4 Liga gr. 1 (Śląski ZPN) - sezon 2017/2018

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1GKS Szombierki Bytom153627:81131
2KS Ruch Radzionków153236:171023
3BKS Sarmacja Będzin152736:20834
4KS Polonia Łaziska Górne152730:19834
5LKS Przemsza Siewierz152723:20906
6RKS Grodziec152436:25735
7MKS Śląsk Świętochłowice152433:22735
8LKS Polonia Poraj152422:22735
9GKS Gwarek Ornontowice152327:27726
10MKS Myszków151927:23618
11RKS Raków Częstochowa II151931:41618
12KP Warta Zawiercie151624:29519
13KS Górnik Piaski151613:25519
14GKS Piast Gliwice II151333:514110
15LKS Sparta Lubliniec151117:433210
16JSP Szczakowianka Jaworzno15618:411311

Rundy:

Połowy:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
12.08MKS Śląsk Świętochłowice2:2
(1:1)
GKS Piast Gliwice II11:00
12.08KP Warta Zawiercie2:1
(2:1)
JSP Szczakowianka Jaworzno17:00
12.08LKS Sparta Lubliniec2:0
(1:0)
GKS Gwarek Ornontowice17:00
12.08LKS Polonia Poraj1:0
(1:0)
MKS Myszków17:00
12.08KS Górnik Piaski2:2
(0:1)
KS Ruch Radzionków17:00
12.08KS Polonia Łaziska Górne0:1
(0:0)
GKS Szombierki Bytom17:00
13.08RKS Raków Częstochowa II2:1
(2:0)
RKS Grodziec11:00
15.08BKS Sarmacja Będzin1:2
(0:0)
LKS Przemsza Siewierz11:00
2 kolejka
19.08GKS Piast Gliwice II8:4
(4:2)
LKS Sparta Lubliniec12:00
19.08JSP Szczakowianka Jaworzno1:4
(0:2)
MKS Śląsk Świętochłowice13:00
19.08LKS Przemsza Siewierz0:2
(0:0)
RKS Grodziec17:00
19.08GKS Szombierki Bytom4:1
(1:0)
RKS Raków Częstochowa II17:00
19.08KS Ruch Radzionków2:0
(1:0)
KS Polonia Łaziska Górne17:00
19.08MKS Myszków4:0
(2:0)
KS Górnik Piaski17:00
19.08GKS Gwarek Ornontowice3:0
(0:0)
LKS Polonia Poraj17:00
19.08BKS Sarmacja Będzin4:0
(0:0)
KP Warta Zawiercie17:00
3 kolejka
26.08KP Warta Zawiercie0:1
(0:0)
LKS Przemsza Siewierz11:00
26.08LKS Polonia Poraj1:2
(1:1)
GKS Piast Gliwice II14:30
26.08MKS Śląsk Świętochłowice1:2
(0:2)
BKS Sarmacja Będzin17:00
26.08LKS Sparta Lubliniec1:0
(1:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno17:00
26.08KS Górnik Piaski2:0
(1:0)
GKS Gwarek Ornontowice17:00
26.08KS Polonia Łaziska Górne2:1
(2:0)
MKS Myszków17:00
26.08RKS Grodziec3:0
(2:0)
GKS Szombierki Bytom17:00
27.08RKS Raków Częstochowa II3:1
(1:1)
KS Ruch Radzionków11:00
4 kolejka
02.09GKS Piast Gliwice II0:1
(0:0)
KS Górnik Piaski12:00
02.09JSP Szczakowianka Jaworzno3:3
(2:2)
LKS Polonia Poraj13:00
02.09LKS Przemsza Siewierz0:1
(0:0)
GKS Szombierki Bytom16:00
02.09KS Ruch Radzionków2:2
(2:0)
RKS Grodziec16:00
02.09MKS Myszków7:0
(1:0)
RKS Raków Częstochowa II16:00
02.09GKS Gwarek Ornontowice2:2
(1:0)
KS Polonia Łaziska Górne16:00
02.09BKS Sarmacja Będzin3:0
(0:0)
LKS Sparta Lubliniec16:00
03.09KP Warta Zawiercie1:1
(1:0)
MKS Śląsk Świętochłowice16:00
5 kolejka
09.09MKS Śląsk Świętochłowice4:2
(1:2)
LKS Przemsza Siewierz16:00
09.09LKS Sparta Lubliniec3:2
(2:1)
KP Warta Zawiercie16:00
09.09LKS Polonia Poraj2:3
(0:1)
BKS Sarmacja Będzin16:00
09.09KS Górnik Piaski0:2
(0:2)
JSP Szczakowianka Jaworzno16:00
09.09KS Polonia Łaziska Górne6:1
(5:0)
GKS Piast Gliwice II16:00
09.09RKS Grodziec5:3
(0:2)
MKS Myszków16:00
09.09GKS Szombierki Bytom3:1
(1:0)
KS Ruch Radzionków16:00
10.09RKS Raków Częstochowa II6:1
(0:0)
GKS Gwarek Ornontowice11:00
6 kolejka
16.09GKS Piast Gliwice II2:3
(1:3)
RKS Raków Częstochowa II12:00
16.09JSP Szczakowianka Jaworzno2:2
(0:0)
KS Polonia Łaziska Górne13:00
16.09LKS Przemsza Siewierz1:4
(0:1)
KS Ruch Radzionków16:00
16.09GKS Gwarek Ornontowice1:0
(0:0)
RKS Grodziec16:00
16.09KS Górnik Piaski0:4
(0:3)
BKS Sarmacja Będzin16:00
16.09KP Warta Zawiercie1:2
(1:0)
LKS Polonia Poraj16:00
16.09LKS Sparta Lubliniec1:6
(0:4)
MKS Śląsk Świętochłowice16:00
16.09MKS Myszków0:1
(0:0)
GKS Szombierki Bytom17:00
7 kolejka
23.09LKS Sparta Lubliniec0:1
(0:0)
LKS Przemsza Siewierz16:00
23.09LKS Polonia Poraj2:1
(1:1)
MKS Śląsk Świętochłowice16:00
23.09KS Górnik Piaski1:0
(0:0)
KP Warta Zawiercie16:00
23.09KS Polonia Łaziska Górne1:1
(0:1)
BKS Sarmacja Będzin16:00
23.09RKS Grodziec7:1
(2:0)
GKS Piast Gliwice II16:00
23.09GKS Szombierki Bytom1:0
(0:0)
GKS Gwarek Ornontowice16:00
23.09KS Ruch Radzionków3:0
(2:0)
MKS Myszków16:00
24.09RKS Raków Częstochowa II0:0
(0:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno11:00
8 kolejka
30.09GKS Piast Gliwice II0:3
(0:1)
GKS Szombierki Bytom12:00
30.09JSP Szczakowianka Jaworzno1:3
(0:0)
RKS Grodziec13:00
30.09LKS Przemsza Siewierz2:0
(0:0)
MKS Myszków16:00
30.09GKS Gwarek Ornontowice1:3
(0:2)
KS Ruch Radzionków16:00
30.09BKS Sarmacja Będzin8:1
(2:1)
RKS Raków Częstochowa II16:00
30.09KP Warta Zawiercie1:2
(0:0)
KS Polonia Łaziska Górne16:00
30.09MKS Śląsk Świętochłowice1:0
(0:0)
KS Górnik Piaski16:00
30.09LKS Sparta Lubliniec0:1
(0:0)
LKS Polonia Poraj16:00
9 kolejka
07.10LKS Polonia Poraj3:0
(1:0)
LKS Przemsza Siewierz15:00
07.10KS Górnik Piaski4:1
(4:0)
LKS Sparta Lubliniec15:00
07.10KS Polonia Łaziska Górne1:4
(1:1)
MKS Śląsk Świętochłowice15:00
07.10RKS Grodziec3:0
(3:0)
BKS Sarmacja Będzin15:00
07.10KS Ruch Radzionków7:0
(2:0)
GKS Piast Gliwice II15:00
07.10MKS Myszków1:5
(0:2)
GKS Gwarek Ornontowice15:00
08.10RKS Raków Częstochowa II1:6
(0:3)
KP Warta Zawiercie11:00
08.10GKS Szombierki Bytom4:0
(0:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno12:00
10 kolejka
14.10JSP Szczakowianka Jaworzno0:1
(0:0)
KS Ruch Radzionków13:00
14.10LKS Przemsza Siewierz1:3
(0:0)
GKS Gwarek Ornontowice15:00
14.10GKS Piast Gliwice II0:1
(0:0)
MKS Myszków15:00
14.10BKS Sarmacja Będzin1:1
(0:0)
GKS Szombierki Bytom15:00
14.10KP Warta Zawiercie2:3
(0:0)
RKS Grodziec15:00
14.10MKS Śląsk Świętochłowice4:2
(0:0)
RKS Raków Częstochowa II15:00
14.10LKS Sparta Lubliniec1:2
(0:0)
KS Polonia Łaziska Górne15:00
14.10LKS Polonia Poraj2:1
(0:0)
KS Górnik Piaski15:00
11 kolejka
21.10KS Górnik Piaski0:1
(0:0)
LKS Przemsza Siewierz15:00
21.10KS Polonia Łaziska Górne3:1
(3:1)
LKS Polonia Poraj15:00
21.10RKS Grodziec3:4
(2:2)
MKS Śląsk Świętochłowice15:00
21.10GKS Szombierki Bytom2:0
(1:0)
KP Warta Zawiercie15:00
21.10KS Ruch Radzionków2:1
(0:1)
BKS Sarmacja Będzin15:00
21.10MKS Myszków3:2
(0:1)
JSP Szczakowianka Jaworzno15:00
21.10GKS Gwarek Ornontowice0:4
(0:2)
GKS Piast Gliwice II15:00
22.10RKS Raków Częstochowa II7:0
(5:0)
LKS Sparta Lubliniec15:00
12 kolejka
28.10JSP Szczakowianka Jaworzno1:3
(0:0)
GKS Gwarek Ornontowice13:00
28.10LKS Przemsza Siewierz6:1
(2:1)
GKS Piast Gliwice II14:00
28.10BKS Sarmacja Będzin0:3
(0:0)
MKS Myszków14:00
28.10KP Warta Zawiercie3:1
(2:0)
KS Ruch Radzionków14:00
28.10MKS Śląsk Świętochłowice0:1
(0:0)
GKS Szombierki Bytom14:00
28.10LKS Sparta Lubliniec2:2
(1:1)
RKS Grodziec14:00
28.10LKS Polonia Poraj2:1
(1:1)
RKS Raków Częstochowa II14:00
28.10KS Górnik Piaski0:1
(0:0)
KS Polonia Łaziska Górne14:00
13 kolejka
04.11GKS Piast Gliwice II8:4
(2:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno12:00
04.11KS Polonia Łaziska Górne0:1
(0:0)
LKS Przemsza Siewierz13:00
04.11RKS Grodziec1:1
(1:1)
LKS Polonia Poraj13:00
04.11KS Ruch Radzionków2:0
(2:0)
MKS Śląsk Świętochłowice13:00
04.11MKS Myszków0:1
(0:0)
KP Warta Zawiercie13:00
04.11GKS Gwarek Ornontowice2:2
(1:1)
BKS Sarmacja Będzin13:00
05.11RKS Raków Częstochowa II4:0
(1:0)
KS Górnik Piaski11:00
05.11GKS Szombierki Bytom1:1
(0:0)
LKS Sparta Lubliniec14:00
14 kolejka
11.11LKS Przemsza Siewierz4:1
(0:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno13:00
11.11BKS Sarmacja Będzin3:2
(1:0)
GKS Piast Gliwice II13:00
11.11KP Warta Zawiercie2:5
(0:1)
GKS Gwarek Ornontowice13:00
11.11MKS Śląsk Świętochłowice1:1
(0:0)
MKS Myszków13:00
11.11LKS Sparta Lubliniec1:3
(0:2)
KS Ruch Radzionków13:00
11.11LKS Polonia Poraj1:1
(0:0)
GKS Szombierki Bytom13:00
11.11KS Górnik Piaski2:0
(1:0)
RKS Grodziec13:00
11.11KS Polonia Łaziska Górne4:0
(2:0)
RKS Raków Częstochowa II13:00
15 kolejka
18.11GKS Piast Gliwice II2:3
(1:2)
KP Warta Zawiercie12:00
18.11RKS Raków Częstochowa II0:1
(0:1)
LKS Przemsza Siewierz13:00
18.11RKS Grodziec1:4
(0:1)
KS Polonia Łaziska Górne13:00
18.11GKS Szombierki Bytom3:0
(0:0)
KS Górnik Piaski13:00
18.11KS Ruch Radzionków2:0
(0:0)
LKS Polonia Poraj13:00
18.11MKS Myszków3:0
(1:0)
LKS Sparta Lubliniec13:00
18.11GKS Gwarek Ornontowice1:0
(0:0)
MKS Śląsk Świętochłowice13:00
18.11JSP Szczakowianka Jaworzno0:3
(0:2)
BKS Sarmacja Będzin13:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk1530
2Bytom1529
3Czaniec1528
4Radziechowy1524
5Wodzisław1524
6Goczałkowice1522
7Wilcza1522
8Tychy II1521
9Gaszowice1421
10Landek1519
11TSP II1417
12Racibórz1415
13Ustroń1515
14Jasienica1415
15Skoczów1515
16Lędziny1513
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1542
2Bestwina1533
3Drogomyśl1528
4Dankowice1427
5Wisła1527
6Jaworze1526
7Koszarawa Ż.1525
8Chybie1523
9Góral1422
10Puńców1522
11Pruchna1516
12Łękawica1513
13Zebrzydowice1513
14Leśna159
15Żabnica156
16Wilkowice155
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1330
21909 Piast1326
3Goleszów1325
4Skoczów II1324
5Kończyce M.1324
6Pogwizdów1323
7Bąków1320
8Kończyce W.1318
9Strumień1318
10Brenna1315
11Kaczyce1314
12Pielgrzymowice1313
13Dębowiec1312
14Ochaby130
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1336
2Rajcza1333
3Milówka1331
4Babia Góra1328
5Radziechowy II1325
6Pietrzykowice1223
7Czernichów1319
8Gilowice1212
9Cisiec1311
10Lipowa1310
11Sopotnia1210
12Pewel M.137
13Soła Ż.137
14Ujsoły126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1127
2Jaworze II1126
3Międzybrodzie1126
4Ligota1123
5Wilamowice1119
6Kozy1117
7Grodziec1116
8Rybarzowice1113
9Zabrzeg119
10Bujaków117
11Kalna 117
12Łodygowice110
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze922
2Istebna920
3Górki W.914
4Hażlach914
5Nierodzim913
6Wielkie II913
7Iskrzyczyn913
8Pierściec912
9Rudnik95
10Golasowice91
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1025
2Zarzecze1021
3Trzebinia1021
4Pewel Śl.1020
5Jeleśnia1017
6Słotwina1015
7Korbielów1014
8Bystra (k. Żywca)1010
9Łękawica II108
10Kocierz104
11Przyborów101