Terminarz spotkań:

1 kolejka
15.08LKS Podhalanka Milówka4:0
(2:0)
LKS Sopotnia10:00
15.08LKS Juszczyna1:2
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz II11:00
15.08LKS Muńcuł Ujsoły2:2
(0:1)
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze15:00
w Złatnej
15.08LKS Skrzyczne Lipowa0:1
(0:0)
LKS Bory Pietrzykowice15:00
15.08LKS Beskid Gilowice2:5
(0:3)
TS Metal Węgierska Górka15:00
15.08LKS Koszarawa Babia Góra2:1
(1:0)
TS Soła Żywiec15:00
15.08LKS Metal WG - Skałka Żabnica3:1
(0:0)
LKS Leśna17:00
2 kolejka
18.08LKS Bory Pietrzykowice4:2
(2:0)
TS Metal Węgierska Górka11:00
18.08LKS Podhalanka MilówkaWOLKS Skrzyczne Lipowa16:00
Drużyna gości z powodu poważnych braków kadrowych zrezygnowała z rozegrania spotkania.
19.08LKS Muńcuł Ujsoły6:3
(4:1)
LKS Sopotnia11:00
19.08LKS Juszczyna1:1
(1:0)
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze11:00
w Wieprzu
19.08LKS Koszarawa Babia Góra0:2
(0:2)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica15:00
19.08GKS Radziechowy-Wieprz II1:1
(0:0)
LKS Leśna16:00
w Wieprzu
19.08LKS Beskid Gilowice3:1
(2:0)
TS Soła Żywiec17:00
3 kolejka
25.08LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze0:0
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz II16:00
25.08LKS Sopotnia1:1
(1:1)
LKS Juszczyna16:00
25.08LKS Podhalanka Milówka3:1
(1:1)
TS Metal Węgierska Górka16:00
25.08LKS Metal WG - Skałka Żabnica4:1
(2:1)
LKS Beskid Gilowice17:00
26.08TS Soła Żywiec0:0
(0:0)
LKS Bory Pietrzykowice11:00
26.08LKS Skrzyczne Lipowa2:1
(1:0)
LKS Muńcuł Ujsoły15:00
26.08LKS Leśna0:1
(0:0)
LKS Koszarawa Babia Góra15:00
4 kolejka
01.09LKS Bory Pietrzykowice3:4
(2:1)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica16:00
01.09LKS Podhalanka Milówka4:0
(1:0)
TS Soła Żywiec16:00
01.09TS Metal Węgierska Górka2:1
(1:1)
LKS Muńcuł Ujsoły16:00
01.09LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze3:3
(2:2)
LKS Sopotnia16:00
01.09GKS Radziechowy-Wieprz II2:0
(2:0)
LKS Koszarawa Babia Góra17:00
w Wieprzu
02.09LKS Juszczyna0:2
(0:2)
LKS Skrzyczne Lipowa11:00
w Wieprzu
02.09LKS Beskid Gilowice2:0
(0:0)
LKS Leśna15:00
5 kolejka
08.09LKS Sopotnia2:1
(1:1)
GKS Radziechowy-Wieprz II16:00
08.09LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze0:3
(0:1)
LKS Skrzyczne Lipowa16:00
08.09TS Soła Żywiec2:2
(1:0)
LKS Muńcuł Ujsoły17:00
08.09LKS Metal WG - Skałka Żabnica3:1
(1:0)
LKS Podhalanka Milówka17:00
08.09LKS Koszarawa Babia Góra3:1
(0:0)
LKS Beskid Gilowice17:00
09.09LKS Juszczyna2:4
(1:1)
TS Metal Węgierska Górka11:00
w Wieprzu
09.09LKS Leśna1:1
(0:1)
LKS Bory Pietrzykowice15:00
6 kolejka
15.09LKS Podhalanka Milówka4:0
(1:0)
LKS Leśna11:00
15.09TS Metal Węgierska Górka2:1
(1:0)
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze16:00
15.09LKS Sopotnia1:0
(0:0)
LKS Skrzyczne Lipowa16:00
16.09LKS Muńcuł Ujsoły0:5
(0:1)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica11:00
16.09LKS Juszczyna1:0
(0:0)
TS Soła Żywiec11:00
w Wieprzu
16.09LKS Bory Pietrzykowice5:0
(3:0)
LKS Koszarawa Babia Góra14:00
16.09GKS Radziechowy-Wieprz II4:2
(3:0)
LKS Beskid Gilowice16:00
7 kolejka
22.09LKS Metal WG - Skałka Żabnica4:0
(2:0)
LKS Juszczyna15:00
22.09TS Metal Węgierska Górka4:2
(1:2)
LKS Sopotnia16:00
22.09TS Soła Żywiec2:1
(1:0)
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze16:00
22.09LKS Koszarawa Babia Góra1:3
(0:1)
LKS Podhalanka Milówka16:00
23.09LKS Leśna0:3
(0:2)
LKS Muńcuł Ujsoły15:00
23.09LKS Skrzyczne Lipowa1:3
(0:1)
GKS Radziechowy-Wieprz II16:00
23.09LKS Beskid Gilowice3:4
(1:1)
LKS Bory Pietrzykowice16:00
8 kolejka
29.09LKS Podhalanka MilówkaWOLKS Beskid Gilowice11:00
Drużyna gości nie stawiła się na zawody.
29.09LKS Metal WG - Skałka Żabnica2:4
(2:1)
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze15:00
29.09LKS Sopotnia4:4
(1:1)
TS Soła Żywiec16:00
30.09LKS Muńcuł Ujsoły3:1
(1:1)
LKS Koszarawa Babia Góra11:00
30.09LKS Juszczyna0:2
(0:0)
LKS Leśna11:00
w Wieprzu
30.09LKS Skrzyczne Lipowa0:3
(0:3)
TS Metal Węgierska Górka15:00
30.09GKS Radziechowy-Wieprz II1:2
(0:1)
LKS Bory Pietrzykowice16:00
w Wieprzu
9 kolejka
06.10LKS Metal WG - Skałka Żabnica7:2
(4:0)
LKS Sopotnia14:00
06.10TS Metal Węgierska Górka1:1
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz II16:00
06.10LKS Koszarawa Babia Góra6:2
(3:1)
LKS Juszczyna16:00
07.10TS Soła Żywiec0:1
(0:0)
LKS Skrzyczne Lipowa11:00
07.10LKS Bory Pietrzykowice2:2
(2:1)
LKS Podhalanka Milówka14:00
07.10LKS Beskid Gilowice1:2
(1:0)
LKS Muńcuł Ujsoły16:00
11.11LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze-LKS Leśna13:00
10 kolejka
13.10LKS Sopotnia2:3
(2:2)
LKS Leśna14:00
13.10LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze3:1
(0:0)
LKS Koszarawa Babia Góra15:00
13.10TS Metal Węgierska Górka5:0
(2:0)
TS Soła Żywiec15:45
14.10LKS Muńcuł Ujsoły1:8
(0:4)
LKS Bory Pietrzykowice11:00
14.10LKS Juszczyna1:2
(0:0)
LKS Beskid Gilowice11:00
14.10GKS Radziechowy-Wieprz II1:3
(1:1)
LKS Podhalanka Milówka14:00
14.10LKS Skrzyczne Lipowa1:0
(0:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica14:00
11 kolejka
20.10LKS Podhalanka Milówka-LKS Muńcuł Ujsoły11:00
20.10LKS Metal WG - Skałka Żabnica-TS Metal Węgierska Górka14:00
21.10TS Soła Żywiec-GKS Radziechowy-Wieprz II11:00
21.10LKS Leśna-LKS Skrzyczne Lipowa14:00
21.10LKS Koszarawa Babia Góra-LKS Sopotnia14:00
21.10LKS Beskid Gilowice-LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze14:00
21.10LKS Bory Pietrzykowice-LKS Juszczyna14:00
12 kolejka
27.10LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze-LKS Bory Pietrzykowice14:00
27.10LKS Sopotnia-LKS Beskid Gilowice14:00
28.10LKS Juszczyna-LKS Podhalanka Milówka11:00
28.10TS Soła Żywiec-LKS Metal WG - Skałka Żabnica11:00
28.10GKS Radziechowy-Wieprz II-LKS Muńcuł Ujsoły14:00
28.10LKS Skrzyczne Lipowa-LKS Koszarawa Babia Góra14:00
28.10TS Metal Węgierska Górka-LKS Leśna14:00
13 kolejka
03.11LKS Podhalanka Milówka-LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze11:00
03.11LKS Metal WG - Skałka Żabnica-GKS Radziechowy-Wieprz II14:00
04.11LKS Leśna-TS Soła Żywiec14:00
04.11LKS Koszarawa Babia Góra-TS Metal Węgierska Górka14:00
04.11LKS Beskid Gilowice-LKS Skrzyczne Lipowa14:00
04.11LKS Bory Pietrzykowice-LKS Sopotnia14:00
04.11LKS Muńcuł Ujsoły-LKS Juszczyna14:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1128
2Jasienica1123
3Bełk1123
4Ustroń1122
5Tychy II1117
6Łaziska Grn.1116
7Radziechowy1116
8Czechowice-Dz.1116
9Racibórz1114
10TSP II1112
11Wodzisław1111
12Wilcza1111
13Goczałkowice1110
14Gaszowice1110
15Landek116
16Połomia114
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1131
2Drogomyśl1230
3Dankowice1226
4BKS Stal1226
5Bestwina1224
6Puńców1222
7Koszarawa Ż.1220
8Rekord II918
9Rajcza1117
10Góral1216
11Wisła1216
12Bestwinka1115
13Jaworze1212
14Zebrzydowice129
15Łękawica127
16Chybie125
17Kończyce M.123
18Pruchna122
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1125
2Pogwizdów1124
31909 Piast1124
4Pielgrzymowice1121
5Strumień1120
6Bąków1117
7Pogórze1116
8Goleszów1116
9Istebna1116
10Brenna1111
11Kończyce W.1111
12Skoczów II118
13Dębowiec116
14Hażlach115
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1025
2Żabnica1024
3Węgierska G.1022
4Pietrzykowice1021
5Radziechowy II1015
6Lipowa1015
7Ujsoły1014
8Babia Góra1012
9Zarzecze910
10Gilowice109
11Sopotnia109
12Leśna98
13Soła Ż.106
14Juszczyna105
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice824
2Rybarzowice816
3Ligota713
4Kozy713
5Zabrzeg812
6Bujaków811
7Grodziec810
8Łodygowice85
9Kalna 84
10Mazańcowice83
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Wielkie II715
3Nierodzim715
4Iskrzyczyn814
5Ochaby711
6Rudnik76
7Kaczyce75
8Górki W.75
9Golasowice70