
12.09BKS Stal Bielsko-Biała3:2
(1:1)
LKS Łąka16:00
12.09GKS Czarni Jaworze1:2
(0:1)
BTS Rekord Bielsko-Biała II16:00
12.09LKS Wisła Wielka4:4
(2:3)
MRKS Czechowice-Dziedzice II16:00
10 kolejka
19.09GKS Czarni Jaworze1:1
(0:0)
LKS Łąka11:00
19.09OKS ZET Tychy3:1
(2:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice II16:00
19.09BKS Stal Bielsko-Biała2:1
(2:0)
LKS Studzienice16:00
19.09LKS Wisła Wielka1:4
(0:3)
BTS Rekord Bielsko-Biała II16:00
11 kolejka
26.09LKS Rudołtowice-Ćwiklice2:2
(1:0)
BKS Stal Bielsko-Biała16:00
26.09LKS Studzienice7:0
(4:0)
GKS Czarni Jaworze16:00
27.09BTS Rekord Bielsko-Biała II1:1
(1:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice II16:00
31.10LKS Łąka-LKS Wisła Wielka14:00
W pierwotnym terminie 27 września odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego.
12 kolejka
03.10OKS ZET Tychy2:2
(0:0)
BTS Rekord Bielsko-Biała II15:00
03.10GKS Czarni Jaworze5:0
(1:0)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice15:00
04.10LKS Wisła Wielka0:2
(0:1)
LKS Studzienice15:00
14.10MRKS Czechowice-Dziedzice II2:3
(1:2)
LKS Łąka16:00
W pierwotnym terminie (04.10), spotkanie odwołane ze względu zagrożenia epidemiologicznego - w drużynie gości stwierdzono obecność wirusa SARS-COV-2, w drugim termine (14.10) spotkanie rozegrane na sztucznej nawierzchni MOSiR w Czechowicach
13 kolejka
10.10BKS Stal Bielsko-Biała2:2
(0:1)
OKS ZET Tychy15:00
10.10LKS Rudołtowice-Ćwiklice1:2
(1:0)
LKS Wisła Wielka15:00
10.10LKS Studzienice5:2
(3:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice II15:00
10.10LKS Łąka5:2
(4:1)
BTS Rekord Bielsko-Biała II15:00
14 kolejka
17.10OKS ZET Tychy3:3
(2:0)
LKS Łąka15:00
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
18.10BTS Rekord Bielsko-Biała II5:1
(0:0)
LKS Studzienice15:30
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
21.11GKS Czarni Jaworze-BKS Stal Bielsko-Biała12:00
W pierwotnym terminie (17.10) zawody odwołane z powodu złego stanu murawy.
22.11MRKS Czechowice-Dziedzice II-LKS Rudołtowice-Ćwiklice13:00
W pierwotnym terminie (18.10) spotkanie zostało odwołane ze względu na zagrożenie epidemiologiczne w drużynie gospodarzy.
15 kolejka
24.10BKS Stal Bielsko-Biała-LKS Wisła Wielka15:00
24.10LKS Rudołtowice-Ćwiklice-BTS Rekord Bielsko-Biała II15:00
24.10LKS Studzienice-LKS Łąka15:00
25.10GKS Czarni Jaworze-OKS ZET Tychy14:00
16 kolejka
07.11OKS ZET Tychy-LKS Studzienice14:00
07.11LKS Łąka-LKS Rudołtowice-Ćwiklice14:00
08.11MRKS Czechowice-Dziedzice II-BKS Stal Bielsko-Biała14:00
08.11LKS Wisła Wielka-GKS Czarni Jaworze14:00
17 kolejka
31.10GKS Czarni Jaworze-MRKS Czechowice-Dziedzice II14:00
11.11LKS Wisła Wielka-OKS ZET Tychy13:30
11.11BKS Stal Bielsko-Biała-BTS Rekord Bielsko-Biała II13:30
11.11LKS Rudołtowice-Ćwiklice-LKS Studzienice13:30
18 kolejka
14.11OKS ZET Tychy-LKS Rudołtowice-Ćwiklice13:30
14.11LKS Łąka-BKS Stal Bielsko-Biała13:30
15.11BTS Rekord Bielsko-Biała II-GKS Czarni Jaworze13:30
15.11MRKS Czechowice-Dziedzice II-LKS Wisła Wielka13:30
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1128
2Odra1227
3Bełk1220
4Jasienica1219
5Landek1118
6Rozwój1218
7Czaniec1318
8TSP II1217
9Ustroń1217
10Tychy II1316
11Odra Centrum1115
12Łękawica914
13Czechowice-Dz.1114
14Turza Śl.1014
15Przyszowice109
16Radziechowy116
17Pszczyna126
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna927
2Jeleśnia1122
3Koszarawa II1021
4Gilowice1020
5Babia Góra1119
6Lipowa1117
7Soła Ż.1014
8Bystra (k. Żywca)1014
9Słotwina1013
10Juszczyna1011
11Radziechowy II1010
12Czernichów107
13Zarzecze116
14Sopotnia115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bujaków815
2Mazańcowice715
3Czaniec II513
4Grodziec613
5Porąbka613
6Zabrzeg812
7Wilkowice II76
8Godziszka64
9Rybarzowice63
10Łodygowice71
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Cisiec819
2Łękawica II718
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz78
8Cięcina87
9TS Przyborów83