Okręgówka g.5 (Podokręg Bielsko) - sezon 2019/2020

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1MKS Lędziny112527:8740
2MKS Iskra Pszczyna112529:16812
3LKS Bestwina112332:11722
4LKS Wisła Wielka112219:19713
5LKS Ogrodnik Cielmice111927:17614
6LKS Pasjonat Dankowice111722:14524
7LKS Studzienice111726:27524
8GKS Czarni Jaworze111717:19524
9LKS Łąka111522:23434
10KS Bestwinka111411:30425
11BKS Stal Bielsko-Biała111325:25416
12LKS Sokół Wola111213:15335
13MRKS Czechowice-Dziedzice II111220:29407
14BTS Rekord Bielsko-Biała II11926:24308
15LKS Rudołtowice-Ćwiklice11715:34218
16KS Piast Bieruń Nowy11412:32119

Rundy:

Połowy:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
10.08BTS Rekord Bielsko-Biała II0:1
(0:1)
LKS Łąka13:30
10.08GKS Czarni Jaworze2:1
(1:1)
LKS Bestwina17:00
10.08MKS Lędziny3:2
(1:1)
LKS Ogrodnik Cielmice17:00
10.08MKS Iskra Pszczyna3:2
(1:0)
BKS Stal Bielsko-Biała17:00
na obiekcie LKS Łąka
10.08LKS Pasjonat Dankowice4:2
(2:1)
LKS Studzienice17:00
10.08LKS Rudołtowice-Ćwiklice0:1
(0:1)
KS Bestwinka17:00
11.08MRKS Czechowice-Dziedzice II3:1
(2:0)
KS Piast Bieruń Nowy16:00
28.08LKS Wisła Wielka2:0
(2:0)
LKS Sokół Wola17:00
2 kolejka
15.08LKS Sokół Wola5:0
(1:0)
KS Bestwinka15:00
15.08LKS Studzienice4:2
(4:0)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice15:00
15.08LKS Pasjonat Dankowice4:1
(0:0)
BKS Stal Bielsko-Biała15:00
15.08LKS Ogrodnik Cielmice2:4
(1:3)
MRKS Czechowice-Dziedzice II15:00
15.08LKS Łąka2:2
(0:0)
MKS Lędziny15:00
15.08LKS Wisła Wielka2:0
(0:0)
GKS Czarni Jaworze15:00
11.09KS Piast Bieruń Nowy1:4
(0:2)
MKS Iskra Pszczyna17:00
11.09LKS Bestwina4:2
(1:0)
BTS Rekord Bielsko-Biała II17:00
3 kolejka
17.08MKS Lędziny0:0
(0:0)
LKS Bestwina17:00
17.08MKS Iskra Pszczyna1:0
(0:0)
LKS Ogrodnik Cielmice17:00
na obiekcie LKS Łąka
17.08LKS Pasjonat Dankowice2:0
(1:0)
KS Piast Bieruń Nowy17:00
17.08LKS Rudołtowice-Ćwiklice2:5
(0:3)
BKS Stal Bielsko-Biała17:00
18.08BTS Rekord Bielsko-Biała II6:0
(3:0)
LKS Wisła Wielka13:30
18.08GKS Czarni Jaworze1:2
(1:0)
LKS Sokół Wola16:00
18.08MRKS Czechowice-Dziedzice II2:3
(0:2)
LKS Łąka16:00
18.08KS Bestwinka5:4
(2:2)
LKS Studzienice16:00
4 kolejka
24.08LKS Sokół Wola2:2
(2:2)
LKS Studzienice17:00
24.08KS Piast Bieruń Nowy5:0
(2:0)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice17:00
24.08LKS Ogrodnik Cielmice1:0
(0:0)
LKS Pasjonat Dankowice17:00
24.08LKS Bestwina5:1
(1:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice II17:00
24.08LKS Wisła Wielka1:2
(1:0)
MKS Lędziny17:00
24.08GKS Czarni Jaworze3:2
(1:2)
BTS Rekord Bielsko-Biała II17:00
25.08KS Bestwinka0:3
(0:1)
BKS Stal Bielsko-Biała16:00
28.08LKS Łąka1:5
(1:3)
MKS Iskra Pszczyna17:30
5 kolejka
31.08MKS Lędziny4:0
(1:0)
GKS Czarni Jaworze17:00
31.08LKS Pasjonat Dankowice0:1
(0:0)
LKS Łąka17:00
31.08LKS Studzienice2:1
(0:0)
BKS Stal Bielsko-Biała17:00
31.08LKS Rudołtowice-Ćwiklice0:4
(0:1)
LKS Ogrodnik Cielmice17:00
01.09MRKS Czechowice-Dziedzice II0:2
(0:1)
LKS Wisła Wielka11:00
01.09BTS Rekord Bielsko-Biała II0:1
(0:0)
LKS Sokół Wola16:00
01.09KS Bestwinka3:0
(2:0)
KS Piast Bieruń Nowy16:00
25.09MKS Iskra Pszczyna1:0
(1:0)
LKS Bestwina17:00
na obiekcie LKS Łąka, w pierwotnym terminie (31.08) spotkanie nie odbyło się na prośbę gospodarzy - śmiertelny wypadek zawodnika Iskry.
6 kolejka
07.09LKS Sokół Wola2:4
(2:2)
BKS Stal Bielsko-Biała12:00
07.09LKS Bestwina2:2
(2:0)
LKS Pasjonat Dankowice14:30
07.09KS Piast Bieruń Nowy1:2
(0:0)
LKS Studzienice16:00
07.09LKS Łąka1:3
(1:1)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice16:00
07.09LKS Wisła Wielka3:2
(3:2)
MKS Iskra Pszczyna16:00
07.09GKS Czarni Jaworze4:1
(2:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice II16:00
08.09LKS Ogrodnik Cielmice0:0
(0:0)
KS Bestwinka15:00
08.09BTS Rekord Bielsko-Biała II0:4
(0:2)
MKS Lędziny15:00
7 kolejka
14.09KS Piast Bieruń NowyWOBKS Stal Bielsko-Biała10:00
Spotkanie nie odbyło się - gospodarze oddali spotkanie walkowerem
14.09KS Bestwinka1:0
(0:0)
LKS Łąka13:00
14.09MKS Lędziny0:0
(0:0)
LKS Sokół Wola16:00
14.09MKS Iskra Pszczyna1:2
(0:1)
GKS Czarni Jaworze16:00
na obiekcie LKS Łąka
14.09LKS Rudołtowice-Ćwiklice1:3
(0:0)
LKS Bestwina16:00
15.09MRKS Czechowice-Dziedzice II1:3
(0:2)
BTS Rekord Bielsko-Biała II11:00
15.09LKS Pasjonat Dankowice6:0
(2:0)
LKS Wisła Wielka16:00
25.09LKS Studzienice4:3
(1:1)
LKS Ogrodnik Cielmice16:30
8 kolejka
21.09GKS Czarni Jaworze1:1
(0:0)
LKS Pasjonat Dankowice15:00
21.09BTS Rekord Bielsko-Biała II2:4
(2:4)
MKS Iskra Pszczyna15:00
21.09LKS Sokół Wola0:0
(0:0)
KS Piast Bieruń Nowy16:00
21.09LKS Łąka2:2
(1:2)
LKS Studzienice16:00
21.09LKS Bestwina6:0
(2:0)
KS Bestwinka16:00
21.09MKS Lędziny4:0
(1:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice II16:00
22.09LKS Ogrodnik Cielmice4:2
(1:1)
BKS Stal Bielsko-Biała15:00
22.09LKS Wisła Wielka1:1
(0:1)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice16:00
9 kolejka
28.09MKS Iskra Pszczyna2:2
(0:2)
MKS Lędziny16:00
na obiekcie LKS Łąka
28.09LKS Pasjonat Dankowice2:1
(0:1)
BTS Rekord Bielsko-Biała II16:00
28.09BKS Stal Bielsko-Biała2:2
(0:1)
LKS Łąka16:00
28.09KS Piast Bieruń Nowy1:4
(0:3)
LKS Ogrodnik Cielmice16:00
28.09LKS Rudołtowice-Ćwiklice1:2
(0:1)
GKS Czarni Jaworze16:00
29.09MRKS Czechowice-Dziedzice II1:0
(1:0)
LKS Sokół Wola11:00
29.09LKS Studzienice1:5
(1:1)
LKS Bestwina16:00
29.09KS Bestwinka0:4
(0:1)
LKS Wisła Wielka16:00
10 kolejka
05.10LKS Sokół Wola1:3
(1:3)
LKS Ogrodnik Cielmice15:00
05.10LKS Łąka8:2
(4:1)
KS Piast Bieruń Nowy15:00
05.10LKS Bestwina3:0
(1:0)
BKS Stal Bielsko-Biała15:00
05.10GKS Czarni Jaworze1:1
(0:0)
KS Bestwinka15:00
05.10BTS Rekord Bielsko-Biała II3:4
(1:0)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice15:00
05.10MKS Lędziny1:0
(1:0)
LKS Pasjonat Dankowice15:00
06.10LKS Wisła Wielka1:0
(1:0)
LKS Studzienice15:00
06.10MRKS Czechowice-Dziedzice II3:4
(1:3)
MKS Iskra Pszczyna15:00
11 kolejka
12.10MKS Iskra Pszczyna2:0
(0:0)
LKS Sokół Wola15:00
na obiekcie LKS Łąka
12.10LKS Pasjonat Dankowice1:4
(0:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice II15:00
12.10LKS Studzienice3:1
(1:1)
GKS Czarni Jaworze15:00
12.10KS Piast Bieruń Nowy1:3
(0:1)
LKS Bestwina15:00
12.10LKS Ogrodnik Cielmice4:1
(2:1)
LKS Łąka15:00
12.10LKS Rudołtowice-Ćwiklice1:5
(0:1)
MKS Lędziny15:00
13.10LKS Wisła Wielka3:2
(2:0)
BKS Stal Bielsko-Biała15:00
13.10KS Bestwinka0:7
(0:3)
BTS Rekord Bielsko-Biała II15:00
12 kolejka
19.10BTS Rekord Bielsko-Biała II-LKS Studzienice12:00
19.10LKS Sokół Wola-LKS Łąka15:00
19.10LKS Bestwina-LKS Ogrodnik Cielmice15:00
19.10GKS Czarni Jaworze-BKS Stal Bielsko-Biała15:00
19.10MKS Lędziny-KS Bestwinka15:00
20.10MRKS Czechowice-Dziedzice II-LKS Rudołtowice-Ćwiklice14:00
20.10LKS Wisła Wielka-KS Piast Bieruń Nowy15:00
16.11MKS Iskra Pszczyna-LKS Pasjonat Dankowice13:00
na obiekcie LKS Łąka
13 kolejka
26.10LKS Pasjonat Dankowice-LKS Sokół Wola14:00
26.10LKS Studzienice-MKS Lędziny14:00
26.10BKS Stal Bielsko-Biała-BTS Rekord Bielsko-Biała II14:00
26.10KS Piast Bieruń Nowy-GKS Czarni Jaworze14:00
26.10LKS Ogrodnik Cielmice-LKS Wisła Wielka14:00
26.10LKS Łąka-LKS Bestwina14:00
26.10LKS Rudołtowice-Ćwiklice-MKS Iskra Pszczyna14:00
27.10KS Bestwinka-MRKS Czechowice-Dziedzice II14:00
14 kolejka
03.11LKS Sokół Wola-LKS Bestwina14:00
03.11LKS Wisła Wielka-LKS Łąka14:00
03.11GKS Czarni Jaworze-LKS Ogrodnik Cielmice14:00
03.11BTS Rekord Bielsko-Biała II-KS Piast Bieruń Nowy14:00
03.11MKS Lędziny-BKS Stal Bielsko-Biała14:00
Bez udziału publiczności
03.11MRKS Czechowice-Dziedzice II-LKS Studzienice14:00
03.11MKS Iskra Pszczyna-KS Bestwinka14:00
na obiekcie LKS Łąka
03.11LKS Pasjonat Dankowice-LKS Rudołtowice-Ćwiklice14:00
15 kolejka
09.11LKS Studzienice-MKS Iskra Pszczyna14:00
09.11BKS Stal Bielsko-Biała-MRKS Czechowice-Dziedzice II14:00
09.11KS Piast Bieruń Nowy-MKS Lędziny14:00
09.11LKS Ogrodnik Cielmice-BTS Rekord Bielsko-Biała II14:00
09.11LKS Łąka-GKS Czarni Jaworze14:00
09.11LKS Bestwina-LKS Wisła Wielka14:00
09.11LKS Rudołtowice-Ćwiklice-LKS Sokół Wola14:00
10.11KS Bestwinka-LKS Pasjonat Dankowice14:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Tychy II1020
2Odra1020
3Książenice1020
4Czechowice-Dz.1019
5Goczałkowice1018
6Czaniec1018
7TSP II1017
8Jasienica1016
9Ustroń1015
10Łaziska Grn.1015
11Landek1012
12Bełk1010
13MKP Odra109
14Radziechowy108
15Wilcza107
16Skoczów102
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny1125
2Pszczyna1125
3Bestwina1123
4Wisła Wlk.1122
5Cielmice1119
6Dankowice1117
7Studzienice1117
8Jaworze1117
9Łąka1115
10Bestwinka1114
11BKS Stal1113
12Wola1112
13Czechowice-Dz. II1112
14Rekord II119
15Rudołtowice117
16Bieruń114
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1125
2Drogomyśl1124
3Puńców1123
4Rajcza1020
5Wisła1119
6Góral1117
71909 Piast1116
8Milówka1116
9Strumień1115
10Koszarawa Ż.1114
11Zebrzydowice1114
12Żabnica1013
13Pietrzykowice1111
14Chybie1110
15Pruchna1110
16Goleszów114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1131
2Istebna1127
3Kończyce M.1125
4Kończyce W.1017
5Skoczów II1117
6Pierściec1117
7Brenna1115
8Pogwizdów1115
9Bąków1111
10Zabłocie119
11Iskrzyczyn119
12Pielgrzymowice118
13Nierodzim118
14Hażlach105
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Sopotnia1022
2Leśna1020
3Ujsoły1020
4Węgierska G.919
5Bystra (k. Żywca)1018
6Gilowice1018
7Czernichów916
8Radziechowy II1016
9Babia Góra912
10Lipowa912
11Soła Ż.1012
12Zarzecze93
13Słotwina102
14Jeleśnia91
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota925
2Kozy821
3TSP III719
4Grodziec917
5Rybarzowice917
6Czaniec II911
7Jaworze II810
8Zabrzeg910
9Godziszka99
10Bujaków94
11Łodygowice93
12Mazańcowice92
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast719
2Rudnik718
3Ochaby712
4Wielkie II79
5Górki W.79
6Kaczyce78
7Dębowiec77
8Piast II87
9Golasowice74
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II819
2Cisiec715
3Juszczyna714
4Korbielów713
5Ślemień812
6Trzebinia710
7Cięcina66
8Kocierz64
9TS Przyborów84
10Pewel Śl.63