Terminarz spotkań:

1 kolejka
24.08UKS Maksymilian Cisiec U1912:1LKS Orzeł Łękawica U1911:00
27.08LKS Soła Rajcza U190:3LKS Podhalanka Milówka U1916:30
27.08LKS Świt Cięcina U198:0LKS Pewel Ślemieńska U1918:00
11.09TS Metal Węgierska Górka U190:0GKS Radziechowy-Wieprz U1917:00
2 kolejka
31.08GKS Radziechowy-Wieprz U190:11LKS Podhalanka Milówka U1910:00
31.08LKS Pewel Ślemieńska U192:7LKS Soła Rajcza U1912:00
31.08LKS Orzeł Łękawica U190:6LKS Świt Cięcina U1912:00
31.08TS Metal Węgierska Górka U192:2KS Góral Żywiec U19 II12:00
3 kolejka
07.09LKS Soła Rajcza U19-:-LKS Orzeł Łękawica U1910:00
07.09UKS Maksymilian Cisiec U193:5TS Metal Węgierska Górka U1911:00
08.09KS Góral Żywiec U19 II17:0GKS Radziechowy-Wieprz U1910:00
10.09LKS Podhalanka Milówka U1912:0LKS Pewel Ślemieńska U1918:00
4 kolejka
14.09GKS Radziechowy-Wieprz U193:1LKS Pewel Ślemieńska U1910:00
14.09KS Góral Żywiec U19 II3:1UKS Maksymilian Cisiec U1910:00
15.09TS Metal Węgierska Górka U190:0LKS Świt Cięcina U1910:00
14.10LKS Orzeł Łękawica U19-:-LKS Podhalanka Milówka U1912:00
5 kolejka
18.09UKS Maksymilian Cisiec U19-:-GKS Radziechowy-Wieprz U1917:00
18.09LKS Świt Cięcina U190:4KS Góral Żywiec U19 II17:00
18.09LKS Soła Rajcza U191:0TS Metal Węgierska Górka U1917:00
18.09LKS Pewel Ślemieńska U190:4LKS Orzeł Łękawica U1917:00
6 kolejka
21.09GKS Radziechowy-Wieprz U19-:-LKS Orzeł Łękawica U1910:00
21.09KS Góral Żywiec U19 II1:3LKS Soła Rajcza U1910:00
21.09UKS Maksymilian Cisiec U19-:-LKS Świt Cięcina U1911:00
21.09TS Metal Węgierska Górka U193:4LKS Podhalanka Milówka U1912:00
7 kolejka
28.09LKS Świt Cięcina U1913:0GKS Radziechowy-Wieprz U1912:00
28.09LKS Soła Rajcza U195:3UKS Maksymilian Cisiec U1912:00
28.09LKS Pewel Ślemieńska U190:9TS Metal Węgierska Górka U1912:00
8 kolejka
11.09LKS Świt Cięcina U196:1LKS Soła Rajcza U1917:00
05.10KS Góral Żywiec U19 II-:-LKS Pewel Ślemieńska U1910:00
05.10UKS Maksymilian Cisiec U19-:-LKS Podhalanka Milówka U1911:00
05.10TS Metal Węgierska Górka U19-:-LKS Orzeł Łękawica U1912:00
9 kolejka
12.10LKS Soła Rajcza U19WOGKS Radziechowy-Wieprz U1911:00
12.10LKS Podhalanka Milówka U194:1LKS Świt Cięcina U1912:00
12.10LKS Pewel Ślemieńska U1912:0UKS Maksymilian Cisiec U1912:00
12.10LKS Orzeł Łękawica U19-:-KS Góral Żywiec U19 II12:00
10 kolejka
19.10GKS Radziechowy-Wieprz U19-TS Metal Węgierska Górka U1910:00
19.10LKS Orzeł Łękawica U19-UKS Maksymilian Cisiec U1912:00
19.10LKS Pewel Ślemieńska U19-LKS Świt Cięcina U1912:00
19.10LKS Podhalanka Milówka U19-LKS Soła Rajcza U1912:00
11 kolejka
26.10KS Góral Żywiec U19 II-TS Metal Węgierska Górka U1910:00
26.10LKS Soła Rajcza U19-LKS Pewel Ślemieńska U1911:00
26.10LKS Podhalanka Milówka U19-GKS Radziechowy-Wieprz U1912:00
26.10LKS Świt Cięcina U19-LKS Orzeł Łękawica U1912:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Tychy II1020
2Odra1020
3Książenice1020
4Czechowice-Dz.1019
5Goczałkowice1018
6Czaniec1018
7TSP II1017
8Jasienica1016
9Ustroń1015
10Łaziska Grn.1015
11Landek1012
12Bełk1010
13MKP Odra109
14Radziechowy108
15Wilcza107
16Skoczów102
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny1125
2Pszczyna1125
3Bestwina1123
4Wisła Wlk.1122
5Cielmice1119
6Dankowice1117
7Studzienice1117
8Jaworze1117
9Łąka1115
10Bestwinka1114
11BKS Stal1113
12Wola1112
13Czechowice-Dz. II1112
14Rekord II119
15Rudołtowice117
16Bieruń114
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1125
2Drogomyśl1124
3Puńców1123
4Rajcza1020
5Wisła1119
6Góral1117
71909 Piast1116
8Milówka1116
9Strumień1115
10Koszarawa Ż.1114
11Zebrzydowice1114
12Żabnica1013
13Pietrzykowice1111
14Chybie1110
15Pruchna1110
16Goleszów114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1131
2Istebna1127
3Kończyce M.1125
4Kończyce W.1017
5Skoczów II1117
6Pierściec1117
7Brenna1115
8Pogwizdów1115
9Bąków1111
10Zabłocie119
11Iskrzyczyn119
12Pielgrzymowice118
13Nierodzim118
14Hażlach105
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Sopotnia1022
2Leśna1020
3Ujsoły1020
4Węgierska G.919
5Bystra (k. Żywca)1018
6Gilowice1018
7Czernichów916
8Radziechowy II1016
9Babia Góra912
10Lipowa912
11Soła Ż.1012
12Zarzecze93
13Słotwina102
14Jeleśnia91
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota925
2Kozy821
3TSP III719
4Grodziec917
5Rybarzowice917
6Czaniec II911
7Jaworze II810
8Zabrzeg910
9Godziszka99
10Bujaków94
11Łodygowice93
12Mazańcowice92
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast719
2Rudnik718
3Ochaby712
4Wielkie II79
5Górki W.79
6Kaczyce78
7Dębowiec77
8Piast II87
9Golasowice74
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II819
2Cisiec715
3Juszczyna714
4Korbielów713
5Ślemień812
6Trzebinia710
7Cięcina66
8Kocierz64
9TS Przyborów84
10Pewel Śl.63