Terminarz spotkań:

1 kolejka
24.08LKS Orzeł Zabłocie U193:2LKS Kończyce Małe U1911:00
24.08LKS Iskra Iskrzyczyn U194:1LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1917:00
04.09CKS Piast Cieszyn U198:1LKS 99 Pruchna U1917:00
2 kolejka
31.08LKS 99 Pruchna U195:2LKS Orzeł Zabłocie U1911:00
31.08LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U192:1LKS Kończyce Małe U1911:00
31.08LKS Iskra Iskrzyczyn U190:6CKS Piast Cieszyn U1917:00
3 kolejka
07.09LKS Kończyce Małe U192:0LKS 99 Pruchna U1911:00
07.09CKS Piast Cieszyn U1912:0LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1911:00
07.09LKS Orzeł Zabłocie U193:1LKS Iskra Iskrzyczyn U1911:00
4 kolejka
14.09CKS Piast Cieszyn U1912:0LKS Orzeł Zabłocie U1911:00
14.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U190:3LKS 99 Pruchna U1911:00
14.09LKS Iskra Iskrzyczyn U191:2LKS Kończyce Małe U1916:00
5 kolejka
21.09LKS Kończyce Małe U190:11CKS Piast Cieszyn U1911:00
21.09LKS 99 Pruchna U196:1LKS Iskra Iskrzyczyn U1911:00
21.09LKS Orzeł Zabłocie U191:1LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1911:00
6 kolejka
28.09LKS 99 Pruchna U190:3CKS Piast Cieszyn U1911:00
28.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U193:1LKS Iskra Iskrzyczyn U1911:00
28.09LKS Kończyce Małe U196:1LKS Orzeł Zabłocie U1911:00
7 kolejka
05.10CKS Piast Cieszyn U1915:1LKS Iskra Iskrzyczyn U1911:00
05.10LKS Orzeł Zabłocie U191:2LKS 99 Pruchna U1911:00
05.10LKS Kończyce Małe U195:0LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1911:00
Spotkanie zakończone przy stanie 5:0, z powodu zdekompletowania zespołu przyjezdnego.
8 kolejka
12.10LKS 99 Pruchna U192:0LKS Kończyce Małe U1911:00
12.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U190:4CKS Piast Cieszyn U1911:00
Spotkanie zakończone przy stanie 0:40, z powodu zdekompletowania zespołu gospodarzy.
12.10LKS Iskra Iskrzyczyn U197:2LKS Orzeł Zabłocie U1915:00
9 kolejka
19.10LKS Kończyce Małe U197:1LKS Iskra Iskrzyczyn U1911:00
19.10LKS 99 Pruchna U196:0LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U1911:00
20.10LKS Orzeł Zabłocie U190:14CKS Piast Cieszyn U1910:00
10 kolejka
11.09LKS Iskra Iskrzyczyn U191:3LKS 99 Pruchna U1917:00
26.10CKS Piast Cieszyn U1912:0LKS Kończyce Małe U1911:00
26.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U195:0LKS Orzeł Zabłocie U1911:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94