Terminarz spotkań:

1 kolejka
23.08GKS Morcinek Kaczyce U193:3KS Brzezówka U1911:30
24.08LKS Orzeł Zabłocie U19WOLKS Błękitni Pierściec U1911:30
Na boisku 2:3, w drużynie gospodarzy wystapił nieuprawniony zawodnik
2 kolejka
30.08KS Nierodzim Ustroń U19WOLKS Orzeł Zabłocie U1911:30
Na boisku 7:2, w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik.
30.08KS Brzezówka U192:7LKS Tempo Puńców U1912:30
3 kolejka
06.09LKS Tempo Puńców U1910:1LKS Ochaby 96 U1911:30
06.09LKS Orzeł Zabłocie U191:11LKS Iskra Iskrzyczyn U1911:30
4 kolejka
09.09LKS Błękitni Pierściec U190:1LKS Tempo Puńców U1917:00
w Puńcowie
09.09KS Brzezówka U192:2LKS Ochaby 96 U1917:00
09.09GKS Morcinek Kaczyce U198:0LKS Orzeł Zabłocie U1917:00
5 kolejka
13.09LKS Tempo Puńców U193:0KS Nierodzim Ustroń U1911:30
13.09LKS Ochaby 96 U196:0LKS Błękitni Pierściec U1911:30
6 kolejka
20.09KS Nierodzim Ustroń U199:0LKS Ochaby 96 U1911:30
20.09KS Brzezówka U192:0LKS Błękitni Pierściec U1912:30
20.09LKS Iskra Iskrzyczyn U192:3LKS Tempo Puńców U1916:00
7 kolejka
27.09LKS Tempo Puńców U19WOGKS Morcinek Kaczyce U1911:30
mecz zakończony w 60. minucie przy stanie 2:0 z powodu zdekompletowania zespołu gości
27.09LKS Ochaby 96 U190:6LKS Iskra Iskrzyczyn U1911:30
27.09LKS Błękitni Pierściec U19WOKS Nierodzim Ustroń U1916:00
w Nierodzimiu / mecz zakończony w 69. minucie przy stanie 1:3 z powodu zdekompletowania zespołu gospodarzy.
28.09LKS Orzeł Zabłocie U190:5KS Brzezówka U1911:30
8 kolejka
04.10GKS Morcinek Kaczyce U197:0LKS Ochaby 96 U1911:30
04.10LKS Iskra Iskrzyczyn U193:0LKS Błękitni Pierściec U1915:00
05.10KS Brzezówka U192:1KS Nierodzim Ustroń U1912:30
9 kolejka
11.10KS Nierodzim Ustroń U190:2LKS Iskra Iskrzyczyn U1911:30
11.10LKS Błękitni Pierściec U193:4GKS Morcinek Kaczyce U1915:00
10 kolejka
18.10GKS Morcinek Kaczyce U190:5KS Nierodzim Ustroń U1911:30
18.10KS Brzezówka U193:2LKS Iskra Iskrzyczyn U1912:30
19.10LKS Orzeł Zabłocie U190:12LKS Tempo Puńców U1911:30
11 kolejka
25.10LKS Ochaby 96 U195:1LKS Orzeł Zabłocie U1911:30
25.10LKS Iskra Iskrzyczyn U193:0GKS Morcinek Kaczyce U1914:00
12 kolejka
11.04KS Brzezówka U191:6GKS Morcinek Kaczyce U1912:30
11.04LKS Błękitni Pierściec U196:0LKS Orzeł Zabłocie U1916:00
13 kolejka
18.04LKS Tempo Puńców U192:2KS Brzezówka U1911:00
19.04LKS Orzeł Zabłocie U191:8KS Nierodzim Ustroń U1912:00
14 kolejka
25.04LKS Ochaby 96 U190:8LKS Tempo Puńców U1911:30
25.04LKS Iskra Iskrzyczyn U195:0LKS Orzeł Zabłocie U1916:00
15 kolejka
02.05LKS Ochaby 96 U197:0KS Brzezówka U1911:30
02.05LKS Tempo Puńców U194:1LKS Błękitni Pierściec U1911:30
03.05LKS Orzeł Zabłocie U194:16GKS Morcinek Kaczyce U1911:30
16 kolejka
09.05LKS Błękitni Pierściec U19WOLKS Ochaby 96 U1917:00
na boisku 3:1 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
10.05KS Nierodzim Ustroń U191:4LKS Tempo Puńców U1911:30
17 kolejka
16.05LKS Tempo Puńców U19WOLKS Iskra Iskrzyczyn U1911:30
na boisku 1:2 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
16.05LKS Błękitni Pierściec U194:7KS Brzezówka U1917:00
16.05LKS Ochaby 96 U190:1KS Nierodzim Ustroń U1917:00
18 kolejka
23.05GKS Morcinek Kaczyce U191:6LKS Tempo Puńców U1911:30
23.05KS Brzezówka U199:0LKS Orzeł Zabłocie U1911:30
23.05LKS Iskra Iskrzyczyn U199:0LKS Ochaby 96 U1917:00
23.05KS Nierodzim Ustroń U1911:1LKS Błękitni Pierściec U1917:00
19 kolejka
30.05LKS Ochaby 96 U19WOGKS Morcinek Kaczyce U1911:30
30.05KS Nierodzim Ustroń U190:4KS Brzezówka U1911:30
30.05LKS Błękitni Pierściec U192:16LKS Iskra Iskrzyczyn U1917:00
20 kolejka
06.06GKS Morcinek Kaczyce U1914:0LKS Błękitni Pierściec U1911:30
06.06LKS Iskra Iskrzyczyn U195:1KS Nierodzim Ustroń U1911:30
21 kolejka
13.06LKS Tempo Puńców U191:0LKS Orzeł Zabłocie U1911:30
13.06LKS Iskra Iskrzyczyn U192:1KS Brzezówka U1911:30
13.06KS Nierodzim Ustroń U192:0GKS Morcinek Kaczyce U1911:30
22 kolejka
20.06LKS Orzeł Zabłocie U193:3LKS Ochaby 96 U1911:30
20.06GKS Morcinek Kaczyce U190:4LKS Iskra Iskrzyczyn U1911:30
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94