PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Okręg.6 gr.B (Podokręg Żywiec) - sezon 2020/2021

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1LKS Soła Rajcza132944:19922
2KS Góral Żywiec132933:14922
3LKS Podhalanka Milówka122541:18813
4TS Koszarawa Żywiec122435:14732
5LKS Bory Pietrzykowice121923:27615
6LKS Metal WG - Skałka Żabnica131626:29445
7TS Metal Węgierska Górka131124:42328
8UKS APN Góral Istebna12617:492010
9LKS Muńcuł Ujsoły12112:430111

Rundy:

Połowy:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
25.07LKS Muńcuł Ujsoły0:3
(0:1)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica16:00
25.07TS Metal Węgierska Górka2:3
(1:2)
LKS Bory Pietrzykowice16:00
25.07KS Góral Żywiec1:2
(0:1)
TS Koszarawa Żywiec17:00
26.07UKS APN Góral Istebna0:4
(0:1)
LKS Soła Rajcza16:00
2 kolejka
01.08LKS Bory Pietrzykowice3:4
(3:2)
KS Góral Żywiec16:00
01.08LKS Metal WG - Skałka Żabnica2:2
(0:1)
TS Metal Węgierska Górka16:00
01.08LKS Podhalanka Milówka4:1
(1:1)
UKS APN Góral Istebna16:00
02.08LKS Soła Rajcza6:3
(5:1)
LKS Muńcuł Ujsoły15:00
3 kolejka
08.08LKS Muńcuł Ujsoły0:4
(0:1)
LKS Podhalanka Milówka16:00
08.08TS Metal Węgierska Górka1:5
(1:1)
LKS Soła Rajcza16:00
08.08TS Koszarawa Żywiec4:0
(2:0)
LKS Bory Pietrzykowice16:00
08.08KS Góral Żywiec3:0
(1:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica17:00
4 kolejka
15.08LKS Metal WG - Skałka Żabnica1:1
(1:1)
TS Koszarawa Żywiec11:00
15.08LKS Podhalanka Milówka3:0
(0:0)
TS Metal Węgierska Górka11:00
16.08LKS Soła Rajcza1:3
(1:1)
KS Góral Żywiec16:00
16.08UKS APN Góral Istebna5:1
(5:0)
LKS Muńcuł Ujsoły16:00
5 kolejka
22.08LKS Bory Pietrzykowice4:2
(0:1)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica15:00
22.08KS Góral Żywiec4:1
(3:1)
LKS Podhalanka Milówka17:00
23.08TS Metal Węgierska Górka5:0
(1:0)
UKS APN Góral Istebna11:00
21.10TS Koszarawa Żywiec3:3
(2:3)
LKS Soła Rajcza16:00
W pierwotnym terminie (22.08) mecz odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego. W drugim terminie (21.10) bez udziału publiczności.
6 kolejka
29.08LKS Podhalanka Milówka2:3
(0:1)
TS Koszarawa Żywiec16:00
29.08TS Metal Węgierska Górka6:1
(2:1)
LKS Muńcuł Ujsoły16:00
30.08LKS Soła Rajcza1:1
(1:1)
LKS Bory Pietrzykowice15:00
30.08UKS APN Góral Istebna0:2
(0:2)
KS Góral Żywiec16:00
7 kolejka
05.09KS Góral Żywiec0:0
(0:0)
LKS Muńcuł Ujsoły16:00
05.09TS Koszarawa Żywiec9:1
(3:0)
UKS APN Góral Istebna16:00
05.09LKS Bory Pietrzykowice2:1
(1:0)
LKS Podhalanka Milówka16:00
06.09LKS Metal WG - Skałka Żabnica1:2
(1:2)
LKS Soła Rajcza13:00
8 kolejka
12.09LKS Muńcuł Ujsoły1:2
(0:0)
TS Koszarawa Żywiec16:00
12.09TS Metal Węgierska Górka1:4
(1:2)
KS Góral Żywiec16:00
13.09LKS Podhalanka Milówka3:1
(2:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica16:00
13.09UKS APN Góral Istebna2:3
(0:1)
LKS Bory Pietrzykowice16:00
9 kolejka
19.09TS Koszarawa Żywiec6:0
(0:0)
TS Metal Węgierska Górka11:00
19.09LKS Bory Pietrzykowice3:1
(2:0)
LKS Muńcuł Ujsoły16:00
19.09LKS Metal WG - Skałka Żabnica5:1
(3:0)
UKS APN Góral Istebna16:00
20.09LKS Soła Rajcza1:4
(1:2)
LKS Podhalanka Milówka15:00
10 kolejka
26.09LKS Metal WG - Skałka Żabnica2:1
(0:1)
LKS Muńcuł Ujsoły16:00
26.09LKS Bory Pietrzykowice1:0
(1:0)
TS Metal Węgierska Górka16:00
26.09TS Koszarawa Żywiec0:1
(0:1)
KS Góral Żywiec16:00
27.09LKS Soła Rajcza4:1
(1:0)
UKS APN Góral Istebna15:00
11 kolejka
03.10KS Góral Żywiec2:0
(0:0)
LKS Bory Pietrzykowice15:00
03.10TS Metal Węgierska Górka2:2
(1:2)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica15:00
03.10LKS Muńcuł Ujsoły0:4
(0:3)
LKS Soła Rajcza15:00
04.10UKS APN Góral Istebna1:7
(0:4)
LKS Podhalanka Milówka15:00
12 kolejka
10.10LKS Metal WG - Skałka Żabnica2:6
(2:3)
KS Góral Żywiec15:00
10.10LKS Bory Pietrzykowice0:4
(0:1)
TS Koszarawa Żywiec15:00
11.10LKS Podhalanka Milówka5:2
(3:2)
LKS Muńcuł Ujsoły11:00
11.10LKS Soła Rajcza8:1
(4:0)
TS Metal Węgierska Górka15:00
13 kolejka
17.10TS Koszarawa Żywiec1:1
(0:1)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica15:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
17.10KS Góral Żywiec1:2
(0:1)
LKS Soła Rajcza15:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
18.10LKS Muńcuł Ujsoły2:3
(1:0)
UKS APN Góral Istebna13:00
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
21.10TS Metal Węgierska Górka1:5
(1:3)
LKS Podhalanka Milówka15:30
W pierwotnym terminie (17.10), spotkanie nie odbyło się ze względu na zły stan murawy. W drugim terminie (21.10) bez udziału publiczności.
14 kolejka
24.10LKS Metal WG - Skałka Żabnica4:3
(2:3)
LKS Bory Pietrzykowice15:00
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
25.10LKS Podhalanka Milówka2:2
(2:2)
KS Góral Żywiec11:00
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
25.10UKS APN Góral Istebna2:3
(1:0)
TS Metal Węgierska Górka14:30
W związku z zagrożeniem epidemicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
25.10LKS Soła Rajcza3:0
(0:0)
TS Koszarawa Żywiec14:30
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, spotkanie bez udziału publiczności.
15 kolejka
31.10LKS Bory Pietrzykowice-LKS Soła Rajcza15:00
31.10TS Koszarawa Żywiec-LKS Podhalanka Milówka15:00
31.10KS Góral Żywiec-UKS APN Góral Istebna15:00
31.10TS Metal Węgierska Górka-LKS Muńcuł Ujsoły15:00
16 kolejka
07.11LKS Muńcuł Ujsoły-KS Góral Żywiec14:00
07.11LKS Podhalanka Milówka-LKS Bory Pietrzykowice14:00
08.11UKS APN Góral Istebna-TS Koszarawa Żywiec14:00
08.11LKS Soła Rajcza-LKS Metal WG - Skałka Żabnica14:00
17 kolejka
11.11LKS Metal WG - Skałka Żabnica-LKS Podhalanka Milówka14:00
11.11LKS Bory Pietrzykowice-UKS APN Góral Istebna14:00
11.11TS Koszarawa Żywiec-LKS Muńcuł Ujsoły14:00
11.11KS Góral Żywiec-TS Metal Węgierska Górka14:00
18 kolejka
14.11TS Metal Węgierska Górka-TS Koszarawa Żywiec14:00
15.11LKS Muńcuł Ujsoły-LKS Bory Pietrzykowice13:00
15.11LKS Podhalanka Milówka-LKS Soła Rajcza13:00
15.11UKS APN Góral Istebna-LKS Metal WG - Skałka Żabnica14:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1228
2Odra1227
3Jasienica1322
4Landek1221
5TSP II1320
6Bełk1220
7Tychy II1419
8Rozwój1218
9Czaniec1318
10Turza Śl.1117
11Ustroń1217
12Odra Centrum1215
13Łękawica1014
14Czechowice-Dz.1214
15Przyszowice1112
16Radziechowy126
17Pszczyna136
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1028
2Bystra (k. Bielska)1022
3Bronów1022
4Wilamowice1019
5Wapienica1018
6Hecznarowice1012
7Międzyrzecze1010
8Kozy1010
9Kobiernice109
10Międzybrodzie109
11Ligota107
12Buczkowice105
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1030
2Gilowice1123
3Babia Góra1222
4Jeleśnia1222
5Koszarawa II1121
6Lipowa1217
7Bystra (k. Żywca)1117
8Soła Ż.1115
9Słotwina1114
10Juszczyna1111
11Radziechowy II1111
12Zarzecze129
13Czernichów117
14Sopotnia126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Grodziec716
2Porąbka716
3Bujaków815
4Mazańcowice815
5Czaniec II513
6Zabrzeg912
7Godziszka77
8Rybarzowice76
9Wilkowice II86
10Łodygowice81
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83