Terminarz spotkań:

1 kolejka
19.08UKS APN Góral Istebna U190:6LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1911:00
Na boisku 3:6, spotkanie zweryfikowano jako walkower 0:6 na koszyść drużyny gości, w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik, Patryk Ligocki - nie odbyta kara za czerwoną kartkę.
19.08LKS Tempo Puńców U191:5LKS Spójnia Górki Wielkie U1911:00
19.08LKS Orzeł Zabłocie U1910:0LKS 99 Pruchna U1911:00
19.08LKS Błękitni Pierściec U190:3GKS Morcinek Kaczyce U1917:00
Drużyna gospodarzy nie stawiła się na zawodach
27.09KS Nierodzim Ustroń U192:2TS 1909 Piast Cieszyn U19 II16:00
2 kolejka
26.08LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U191:3GKS Morcinek Kaczyce U1911:00
26.08LKS Spójnia Górki Wielkie U190:0LKS Orzeł Zabłocie U1911:00
26.08LKS 99 Pruchna U198:3LKS Błękitni Pierściec U1911:00
26.08LKS Victoria Hażlach U196:1LKS Tempo Puńców U1912:00
26.08LKS Iskra Iskrzyczyn U193:10UKS APN Góral Istebna U1917:00
3 kolejka
29.08LKS Iskra Iskrzyczyn U191:10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1917:00
29.08KS Nierodzim Ustroń U195:4UKS APN Góral Istebna U1917:00
29.08LKS Orzeł Zabłocie U190:4LKS Victoria Hażlach U1917:00
29.08LKS Błękitni Pierściec U197:4LKS Spójnia Górki Wielkie U1917:00
29.08GKS Morcinek Kaczyce U193:0LKS 99 Pruchna U1917:00
29.08LKS Tempo Puńców U191:2TS 1909 Piast Cieszyn U19 II17:00
4 kolejka
02.09LKS Spójnia Górki Wielkie U196:7GKS Morcinek Kaczyce U1911:00
02.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U197:0LKS 99 Pruchna U1911:00
02.09LKS Victoria Hażlach U193:0LKS Błękitni Pierściec U1912:00
02.09TS 1909 Piast Cieszyn U19 II3:0LKS Orzeł Zabłocie U1912:00
02.09LKS Iskra Iskrzyczyn U193:3KS Nierodzim Ustroń U1917:00
5 kolejka
07.09KS Nierodzim Ustroń U191:4LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1917:00
09.09LKS Tempo Puńców U190:5UKS APN Góral Istebna U1911:00
Na boisku 1:5, spotkanie zeryfikowano jako walkower 0:5, ponieważ w drużynie gospodarzy przed zakończeniem spotkania pozostało mniej niż 7 zawodników
09.09GKS Morcinek Kaczyce U190:3LKS Victoria Hażlach U1911:00
Na boisku 1:2, spotkanie zeryfikowano jako walkower 0:3, ponieważ w drużynie gospodarzy wystąpiła nieuprawniona zawodniczka - Dżesika Adamek
09.09LKS 99 Pruchna U190:8LKS Spójnia Górki Wielkie U1911:00
09.09LKS Błękitni Pierściec U193:1TS 1909 Piast Cieszyn U19 II16:00
6 kolejka
12.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U191:2LKS Spójnia Górki Wielkie U1917:00
12.09UKS APN Góral Istebna U191:1LKS Orzeł Zabłocie U1917:00
12.09LKS Iskra Iskrzyczyn U194:5LKS Tempo Puńców U1917:00
12.09LKS Victoria Hażlach U197:1LKS 99 Pruchna U1917:00
12.09TS 1909 Piast Cieszyn U19 II9:1GKS Morcinek Kaczyce U1917:00
7 kolejka
16.09LKS Tempo Puńców U195:2KS Nierodzim Ustroń U1911:00
16.09LKS Spójnia Górki Wielkie U190:2LKS Victoria Hażlach U1911:00
16.09LKS Orzeł Zabłocie U196:2LKS Iskra Iskrzyczyn U1916:00
16.09LKS Błękitni Pierściec U196:4UKS APN Góral Istebna U1916:00
17.09LKS 99 Pruchna U193:2TS 1909 Piast Cieszyn U19 II13:30
8 kolejka
10.10UKS APN Góral Istebna U193:3GKS Morcinek Kaczyce U1916:30
W pierwotnym terminie (24.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy
10.10LKS Iskra Iskrzyczyn U193:2LKS Błękitni Pierściec U1916:30
W pierwotnym terminie (23.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy
10.10KS Nierodzim Ustroń U191:3LKS Orzeł Zabłocie U1916:30
W pierwotnym terminie (23.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy
10.10TS 1909 Piast Cieszyn U19 II0:3LKS Spójnia Górki Wielkie U1916:30
W pierwotnym terminie (23.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy
17.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U190:4LKS Victoria Hażlach U1916:30
W pierwotnym terminie (23.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy
9 kolejka
30.09LKS Tempo Puńców U193:0LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1911:00
30.09GKS Morcinek Kaczyce U196:3LKS Iskra Iskrzyczyn U1911:00
30.09LKS 99 Pruchna U191:9UKS APN Góral Istebna U1911:00
30.09LKS Victoria Hażlach U190:1TS 1909 Piast Cieszyn U19 II12:00
30.09LKS Błękitni Pierściec U194:2KS Nierodzim Ustroń U1916:00
10 kolejka
03.10LKS Iskra Iskrzyczyn U198:0LKS 99 Pruchna U1916:00
07.10LKS Tempo Puńców U190:7LKS Orzeł Zabłocie U1911:00
07.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U194:0TS 1909 Piast Cieszyn U19 II11:00
07.10KS Nierodzim Ustroń U192:3GKS Morcinek Kaczyce U1912:00
07.10UKS APN Góral Istebna U193:0LKS Spójnia Górki Wielkie U1915:00
11 kolejka
14.10LKS Błękitni Pierściec U198:2LKS Tempo Puńców U1911:00
14.10LKS Spójnia Górki Wielkie U196:5LKS Iskra Iskrzyczyn U1911:00
14.10KS Nierodzim Ustroń U1910:0LKS 99 Pruchna U1911:00
14.10LKS Victoria Hażlach U193:1UKS APN Góral Istebna U1912:00
14.10LKS Orzeł Zabłocie U196:4LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1915:00
12 kolejka
21.10LKS Tempo Puńców U197:4GKS Morcinek Kaczyce U1911:00
21.10LKS Iskra Iskrzyczyn U193:12LKS Victoria Hażlach U1915:00
21.10KS Nierodzim Ustroń U192:5LKS Spójnia Górki Wielkie U1915:00
21.10LKS Orzeł Zabłocie U199:1LKS Błękitni Pierściec U1915:00
21.10UKS APN Góral Istebna U194:1TS 1909 Piast Cieszyn U19 II15:00
13 kolejka
28.10GKS Morcinek Kaczyce U193:2LKS Orzeł Zabłocie U1911:00
28.10LKS Victoria Hażlach U192:1KS Nierodzim Ustroń U1912:00
28.10TS 1909 Piast Cieszyn U19 II3:2LKS Iskra Iskrzyczyn U1912:00
28.10LKS Błękitni Pierściec U191:9LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1915:00
04.11LKS 99 Pruchna U192:5LKS Tempo Puńców U1911:00
14 kolejka
03.04LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U194:2UKS APN Góral Istebna U1916:00
03.04TS 1909 Piast Cieszyn U19 IIWOKS Nierodzim Ustroń U1916:00
Na boisku 8:1
03.04LKS Spójnia Górki Wielkie U195:0LKS Tempo Puńców U1916:00
03.04LKS 99 Pruchna U191:11LKS Orzeł Zabłocie U1916:00
03.04GKS Morcinek Kaczyce U195:1LKS Błękitni Pierściec U1916:00
15 kolejka
07.04GKS Morcinek Kaczyce U192:7LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1911:00
07.04LKS Tempo Puńców U190:6LKS Victoria Hażlach U1911:00
07.04LKS Błękitni Pierściec U1911:0LKS 99 Pruchna U1911:15
07.04LKS Orzeł Zabłocie U194:1LKS Spójnia Górki Wielkie U1916:00
07.04UKS APN Góral Istebna U199:3LKS Iskra Iskrzyczyn U1916:00
16 kolejka
14.04LKS 99 Pruchna U191:7GKS Morcinek Kaczyce U1911:00
14.04TS 1909 Piast Cieszyn U19 II6:2LKS Tempo Puńców U1912:00
14.04LKS Victoria Hażlach U194:1LKS Orzeł Zabłocie U1912:00
14.04UKS APN Góral Istebna U197:1KS Nierodzim Ustroń U1916:00
14.04LKS Spójnia Górki Wielkie U1920:0LKS Błękitni Pierściec U1916:00
15.04LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U190:4LKS Iskra Iskrzyczyn U1916:00
17 kolejka
21.04LKS 99 Pruchna U190:5LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1911:00
21.04GKS Morcinek Kaczyce U190:3LKS Spójnia Górki Wielkie U1911:00
21.04KS Nierodzim Ustroń U193:2LKS Iskra Iskrzyczyn U1912:00
21.04LKS Błękitni Pierściec U191:3LKS Victoria Hażlach U1916:00
21.04LKS Orzeł Zabłocie U1910:3TS 1909 Piast Cieszyn U19 II16:00
18 kolejka
28.04LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U193:4KS Nierodzim Ustroń U1911:00
28.04TS 1909 Piast Cieszyn U19 II0:3LKS Błękitni Pierściec U1912:00
28.04LKS Victoria Hażlach U193:0GKS Morcinek Kaczyce U1912:00
28.04UKS APN Góral Istebna U197:1LKS Tempo Puńców U1917:00
28.04LKS Spójnia Górki Wielkie U199:0LKS 99 Pruchna U1917:00
19 kolejka
01.05LKS Spójnia Górki Wielkie U196:1LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1911:00
01.05LKS 99 Pruchna U190:7LKS Victoria Hażlach U1911:00
01.05GKS Morcinek Kaczyce U195:2TS 1909 Piast Cieszyn U19 II11:00
01.05LKS Tempo Puńców U193:4LKS Iskra Iskrzyczyn U1911:00
01.05LKS Orzeł Zabłocie U193:4UKS APN Góral Istebna U1917:00
20 kolejka
05.05KS Nierodzim Ustroń U1912:5LKS Tempo Puńców U1912:00
05.05TS 1909 Piast Cieszyn U19 II7:2LKS 99 Pruchna U1912:00
05.05LKS Victoria Hażlach U191:2LKS Spójnia Górki Wielkie U1912:00
05.05LKS Iskra Iskrzyczyn U195:2LKS Orzeł Zabłocie U1917:00
05.05UKS APN Góral Istebna U19WOLKS Błękitni Pierściec U1917:00
Na boisku 22:0, spotkanie zweryfikowane jako walkower - w drużynie UKS Istebna wystąpił nieuprawniony zawodnik Daniel Juroszek - przekroczenie limitu czasu dla zawodnika uczestniczącego w dwóch meczach w terminie 48 godzin
21 kolejka
12.05LKS Spójnia Górki Wielkie U193:0TS 1909 Piast Cieszyn U19 II11:00
12.05GKS Morcinek Kaczyce U196:2UKS APN Góral Istebna U1911:00
12.05LKS Victoria Hażlach U194:0LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1912:00
12.05LKS Błękitni Pierściec U194:3LKS Iskra Iskrzyczyn U1917:00
12.05LKS Orzeł Zabłocie U190:1KS Nierodzim Ustroń U1917:00
22 kolejka
19.05LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U193:0LKS Tempo Puńców U1911:00
19.05KS Nierodzim Ustroń U191:2LKS Błękitni Pierściec U1912:00
19.05TS 1909 Piast Cieszyn U19 II0:5LKS Victoria Hażlach U1912:00
19.05UKS APN Góral Istebna U198:4LKS 99 Pruchna U1917:00
20.05LKS Iskra Iskrzyczyn U197:0GKS Morcinek Kaczyce U1916:00
23 kolejka
26.05LKS Spójnia Górki Wielkie U199:1UKS APN Góral Istebna U1911:00
26.05LKS 99 Pruchna U192:8LKS Iskra Iskrzyczyn U1911:00
26.05GKS Morcinek Kaczyce U190:3KS Nierodzim Ustroń U1911:00
26.05TS 1909 Piast Cieszyn U19 II1:3LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1912:00
26.05LKS Orzeł Zabłocie U193:0LKS Tempo Puńców U1917:00
24 kolejka
02.06LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U190:7LKS Orzeł Zabłocie U1911:00
02.06LKS 99 Pruchna U190:5KS Nierodzim Ustroń U1911:00
02.06LKS Iskra Iskrzyczyn U193:5LKS Spójnia Górki Wielkie U1917:00
02.06UKS APN Góral Istebna U191:3LKS Victoria Hażlach U1917:00
03.06LKS Tempo Puńców U192:5LKS Błękitni Pierściec U1910:00
25 kolejka
03.05TS 1909 Piast Cieszyn U19 II2:8UKS APN Góral Istebna U1910:00
09.06LKS Victoria Hażlach U197:2LKS Iskra Iskrzyczyn U1911:00
09.06LKS Spójnia Górki Wielkie U192:2KS Nierodzim Ustroń U1911:00
09.06GKS Morcinek Kaczyce U190:3LKS Tempo Puńców U1911:00
09.06LKS Błękitni Pierściec U194:1LKS Orzeł Zabłocie U1911:00
26 kolejka
16.06LKS Orzeł Zabłocie U19-:-GKS Morcinek Kaczyce U1911:00
16.06LKS Tempo Puńców U19-:-LKS 99 Pruchna U1911:00
16.06KS Nierodzim Ustroń U190:3LKS Victoria Hażlach U1911:00
16.06LKS Iskra Iskrzyczyn U198:2TS 1909 Piast Cieszyn U19 II11:00
17.06LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U19-:-LKS Błękitni Pierściec U1911:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94