Terminarz spotkań:

1 kolejka
17.08LKS Spójnia Górki Wielkie U191:1LKS Wisła Strumień U1917:45
18.08LKS Olza Pogwizdów U192:1LKS Kończyce Małe U1911:00
19.08WSS Wisła U194:2LKS Strażak Pielgrzymowice U1912:00
29.08LKS Pogórze U192:1LKS Sportkontakt Goleszów U1918:00
05.09LKS Victoria Hażlach U191:0LKS Błyskawica Drogomyśl U1917:00
05.09LKS Beskid Brenna U196:1LKS Ochaby 96 U1918:00
2 kolejka
25.08LKS Błyskawica Drogomyśl U193:4LKS Pogórze U1911:00
25.08LKS Ochaby 96 U190:8LKS Victoria Hażlach U1911:00
25.08LKS Sportkontakt Goleszów U190:2LKS Olza Pogwizdów U1912:00
25.08LKS Strażak Pielgrzymowice U193:2LKS Kończyce Małe U1917:00
26.08WSS Wisła U192:6LKS Spójnia Górki Wielkie U1912:00
29.08LKS Wisła Strumień U194:3LKS Beskid Brenna U1918:00
3 kolejka
01.09LKS Spójnia Górki Wielkie U197:0LKS Strażak Pielgrzymowice U1911:00
01.09LKS Pogórze U195:2LKS Ochaby 96 U1911:00
01.09LKS Kończyce Małe U193:9LKS Sportkontakt Goleszów U1911:00
01.09LKS Victoria Hażlach U193:1LKS Wisła Strumień U1912:00
01.09LKS Beskid Brenna U194:2WSS Wisła U1917:00
01.09LKS Olza Pogwizdów U190:1LKS Błyskawica Drogomyśl U1917:00
4 kolejka
08.09LKS Błyskawica Drogomyśl U194:0LKS Kończyce Małe U1911:00
08.09LKS Ochaby 96 U194:1LKS Olza Pogwizdów U1911:00
08.09LKS Wisła Strumień U193:2LKS Pogórze U1911:00
08.09LKS Beskid Brenna U191:4LKS Spójnia Górki Wielkie U1911:00
08.09LKS Strażak Pielgrzymowice U192:8LKS Sportkontakt Goleszów U1917:00
09.09WSS Wisła U190:2LKS Victoria Hażlach U1912:00
5 kolejka
15.09LKS Pogórze U190:1WSS Wisła U1911:00
15.09LKS Olza Pogwizdów U196:0LKS Wisła Strumień U1911:00
15.09LKS Kończyce Małe U190:5LKS Ochaby 96 U1911:00
15.09LKS Sportkontakt Goleszów U193:1LKS Błyskawica Drogomyśl U1912:00
15.09LKS Beskid Brenna U194:0LKS Strażak Pielgrzymowice U1916:00
16.09LKS Victoria Hażlach U191:0LKS Spójnia Górki Wielkie U1912:00
6 kolejka
22.09LKS Ochaby 96 U198:4LKS Sportkontakt Goleszów U1911:00
22.09LKS Wisła Strumień U196:0LKS Kończyce Małe U1911:00
22.09LKS Spójnia Górki Wielkie U192:1LKS Pogórze U1911:00
22.09LKS Strażak Pielgrzymowice U193:2LKS Błyskawica Drogomyśl U1916:00
22.09LKS Beskid Brenna U191:0LKS Victoria Hażlach U1916:00
23.09WSS Wisła U195:4LKS Olza Pogwizdów U1912:00
7 kolejka
29.09LKS Pogórze U190:2LKS Beskid Brenna U1911:00
29.09LKS Olza Pogwizdów U193:5LKS Spójnia Górki Wielkie U1911:00
29.09LKS Kończyce Małe U191:7WSS Wisła U1911:00
29.09LKS Błyskawica Drogomyśl U191:0LKS Ochaby 96 U1911:00
29.09LKS Victoria Hażlach U195:0LKS Strażak Pielgrzymowice U1912:00
29.09LKS Sportkontakt Goleszów U194:3LKS Wisła Strumień U1912:00
8 kolejka
06.10LKS Wisła Strumień U193:0LKS Błyskawica Drogomyśl U1911:00
06.10LKS Spójnia Górki Wielkie U19-:-LKS Kończyce Małe U1911:00
06.10LKS Victoria Hażlach U195:2LKS Pogórze U1912:00
06.10LKS Strażak Pielgrzymowice U195:3LKS Ochaby 96 U1915:00
06.10LKS Beskid Brenna U191:3LKS Olza Pogwizdów U1915:00
07.10WSS Wisła U191:2LKS Sportkontakt Goleszów U1912:00
9 kolejka
13.10LKS Pogórze U192:1LKS Strażak Pielgrzymowice U1911:00
13.10LKS Olza Pogwizdów U191:1LKS Victoria Hażlach U1911:00
13.10LKS Kończyce Małe U191:8LKS Beskid Brenna U1911:00
13.10LKS Błyskawica Drogomyśl U193:4WSS Wisła U1911:00
13.10LKS Ochaby 96 U191:1LKS Wisła Strumień U1911:00
13.10LKS Sportkontakt Goleszów U191:3LKS Spójnia Górki Wielkie U1912:00
10 kolejka
20.10LKS Spójnia Górki Wielkie U19-LKS Błyskawica Drogomyśl U1911:00
20.10LKS Pogórze U19-LKS Olza Pogwizdów U1911:00
20.10LKS Victoria Hażlach U19-LKS Kończyce Małe U1912:00
20.10LKS Strażak Pielgrzymowice U19-LKS Wisła Strumień U1915:00
20.10LKS Beskid Brenna U19-LKS Sportkontakt Goleszów U1915:00
21.10WSS Wisła U19-LKS Ochaby 96 U1912:00
11 kolejka
27.10LKS Olza Pogwizdów U19-LKS Strażak Pielgrzymowice U1911:00
27.10LKS Kończyce Małe U19-LKS Pogórze U1911:00
27.10LKS Błyskawica Drogomyśl U19-LKS Beskid Brenna U1911:00
27.10LKS Ochaby 96 U19-LKS Spójnia Górki Wielkie U1911:00
27.10LKS Wisła Strumień U19-WSS Wisła U1911:00
27.10LKS Sportkontakt Goleszów U19-LKS Victoria Hażlach U1912:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1128
2Jasienica1123
3Bełk1123
4Ustroń1122
5Tychy II1117
6Łaziska Grn.1116
7Radziechowy1116
8Czechowice-Dz.1116
9Racibórz1114
10TSP II1112
11Wodzisław1111
12Wilcza1111
13Goczałkowice1110
14Gaszowice1110
15Landek116
16Połomia114
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1131
2Drogomyśl1230
3Dankowice1226
4BKS Stal1226
5Bestwina1224
6Puńców1222
7Koszarawa Ż.1220
8Rekord II918
9Rajcza1117
10Góral1216
11Wisła1216
12Bestwinka1115
13Jaworze1212
14Zebrzydowice129
15Łękawica127
16Chybie125
17Kończyce M.123
18Pruchna122
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1125
2Pogwizdów1124
31909 Piast1124
4Pielgrzymowice1121
5Strumień1120
6Bąków1117
7Pogórze1116
8Goleszów1116
9Istebna1116
10Brenna1111
11Kończyce W.1111
12Skoczów II118
13Dębowiec116
14Hażlach115
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1025
2Żabnica1024
3Węgierska G.1022
4Pietrzykowice1021
5Radziechowy II1015
6Lipowa1015
7Ujsoły1014
8Babia Góra1012
9Zarzecze910
10Gilowice109
11Sopotnia109
12Leśna98
13Soła Ż.106
14Juszczyna105
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice824
2Rybarzowice816
3Ligota713
4Kozy713
5Zabrzeg812
6Bujaków811
7Grodziec810
8Łodygowice85
9Kalna 84
10Mazańcowice83
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Wielkie II715
3Nierodzim715
4Iskrzyczyn814
5Ochaby711
6Rudnik76
7Kaczyce75
8Górki W.75
9Golasowice70