PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Klasa A gr. II (Podokręg Skoczów) - sezon 2020/2021

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1LKS Beskid Brenna132841:16913
2LKS Błyskawica Kończyce Wielkie102834:10910
3LKS Strażak Dębowiec122336:23723
4KP Beskid Skoczów II121824:19606
5LKS Orzeł Zabłocie121728:26525
6LKS Rudnik111316:26344
7LKS Strażak Pielgrzymowice121223:33336
8LKS Zryw Bąków11815:35227
9LKS Ochaby 961118:370110

Rundy:

Połowy:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
25.07LKS Strażak Dębowiec1:0
(0:0)
KP Beskid Skoczów II17:00
26.07LKS Beskid Brenna5:2
(1:1)
LKS Ochaby 9611:00
26.07LKS Zryw Bąków2:2
(0:2)
LKS Strażak Pielgrzymowice17:00
26.07LKS Błyskawica Kończyce Wielkie1:1
(0:0)
LKS Orzeł Zabłocie17:00
2 kolejka
31.07LKS Orzeł Zabłocie1:2
(1:0)
LKS Beskid Brenna18:00
01.08LKS Rudnik0:3
(0:1)
LKS Zryw Bąków14:00
02.08LKS Strażak Pielgrzymowice1:6
(0:3)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie17:00
02.08LKS Ochaby 962:2
(1:2)
LKS Strażak Dębowiec17:00
3 kolejka
08.08LKS Błyskawica Kończyce Wielkie2:0
(0:0)
LKS Rudnik17:00
08.08LKS Strażak Dębowiec3:1
(3:0)
LKS Orzeł Zabłocie17:00
09.08LKS Beskid Brenna3:1
(2:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice11:00
09.08KP Beskid Skoczów II2:0
(2:0)
LKS Ochaby 9617:00
4 kolejka
15.08LKS Orzeł Zabłocie4:2
(3:1)
KP Beskid Skoczów II16:00
15.08LKS Zryw Bąków2:8
(2:3)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie17:00
16.08LKS Rudnik0:0
(0:0)
LKS Beskid Brenna17:00
16.08LKS Strażak Pielgrzymowice4:4
(1:1)
LKS Strażak Dębowiec17:00
5 kolejka
22.08LKS Strażak Dębowiec5:0
(3:0)
LKS Rudnik17:00
23.08LKS Beskid Brenna8:0
(6:0)
LKS Zryw Bąków11:00
23.08LKS Ochaby 960:3
(0:2)
LKS Orzeł Zabłocie17:00
23.08KP Beskid Skoczów II5:1
(2:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice17:00
6 kolejka
29.08LKS Rudnik3:1
(2:1)
KP Beskid Skoczów II14:45
29.08LKS Błyskawica Kończyce Wielkie2:0
(0:0)
LKS Beskid Brenna17:00
29.08LKS Zryw Bąków0:5
(0:2)
LKS Strażak Dębowiec17:00
30.08LKS Strażak Pielgrzymowice3:2
(1:1)
LKS Ochaby 9617:00
7 kolejka
05.09LKS Orzeł Zabłocie4:1
(1:1)
LKS Strażak Pielgrzymowice16:00
05.09LKS Strażak Dębowiec3:5
(3:3)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie16:00
06.09KP Beskid Skoczów II3:2
(3:1)
LKS Zryw Bąków16:00
06.09LKS Ochaby 960:2
(0:1)
LKS Rudnik16:00
8 kolejka
12.09LKS Błyskawica Kończyce WielkieWOKP Beskid Skoczów II14:00
12.09LKS Zryw Bąków4:0
(1:0)
LKS Ochaby 9616:00
13.09LKS Rudnik4:4
(1:2)
LKS Orzeł Zabłocie16:00
13.09LKS Beskid Brenna1:3
(1:1)
LKS Strażak Dębowiec17:00
9 kolejka
19.09LKS Orzeł Zabłocie3:0
(1:0)
LKS Zryw Bąków16:00
20.09KP Beskid Skoczów II0:1
(0:1)
LKS Beskid Brenna16:00
20.09LKS Ochaby 960:2
(0:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie16:00
20.09LKS Strażak Pielgrzymowice1:1
(0:1)
LKS Rudnik16:00
10 kolejka
26.09LKS Strażak Pielgrzymowice4:1
(2:0)
LKS Zryw Bąków12:30
26.09LKS Orzeł Zabłocie2:3
(0:3)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie16:00
27.09KP Beskid Skoczów II2:3
(0:1)
LKS Strażak Dębowiec16:00
27.09LKS Ochaby 961:4
(1:2)
LKS Beskid Brenna16:00
11 kolejka
03.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie2:1
(1:1)
LKS Strażak Pielgrzymowice15:00
03.10LKS Strażak Dębowiec5:1
(3:0)
LKS Ochaby 9615:00
03.10LKS Zryw Bąków1:1
(0:1)
LKS Rudnik15:00
04.10LKS Beskid Brenna6:2
(4:0)
LKS Orzeł Zabłocie11:00
12 kolejka
10.10LKS Orzeł Zabłocie3:2
(1:1)
LKS Strażak Dębowiec15:00
11.10LKS Strażak Pielgrzymowice3:1
(1:0)
LKS Beskid Brenna15:00
11.10LKS Ochaby 960:5
(0:2)
KP Beskid Skoczów II15:00
11.11LKS Rudnik-LKS Błyskawica Kończyce Wielkie13:30
W pierwotnym terminie 11 października mecz odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego.
13 kolejka
18.10LKS Beskid Brenna9:1
(5:0)
LKS Rudnik11:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
18.10KP Beskid Skoczów II2:0
(0:0)
LKS Orzeł Zabłocie15:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
11.11LKS Strażak Dębowiec-LKS Strażak Pielgrzymowice13:30
W pierwotnym terminie (17.10), spotkanie nie odbyło się ze względu na zły stan murawy.
14.11LKS Błyskawica Kończyce Wielkie-LKS Zryw Bąków13:30
W pierwotnym terminie (17.10), spotkanie nie odbyło się ze względu na zły stan murawy.
14 kolejka
24.10LKS Strażak Pielgrzymowice1:2
(1:1)
KP Beskid Skoczów II15:00
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
24.10LKS Zryw Bąków0:1
(0:1)
LKS Beskid Brenna15:00
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
25.10LKS Rudnik4:0
(3:0)
LKS Strażak Dębowiec14:00
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
14.11LKS Orzeł Zabłocie-LKS Ochaby 9613:00
W pierwotnym terminie (24.10), spotkanie nie odbyło się ze względu na zagrożenie epidemiologiczne w drużynie gospodarzy
15 kolejka
31.10LKS Strażak Dębowiec-LKS Zryw Bąków14:00
31.10LKS Ochaby 96-LKS Strażak Pielgrzymowice14:00
31.10KP Beskid Skoczów II-LKS Rudnik14:00
31.10LKS Beskid Brenna-LKS Błyskawica Kończyce Wielkie14:00
16 kolejka
07.11LKS Błyskawica Kończyce Wielkie-LKS Strażak Dębowiec14:00
07.11LKS Zryw Bąków-KP Beskid Skoczów II14:00
08.11LKS Strażak Pielgrzymowice-LKS Orzeł Zabłocie14:00
08.11LKS Rudnik-LKS Ochaby 9614:00
17 kolejka
03.04LKS Orzeł Zabłocie-LKS Rudnik15:00
03.04LKS Strażak Dębowiec-LKS Beskid Brenna15:00
05.04LKS Ochaby 96-LKS Zryw Bąków15:00
05.04KP Beskid Skoczów II-LKS Błyskawica Kończyce Wielkie15:00
18 kolejka
10.04LKS Błyskawica Kończyce Wielkie-LKS Ochaby 9615:00
10.04LKS Zryw Bąków-LKS Orzeł Zabłocie15:00
11.04LKS Beskid Brenna-KP Beskid Skoczów II11:00
11.04LKS Rudnik-LKS Strażak Pielgrzymowice15:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1228
2Odra1227
3Jasienica1322
4Landek1221
5TSP II1320
6Bełk1220
7Tychy II1419
8Rozwój1218
9Czaniec1318
10Turza Śl.1117
11Ustroń1217
12Odra Centrum1215
13Łękawica1014
14Czechowice-Dz.1214
15Przyszowice1112
16Radziechowy126
17Pszczyna136
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1028
2Bystra (k. Bielska)1022
3Bronów1022
4Wilamowice1019
5Wapienica1018
6Hecznarowice1012
7Międzyrzecze1010
8Kozy1010
9Kobiernice109
10Międzybrodzie109
11Ligota107
12Buczkowice105
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1030
2Gilowice1123
3Babia Góra1222
4Jeleśnia1222
5Koszarawa II1121
6Lipowa1217
7Bystra (k. Żywca)1117
8Soła Ż.1115
9Słotwina1114
10Juszczyna1111
11Radziechowy II1111
12Zarzecze129
13Czernichów117
14Sopotnia126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Grodziec716
2Porąbka716
3Bujaków815
4Mazańcowice815
5Czaniec II513
6Zabrzeg912
7Godziszka77
8Rybarzowice76
9Wilkowice II86
10Łodygowice81
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83