3 Liga Juniorów (Podokręg Skoczów) - sezon 2010/2011

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1GKS Morcinek Kaczyce225484:291732
2LKS Ochaby 96225376:221723
3LKS Lutnia Zamarski223759:601147
4LKS Tempo Puńców223671:351138
5LKS Kończyce Małe223651:421138
6LKS Błyskawica Kończyce Wielkie223557:501129
7LKS Strażak Pielgrzymowice222951:539211
8MKS Promyk Golasowice222743:598311
9LKS Zryw Bąków222638:448212
10LKS Wyzwolenie Simoradz222229:456412
11LKS Błękitni Pierściec221933:676115
12LKS Orzeł Zabłocie22718:1042119

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
22.08LKS Błękitni PierściecWOLKS Wyzwolenie Simoradz10:00
22.08LKS Ochaby 964:2LKS Lutnia Zamarski10:00
22.08LKS Orzeł Zabłocie2:3LKS Strażak Pielgrzymowice10:00
22.08LKS Tempo Puńców7:1LKS Zryw Bąków10:00
22.08LKS Błyskawica Kończyce Wielkie2:2GKS Morcinek Kaczyce10:00
22.08MKS Promyk Golasowice3:10LKS Kończyce Małe10:00
2 kolejka
29.08LKS Lutnia Zamarski7:3LKS Orzeł Zabłocie10:00
29.08GKS Morcinek Kaczyce4:1LKS Ochaby 9610:00
29.08LKS Wyzwolenie Simoradz3:0LKS Zryw Bąków10:00
29.08LKS Kończyce Małe1:4LKS Tempo Puńców10:00
29.08LKS Błękitni Pierściec2:4LKS Błyskawica Kończyce Wielkie10:00
30.08LKS Strażak Pielgrzymowice4:3MKS Promyk Golasowice10:00
3 kolejka
05.09LKS Orzeł Zabłocie1:6GKS Morcinek Kaczyce10:00
05.09MKS Promyk Golasowice3:3LKS Lutnia Zamarski10:00
05.09LKS Tempo Puńców5:2LKS Strażak Pielgrzymowice10:00
05.09LKS Ochaby 968:0LKS Błękitni Pierściec10:00
05.09LKS Zryw Bąków0:2LKS Kończyce Małe10:00
05.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie0:1LKS Wyzwolenie Simoradz10:00
4 kolejka
12.09GKS Morcinek Kaczyce3:0MKS Promyk Golasowice10:00
12.09LKS Błękitni Pierściec4:2LKS Orzeł Zabłocie10:00
12.09LKS Strażak Pielgrzymowice3:0LKS Zryw Bąków10:00
12.09LKS Lutnia Zamarski2:2LKS Tempo Puńców10:00
12.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie2:0LKS Ochaby 9610:00
12.09LKS Wyzwolenie Simoradz1:1LKS Kończyce Małe10:00
5 kolejka
19.09LKS Zryw Bąków2:5LKS Lutnia Zamarski10:00
19.09LKS Ochaby 963:0LKS Wyzwolenie Simoradz10:00
19.09MKS Promyk Golasowice5:2LKS Błękitni Pierściec10:00
19.09LKS Tempo Puńców0:1GKS Morcinek Kaczyce10:00
19.09LKS Kończyce Małe5:2LKS Strażak Pielgrzymowice10:00
19.09LKS Orzeł Zabłocie0:3LKS Błyskawica Kończyce Wielkie10:00
6 kolejka
26.09LKS Ochaby 968:1LKS Orzeł Zabłocie10:00
26.09LKS Błękitni Pierściec0:3LKS Tempo Puńców10:00
26.09GKS Morcinek Kaczyce3:1LKS Zryw Bąków10:00
26.09LKS Wyzwolenie Simoradz1:1LKS Strażak Pielgrzymowice10:00
26.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie4:0MKS Promyk Golasowice10:00
26.09LKS Lutnia Zamarski2:0LKS Kończyce Małe10:00
7 kolejka
03.10LKS Orzeł Zabłocie2:1LKS Wyzwolenie Simoradz10:00
03.10MKS Promyk Golasowice1:3LKS Ochaby 9610:00
03.10LKS Zryw Bąków3:0LKS Błękitni Pierściec10:00
03.10LKS Strażak Pielgrzymowice1:3LKS Lutnia Zamarski10:00
03.10LKS Tempo Puńców7:3LKS Błyskawica Kończyce Wielkie10:00
03.10LKS Kończyce Małe0:7GKS Morcinek Kaczyce10:00
8 kolejka
10.10GKS Morcinek Kaczyce3:2LKS Strażak Pielgrzymowice10:00
10.10LKS Ochaby 962:1LKS Tempo Puńców10:00
10.10LKS Orzeł ZabłocieWOMKS Promyk Golasowice10:00
10.10LKS Wyzwolenie Simoradz0:4LKS Lutnia Zamarski10:00
10.10LKS Błękitni Pierściec3:2LKS Kończyce Małe10:00
10.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie2:0LKS Zryw Bąków10:00
9 kolejka
17.10LKS Zryw Bąków0:2LKS Ochaby 9610:00
17.10LKS Strażak Pielgrzymowice3:5LKS Błękitni Pierściec10:00
17.10LKS Lutnia Zamarski1:5GKS Morcinek Kaczyce10:00
17.10MKS Promyk Golasowice3:2LKS Wyzwolenie Simoradz10:00
17.10LKS Tempo Puńców11:0LKS Orzeł Zabłocie10:00
17.10LKS Kończyce Małe1:3LKS Błyskawica Kończyce Wielkie10:00
10 kolejka
24.10LKS Orzeł Zabłocie0:5LKS Zryw Bąków10:00
24.10MKS Promyk Golasowice2:2LKS Tempo Puńców10:00
24.10LKS Wyzwolenie Simoradz0:4GKS Morcinek Kaczyce10:00
24.10LKS Błękitni Pierściec2:3LKS Lutnia Zamarski10:00
24.10LKS Ochaby 961:2LKS Kończyce Małe10:00
24.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie4:1LKS Strażak Pielgrzymowice10:00
11 kolejka
31.10GKS Morcinek Kaczyce7:2LKS Błękitni Pierściec10:00
31.10LKS Strażak PielgrzymowiceWOLKS Ochaby 9610:00
31.10LKS Zryw Bąków5:1MKS Promyk Golasowice10:00
31.10LKS Tempo Puńców4:0LKS Wyzwolenie Simoradz10:00
31.10LKS Lutnia Zamarski2:0LKS Błyskawica Kończyce Wielkie10:00
31.10LKS Kończyce Małe7:0LKS Orzeł Zabłocie10:00
12 kolejka
09.04GKS Morcinek Kaczyce8:1LKS Błyskawica Kończyce Wielkie11:30
09.04LKS Wyzwolenie Simoradz2:1LKS Błękitni Pierściec16:00
09.04LKS Lutnia Zamarski1:5LKS Ochaby 9616:00
09.04LKS Strażak Pielgrzymowice5:0LKS Orzeł Zabłocie16:00
09.04LKS Kończyce Małe1:0MKS Promyk Golasowice16:00
10.04LKS Zryw Bąków1:0LKS Tempo Puńców11:30
13 kolejka
16.04LKS Tempo Puńców0:3LKS Kończyce Małe11:30
16.04LKS Błyskawica Kończyce Wielkie6:0LKS Błękitni Pierściec11:30
16.04MKS Promyk Golasowice2:1LKS Strażak Pielgrzymowice16:00
16.04LKS Orzeł Zabłocie2:6LKS Lutnia Zamarski16:00
16.04LKS Ochaby 963:3GKS Morcinek Kaczyce16:00
17.04LKS Zryw Bąków4:1LKS Wyzwolenie Simoradz16:00
14 kolejka
26.04GKS Morcinek KaczyceWOLKS Orzeł Zabłocie16:00
26.04LKS Lutnia Zamarski3:5MKS Promyk Golasowice16:00
26.04LKS Tempo Puńców3:2LKS Strażak Pielgrzymowice16:00
26.04LKS Kończyce Małe3:3LKS Zryw Bąków16:00
26.04LKS Błękitni Pierściec2:3LKS Ochaby 9616:00
26.04LKS Wyzwolenie Simoradz0:1LKS Błyskawica Kończyce Wielkie16:00
15 kolejka
30.04MKS Promyk Golasowice4:1GKS Morcinek Kaczyce16:00
30.04LKS Orzeł Zabłocie2:3LKS Błękitni Pierściec16:00
30.04LKS Kończyce Małe4:1LKS Wyzwolenie Simoradz16:00
30.04LKS Tempo Puńców13:0LKS Lutnia Zamarski16:00
30.04LKS Ochaby 966:0LKS Błyskawica Kończyce Wielkie16:00
01.05LKS Zryw Bąków1:3LKS Strażak Pielgrzymowice16:00
16 kolejka
07.05GKS Morcinek Kaczyce4:0LKS Tempo Puńców11:30
07.05LKS Błyskawica Kończyce Wielkie10:0LKS Orzeł Zabłocie11:30
07.05LKS Lutnia Zamarski2:1LKS Zryw Bąków17:00
07.05LKS Strażak Pielgrzymowice2:0LKS Kończyce Małe17:00
07.05LKS Wyzwolenie Simoradz1:4LKS Ochaby 9617:00
07.05LKS Błękitni Pierściec2:1MKS Promyk Golasowice17:00
17 kolejka
14.05LKS Kończyce Małe2:1LKS Lutnia Zamarski11:30
14.05LKS Zryw Bąków0:4GKS Morcinek Kaczyce11:30
14.05LKS Orzeł Zabłocie0:10LKS Ochaby 9617:00
14.05LKS Tempo Puńców1:2LKS Błękitni Pierściec17:00
14.05LKS Strażak PielgrzymowiceWOLKS Wyzwolenie Simoradz17:00
14.05MKS Promyk Golasowice4:3LKS Błyskawica Kończyce Wielkie17:00
18 kolejka
21.05GKS Morcinek Kaczyce4:1LKS Kończyce Małe11:30
21.05LKS Błyskawica Kończyce Wielkie5:1LKS Tempo Puńców11:30
21.05LKS Wyzwolenie SimoradzWOLKS Orzeł Zabłocie17:00
21.05LKS Ochaby 961:0MKS Promyk Golasowice17:00
21.05LKS Błękitni Pierściec0:1LKS Zryw Bąków17:00
21.05LKS Lutnia Zamarski4:0LKS Strażak Pielgrzymowice17:00
19 kolejka
28.05LKS Kończyce Małe3:1LKS Błękitni Pierściec11:30
28.05LKS Strażak Pielgrzymowice5:7GKS Morcinek Kaczyce17:00
28.05LKS Tempo Puńców1:4LKS Ochaby 9617:00
28.05MKS Promyk Golasowice3:0LKS Orzeł Zabłocie17:00
28.05LKS Lutnia Zamarski3:3LKS Wyzwolenie Simoradz17:00
29.05LKS Zryw Bąków6:1LKS Błyskawica Kończyce Wielkie17:00
20 kolejka
04.06GKS Morcinek Kaczyce5:2LKS Lutnia Zamarski11:30
04.06LKS Błyskawica Kończyce Wielkie1:3LKS Kończyce Małe11:30
04.06LKS Ochaby 962:1LKS Zryw Bąków17:00
04.06LKS Błękitni Pierściec0:2LKS Strażak Pielgrzymowice17:00
04.06LKS Wyzwolenie SimoradzWOMKS Promyk Golasowice17:00
04.06LKS Orzeł ZabłocieWOLKS Tempo Puńców17:00
21 kolejka
11.06LKS Kończyce Małe0:3LKS Ochaby 9611:30
11.06LKS Zryw BąkówWOLKS Orzeł Zabłocie11:30
11.06LKS Tempo PuńcówWOMKS Promyk Golasowice11:30
11.06GKS Morcinek KaczyceWOLKS Wyzwolenie Simoradz11:30
11.06LKS Lutnia Zamarski3:2LKS Błękitni Pierściec11:30
11.06LKS Strażak Pielgrzymowice6:2LKS Błyskawica Kończyce Wielkie11:30
22 kolejka
18.06LKS Błękitni Pierściec0:0GKS Morcinek Kaczyce11:30
18.06LKS Ochaby 960:0LKS Strażak Pielgrzymowice11:30
18.06LKS Orzeł Zabłocie0:0LKS Kończyce Małe11:30
18.06MKS Promyk Golasowice0:0LKS Zryw Bąków11:30
18.06LKS Wyzwolenie Simoradz0:0LKS Tempo Puńców11:30
18.06LKS Błyskawica Kończyce Wielkie0:0LKS Lutnia Zamarski11:30
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1435
2Bełk1530
3Ustroń1529
4Jasienica1529
5Czechowice-Dz.1524
6Tychy II1424
7Łaziska Grn.1523
8Wodzisław1518
9Radziechowy1518
10Racibórz1518
11Goczałkowice1416
12Gaszowice1516
13Wilcza1515
14TSP II1513
15Landek149
16Połomia154
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1742
2Dankowice1738
3Drogomyśl1737
4BKS Stal1735
5Bestwina1733
6Koszarawa Ż.1729
7Puńców1729
8Rekord II1628
9Rajcza1727
10Wisła1725
11Góral1724
12Bestwinka1622
13Jaworze1717
14Zebrzydowice1717
15Chybie179
16Łękawica179
17Pruchna175
18Kończyce M.174
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1328
2Strumień1326
3Pogwizdów1325
4Zabłocie1325
5Bąków1323
6Goleszów1322
7Istebna1322
8Pielgrzymowice1321
9Pogórze1317
10Kończyce W.1312
11Brenna1312
12Skoczów II1311
13Hażlach138
14Dębowiec137
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1334
2Żabnica1333
3Pietrzykowice1330
4Węgierska G.1328
5Lipowa1322
6Radziechowy II1318
7Ujsoły1317
8Zarzecze1313
9Gilowice1313
10Sopotnia1313
11Babia Góra1312
12Leśna1312
13Soła Ż.139
14Juszczyna135
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Kozy919
3Rybarzowice919
4Ligota916
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec824
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik86
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1128
2Czernichów1125
3Pewel Śl.1123
4Jeleśnia1121
5Korbielów1117
6Pewel M.1116
7Trzebinia1116
8Słotwina1114
9Cisiec1111
10TS Przyborów1110
11Kocierz119
12Przyborów110