Terminarz spotkań:

1 kolejka
31.08LKS Wilamowiczanka Wilamowice U192:18GLKS Wilkowice U1912:00
31.08LKS Groń Bujaków U191:2KS Bestwinka U1912:00
01.09LKS Bestwina U193:4LKS Pionier Pisarzowice U1911:00
04.09KS Spójnia Landek U196:1GLKS Sokół Buczkowice U1918:00
25.09LZS Beskid Godziszka U190:5BKS Stal Bielsko-Biała U1917:00
2 kolejka
07.09KS Bestwinka U190:1KS Spójnia Landek U1912:00
07.09LKS Groń Bujaków U190:6BKS Stal Bielsko-Biała U1912:00
07.09LKS Wilamowiczanka Wilamowice U195:1LZS Beskid Godziszka U1912:00
08.09GLKS Wilkowice U194:4LKS Pionier Pisarzowice U1915:00
08.09GLKS Sokół Buczkowice U191:7LKS Bestwina U1917:00
3 kolejka
14.09GLKS Wilkowice U198:0LZS Beskid Godziszka U1912:00
14.09LKS Groń Bujaków U194:0LKS Wilamowiczanka Wilamowice U1912:00
14.09KS Spójnia Landek U190:3BKS Stal Bielsko-Biała U1912:00
14.09LKS Pionier Pisarzowice U197:0GLKS Sokół Buczkowice U1912:00
15.09LKS Bestwina U195:0KS Bestwinka U1911:00
4 kolejka
21.09KS Bestwinka U190:3LKS Pionier Pisarzowice U1912:00
21.09BKS Stal Bielsko-Biała U193:0LKS Bestwina U1912:00
21.09LKS Wilamowiczanka Wilamowice U192:4KS Spójnia Landek U1912:00
21.09LZS Beskid Godziszka U190:3LKS Groń Bujaków U1912:00
22.09GLKS Wilkowice U192:2GLKS Sokół Buczkowice U1915:00
5 kolejka
28.09KS Spójnia Landek U195:1LZS Beskid Godziszka U1912:00
28.09LKS Pionier Pisarzowice U190:1BKS Stal Bielsko-Biała U1912:00
28.09GLKS Sokół Buczkowice U192:1KS Bestwinka U1912:00
29.09LKS Bestwina U195:2LKS Wilamowiczanka Wilamowice U1911:00
29.09LKS Groń Bujaków U190:7GLKS Wilkowice U1912:00
6 kolejka
05.10BKS Stal Bielsko-Biała U193:0GLKS Sokół Buczkowice U1912:00
05.10LKS Wilamowiczanka Wilamowice U192:3LKS Pionier Pisarzowice U1912:00
05.10LZS Beskid Godziszka U190:7LKS Bestwina U1912:00
05.10LKS Groń Bujaków U190:1KS Spójnia Landek U1912:00
06.10GLKS Wilkowice U1915:0KS Bestwinka U1915:00
7 kolejka
12.10KS Spójnia Landek U19-:-GLKS Wilkowice U1912:00
12.10LKS Pionier Pisarzowice U195:0LZS Beskid Godziszka U1912:00
12.10GLKS Sokół Buczkowice U19-:-LKS Wilamowiczanka Wilamowice U1912:00
12.10KS Bestwinka U193:7BKS Stal Bielsko-Biała U1912:00
13.10LKS Bestwina U194:0LKS Groń Bujaków U1911:00
8 kolejka
19.10LKS Wilamowiczanka Wilamowice U19-KS Bestwinka U1912:00
19.10LZS Beskid Godziszka U19-GLKS Sokół Buczkowice U1912:00
19.10LKS Groń Bujaków U19-LKS Pionier Pisarzowice U1912:00
19.10KS Spójnia Landek U19-LKS Bestwina U1912:00
20.10GLKS Wilkowice U19-BKS Stal Bielsko-Biała U1915:00
9 kolejka
26.10LKS Pionier Pisarzowice U19-KS Spójnia Landek U1912:00
26.10GLKS Sokół Buczkowice U19-LKS Groń Bujaków U1912:00
26.10KS Bestwinka U19-LZS Beskid Godziszka U1912:00
26.10BKS Stal Bielsko-Biała U19-LKS Wilamowiczanka Wilamowice U1912:00
27.10LKS Bestwina U19-GLKS Wilkowice U1911:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Tychy II1020
2Odra1020
3Książenice1020
4Czechowice-Dz.1019
5Goczałkowice1018
6Czaniec1018
7TSP II1017
8Jasienica1016
9Ustroń1015
10Łaziska Grn.1015
11Landek1012
12Bełk1010
13MKP Odra109
14Radziechowy108
15Wilcza107
16Skoczów102
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny1125
2Pszczyna1125
3Bestwina1123
4Wisła Wlk.1122
5Cielmice1119
6Dankowice1117
7Studzienice1117
8Jaworze1117
9Łąka1115
10Bestwinka1114
11BKS Stal1113
12Wola1112
13Czechowice-Dz. II1112
14Rekord II119
15Rudołtowice117
16Bieruń114
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1125
2Drogomyśl1124
3Puńców1123
4Rajcza1020
5Wisła1119
6Góral1117
71909 Piast1116
8Milówka1116
9Strumień1115
10Koszarawa Ż.1114
11Zebrzydowice1114
12Żabnica1013
13Pietrzykowice1111
14Chybie1110
15Pruchna1110
16Goleszów114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1131
2Istebna1127
3Kończyce M.1125
4Kończyce W.1017
5Skoczów II1117
6Pierściec1117
7Brenna1115
8Pogwizdów1115
9Bąków1111
10Zabłocie119
11Iskrzyczyn119
12Pielgrzymowice118
13Nierodzim118
14Hażlach105
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Sopotnia1022
2Leśna1020
3Ujsoły1020
4Węgierska G.919
5Bystra (k. Żywca)1018
6Gilowice1018
7Czernichów916
8Radziechowy II1016
9Babia Góra912
10Lipowa912
11Soła Ż.1012
12Zarzecze93
13Słotwina102
14Jeleśnia91
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota925
2Kozy821
3TSP III719
4Grodziec917
5Rybarzowice917
6Czaniec II911
7Jaworze II810
8Zabrzeg910
9Godziszka99
10Bujaków94
11Łodygowice93
12Mazańcowice92
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast719
2Rudnik718
3Ochaby712
4Wielkie II79
5Górki W.79
6Kaczyce78
7Dębowiec77
8Piast II87
9Golasowice74
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II819
2Cisiec715
3Juszczyna714
4Korbielów713
5Ślemień812
6Trzebinia710
7Cięcina66
8Kocierz64
9TS Przyborów84
10Pewel Śl.63