PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
RegionalnaPilka
Jasienica24
HIstoria Sportu

Okręg.5 gr.A (Podokręg Tychy) - sezon 2020/2021

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1LKS Studzienice3911:3300
2BTS Rekord Bielsko-Biała II2612:3200
3LKS Łąka132:1100
4LKS Rudołtowice-Ćwiklice000:0000
5MRKS Czechowice-Dziedzice II000:0000
6BKS Stal Bielsko-Biała102:4001
7GKS Czarni Jaworze202:5002
8OKS ZET Tychy102:6001
9LKS Wisła Wielka201:10002

Rundy:

Połowy:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
25.07LKS Studzienice4:2
(1:2)
BKS Stal Bielsko-Biała11:00
25.07LKS Łąka2:1
(2:1)
GKS Czarni Jaworze17:00
12.08BTS Rekord Bielsko-Biała II6:1
(3:1)
LKS Wisła Wielka17:30
W pierwotnym terminie (27.06) 0spotkanie zostało odwołane ze względu na podejrzenie zachorowania jednego z zawodników gości na COVID-19
26.08MRKS Czechowice-Dziedzice II-OKS ZET Tychy17:30
W pierwotnym terminie (26.07), spotkanie odwołane ze względu zagrożenia epidemiologicznego - kilku zawodników MRKS Czechowice miało kontakt z osobą u której stwierdzono COVID-19.
2 kolejka
01.08GKS Czarni Jaworze1:3
(0:0)
LKS Studzienice16:00
09.09BKS Stal Bielsko-Biała-LKS Rudołtowice-Ćwiklice17:00
W pierwotnym terminie (1.08) spotkanie zostało odwołane ze względu na podejrzenie zachorowania jednego z zawodników gości na COVID-19
09.09LKS Wisła Wielka-LKS Łąka17:00
W pierwotnym terminie (2.08) spotkanie zostało odwołane ze względu na podejrzenie zachorowania jednego z zawodników gospodarzy na COVID-19
09.09MRKS Czechowice-Dziedzice II-BTS Rekord Bielsko-Biała II17:00
3 kolejka
08.08LKS Studzienice4:0
(4:0)
LKS Wisła Wielka17:00
09.08BTS Rekord Bielsko-Biała II6:2
(1:0)
OKS ZET Tychy17:00
26.08LKS Rudołtowice-Ćwiklice-GKS Czarni Jaworze17:30
16.09LKS Łąka-MRKS Czechowice-Dziedzice II17:00
4 kolejka
15.08OKS ZET Tychy-BKS Stal Bielsko-Biała17:00
16.08LKS Wisła Wielka-LKS Rudołtowice-Ćwiklice17:00
16.08MRKS Czechowice-Dziedzice II-LKS Studzienice17:00
16.08BTS Rekord Bielsko-Biała II-LKS Łąka17:00
5 kolejka
22.08LKS Łąka-OKS ZET Tychy17:00
22.08LKS Studzienice-BTS Rekord Bielsko-Biała II17:00
22.08LKS Rudołtowice-Ćwiklice-MRKS Czechowice-Dziedzice II17:00
22.08BKS Stal Bielsko-Biała-GKS Czarni Jaworze17:00
6 kolejka
29.08OKS ZET Tychy-GKS Czarni Jaworze17:00
29.08LKS Łąka-LKS Studzienice17:00
30.08LKS Wisła Wielka-BKS Stal Bielsko-Biała17:00
30.08BTS Rekord Bielsko-Biała II-LKS Rudołtowice-Ćwiklice17:00
7 kolejka
02.09LKS Studzienice-OKS ZET Tychy17:00
02.09LKS Rudołtowice-Ćwiklice-LKS Łąka17:00
02.09BKS Stal Bielsko-Biała-MRKS Czechowice-Dziedzice II17:00
02.09GKS Czarni Jaworze-LKS Wisła Wielka17:00
8 kolejka
05.09OKS ZET Tychy-LKS Wisła Wielka16:00
05.09LKS Studzienice-LKS Rudołtowice-Ćwiklice16:00
06.09MRKS Czechowice-Dziedzice II-GKS Czarni Jaworze16:00
06.09BTS Rekord Bielsko-Biała II-BKS Stal Bielsko-Biała16:00
9 kolejka
12.09LKS Rudołtowice-Ćwiklice-OKS ZET Tychy16:00
12.09BKS Stal Bielsko-Biała-OKS ZET Tychy16:00
12.09GKS Czarni Jaworze-BTS Rekord Bielsko-Biała II16:00
13.09LKS Wisła Wielka-MRKS Czechowice-Dziedzice II16:00
10 kolejka
19.09OKS ZET Tychy-MRKS Czechowice-Dziedzice II16:00
19.09GKS Czarni Jaworze-LKS Łąka16:00
19.09BKS Stal Bielsko-Biała-LKS Studzienice16:00
20.09LKS Wisła Wielka-BTS Rekord Bielsko-Biała II16:00
11 kolejka
26.09LKS Rudołtowice-Ćwiklice-BKS Stal Bielsko-Biała16:00
26.09LKS Studzienice-GKS Czarni Jaworze16:00
26.09LKS Łąka-LKS Wisła Wielka16:00
27.09BTS Rekord Bielsko-Biała II-MRKS Czechowice-Dziedzice II16:00
12 kolejka
03.10OKS ZET Tychy-BTS Rekord Bielsko-Biała II15:00
03.10GKS Czarni Jaworze-LKS Rudołtowice-Ćwiklice15:00
04.10MRKS Czechowice-Dziedzice II-LKS Łąka15:00
04.10LKS Wisła Wielka-LKS Studzienice15:00
13 kolejka
10.10BKS Stal Bielsko-Biała-OKS ZET Tychy15:00
10.10LKS Rudołtowice-Ćwiklice-LKS Wisła Wielka15:00
10.10LKS Studzienice-MRKS Czechowice-Dziedzice II15:00
10.10LKS Łąka-BTS Rekord Bielsko-Biała II15:00
14 kolejka
17.10OKS ZET Tychy-LKS Łąka15:00
17.10GKS Czarni Jaworze-BKS Stal Bielsko-Biała15:00
18.10BTS Rekord Bielsko-Biała II-LKS Studzienice15:00
18.10MRKS Czechowice-Dziedzice II-LKS Rudołtowice-Ćwiklice15:00
15 kolejka
24.10GKS Czarni Jaworze-OKS ZET Tychy15:00
24.10BKS Stal Bielsko-Biała-LKS Wisła Wielka15:00
24.10LKS Rudołtowice-Ćwiklice-BTS Rekord Bielsko-Biała II15:00
24.10LKS Studzienice-LKS Łąka15:00
16 kolejka
07.11OKS ZET Tychy-LKS Studzienice14:00
07.11LKS Łąka-LKS Rudołtowice-Ćwiklice14:00
08.11MRKS Czechowice-Dziedzice II-BKS Stal Bielsko-Biała14:00
08.11LKS Wisła Wielka-GKS Czarni Jaworze14:00
17 kolejka
31.10GKS Czarni Jaworze-MRKS Czechowice-Dziedzice II14:00
11.11LKS Wisła Wielka-OKS ZET Tychy13:30
11.11BKS Stal Bielsko-Biała-BTS Rekord Bielsko-Biała II13:30
11.11LKS Rudołtowice-Ćwiklice-LKS Studzienice13:30
18 kolejka
14.11OKS ZET Tychy-LKS Rudołtowice-Ćwiklice13:30
14.11LKS Łąka-BKS Stal Bielsko-Biała13:30
15.11BTS Rekord Bielsko-Biała II-GKS Czarni Jaworze13:30
15.11MRKS Czechowice-Dziedzice II-LKS Wisła Wielka13:30
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Cisiec24
2Trzebinia24
3Ślemień13
4Łękawica II11
5Pewel Śl.11
6Cięcina21
7TS Przyborów21
8Kocierz00
9Korbielów10