1L Playarena BB (Liga orlikowa) - sezon 2017/2018

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1Banda Świrów163795:421213
2Young Power1637101:531213
3Black Game Team143491:411112
4Malbec152974:44924
5FC Wapienica152890:52915
6Wilki Południa142892:58914
7Leśny Klub Sportowy142866:46914
8Lej mi Pół152681:50825
9BATTLE SHEEP152394:85726
10Centrum Old132267:72715
11Biała Krakowska151982:64618
12Bielska151639:72519
13FC Tury15953:1033012
14MegaSport15944:1183012
15Czechowice Team14745:1072111
16TurboKoSy15658:1222013
17BeskidzkaPilka.pl12530:73129

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
18.08Centrum Old7:2Bielska19:00
19.08Wpn Squad-:-Wilki Południa19:00
19.08Young Power1:10Banda Świrów20:00
20.08MegaSport2:1Lej mi Pół16:00
20.08Leśny Klub Sportowy7:3FC Tury17:00
20.08FC Wapienica13:4Czechowice Team18:00
20.08Biała Krakowska7:2TurboKoSy19:00
20.08BATTLE SHEEP-:-Body-Maxx.pl20:00
Na boisku 6:3, wynik anulowany - drużyna Body-Maxx.pl wycofała się z rozgrywek.
22.08BeskidzkaPilka.pl2:6Black Game Team20:00
2 kolejka
26.08Leśny Klub Sportowy3:3Malbec17:00
26.08MegaSport6:11TurboKoSy18:00
26.08BATTLE SHEEP8:3FC Tury19:00
26.08Wpn Squad-:-Banda Świrów20:00
Na boisku 3:5, mecz anulowany - Wpn wycofał się z rozgrywek
27.08FC Wapienica2:3Lej mi Pół16:00
27.08Bielska1:4Black Game Team18:00
27.08Biała Krakowska2:3Young Power19:00
27.08Centrum Old-:-Body-Maxx.pl20:00
Na boisku 11:4, wynik anulowany - drużyna Body-Maxx.pl wycofała się z rozgrywek.
29.08BeskidzkaPilka.pl3:3Czechowice Team19:00
w Mazańcowicach
3 kolejka
02.09Lej mi Pół6:9BATTLE SHEEP17:00
02.09Wilki Południa3:2MegaSport18:00
02.09TurboKoSy4:6Leśny Klub Sportowy19:00
03.09Body-Maxx.pl-:-Bielska16:00
Na boisku 4:4, wynik anulowany - drużyna Body-Maxx.pl wycofała się z rozgrywek.
03.09Banda Świrów2:4Black Game Team18:00
03.09Czechowice Team3:5Centrum Old19:00
03.09Wpn Squad-:-Biała Krakowska20:00
Na boisku 3:7, mecz anulowany - Wpn wycofał się z rozgrywek
05.09FC Tury4:8BeskidzkaPilka.pl20:00
w Mazańcowicach
05.10Malbec4:0FC Wapienica21:00
Orlik Słowackiego 27B
4 kolejka
09.09FC Wapienica7:5TurboKoSy18:00
09.09Leśny Klub Sportowy1:5Wilki Południa19:00
09.09Biała Krakowska3:4Banda Świrów20:00
10.09MegaSport2:9Young Power16:00
10.09Bielska7:4Czechowice Team18:00
10.09Centrum Old8:3FC Tury19:00
10.09Black Game Team-:-Body-Maxx.pl20:00
Na boisku 16:0, wynik anulowany - drużyna Body-Maxx.pl wycofała się z rozgrywek.
03.11BATTLE SHEEP0:10Malbec21:00
Walkower
26.01BeskidzkaPilka.pl2:2Lej mi Pół18:00
5 kolejka
16.09Banda Świrów-:-Body-Maxx.pl20:00
Walkower dla gospodarzy, goście nie zebrali się, ostatecznie wynik anulowany - drużyna Body-Maxx.pl wycofała się z rozgrywek.
26.09Young Power4:3Leśny Klub Sportowy20:00
09.02Wilki Południa-:-FC Wapienica19:00
09.02FC Tury-:-Bielska20:00
09.02Lej mi Pół-:-Centrum Old21:00
10.02TurboKoSy-:-BATTLE SHEEP18:00
10.02Malbec-:-BeskidzkaPilka.pl19:00
10.02Czechowice Team-:-Black Game Team20:00
6 kolejka
24.09FC Wapienica5:4Young Power16:00
Orlik Słowackiego 27B
24.09MegaSport4:3Biała Krakowska17:00
Orlik Słowackiego 27B
24.09BATTLE SHEEP4:4Wilki Południa18:00
Orlik Słowackiego 27B
24.09Black Game Team10:1FC Tury19:00
24.09Centrum Old3:8Malbec20:00
Orlik Słowackiego 27B
26.09BeskidzkaPilka.pl2:8TurboKoSy19:00
w Mazańcowicach
26.01Bielska0:10Lej mi Pół20:00
Drużyna gospodarzy nie przystąpiła do meczu
7 kolejka
30.09Wpn Squad-:-FC Wapienica19:00
Na boisku 0:10, mecz anulowany - Wpn wycofał się z rozgrywek
30.09Malbec3:2Bielska20:00
Orlik Słowackiego 27B
01.10Banda Świrów10:2Czechowice Team10:00
Orlik Słowackiego 27B
01.10FC Tury-:-Body-Maxx.pl16:00
Na boisku 5:7, wynik anulowany - drużyna Body-Maxx.pl wycofała się z rozgrywek.
01.10Young Power16:9BATTLE SHEEP17:00
Orlik Słowackiego 27B
01.10Lej mi Pół2:6Black Game Team18:00
01.10Biała Krakowska1:5Leśny Klub Sportowy19:00
01.10TurboKoSy1:5Centrum Old20:00
15.01Wilki Południa-:-BeskidzkaPilka.pl15:17
8 kolejka
07.10Bielska2:1TurboKoSy18:00
Orlik Słowackiego 27B
07.10MegaSport2:6Banda Świrów19:00
Orlik Słowackiego 27B
08.10Czechowice Team0:5FC Tury15:00
Orlik Słowackiego 27B
08.10Black Game Team2:1Malbec16:00
Mecz przerwany po pierwszej połowie ,po ustaleniach wynik zostaje uznany z 1 połowy.
10.10BeskidzkaPilka.pl2:7Young Power19:00
w Mazańcowicach
23.11Centrum Old4:15Wilki Południa19:00
Piastowska
14.12Body-Maxx.pl-:-Lej mi Pół21:00
Walkower dla gości, ostatecznie wynik anulowany - drużyna Body-Maxx.pl wycofała się z rozgrywek.
01.01FC Wapienica10:3Biała Krakowska17:00
Orlik Słowackiego 27B
9 kolejka
14.10Malbec-:-Body-Maxx.pl19:00
Na boisku 9:4, wynik anulowany - drużyna Body-Maxx.pl wycofała się z rozgrywek.
14.10Banda Świrów7:2FC Tury20:00
Orlik Słowackiego 27B
15.10Lej mi Pół6:2Czechowice Team15:00
Orlik Słowackiego 27B
15.10MegaSport4:8Leśny Klub Sportowy16:00
15.10Wilki Południa5:2Bielska17:00
Orlik Słowackiego 27B
15.10TurboKoSy5:12Black Game Team18:00
Orlik Słowackiego 27B
15.10Biała Krakowska3:11BATTLE SHEEP19:00
Orlik Słowackiego 27B
15.10Young Power4:4Centrum Old20:00
Orlik Słowackiego 27B
17.10Wpn Squad-:-BeskidzkaPilka.pl19:00
Na boisku 12:4, mecz anulowany - Wpn wycofał się z rozgrywek
10 kolejka
21.10Wpn Squad-:-Bielska18:00
Na boisku 1:15, mecz anulowany - Wpn wycofał się z rozgrywek
21.10Leśny Klub Sportowy5:3FC Wapienica19:00
Orlik Słowackiego 27B
21.10Banda Świrów3:5Lej mi Pół20:00
Orlik Słowackiego 27B
22.10Malbec5:3FC Tury15:00
Orlik Słowackiego 27B
22.10TurboKoSy6:11Czechowice Team16:00
Orlik Słowackiego 27B
22.10MegaSport7:12BATTLE SHEEP17:00
Orlik Słowackiego 27B
22.10Young Power5:4Black Game Team18:00
Orlik Słowackiego 27B
22.10Wilki Południa-:-Body-Maxx.pl19:00
Na boisku 7:2, wynik anulowany - drużyna Body-Maxx.pl wycofała się z rozgrywek.
22.10Biała Krakowska5:6Centrum Old20:00
Orlik Słowackiego 27B
11 kolejka
28.10Malbec4:3Young Power20:00
Orlik Słowackiego 27B
29.10Lej mi Pół-:-Wpn Squad13:00
Na boisku 24:2, mecz anulowany - Wpn wycofał się z rozgrywek
29.10TurboKoSy3:7Wilki Południa14:00
Orlik Słowackiego 27B
29.10Body-Maxx.pl-:-MegaSport16:00
Na boisku 7:2, wynik anulowany - drużyna Body-Maxx.pl wycofała się z rozgrywek.
29.10Bielska0:4FC Wapienica17:00
Orlik Słowackiego 27B
29.10Black Game Team3:2Leśny Klub Sportowy18:00
Orlik Słowackiego 27B
29.10FC Tury0:13Biała Krakowska19:00
Orlik Słowackiego 27B
29.10Centrum Old7:3BATTLE SHEEP20:00
Orlik Słowackiego 27B
31.10BeskidzkaPilka.pl0:3Banda Świrów19:00
Gospodarze zrezygnowali z rozegrania meczu
12 kolejka
04.11FC Tury2:6Lej mi Pół19:00
Orlik Słowackiego 27B
04.11Leśny Klub Sportowy3:2Banda Świrów20:00
Orlik Słowackiego 27B
05.11Body-Maxx.pl-:-TurboKoSy14:00
Na boisku 4:4, wynik anulowany - drużyna Body-Maxx.pl wycofała się z rozgrywek.
05.11FC Wapienica13:3MegaSport15:00
Orlik Słowackiego 27B
05.11Czechowice Team1:10Malbec16:00
Orlik Słowackiego 27B
05.11Bielska1:4Young Power17:00
Orlik Słowackiego 27B
05.11Black Game Team9:3Wilki Południa18:00
Orlik Słowackiego 27B
05.11BeskidzkaPilka.pl0:10Biała Krakowska19:00
Walkower
05.11Centrum Old-:-Wpn Squad20:00
Na boisku 13:4, mecz anulowany - Wpn wycofał się z rozgrywek
13 kolejka
11.11FC Tury8:3TurboKoSy18:00
Orlik Słowackiego 27B
11.11FC Wapienica1:2Banda Świrów20:00
Orlik Słowackiego 27B
12.11Body-Maxx.pl-:-Young Power14:00
Na boisku 0:11, wynik anulowany - drużyna Body-Maxx.pl wycofała się z rozgrywek.
12.11Lej mi Pół3:3Malbec15:00
Orlik Słowackiego 27B
12.11BATTLE SHEEP1:6Leśny Klub Sportowy16:00
12.11Czechowice Team2:11Wilki Południa17:00
Orlik Słowackiego 27B
12.11Bielska4:4Biała Krakowska18:00
12.11BeskidzkaPilka.pl4:6MegaSport19:00
14 kolejka
18.11BeskidzkaPilka.pl3:9FC Wapienica19:00
18.11BATTLE SHEEP2:2Banda Świrów20:00
Orlik Słowackiego 27B
19.11Bielska6:4MegaSport15:00
Piastowska
19.11Malbec4:3TurboKoSy16:00
Orlik Słowackiego 27B
19.11FC Tury1:9Young Power17:00
19.11Lej mi Pół4:3Wilki Południa18:00
Orlik Słowackiego 27B
19.11Body-Maxx.pl-:-Biała Krakowska19:00
Na boisku 4:9, wynik anulowany - drużyna Body-Maxx.pl wycofała się z rozgrywek.
19.11Centrum Old3:8Leśny Klub Sportowy20:00
Orlik Słowackiego 27B
15 kolejka
25.11Banda Świrów11:3TurboKoSy20:00
Orlik Słowackiego 27B
26.11Leśny Klub Sportowy4:2Bielska13:00
Orlik Słowackiego 27B
26.11Wpn Squad-:-FC Tury14:00
26.11Young Power6:1Lej mi Pół15:00
Orlik Słowackiego 27B
26.11Wilki Południa7:3Malbec16:00
Orlik Słowackiego 27B
26.11BATTLE SHEEP10:0BeskidzkaPilka.pl17:00
Drużyna gości nie zebrała się.
26.11MegaSport2:12Black Game Team18:00
Orlik Słowackiego 27B
26.11Biała Krakowska10:0Czechowice Team19:00
Orlik Słowackiego 27B
26.01FC Wapienica1:5Centrum Old21:00
16 kolejka
03.02TurboKoSy0:21Lej mi Pół14:00
Piastowska
03.02Young Power10:0Czechowice Team15:00
Piastowska
03.02Wilki Południa11:6FC Tury16:00
Piastowska
03.02Banda Świrów5:3Malbec17:00
Piastowska
03.02Leśny Klub Sportowy-:-BeskidzkaPilka.pl18:00
03.02MegaSport-:-Centrum Old19:00
03.02FC Wapienica10:5BATTLE SHEEP20:00
Piastowska
02.12Biała Krakowska-Black Game Team17:00
Przełożony na późniejszy termin ( ferie brak składu )
17 kolejka
09.12Leśny Klub Sportowy-:-Body-Maxx.pl19:00
Walkower dla gospodarzy, gośćie nie zebrali się - ostatecznie wynik anulowany - drużyna Body-Maxx.pl wycofała się z rozgrywek.
09.12Banda Świrów11:7Wilki Południa20:00
Orlik Słowackiego 27B
10.12MegaSportWOCzechowice Team15:00
Orlik Słowackiego 27B
10.12BATTLE SHEEP4:5Bielska16:00
Orlik Słowackiego 27B
10.12Biała Krakowska5:3Lej mi Pół17:00
Orlik Słowackiego 27B
10.12FC Wapienica4:4Black Game Team18:00
Orlik Słowackiego 27B
13.12Young Power13:3TurboKoSy19:00
Orlik Słowackiego 27B
11.02BeskidzkaPilka.pl-:-Centrum Old19:00
18 kolejka
17.12FC Tury10:0MegaSport15:00
Orlik Słowackiego 27B
17.12Wilki Południa2:3Young Power16:00
Orlik Słowackiego 27B
17.12Malbec3:9Biała Krakowska17:00
Orlik Słowackiego 27B
17.12Black Game Team3:5BATTLE SHEEP18:00
Orlik Słowackiego 27B
17.12Bielska5:4BeskidzkaPilka.pl19:00
Orlik Słowackiego 27B
17.12Banda Świrów7:4Centrum Old20:00
Orlik Słowackiego 27B
11.02Czechowice Team-:-Leśny Klub Sportowy18:00
19 kolejka
28.01Lej mi Pół8:5Leśny Klub Sportowy13:00
Orlik Słowackiego 27B
28.01Malbec10:0MegaSport14:00
Orlik Słowackiego 27B
28.01Banda Świrów10:0Bielska15:00
Orlik Słowackiego 27B
28.01Wilki Południa9:4Biała Krakowska16:00
Orlik Słowackiego 27B
28.01Czechowice Team3:11BATTLE SHEEP17:00
Orlik Słowackiego 27B
28.01FC Tury2:8FC Wapienica18:00
Orlik Słowackiego 27B
28.01Black Game Team12:6Centrum Old19:00
Orlik Słowackiego 27B
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk1530
2Bytom1529
3Czaniec1528
4Radziechowy1524
5Wodzisław1524
6Goczałkowice1522
7Wilcza1522
8Tychy II1521
9Gaszowice1421
10Landek1519
11TSP II1417
12Racibórz1415
13Ustroń1515
14Jasienica1415
15Skoczów1515
16Lędziny1513
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1542
2Bestwina1533
3Drogomyśl1528
4Dankowice1427
5Wisła1527
6Jaworze1526
7Koszarawa Ż.1525
8Chybie1523
9Góral1422
10Puńców1522
11Pruchna1516
12Łękawica1513
13Zebrzydowice1513
14Leśna159
15Żabnica156
16Wilkowice155
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1330
21909 Piast1326
3Goleszów1325
4Skoczów II1324
5Kończyce M.1324
6Pogwizdów1323
7Bąków1320
8Kończyce W.1318
9Strumień1318
10Brenna1315
11Kaczyce1314
12Pielgrzymowice1313
13Dębowiec1312
14Ochaby130
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1336
2Rajcza1333
3Milówka1331
4Babia Góra1328
5Radziechowy II1325
6Pietrzykowice1223
7Czernichów1319
8Gilowice1212
9Cisiec1311
10Lipowa1310
11Sopotnia1210
12Pewel M.137
13Soła Ż.137
14Ujsoły126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1127
2Jaworze II1126
3Międzybrodzie1126
4Ligota1123
5Wilamowice1119
6Kozy1117
7Grodziec1116
8Rybarzowice1113
9Zabrzeg119
10Bujaków117
11Kalna 117
12Łodygowice110
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze922
2Istebna920
3Górki W.914
4Hażlach914
5Nierodzim913
6Wielkie II913
7Iskrzyczyn913
8Pierściec912
9Rudnik95
10Golasowice91
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1025
2Zarzecze1021
3Trzebinia1021
4Pewel Śl.1020
5Jeleśnia1017
6Słotwina1015
7Korbielów1014
8Bystra (k. Żywca)1010
9Łękawica II108
10Kocierz104
11Przyborów101