2 Liga juniorów (Beskidzki OZPN) - sezon 2017/2018

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1LKS Zapora Wapienica U19174176:241322
2TS 1909 Piast Cieszyn U19173663:161133
3BKS Stal Bielsko-Biała U19173657:201133
4KP Beskid Skoczów U19173363:181034
5LKS Bory Pietrzykowice U19173048:261007
6LKS Pasjonat Dankowice U19172938:22926
7LKS Drzewiarz Jasienica U19172936:32926
8LKS Czaniec U19172643:31827
9TS Koszarawa Żywiec U19172436:31737
10KS Kuźnia Ustroń U19172334:33728
11LKS Leśna U19161625:445110
12LKS Bestwina U19171216:594013
13GLKS Wilkowice U1916316:951015
14KS Spójnia Landek U191716:1060116

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
19.08TS Koszarawa Żywiec U195:1LKS Bestwina U1910:00
19.08LKS Bory Pietrzykowice U191:2TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
19.08KS Kuźnia Ustroń U193:0LKS Leśna U1912:00
19.08KP Beskid Skoczów U193:3LKS Zapora Wapienica U1912:00
30.08KS Spójnia Landek U190:8LKS Pasjonat Dankowice U1918:00
06.09GLKS Wilkowice U190:11BKS Stal Bielsko-Biała U1917:00
06.09LKS Czaniec U190:2LKS Drzewiarz Jasienica U1918:00
2 kolejka
26.08TS 1909 Piast Cieszyn U195:1KS Kuźnia Ustroń U1910:00
26.08LKS Zapora Wapienica U194:0TS Koszarawa Żywiec U1912:00
26.08LKS Leśna U192:1KP Beskid Skoczów U1912:00
26.08KS Spójnia Landek U190:6LKS Bory Pietrzykowice U1912:00
26.08BKS Stal Bielsko-Biała U195:1LKS Czaniec U1912:00
27.08LKS Pasjonat Dankowice U191:0LKS Drzewiarz Jasienica U1912:00
27.08LKS Bestwina U193:1GLKS Wilkowice U1912:00
3 kolejka
02.09KS Kuźnia Ustroń U196:1KS Spójnia Landek U1912:00
02.09KP Beskid Skoczów U190:1TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
03.09LKS Drzewiarz Jasienica U191:2BKS Stal Bielsko-Biała U1911:00
03.09LKS Czaniec U197:1LKS Bestwina U1911:00
03.09TS Koszarawa Żywiec U193:4LKS Leśna U1912:00
03.09GLKS Wilkowice U192:8LKS Zapora Wapienica U1912:00
05.09LKS Bory Pietrzykowice U194:0LKS Pasjonat Dankowice U1917:30
4 kolejka
09.09LKS Pasjonat Dankowice U191:4BKS Stal Bielsko-Biała U1912:00
09.09LKS Leśna U1910:1GLKS Wilkowice U1912:00
09.09TS 1909 Piast Cieszyn U192:3TS Koszarawa Żywiec U1912:00
09.09KS Spójnia Landek U191:2KP Beskid Skoczów U1912:00
09.09LKS Bory Pietrzykowice U194:1KS Kuźnia Ustroń U1912:00
09.09LKS Zapora Wapienica U195:1LKS Czaniec U1912:00
10.09LKS Bestwina U190:3LKS Drzewiarz Jasienica U1912:00
5 kolejka
16.09BKS Stal Bielsko-Biała U198:0LKS Bestwina U1911:00
16.09KS Kuźnia Ustroń U190:1LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
16.09KP Beskid Skoczów U193:0LKS Bory Pietrzykowice U1912:00
16.09TS Koszarawa Żywiec U196:0KS Spójnia Landek U1912:00
17.09GLKS Wilkowice U191:11TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
11.10LKS Czaniec U195:0LKS Leśna U1916:00
w pierwotnym terminie (16.09), spotkanie nie odbyło się ze względów proceduralnych
18.10LKS Drzewiarz Jasienica U191:7LKS Zapora Wapienica U1916:00
6 kolejka
23.09KS Kuźnia Ustroń U192:6KP Beskid Skoczów U1912:00
24.09LKS Pasjonat Dankowice U193:1LKS Bestwina U1911:30
w Czechowicach, na sztucznej nawierzchni.
26.09TS 1909 Piast Cieszyn U190:0LKS Czaniec U1916:30
W pierwotnym terminie (23.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy
27.09LKS Zapora Wapienica U191:3BKS Stal Bielsko-Biała U1916:30
W pierwotnym terminie (23.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy
04.10LKS Leśna U191:3LKS Drzewiarz Jasienica U1916:00
W pierwotnym terminie (23.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy
04.10KS Spójnia Landek U190:4GLKS Wilkowice U1916:00
W pierwotnym terminie (23.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy
04.10LKS Bory Pietrzykowice U190:2TS Koszarawa Żywiec U1916:00
W pierwotnym terminie (23.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy
7 kolejka
29.09GLKS Wilkowice U192:7LKS Bory Pietrzykowice U1916:00
30.09BKS Stal Bielsko-Biała U193:0LKS Leśna U1911:00
30.09KP Beskid Skoczów U191:1LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
30.09TS Koszarawa Żywiec U192:2KS Kuźnia Ustroń U1912:00
01.10LKS Czaniec U1910:0KS Spójnia Landek U1911:00
01.10LKS Bestwina U190:5LKS Zapora Wapienica U1912:00
11.10LKS Drzewiarz Jasienica U191:1TS 1909 Piast Cieszyn U1916:00
8 kolejka
07.10LKS Leśna U193:1LKS Bestwina U1912:00
07.10TS 1909 Piast Cieszyn U195:3BKS Stal Bielsko-Biała U1912:00
07.10KS Spójnia Landek U192:7LKS Drzewiarz Jasienica U1912:00
07.10KS Kuźnia Ustroń U193:0GLKS Wilkowice U1912:00
Drużyna gości nie stawiła się na zawodach
07.10KP Beskid Skoczów U193:1TS Koszarawa Żywiec U1912:00
07.10LKS Bory Pietrzykowice U195:1LKS Czaniec U1912:00
08.10LKS Pasjonat Dankowice U193:3LKS Zapora Wapienica U1912:00
9 kolejka
14.10TS Koszarawa Żywiec U190:0LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
Spotkanie zweryfikowane jako obustronny walkower, w drużynie gospodarzy wystąpił zawodnik nie posiadający dokumentów tożsamości, w drużynie gości wystąpił Kamil Kluka nie będący zawodnikiem TS Koszarawa.
14.10LKS Zapora Wapienica U193:1LKS Leśna U1912:00
14.10BKS Stal Bielsko-Biała U197:0KS Spójnia Landek U1913:00
15.10LKS Drzewiarz Jasienica U190:2LKS Bory Pietrzykowice U1911:00
15.10LKS Czaniec U192:0KS Kuźnia Ustroń U1911:00
15.10GLKS Wilkowice U190:11KP Beskid Skoczów U1912:00
15.10LKS Bestwina U190:11TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
10 kolejka
21.10TS 1909 Piast Cieszyn U193:0LKS Zapora Wapienica U1912:00
21.10KS Spójnia Landek U190:3LKS Bestwina U1912:00
21.10LKS Bory Pietrzykowice U190:1BKS Stal Bielsko-Biała U1912:00
21.10KS Kuźnia Ustroń U192:0LKS Drzewiarz Jasienica U1912:00
21.10KP Beskid Skoczów U191:2LKS Czaniec U1912:00
22.10TS Koszarawa Żywiec U194:3GLKS Wilkowice U1912:00
22.10LKS Pasjonat Dankowice U193:0LKS Leśna U1913:00
11 kolejka
17.10LKS Leśna U191:3TS 1909 Piast Cieszyn U1915:30
28.10BKS Stal Bielsko-Biała U194:0KS Kuźnia Ustroń U1911:00
28.10LKS Zapora Wapienica U1911:0KS Spójnia Landek U1912:00
29.10LKS Drzewiarz Jasienica U190:9KP Beskid Skoczów U1911:00
29.10LKS Czaniec U192:3TS Koszarawa Żywiec U1911:00
18.11GLKS Wilkowice U191:2LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
W pierwotnym terminie (29.10), spotkanie odwołane ze względu na stan boiska
18.11LKS Bestwina U190:3LKS Bory Pietrzykowice U1912:00
W pierwotnym terminie (29.10), spotkanie odwołane ze względu na stan boiska
12 kolejka
04.11KS Spójnia Landek U190:2LKS Leśna U1912:00
04.11LKS Bory Pietrzykowice U191:4LKS Zapora Wapienica U1912:00
04.11KS Kuźnia Ustroń U193:0LKS Bestwina U1912:00
05.11LKS Pasjonat Dankowice U190:2TS 1909 Piast Cieszyn U1910:00
05.11KP Beskid Skoczów U194:0BKS Stal Bielsko-Biała U1912:00
05.11TS Koszarawa Żywiec U192:3LKS Drzewiarz Jasienica U1912:00
05.11GLKS Wilkowice U191:4LKS Czaniec U1912:00
13 kolejka
11.11BKS Stal Bielsko-Biała U191:1TS Koszarawa Żywiec U1912:00
11.11LKS Zapora Wapienica U192:1KS Kuźnia Ustroń U1912:00
11.11LKS Leśna U190:5LKS Bory Pietrzykowice U1912:00
11.11TS 1909 Piast Cieszyn U1912:0KS Spójnia Landek U1912:00
12.11LKS Czaniec U192:1LKS Pasjonat Dankowice U1911:00
12.11LKS Drzewiarz Jasienica U197:0GLKS Wilkowice U1912:00
12.11LKS Bestwina U191:3KP Beskid Skoczów U1912:00
14 kolejka
29.03TS 1909 Piast Cieszyn U191:2LKS Bory Pietrzykowice U1912:00
31.03LKS Zapora Wapienica U193:2KP Beskid Skoczów U1913:00
02.04LKS Leśna U190:2KS Kuźnia Ustroń U1912:00
02.04LKS Bestwina U191:0TS Koszarawa Żywiec U1912:00
03.04BKS Stal Bielsko-Biała U191:0GLKS Wilkowice U1911:00
03.04LKS Drzewiarz Jasienica U192:0LKS Czaniec U1912:00
18.04LKS Pasjonat Dankowice U199:0KS Spójnia Landek U1917:00
15 kolejka
07.04KP Beskid Skoczów U197:0LKS Leśna U1912:00
07.04LKS Bory Pietrzykowice U195:0KS Spójnia Landek U1912:00
08.04LKS Czaniec U192:2BKS Stal Bielsko-Biała U1911:00
08.04LKS Drzewiarz Jasienica U192:0LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
08.04GLKS Wilkowice U190:3LKS Bestwina U1912:00
08.04TS Koszarawa Żywiec U191:4LKS Zapora Wapienica U1916:00
08.04KS Kuźnia Ustroń U190:3TS 1909 Piast Cieszyn U1917:00
16 kolejka
14.04TS 1909 Piast Cieszyn U191:1KP Beskid Skoczów U1910:00
14.04KS Spójnia Landek U192:2KS Kuźnia Ustroń U1910:00
14.04LKS Leśna U191:1TS Koszarawa Żywiec U1911:00
14.04BKS Stal Bielsko-Biała U192:2LKS Drzewiarz Jasienica U1912:00
14.04LKS Zapora Wapienica U1910:0GLKS Wilkowice U1916:00
15.04LKS Bestwina U190:2LKS Czaniec U1911:00
15.04LKS Pasjonat Dankowice U193:2LKS Bory Pietrzykowice U1916:00
17 kolejka
21.04BKS Stal Bielsko-Biała U190:2LKS Pasjonat Dankowice U1910:00
21.04TS Koszarawa Żywiec U192:0TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
22.04LKS Czaniec U192:3LKS Zapora Wapienica U1911:00
22.04KP Beskid Skoczów U196:0KS Spójnia Landek U1912:00
22.04LKS Drzewiarz Jasienica U192:1LKS Bestwina U1912:00
22.04KS Kuźnia Ustroń U196:1LKS Bory Pietrzykowice U1912:00
24.04GLKS Wilkowice U19-:-LKS Leśna U1917:30
18 kolejka
28.04TS 1909 Piast Cieszyn U19-GLKS Wilkowice U1910:00
28.04LKS Leśna U19-LKS Czaniec U1911:00
28.04LKS Pasjonat Dankowice U19-KS Kuźnia Ustroń U1912:00
28.04LKS Bory Pietrzykowice U19-KP Beskid Skoczów U1912:00
28.04KS Spójnia Landek U19-TS Koszarawa Żywiec U1912:00
28.04LKS Zapora Wapienica U19-LKS Drzewiarz Jasienica U1916:00
29.04LKS Bestwina U19-BKS Stal Bielsko-Biała U1911:00
19 kolejka
01.05LKS Bestwina U19-LKS Pasjonat Dankowice U1912:00
01.05BKS Stal Bielsko-Biała U19-LKS Zapora Wapienica U1912:00
01.05LKS Drzewiarz Jasienica U19-LKS Leśna U1912:00
01.05LKS Czaniec U19-TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
01.05GLKS Wilkowice U19-KS Spójnia Landek U1912:00
01.05TS Koszarawa Żywiec U19-LKS Bory Pietrzykowice U1912:00
01.05KP Beskid Skoczów U19-KS Kuźnia Ustroń U1912:00
20 kolejka
05.05TS 1909 Piast Cieszyn U19-LKS Drzewiarz Jasienica U1910:00
05.05LKS Leśna U19-BKS Stal Bielsko-Biała U1911:00
05.05LKS Pasjonat Dankowice U19-KP Beskid Skoczów U1912:00
05.05LKS Bory Pietrzykowice U19-GLKS Wilkowice U1912:00
05.05KS Spójnia Landek U19-LKS Czaniec U1912:00
05.05KS Kuźnia Ustroń U19-TS Koszarawa Żywiec U1912:00
05.05LKS Zapora Wapienica U19-LKS Bestwina U1916:00
21 kolejka
12.05BKS Stal Bielsko-Biała U19-TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
12.05TS Koszarawa Żywiec U19-KP Beskid Skoczów U1912:00
12.05LKS Zapora Wapienica U19-LKS Pasjonat Dankowice U1916:00
13.05LKS Bestwina U19-LKS Leśna U1911:00
13.05LKS Czaniec U19-LKS Bory Pietrzykowice U1911:00
13.05LKS Drzewiarz Jasienica U19-KS Spójnia Landek U1912:00
13.05GLKS Wilkowice U19-KS Kuźnia Ustroń U1912:00
22 kolejka
19.05TS 1909 Piast Cieszyn U19-LKS Bestwina U1910:00
19.05LKS Leśna U19-LKS Zapora Wapienica U1911:00
19.05LKS Pasjonat Dankowice U19-TS Koszarawa Żywiec U1912:00
19.05KP Beskid Skoczów U19-GLKS Wilkowice U1912:00
19.05LKS Bory Pietrzykowice U19-LKS Drzewiarz Jasienica U1912:00
19.05KS Spójnia Landek U19-BKS Stal Bielsko-Biała U1912:00
19.05KS Kuźnia Ustroń U19-LKS Czaniec U1912:00
23 kolejka
26.05LKS Leśna U19-LKS Pasjonat Dankowice U1911:00
26.05BKS Stal Bielsko-Biała U19-LKS Bory Pietrzykowice U1912:00
26.05LKS Zapora Wapienica U19-TS 1909 Piast Cieszyn U1916:00
27.05LKS Bestwina U19-KS Spójnia Landek U1911:00
27.05LKS Czaniec U19-KP Beskid Skoczów U1911:00
27.05LKS Drzewiarz Jasienica U19-KS Kuźnia Ustroń U1912:00
27.05GLKS Wilkowice U19-TS Koszarawa Żywiec U1912:00
24 kolejka
02.06TS 1909 Piast Cieszyn U19-LKS Leśna U1910:00
02.06LKS Pasjonat Dankowice U19-GLKS Wilkowice U1912:00
02.06TS Koszarawa Żywiec U19-LKS Czaniec U1912:00
02.06KP Beskid Skoczów U19-LKS Drzewiarz Jasienica U1912:00
02.06KS Kuźnia Ustroń U19-BKS Stal Bielsko-Biała U1912:00
02.06LKS Bory Pietrzykowice U19-LKS Bestwina U1912:00
02.06KS Spójnia Landek U19-LKS Zapora Wapienica U1912:00
25 kolejka
09.06TS 1909 Piast Cieszyn U19-LKS Pasjonat Dankowice U1910:00
09.06LKS Leśna U19-KS Spójnia Landek U1911:00
09.06BKS Stal Bielsko-Biała U19-KP Beskid Skoczów U1912:00
09.06LKS Zapora Wapienica U19-LKS Bory Pietrzykowice U1916:00
10.06LKS Bestwina U19-KS Kuźnia Ustroń U1911:00
10.06LKS Czaniec U19-GLKS Wilkowice U1911:00
10.06LKS Drzewiarz Jasienica U19-TS Koszarawa Żywiec U1912:00
26 kolejka
16.06LKS Pasjonat Dankowice U19-LKS Czaniec U1912:00
16.06GLKS Wilkowice U19-LKS Drzewiarz Jasienica U1912:00
16.06TS Koszarawa Żywiec U19-BKS Stal Bielsko-Biała U1912:00
16.06KP Beskid Skoczów U19-LKS Bestwina U1912:00
16.06KS Kuźnia Ustroń U19-LKS Zapora Wapienica U1912:00
16.06LKS Bory Pietrzykowice U19-LKS Leśna U1912:00
16.06KS Spójnia Landek U19-TS 1909 Piast Cieszyn U1912:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1950
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice195
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Kończyce M.1631
4Pogwizdów1630
51909 Piast1630
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1624
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Dębowiec1619
12Kaczyce1618
13Pielgrzymowice1617
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna1021
3Górki W.1120
4Wielkie II1117
5Nierodzim1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Pewel Śl.1223
5Jeleśnia1223
6Korbielów1321
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131