Terminarz spotkań:

1 kolejka
29.08LKS Spójnia Górki Wielkie U190:3LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1911:30
29.08LKS Tempo Puńców U196:1LKS Zryw Bąków U1911:30
29.08LKS Iskra Iskrzyczyn U193:3LKS Pogórze U1911:30
29.08KS Nierodzim Ustroń U193:0KS Brzezówka U1917:00
2 kolejka
05.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U190:0LKS Tempo Puńców U1911:30
05.09KS Brzezówka U190:3LKS 99 Pruchna U1915:30
05.09KS Nierodzim Ustroń U195:10LKS Spójnia Górki Wielkie U1917:00
06.09LKS Zryw Bąków U190:3LKS Iskra Iskrzyczyn U1911:30
3 kolejka
12.09LKS Iskra Iskrzyczyn U192:0LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1911:30
12.09LKS 99 Pruchna U191:2LKS Pogórze U1911:30
12.09LKS Spójnia Górki Wielkie U19WOKS Brzezówka U1911:30
12.09LKS Tempo Puńców U194:0KS Nierodzim Ustroń U1911:30
4 kolejka
19.09LKS Spójnia Górki Wielkie U190:8LKS Tempo Puńców U1911:30
19.09LKS Zryw Bąków U192:4LKS 99 Pruchna U1911:30
19.09KS Brzezówka U190:4LKS Pogórze U1912:00
19.09KS Nierodzim Ustroń U191:3LKS Iskra Iskrzyczyn U1916:00
5 kolejka
26.09LKS 99 Pruchna U192:2LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1911:30
26.09LKS Pogórze U193:0LKS Zryw Bąków U1911:30
26.09LKS Tempo Puńców U1910:0KS Brzezówka U1911:30
26.09LKS Iskra Iskrzyczyn U193:2LKS Spójnia Górki Wielkie U1916:00
6 kolejka
03.10LKS Tempo Puńców U190:3LKS Iskra Iskrzyczyn U1911:30
03.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U193:1LKS Pogórze U1911:30
03.10KS Brzezówka U19WOLKS Zryw Bąków U1914:30
Na boisku 3:5, spotkanie zweryfikowane jako walkower 0:3 - w drużhynie KS Brzezówka wystąpili nieuprawnieni zawodnicy.
03.10KS Nierodzim Ustroń U190:3LKS 99 Pruchna U1916:00
7 kolejka
10.10LKS Iskra Iskrzyczyn U1912:0KS Brzezówka U1911:30
10.10LKS 99 Pruchna U195:0LKS Spójnia Górki Wielkie U1911:30
10.10LKS Pogórze U192:0KS Nierodzim Ustroń U1916:00
Spotkanie przerwane w 15 minucie z powodu zdekompletowania zespołu gości
11.10LKS Zryw Bąków U190:3LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1915:00
8 kolejka
17.10KS Brzezówka U191:11LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1910:00
17.10LKS Tempo Puńców U190:2LKS 99 Pruchna U1911:30
17.10LKS Spójnia Górki Wielkie U190:8LKS Pogórze U1911:30
17.10KS Nierodzim Ustroń U191:2LKS Zryw Bąków U1915:00
9 kolejka
24.10LKS 99 Pruchna U193:4LKS Iskra Iskrzyczyn U1911:30
24.10LKS Pogórze U191:1LKS Tempo Puńców U1911:30
24.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U194:0KS Nierodzim Ustroń U1911:30
25.10LKS Zryw Bąków U193:0LKS Spójnia Górki Wielkie U1914:00
10 kolejka
23.04LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U192:1LKS Spójnia Górki Wielkie U1911:30
23.04LKS Pogórze U190:3LKS Iskra Iskrzyczyn U1911:30
23.04KS Brzezówka U191:12KS Nierodzim Ustroń U1916:00
24.04LKS Zryw Bąków U194:0LKS Tempo Puńców U1911:30
11 kolejka
30.04LKS Spójnia Górki Wielkie U195:2KS Nierodzim Ustroń U1911:30
30.04LKS Tempo Puńców U192:1LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1911:30
30.04LKS 99 Pruchna U1911:0KS Brzezówka U1911:30
30.04LKS Iskra Iskrzyczyn U192:1LKS Zryw Bąków U1917:00
12 kolejka
07.05LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U191:0LKS Iskra Iskrzyczyn U1911:30
07.05LKS Pogórze U191:0LKS 99 Pruchna U1911:30
07.05KS Nierodzim Ustroń U191:6LKS Tempo Puńców U1917:00
Spotkanie zweryfikowane jako walkower 1:6 na korzyść Puńcowa, w drużynie gospodarzy przed końcem spotkania pozostało mniej niż 7 zawodników.
07.05KS Brzezówka U190:17LKS Spójnia Górki Wielkie U1917:00
13 kolejka
14.05LKS Tempo Puńców U192:0LKS Spójnia Górki Wielkie U1911:30
14.05LKS Pogórze U1920:0KS Brzezówka U1911:30
14.05LKS 99 Pruchna U195:1LKS Zryw Bąków U1911:30
14.05LKS Iskra Iskrzyczyn U197:0KS Nierodzim Ustroń U1917:00
14 kolejka
21.05LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U193:5LKS 99 Pruchna U1911:30
21.05LKS Zryw Bąków U192:3LKS Pogórze U1911:30
21.05LKS Spójnia Górki Wielkie U193:1LKS Iskra Iskrzyczyn U1911:30
21.05KS Brzezówka U190:3LKS Tempo Puńców U1917:00
15 kolejka
28.05LKS Pogórze U191:0LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1911:30
28.05LKS 99 Pruchna U1913:0KS Nierodzim Ustroń U1911:30
28.05LKS Iskra Iskrzyczyn U191:3LKS Tempo Puńców U1917:00
29.05LKS Zryw Bąków U1912:2KS Brzezówka U1917:00
16 kolejka
04.06LKS Spójnia Górki Wielkie U192:7LKS 99 Pruchna U1911:30
04.06LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U193:1LKS Zryw Bąków U1911:30
04.06KS Brzezówka U190:5LKS Iskra Iskrzyczyn U1917:00
04.06KS Nierodzim Ustroń U190:3LKS Pogórze U1917:00
17 kolejka
11.06LKS 99 Pruchna U191:0LKS Tempo Puńców U1917:00
11.06LKS Pogórze U1911:0LKS Spójnia Górki Wielkie U1917:00
11.06LKS Zryw Bąków U194:0KS Nierodzim Ustroń U1917:00
11.06LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U193:0KS Brzezówka U1917:00
18 kolejka
18.06LKS Tempo Puńców U191:1LKS Pogórze U1911:30
18.06LKS Iskra Iskrzyczyn U191:6LKS 99 Pruchna U1917:00
18.06LKS Spójnia Górki Wielkie U195:2LKS Zryw Bąków U1917:00
18.06KS Nierodzim Ustroń U190:3LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1917:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94