4 Liga Juniorów (Podokręg Bielsko) - sezon 2017/2018

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1BBTS Podbeskidzie U19 III103099:91000
2LZS Beskid Godziszka U19132553:30814
3GKS Czarni Jaworze U19132245:34715
4UKS Rotuz Bronów U19131746:37526
5KS Iskra Rybarzowice U19131527:63508
6KS Rudzica U19121334:39417
7GLKS Sokół Buczkowice U19131324:60418
8LKS Zapora Wapienica U19 II3917:6300
9LKS Słowian Łodygowice U1912617:842010

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
02.09UKS Rotuz Bronów U192:4GKS Czarni Jaworze U1912:00
02.09LKS Słowian Łodygowice U191:17BBTS Podbeskidzie U19 III12:00
02.09KS Iskra Rybarzowice U193:6KS Rudzica U1912:00
03.09LZS Beskid Godziszka U194:1GLKS Sokół Buczkowice U1913:00
2 kolejka
09.09GLKS Sokół Buczkowice U194:3KS Iskra Rybarzowice U1912:00
09.09BBTS Podbeskidzie U19 III11:0LZS Beskid Godziszka U1912:00
09.09LKS Słowian Łodygowice U191:9GKS Czarni Jaworze U1912:00
10.09UKS Rotuz Bronów U194:2KS Rudzica U1912:00
3 kolejka
16.09KS Iskra Rybarzowice U190:14BBTS Podbeskidzie U19 III12:00
16.09LKS Słowian Łodygowice U191:5UKS Rotuz Bronów U1913:30
17.09KS Rudzica U193:1GLKS Sokół Buczkowice U1911:00
17.09LZS Beskid Godziszka U192:3GKS Czarni Jaworze U1913:00
4 kolejka
10.10GKS Czarni Jaworze U195:0KS Iskra Rybarzowice U1916:00
W pierwotnym terminie (23.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy
11.11UKS Rotuz Bronów U190:3GLKS Sokół Buczkowice U1910:00
W pierwotnym terminie (23.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy
11.11LKS Słowian Łodygowice U191:5LZS Beskid Godziszka U1910:00
W pierwotnym terminie (23.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy
12.11BBTS Podbeskidzie U19 III3:0KS Rudzica U1910:00
W pierwotnym terminie (23.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy
5 kolejka
30.09KS Iskra Rybarzowice U194:0LKS Słowian Łodygowice U1912:00
01.10KS Rudzica U191:3GKS Czarni Jaworze U1911:00
01.10GLKS Sokół Buczkowice U192:14BBTS Podbeskidzie U19 III12:00
01.10LZS Beskid Godziszka U193:3UKS Rotuz Bronów U1913:00
6 kolejka
07.10UKS Rotuz Bronów U192:8BBTS Podbeskidzie U19 III12:00
07.10GKS Czarni Jaworze U190:3GLKS Sokół Buczkowice U1912:00
07.10LKS Słowian Łodygowice U194:2KS Rudzica U1912:00
07.10LZS Beskid Godziszka U195:3KS Iskra Rybarzowice U1912:00
7 kolejka
14.10GLKS Sokół Buczkowice U191:7LKS Słowian Łodygowice U1912:00
14.10BBTS Podbeskidzie U19 III11:4GKS Czarni Jaworze U1912:00
15.10KS Rudzica U192:5LZS Beskid Godziszka U1911:00
15.10KS Iskra Rybarzowice U191:4UKS Rotuz Bronów U1913:00
8 kolejka
21.10GKS Czarni Jaworze U193:1UKS Rotuz Bronów U1911:00
21.10GLKS Sokół Buczkowice U191:6LZS Beskid Godziszka U1912:00
22.10KS Rudzica U196:2KS Iskra Rybarzowice U1911:00
18.11BBTS Podbeskidzie U19 III3:0LKS Słowian Łodygowice U1912:00
9 kolejka
28.10GKS Czarni Jaworze U196:0LKS Słowian Łodygowice U1912:00
28.10KS Iskra Rybarzowice U193:0GLKS Sokół Buczkowice U1912:00
12.11LZS Beskid Godziszka U190:3BBTS Podbeskidzie U19 III10:00
19.11KS Rudzica U192:2UKS Rotuz Bronów U1911:00
10 kolejka
04.11GKS Czarni Jaworze U190:2LZS Beskid Godziszka U1910:00
04.11UKS Rotuz Bronów U1911:1LKS Słowian Łodygowice U1912:00
04.11GLKS Sokół Buczkowice U194:2KS Rudzica U1912:00
05.11BBTS Podbeskidzie U19 III15:0KS Iskra Rybarzowice U1910:30
11 kolejka
07.04KS Iskra Rybarzowice U193:2GKS Czarni Jaworze U1911:00
07.04LZS Beskid Godziszka U1918:0LKS Słowian Łodygowice U1911:30
07.04GLKS Sokół Buczkowice U191:9UKS Rotuz Bronów U1912:00
08.04KS Rudzica U193:5LKS Zapora Wapienica U19 II11:00
12 kolejka
14.04UKS Rotuz Bronów U190:2LZS Beskid Godziszka U1912:00
14.04LKS Słowian Łodygowice U191:3KS Iskra Rybarzowice U1912:00
15.04LKS Zapora Wapienica U19 II6:0GLKS Sokół Buczkowice U1912:00
17.04GKS Czarni Jaworze U193:5KS Rudzica U1917:00
13 kolejka
21.04GLKS Sokół Buczkowice U193:3GKS Czarni Jaworze U1912:00
22.04KS Rudzica U19-:-LKS Słowian Łodygowice U1911:00
22.04LKS Zapora Wapienica U19 II6:3UKS Rotuz Bronów U1912:00
22.04KS Iskra Rybarzowice U192:1LZS Beskid Godziszka U1913:00
14 kolejka
28.04UKS Rotuz Bronów U19-KS Iskra Rybarzowice U1912:00
28.04LZS Beskid Godziszka U19-KS Rudzica U1912:00
28.04LKS Słowian Łodygowice U19-GLKS Sokół Buczkowice U1912:00
28.04GKS Czarni Jaworze U19-LKS Zapora Wapienica U19 II12:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1950
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice195
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Kończyce M.1631
4Pogwizdów1630
51909 Piast1630
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1624
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Dębowiec1619
12Kaczyce1618
13Pielgrzymowice1617
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna1021
3Górki W.1120
4Wielkie II1117
5Nierodzim1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Pewel Śl.1223
5Jeleśnia1223
6Korbielów1321
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131