BL6 Bielsko 2LA (Liga orlikowa) - sezon 2018/2019
runda jesienna

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1Fc Albatros1437133:351211
2Young Oldboys153488:421113
3Fc Pomarańcza153381:461104
4Stare Bielsko FC142987:46923
5Wolne Atomy142885:77914
6Bon Voyage152782:65906
74Fun Football Team152360:49726
8The Shakers131264:69409
9Misie161255:1094012
10DKS Lipnik151075:1113111
11Miłośnicy Abstynencji 16839:1202212
12Desplayers14634:1142012

Rundy:

Połowy:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
18.08Stare Bielsko FC3:3Young Oldboys13:00
18.08Fc Pomarańcza0:10DKS Lipnik15:00
19.08The Shakers2:11Fc Albatros10:00
19.08Desplayers2:1Bon Voyage11:00
19.08Misie1:54Fun Football Team13:00
19.08Miłośnicy Abstynencji 2:7Wolne Atomy15:00
2 kolejka
25.08The Shakers-:-Desplayers13:00
25.08Young Oldboys4:5Fc Pomarańcza15:00
26.08Fc Albatros2:4Wolne Atomy10:00
26.084Fun Football Team5:4Stare Bielsko FC11:00
26.08Bon Voyage0:3Misie13:00
26.08DKS Lipnik2:7Miłośnicy Abstynencji 15:00
3 kolejka
01.09Miłośnicy Abstynencji 1:5Young Oldboys13:00
01.09Wolne Atomy15:4DKS Lipnik15:00
02.09Desplayers3:8Fc Albatros10:00
02.09Fc Pomarańcza3:04Fun Football Team11:00
02.09Stare Bielsko FC4:1Bon Voyage13:00
02.09Misie1:5The Shakers15:00
4 kolejka
08.09The Shakers3:5Stare Bielsko FC13:00
09.09Fc Albatros13:1DKS Lipnik10:00
09.09Bon Voyage0:10Fc Pomarańcza11:00
09.09Desplayers4:8Misie13:00
09.09Young Oldboys6:5Wolne Atomy14:00
09.094Fun Football Team3:3Miłośnicy Abstynencji 15:00
5 kolejka
15.09Wolne Atomy0:104Fun Football Team14:00
15.09DKS Lipnik4:7Young Oldboys16:00
16.09Fc Pomarańcza5:4The Shakers10:00
16.09Stare Bielsko FC11:2Desplayers12:00
16.09Misie4:7Fc Albatros14:00
16.09Miłośnicy Abstynencji WOBon Voyage16:00
Drużyna wycofana
6 kolejka
22.09Misie1:5Stare Bielsko FC13:00
23.094Fun Football Team2:2DKS Lipnik10:00
23.09Desplayers0:7Fc Pomarańcza10:00
23.09Bon Voyage6:8Wolne Atomy11:00
23.09Fc Albatros3:2Young Oldboys13:00
23.09The ShakersWOMiłośnicy Abstynencji 15:00
Drużyna wycofana
7 kolejka
29.09DKS Lipnik5:10Bon Voyage14:00
29.09Young Oldboys4:04Fun Football Team16:00
30.09Fc Pomarańcza7:4Misie10:00
30.09Stare Bielsko FC-:-Fc Albatros12:00
30.09Wolne Atomy-:-The Shakers14:00
30.09Miłośnicy Abstynencji WODesplayers16:00
8 kolejka
06.10Bon Voyage-:-Young Oldboys15:00
07.10The Shakers-:-DKS Lipnik08:00
07.10Fc Albatros-:-4Fun Football Team09:00
07.10Stare Bielsko FC-:-Fc Pomarańcza11:00
07.10Desplayers-:-Wolne Atomy13:00
07.10MisieWOMiłośnicy Abstynencji 15:00
9 kolejka
13.10Young Oldboys6:3The Shakers14:00
13.104Fun Football Team0:7Bon Voyage16:00
14.10Fc Pomarańcza1:5Fc Albatros10:00
14.10DKS Lipnik5:4Desplayers12:00
14.10Wolne Atomy7:4Misie14:00
Walkower za brak wypełnionego protokołu
14.10Miłośnicy Abstynencji 7:7Stare Bielsko FC16:00
10 kolejka
20.10Desplayers0:10Young Oldboys15:00
21.10Fc Albatros10:3Bon Voyage10:00
21.10Stare Bielsko FC11:2Wolne Atomy10:00
21.10Fc Pomarańcza10:0Miłośnicy Abstynencji 11:00
21.10Misie1:18DKS Lipnik13:00
21.10The Shakers2:44Fun Football Team15:00
11 kolejka
27.10Bon Voyage5:2The Shakers14:00
27.104Fun Football Team6:3Desplayers16:00
28.10Wolne Atomy0:10Fc Pomarańcza10:00
28.10Young Oldboys12:2Misie12:00
28.10DKS Lipnik2:8Stare Bielsko FC14:00
28.10Miłośnicy Abstynencji 0:10Fc Albatros16:00
walkower
12 kolejka
03.11Stare Bielsko FC2:5Young Oldboys15:00
04.11The Shakers3:11Fc Albatros10:00
04.11Desplayers0:9Bon Voyage10:00
04.11Fc Pomarańcza3:2DKS Lipnik11:00
04.11Misie2:84Fun Football Team13:00
04.11Miłośnicy Abstynencji 6:10Wolne Atomy15:00
13 kolejka
10.11DKS Lipnik4:8Miłośnicy Abstynencji 14:00
10.114Fun Football Team2:5Stare Bielsko FC16:00
11.11Young Oldboys7:1Fc Pomarańcza10:00
11.11Fc Albatros5:5Wolne Atomy12:00
11.11Bon Voyage7:5Misie14:00
11.11The Shakers12:3Desplayers16:00
14 kolejka
17.11Wolne Atomy7:4DKS Lipnik15:00
18.11Desplayers1:21Fc Albatros10:00
18.11Miłośnicy Abstynencji 0:5Young Oldboys10:00
18.11Fc Pomarańcza5:14Fun Football Team11:00
18.11Stare Bielsko FC6:10Bon Voyage13:00
18.11Misie1:12The Shakers15:00
15 kolejka
24.11Desplayers2:8Misie14:00
24.11Young Oldboys3:7Wolne Atomy16:00
25.11Bon Voyage6:5Fc Pomarańcza10:00
25.11The Shakers3:8Stare Bielsko FC12:00
25.11Fc Albatros17:6DKS Lipnik14:00
25.114Fun Football Team10:0Miłośnicy Abstynencji 16:00
Brak strojów,nie zgłosili kiedy będa je mieć.
16 kolejka
01.12DKS Lipnik6:9Young Oldboys15:00
02.12Misie0:10Fc Albatros10:00
02.12Wolne Atomy8:44Fun Football Team10:00
02.12Fc Pomarańcza9:3The Shakers11:00
02.12Stare Bielsko FC8:0Desplayers13:00
02.12Miłośnicy Abstynencji 5:7Bon Voyage15:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94