Klasa B (Podokręg Żywiec) - sezon 2018/2019

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1LKS Magura Bystra112836:12911
2LKS Magórka Czernichów-Tresna112533:23812
3LKS Pewel Ślemieńska112329:11722
4LKS Jeleśnianka Jeleśnia112132:17632
5LKS Korbielów111739:26524
6LKS Pewel Mała111620:20515
7LKS Grapa Trzebinia111622:30515
8LKS Sokół Słotwina111419:17425
9UKS Maksymilian Cisiec111122:32326
10TS Przyborów111018:35317
11LKS Beskid Kocierz11924:38308
12LKS Halny Przyborów1100:330011

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
18.08LKS Jeleśnianka Jeleśnia0:2
(0:1)
LKS Pewel Ślemieńska16:00
18.08LKS Sokół Słotwina1:1
(1:1)
LKS Korbielów16:00
18.08LKS Grapa Trzebinia3:3
(1:0)
UKS Maksymilian Cisiec16:00
w Świnnej
19.08TS PrzyborówWOLKS Halny Przyborów11:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec, rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
19.08LKS Magura Bystra7:0
(5:0)
LKS Magórka Czernichów-Tresna16:00
05.09LKS Beskid Kocierz4:1
(2:1)
LKS Pewel Mała17:45
w Łękawicy
2 kolejka
25.08LKS Korbielów4:5
(1:1)
LKS Magura Bystra16:00
w Jeleśni
25.08UKS Maksymilian Cisiec2:3
(2:0)
LKS Beskid Kocierz16:00
25.08LKS Pewel Ślemieńska6:1
(4:1)
LKS Sokół Słotwina17:00
26.08TS Przyborów1:4
(0:3)
LKS Grapa Trzebinia11:00
26.08LKS Halny PrzyborówWOLKS Magórka Czernichów-Tresna15:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
03.11LKS Pewel Mała2:1
(1:0)
LKS Jeleśnianka Jeleśnia14:00
w Świnnej
3 kolejka
01.09LKS Grapa TrzebiniaWOLKS Halny Przyborów16:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
01.09LKS Jeleśnianka Jeleśnia4:1
(1:1)
UKS Maksymilian Cisiec16:00
w Ciścu
02.09LKS Beskid Kocierz3:4
(2:2)
TS Przyborów11:00
w Łękawicy
02.09LKS Sokół Słotwina1:2
(0:1)
LKS Pewel Mała16:00
Spotkanie opóźnione o 50 minut ze względu na przechodzącą burzę i oberwanie chmury.
03.11LKS Magórka Czernichów-Tresna7:3
(3:2)
LKS Korbielów14:00
04.11LKS Magura Bystra1:0
(0:0)
LKS Pewel Ślemieńska14:00
W pierowotnym terminie spotkanie opóźnione o 30 minut w związku z oberwaniem chmury, ostatecznie spotkanie odwołane ze względu na stan murawy.
4 kolejka
08.09UKS Maksymilian Cisiec2:1
(1:1)
LKS Sokół Słotwina16:00
08.09LKS Grapa Trzebinia4:2
(1:2)
LKS Beskid Kocierz16:00
w Świnnej
09.09LKS Halny PrzyborówWOLKS Korbielów10:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
09.09TS Przyborów2:4
(1:4)
LKS Jeleśnianka Jeleśnia11:00
09.09LKS Pewel Mała0:1
(0:0)
LKS Magura Bystra14:00
w Świnnej
10.11LKS Pewel Ślemieńska1:1
(0:0)
LKS Magórka Czernichów-Tresna14:00
5 kolejka
15.09LKS Sokół Słotwina4:0
(2:0)
TS Przyborów16:00
15.09LKS Magórka Czernichów-Tresna3:1
(1:1)
LKS Pewel Mała16:00
16.09LKS Jeleśnianka Jeleśnia5:2
(2:1)
LKS Grapa Trzebinia11:00
16.09LKS Beskid KocierzWOLKS Halny Przyborów11:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
16.09LKS Magura Bystra5:1
(2:0)
UKS Maksymilian Cisiec14:00
16.09LKS Korbielów2:3
(2:1)
LKS Pewel Ślemieńska16:00
w Jeleśni
6 kolejka
22.09UKS Maksymilian Cisiec1:4
(1:1)
LKS Magórka Czernichów-Tresna16:00
22.09LKS Grapa Trzebinia2:1
(1:0)
LKS Sokół Słotwina16:00
w Świnnej
23.09LKS Halny PrzyborówWOLKS Pewel Ślemieńska10:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
23.09TS Przyborów1:4
(0:1)
LKS Magura Bystra11:00
23.09LKS Beskid Kocierz1:3
(0:2)
LKS Jeleśnianka Jeleśnia11:00
w Łękawicy
23.09LKS Pewel Mała1:4
(1:1)
LKS Korbielów14:00
w Świnnej
7 kolejka
29.09LKS Magórka Czernichów-TresnaWOTS Przyborów15:00
Drużyna gości nie stawiła się na zawodach.
29.09LKS Korbielów4:1
(1:1)
UKS Maksymilian Cisiec16:00
w Jeleśni
29.09LKS Jeleśnianka JeleśniaWOLKS Halny Przyborów16:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
29.09LKS Sokół Słotwina5:1
(1:1)
LKS Beskid Kocierz16:00
29.09LKS Pewel Ślemieńska1:1
(0:0)
LKS Pewel Mała16:00
30.09LKS Magura Bystra5:1
(2:0)
LKS Grapa Trzebinia14:00
8 kolejka
06.10UKS Maksymilian Cisiec4:3
(2:2)
LKS Pewel Ślemieńska14:00
06.10LKS Jeleśnianka Jeleśnia1:1
(0:1)
LKS Sokół Słotwina15:00
06.10LKS Grapa Trzebinia1:3
(0:0)
LKS Magórka Czernichów-Tresna16:00
w Świnnej
07.10LKS Halny PrzyborówWOLKS Pewel Mała10:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
07.10TS Przyborów3:2
(2:0)
LKS Korbielów11:00
07.10LKS Beskid Kocierz2:3
(1:1)
LKS Magura Bystra11:00
w Łękawicy
9 kolejka
13.10LKS Pewel Ślemieńska4:1
(1:1)
TS Przyborów14:00
13.10LKS Sokół SłotwinaWOLKS Halny Przyborów14:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
13.10LKS Pewel Mała3:2
(1:1)
UKS Maksymilian Cisiec14:00
w Świnnej
13.10LKS Korbielów8:0
(4:0)
LKS Grapa Trzebinia16:00
w Jeleśni
14.10LKS Magórka Czernichów-Tresna6:3
(4:1)
LKS Beskid Kocierz14:00
14.10LKS Magura Bystra2:2
(0:1)
LKS Jeleśnianka Jeleśnia14:00
10 kolejka
20.10LKS Halny PrzyborówWOUKS Maksymilian Cisiec10:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
20.10LKS Sokół Słotwina1:0
(1:0)
LKS Magura Bystra14:00
20.10LKS Grapa Trzebinia0:1
(0:0)
LKS Pewel Ślemieńska15:00
w Świnnej
21.10TS Przyborów1:5
(0:4)
LKS Pewel Mała11:00
21.10LKS Jeleśnianka Jeleśnia6:1
(3:0)
LKS Magórka Czernichów-Tresna11:00
21.10LKS Beskid Kocierz2:5
(0:2)
LKS Korbielów11:00
w Łękawicy
11 kolejka
27.10LKS Magura BystraWOLKS Halny Przyborów10:00
Drużyna Halnego Przyborów wycofała się z rozgrywek, decyzją WGiD podokręgu Żywiec rywale otrzymują 3 pkt walkowerem.
27.10UKS Maksymilian Cisiec2:2
(1:0)
TS Przyborów14:00
27.10LKS Pewel Mała1:2
(0:2)
LKS Grapa Trzebinia14:00
w Świnnej
27.10LKS Magórka Czernichów-Tresna2:0
(0:0)
LKS Sokół Słotwina14:00
27.10LKS Korbielów3:3
(3:2)
LKS Jeleśnianka Jeleśnia15:00
w Jeleśni
27.10LKS Pewel Ślemieńska5:0
(5:0)
LKS Beskid Kocierz15:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1435
2Bełk1530
3Ustroń1529
4Jasienica1529
5Czechowice-Dz.1524
6Tychy II1424
7Łaziska Grn.1523
8Wodzisław1518
9Radziechowy1518
10Racibórz1518
11Goczałkowice1416
12Gaszowice1516
13Wilcza1515
14TSP II1513
15Landek149
16Połomia154
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1742
2Dankowice1738
3Drogomyśl1737
4BKS Stal1735
5Bestwina1733
6Koszarawa Ż.1729
7Puńców1729
8Rekord II1628
9Rajcza1727
10Wisła1725
11Góral1724
12Bestwinka1622
13Jaworze1717
14Zebrzydowice1717
15Chybie179
16Łękawica179
17Pruchna175
18Kończyce M.174
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1328
2Strumień1326
3Pogwizdów1325
4Zabłocie1325
5Bąków1323
6Goleszów1322
7Istebna1322
8Pielgrzymowice1321
9Pogórze1317
10Kończyce W.1312
11Brenna1312
12Skoczów II1311
13Hażlach138
14Dębowiec137
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1334
2Żabnica1333
3Pietrzykowice1330
4Węgierska G.1328
5Lipowa1322
6Radziechowy II1318
7Ujsoły1317
8Zarzecze1313
9Gilowice1313
10Sopotnia1313
11Babia Góra1312
12Leśna1312
13Soła Ż.139
14Juszczyna135
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Kozy919
3Rybarzowice919
4Ligota916
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec824
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik86
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1128
2Czernichów1125
3Pewel Śl.1123
4Jeleśnia1121
5Korbielów1117
6Pewel M.1116
7Trzebinia1116
8Słotwina1114
9Cisiec1111
10TS Przyborów1110
11Kocierz119
12Przyborów110