BL6 Bielsko 1L (Liga orlikowa) - sezon 2018/2019

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1Ekipa Szczurek51532:8500
2Black Game Team41253:5400
3Young Power4935:8301
4Wilki Południa5918:15302
5Piwkorze4718:14211
6Fc Po Nalewce 5717:15212
7FC Wapienica5722:28212
8AM Hussars268:1200
9Banda Świrów4612:9202
10Leśny Klub Sportowy4612:12202
11Bielska4613:17202
12Monczester4516:10121
13Biała Krakowska4310:45103
14SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA519:32014
15Malbec303:28003
16FC Tury6016:47006

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
05.08Piwkorze-:-Leśny Klub Sportowy20:00
18.08Fc Po Nalewce 3:5Ekipa Szczurek17:00
18.08SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA4:4Monczester18:00
18.08Banda Świrów3:2Wilki Południa19:00
19.08Bielska0:5Young Power16:00
19.08AM Hussars4:1FC Tury17:00
19.08Black Game Team15:1Malbec18:00
19.08Biała Krakowska2:11FC Wapienica20:00
2 kolejka
25.08Leśny Klub Sportowy1:5Banda Świrów17:00
25.08FC Tury3:6Fc Po Nalewce 18:00
25.08Ekipa Szczurek8:3Bielska19:00
25.08Wilki Południa3:0SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA20:00
26.08Monczester0:4AM Hussars17:00
26.08Young Power20:0Biała Krakowska18:00
26.08Malbec1:6FC Wapienica19:00
26.08Black Game Team8:1Piwkorze20:00
3 kolejka
08.08Piwkorze-:-Malbec20:00
01.09Bielska8:3FC Tury17:00
01.09Fc Po Nalewce 2:2Monczester18:00
01.09SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA1:2Leśny Klub Sportowy19:00
02.09AM Hussars-:-Wilki Południa17:00
02.09Banda Świrów-:-Black Game Team18:00
02.09FC Wapienica-:-Young Power19:00
02.09Biała Krakowska-:-Ekipa Szczurek20:00
4 kolejka
03.09Leśny Klub Sportowy-:-AM Hussars16:00
03.09Monczester-:-Bielska18:00
08.09Piwkorze4:3Banda Świrów16:00
08.09Ekipa Szczurek10:0FC Wapienica19:00
08.09Malbec1:7Young Power20:00
09.09FC Tury4:8Biała Krakowska17:00
09.09Wilki Południa2:1Fc Po Nalewce 18:00
09.09Black Game Team18:1SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA20:00
5 kolejka
15.09FC Wapienica-:-FC Tury17:00
15.09Fc Po Nalewce -:-Leśny Klub Sportowy18:00
15.09SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA-:-Piwkorze19:00
15.09Banda Świrów-:-Malbec20:00
16.09Bielska-:-Wilki Południa17:00
16.09AM Hussars-:-Black Game Team18:00
16.09Biała Krakowska-:-Monczester19:00
16.09Young Power-:-Ekipa Szczurek20:00
6 kolejka
02.08Banda Świrów-:-SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA19:00
22.09FC Tury-:-Young Power17:00
22.09Monczester-:-FC Wapienica18:00
22.09Malbec-:-Ekipa Szczurek19:00
23.09Black Game Team-:-Fc Po Nalewce 17:00
23.09Wilki Południa-:-Biała Krakowska18:00
23.09Piwkorze-:-AM Hussars19:00
23.09Leśny Klub Sportowy-:-Bielska20:00
7 kolejka
29.09Ekipa Szczurek-:-FC Tury17:00
29.09FC Wapienica-:-Wilki Południa18:00
29.09Fc Po Nalewce -:-Piwkorze19:00
29.09SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA-:-Malbec20:00
30.09Bielska-:-Black Game Team17:00
30.09AM Hussars-:-Banda Świrów18:00
30.09Biała Krakowska-:-Leśny Klub Sportowy19:00
30.09Young Power-:-Monczester20:00
8 kolejka
06.10Piwkorze-:-Bielska17:00
06.10Banda Świrów-:-Fc Po Nalewce 18:00
06.10Monczester-:-Ekipa Szczurek19:00
06.10Wilki Południa-:-Young Power20:00
07.10Black Game Team-:-Biała Krakowska17:00
07.10Leśny Klub Sportowy-:-FC Wapienica18:00
07.10Malbec-:-FC Tury19:00
07.10SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA-:-AM Hussars20:00
9 kolejka
01.10AM Hussars-:-Malbec18:00
13.10FC Tury0:10Monczester17:00
13.10Biała Krakowska0:10Piwkorze18:00
13.10Bielska2:1Banda Świrów19:00
13.10Fc Po Nalewce 5:3SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA20:00
14.10Ekipa Szczurek6:0Wilki Południa17:00
14.10FC Wapienica2:12Black Game Team19:00
14.10Young Power3:7Leśny Klub Sportowy20:00
10 kolejka
20.10SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA-:-Bielska17:00
20.10Piwkorze3:3FC Wapienica18:00
20.10Leśny Klub Sportowy2:3Ekipa Szczurek19:00
20.10Wilki Południa11:5FC Tury20:00
21.10Banda Świrów-:-Biała Krakowska17:00
21.10Black Game Team-:-Young Power18:00
21.10AM Hussars-:-Fc Po Nalewce 19:00
21.10Malbec-:-Monczester20:00
11 kolejka
27.10FC Tury-Leśny Klub Sportowy17:00
27.10Young Power-Piwkorze18:00
27.10FC Wapienica-Banda Świrów19:00
27.10Fc Po Nalewce -Malbec20:00
28.10Biała Krakowska-SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA17:00
28.10Bielska-AM Hussars18:00
28.10Ekipa Szczurek-Black Game Team19:00
28.10Monczester-Wilki Południa20:00
12 kolejka
03.11SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA-FC Wapienica17:00
03.11Piwkorze-Ekipa Szczurek18:00
03.11Leśny Klub Sportowy-Monczester19:00
03.11Malbec-Wilki Południa20:00
04.11Fc Po Nalewce -Bielska14:00
04.11Banda Świrów-Young Power17:00
04.11Black Game Team-FC Tury18:00
04.11AM Hussars-Biała Krakowska19:00
13 kolejka
10.11FC Tury-Piwkorze17:00
10.11Ekipa Szczurek-Banda Świrów18:00
10.11Young Power-SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA19:00
10.11Wilki Południa-Leśny Klub Sportowy20:00
11.11FC Wapienica-AM Hussars17:00
11.11Biała Krakowska-Fc Po Nalewce 18:00
11.11Bielska-Malbec19:00
11.11Monczester-Black Game Team20:00
14 kolejka
17.11SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA-Ekipa Szczurek17:00
17.11Banda Świrów-FC Tury18:00
17.11Piwkorze-Monczester19:00
17.11Malbec-Leśny Klub Sportowy20:00
18.11AM Hussars-Young Power17:00
18.11Black Game Team-Wilki Południa18:00
18.11Fc Po Nalewce -FC Wapienica19:00
18.11Bielska-Biała Krakowska20:00
15 kolejka
24.11Wilki Południa-Piwkorze17:00
24.11Monczester-Banda Świrów18:00
24.11FC Tury-SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA19:00
24.11FC Wapienica-Bielska20:00
25.11Young Power-Fc Po Nalewce 17:00
25.11Biała Krakowska-Malbec18:00
25.11Ekipa Szczurek-AM Hussars19:00
25.11Leśny Klub Sportowy-Black Game Team20:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1231
2Jasienica1226
3Ustroń1223
4Bełk1223
5Tychy II1220
6Łaziska Grn.1219
7Czechowice-Dz.1219
8Radziechowy1216
9Racibórz1214
10TSP II1213
11Gaszowice1213
12Wodzisław1211
13Wilcza1211
14Goczałkowice1210
15Landek129
16Połomia124
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1234
2Drogomyśl1333
3Dankowice1329
4Bestwina1327
5BKS Stal1326
6Koszarawa Ż.1323
7Puńców1322
8Rekord II1018
9Rajcza1218
10Bestwinka1218
11Wisła1317
12Góral1316
13Jaworze1315
14Zebrzydowice1310
15Łękawica138
16Chybie135
17Kończyce M.133
18Pruchna132
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1225
2Zabłocie1225
3Pogwizdów1224
4Strumień1223
5Pielgrzymowice1221
6Bąków1220
7Goleszów1219
8Istebna1219
9Pogórze1216
10Brenna1212
11Kończyce W.1212
12Skoczów II128
13Hażlach128
14Dębowiec127
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1128
2Żabnica1127
3Pietrzykowice1124
4Węgierska G.1122
5Lipowa1116
6Radziechowy II1115
7Ujsoły1114
8Babia Góra1112
9Gilowice1112
10Sopotnia1112
11Zarzecze1010
12Leśna109
13Soła Ż.119
14Juszczyna115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Rybarzowice919
3Ligota816
4Kozy816
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik76
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)922
2Jeleśnia920
3Pewel Śl.819
4Czernichów818
5Korbielów916
6Słotwina1014
7Pewel M.913
8Trzebinia1013
9Cisiec1010
10Kocierz109
11TS Przyborów109
12Przyborów100