PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Klasa A gr. I (Podokręg Skoczów) - sezon 2020/2021

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1CKS Piast Cieszyn112971:12920
2LKS Victoria Hażlach122929:16921
3LKS Olza Pogwizdów122340:23723
4LKS Błękitni Pierściec122229:26714
5LKS Kończyce Małe121730:28525
6KS Nierodzim Ustroń131520:28436
7LKS Iskra Iskrzyczyn131343:33346
8GKS Kaczyce11624:50209
9MKS Promyk Golasowice1203:730012

Rundy:

Połowy:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
25.07CKS Piast Cieszyn4:1
(1:0)
LKS Kończyce Małe17:00
26.07KS Nierodzim Ustroń2:1
(0:1)
MKS Promyk Golasowice11:00
26.07GKS Kaczyce4:2
(1:0)
LKS Iskra Iskrzyczyn17:00
26.07LKS Olza Pogwizdów4:1
(2:0)
LKS Błękitni Pierściec17:00
2 kolejka
02.08MKS Promyk Golasowice0:6
(0:1)
LKS Olza Pogwizdów15:00
02.08LKS Kończyce Małe5:1
(3:1)
GKS Kaczyce16:00
02.08LKS Iskra Iskrzyczyn1:1
(0:0)
KS Nierodzim Ustroń17:00
02.08LKS Victoria Hażlach2:2
(1:1)
CKS Piast Cieszyn17:00
3 kolejka
09.08KS Nierodzim Ustroń1:1
(1:0)
LKS Kończyce Małe11:00
09.08LKS Błękitni Pierściec6:0
(3:0)
MKS Promyk Golasowice11:00
09.08GKS Kaczyce1:3
(1:1)
LKS Victoria Hażlach17:00
09.08LKS Olza Pogwizdów3:1
(2:0)
LKS Iskra Iskrzyczyn17:00
4 kolejka
15.08LKS Iskra Iskrzyczyn0:2
(0:1)
LKS Błękitni Pierściec17:00
15.08CKS Piast Cieszyn13:1
(8:0)
GKS Kaczyce17:00
16.08LKS Kończyce Małe2:1
(1:0)
LKS Olza Pogwizdów16:00
16.08LKS Victoria Hażlach2:1
(0:1)
KS Nierodzim Ustroń17:00
5 kolejka
23.08KS Nierodzim Ustroń0:6
(0:3)
CKS Piast Cieszyn11:00
23.08LKS Błękitni Pierściec3:1
(1:1)
LKS Kończyce Małe11:00
23.08MKS Promyk Golasowice0:11
(0:5)
LKS Iskra Iskrzyczyn15:00
23.08LKS Olza Pogwizdów2:4
(1:1)
LKS Victoria Hażlach17:00
6 kolejka
29.08CKS Piast Cieszyn2:2
(2:1)
LKS Olza Pogwizdów17:00
30.08LKS Kończyce Małe3:0
(3:0)
MKS Promyk Golasowice16:00
30.08LKS Victoria Hażlach2:1
(0:1)
LKS Błękitni Pierściec17:00
30.08GKS Kaczyce2:4
(1:0)
KS Nierodzim Ustroń17:00
7 kolejka
06.09LKS Błękitni Pierściec1:9
(0:5)
CKS Piast Cieszyn11:00
06.09MKS Promyk Golasowice0:3
(0:2)
LKS Victoria Hażlach15:00
06.09LKS Olza Pogwizdów4:1
(1:0)
GKS Kaczyce16:00
06.09LKS Iskra Iskrzyczyn4:4
(3:3)
LKS Kończyce Małe16:00
8 kolejka
12.09CKS Piast Cieszyn15:0
(8:0)
MKS Promyk Golasowice16:00
13.09KS Nierodzim Ustroń2:3
(1:1)
LKS Olza Pogwizdów11:00
13.09LKS Victoria Hażlach2:0
(1:0)
LKS Iskra Iskrzyczyn16:00
13.09GKS Kaczyce1:2
(1:1)
LKS Błękitni Pierściec16:00
9 kolejka
20.09LKS Błękitni Pierściec1:2
(1:1)
KS Nierodzim Ustroń11:00
20.09MKS Promyk Golasowice0:10
(0:4)
GKS Kaczyce15:00
20.09LKS Iskra Iskrzyczyn3:8
(2:4)
CKS Piast Cieszyn16:00
20.09LKS Kończyce Małe2:3
(1:2)
LKS Victoria Hażlach16:00
10 kolejka
26.09LKS Błękitni Pierściec7:4
(1:1)
LKS Olza Pogwizdów16:00
27.09MKS Promyk Golasowice1:4
(1:2)
KS Nierodzim Ustroń15:00
27.09LKS Kończyce Małe2:7
(1:2)
CKS Piast Cieszyn16:00
27.09LKS Iskra Iskrzyczyn9:0
(6:0)
GKS Kaczyce16:00
11 kolejka
03.10CKS Piast Cieszyn2:0
(1:0)
LKS Victoria Hażlach15:00
04.10LKS Olza Pogwizdów4:0
(4:0)
MKS Promyk Golasowice11:00
04.10KS Nierodzim Ustroń1:1
(0:0)
LKS Iskra Iskrzyczyn11:00
04.10GKS Kaczyce1:5
(0:1)
LKS Kończyce Małe15:00
12 kolejka
11.10LKS Victoria Hażlach3:2
(3:1)
GKS Kaczyce15:00
11.10LKS Kończyce Małe3:1
(2:0)
KS Nierodzim Ustroń15:00
11.10LKS Iskra Iskrzyczyn1:5
(0:3)
LKS Olza Pogwizdów15:00
11.10MKS Promyk Golasowice0:1
(0:1)
LKS Błękitni Pierściec15:00
13 kolejka
18.10LKS Błękitni Pierściec2:2
(1:1)
LKS Iskra Iskrzyczyn11:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
18.10KS Nierodzim Ustroń1:3
(1:1)
LKS Victoria Hażlach15:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
11.11LKS Olza Pogwizdów-LKS Kończyce Małe13:30
W pierwotnym terminie (17.10), spotkanie nie odbyło się ze względu na zły stan murawy.
11.11GKS Kaczyce-CKS Piast Cieszyn13:30
W pierwotnym terminie (18.10) zawody odwołane z powodu złego stanu murawy.
14 kolejka
24.10CKS Piast Cieszyn3:0
(0:0)
KS Nierodzim Ustroń15:00
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
24.10LKS Iskra Iskrzyczyn8:1
(3:1)
MKS Promyk Golasowice15:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
25.10LKS Victoria Hażlach2:2
(2:0)
LKS Olza Pogwizdów14:00
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
25.10LKS Kończyce Małe1:2
(0:0)
LKS Błękitni Pierściec14:00
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
15 kolejka
31.10MKS Promyk Golasowice-LKS Kończyce Małe14:00
31.10LKS Błękitni Pierściec-LKS Victoria Hażlach14:00
31.10LKS Olza Pogwizdów-CKS Piast Cieszyn14:00
31.10KS Nierodzim Ustroń-GKS Kaczyce14:00
16 kolejka
07.11CKS Piast Cieszyn-LKS Błękitni Pierściec14:00
07.11LKS Kończyce Małe-LKS Iskra Iskrzyczyn14:00
08.11GKS Kaczyce-LKS Olza Pogwizdów14:00
08.11LKS Victoria Hażlach-MKS Promyk Golasowice14:00
17 kolejka
05.04LKS Błękitni Pierściec-GKS Kaczyce11:00
05.04LKS Iskra Iskrzyczyn-LKS Victoria Hażlach15:00
05.04MKS Promyk Golasowice-CKS Piast Cieszyn15:00
05.04LKS Olza Pogwizdów-KS Nierodzim Ustroń15:00
18 kolejka
10.04CKS Piast Cieszyn-LKS Iskra Iskrzyczyn15:00
11.04KS Nierodzim Ustroń-LKS Błękitni Pierściec11:00
11.04GKS Kaczyce-MKS Promyk Golasowice15:00
11.04LKS Victoria Hażlach-LKS Kończyce Małe15:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1228
2Odra1227
3Jasienica1322
4Landek1221
5TSP II1320
6Bełk1220
7Tychy II1419
8Rozwój1218
9Czaniec1318
10Turza Śl.1117
11Ustroń1217
12Odra Centrum1215
13Łękawica1014
14Czechowice-Dz.1214
15Przyszowice1112
16Radziechowy126
17Pszczyna136
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1028
2Bystra (k. Bielska)1022
3Bronów1022
4Wilamowice1019
5Wapienica1018
6Hecznarowice1012
7Międzyrzecze1010
8Kozy1010
9Kobiernice109
10Międzybrodzie109
11Ligota107
12Buczkowice105
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1030
2Gilowice1123
3Babia Góra1222
4Jeleśnia1222
5Koszarawa II1121
6Lipowa1217
7Bystra (k. Żywca)1117
8Soła Ż.1115
9Słotwina1114
10Juszczyna1111
11Radziechowy II1111
12Zarzecze129
13Czernichów117
14Sopotnia126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Grodziec716
2Porąbka716
3Bujaków815
4Mazańcowice815
5Czaniec II513
6Zabrzeg912
7Godziszka77
8Rybarzowice76
9Wilkowice II86
10Łodygowice81
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83