Klasa B (Podokręg Bielsko) - sezon 2019/2020

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III112943:6920
2LKS Ligota112939:6920
3LKS Orzeł Kozy112842:10911
4LKS Zamek Grodziec112138:22632
5KS Iskra Rybarzowice111727:31524
6LZS Beskid Godziszka111523:30434
7LKS Czaniec II111417:17425
8GKS Czarni Jaworze II111330:25416
9LKS Sokół Zabrzeg111017:36317
10LKS Mazańcowice1159:33128
11LKS Groń Bujaków11410:35119
12LKS Słowian Łodygowice1136:501010

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
15.08KS Iskra Rybarzowice4:1
(1:0)
LZS Beskid Godziszka16:00
17.08LKS Sokół Zabrzeg1:1
(0:0)
LKS Zamek Grodziec16:00
17.08LKS Ligota5:2
(2:0)
LKS Mazańcowice17:00
17.08LKS Słowian Łodygowice0:5
(0:2)
GKS Czarni Jaworze II17:00
18.08LKS Czaniec II1:1
(1:0)
LKS Groń Bujaków11:00
03.11LKS Orzeł Kozy1:1
(1:0)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III12:00
2 kolejka
24.08LKS Ligota4:0
(1:0)
LKS Czaniec II17:00
24.08LZS Beskid Godziszka0:7
(0:3)
LKS Orzeł Kozy17:00
24.08LKS Mazańcowice1:2
(0:0)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III17:00
25.08LKS Zamek Grodziec9:2
(5:1)
LKS Słowian Łodygowice11:00
25.08LKS Groń Bujaków0:4
(0:0)
LKS Sokół Zabrzeg11:00
04.09GKS Czarni Jaworze II4:4
(2:2)
KS Iskra Rybarzowice17:30
W pierwotnym terminie (21.08) odwołany z powodu złego stanu boiska.
3 kolejka
31.08LKS Orzeł Kozy5:1
(3:0)
GKS Czarni Jaworze II16:00
31.08LKS Sokół Zabrzeg0:4
(0:2)
LKS Ligota16:00
31.08LKS Słowian Łodygowice0:1
(0:1)
LKS Groń Bujaków17:00
01.09LKS Czaniec II1:0
(1:0)
LKS Mazańcowice11:00
01.09KS Iskra Rybarzowice3:4
(2:3)
LKS Zamek Grodziec14:00
01.09TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III4:1
(4:1)
LZS Beskid Godziszka16:00
4 kolejka
07.09LKS Ligota4:0
(4:0)
LKS Słowian Łodygowice15:00
Mecz zakończony po pierwszej części meczu, drużyna gości nie wyszła na drugą połowę.
07.09LKS Mazańcowice3:3
(0:2)
LZS Beskid Godziszka16:00
07.09LKS Zamek Grodziec1:3
(1:0)
LKS Orzeł Kozy16:00
08.09LKS Czaniec II8:2
(5:1)
LKS Sokół Zabrzeg11:00
08.09LKS Groń Bujaków1:2
(1:2)
KS Iskra Rybarzowice11:00
30.10TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III5:1
(2:1)
GKS Czarni Jaworze II17:00
W pierwotnym terminie (08.09) spotkanie nie odbyło się ze względu na stan murawy. W drugim terminie (10.10) spotkanie odwołano ze względu na brak dostępności boiska na Stadionie przy ul. Młyńskiej. Ul. Młyńska 52
5 kolejka
14.09LKS Sokół Zabrzeg4:0
(1:0)
LKS Mazańcowice15:00
14.09LZS Beskid Godziszka2:1
(0:1)
GKS Czarni Jaworze II16:00
w Lipowej
14.09KS Iskra Rybarzowice0:4
(0:1)
LKS Ligota16:00
14.09LKS Orzeł Kozy2:1
(0:1)
LKS Groń Bujaków16:00
14.09LKS Słowian Łodygowice1:3
(1:1)
LKS Czaniec II16:00
15.09TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III5:1
(2:1)
LKS Zamek Grodziec16:00
6 kolejka
21.09LKS Sokół ZabrzegWOLKS Słowian Łodygowice10:00
Drużyna gości zrezygnowała z rozegrania meczu
21.09LKS Ligota2:1
(2:0)
LKS Orzeł Kozy16:00
21.09LKS Zamek Grodziec3:3
(0:1)
LZS Beskid Godziszka16:00
21.09LKS Groń Bujaków0:1
(0:1)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III16:00
22.09LKS Czaniec II1:2
(1:0)
KS Iskra Rybarzowice11:00
22.09LKS Mazańcowice0:1
(0:0)
GKS Czarni Jaworze II16:00
7 kolejka
28.09KS Iskra Rybarzowice2:1
(1:1)
LKS Sokół Zabrzeg16:00
28.09LKS Orzeł Kozy2:0
(0:0)
LKS Czaniec II16:00
28.09LKS Słowian Łodygowice2:1
(1:1)
LKS Mazańcowice16:00
28.09LZS Beskid Godziszka3:1
(2:1)
LKS Groń Bujaków16:00
29.09GKS Czarni Jaworze II1:2
(1:0)
LKS Zamek Grodziec11:00
29.09TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III0:0
(0:0)
LKS Ligota16:00
8 kolejka
05.10LKS Sokół Zabrzeg1:5
(1:2)
LKS Orzeł Kozy15:00
05.10LKS Słowian Łodygowice1:5
(0:1)
KS Iskra Rybarzowice15:00
05.10LKS Ligota5:0
(1:0)
LZS Beskid Godziszka15:00
05.10LKS Groń Bujaków2:7
(0:2)
GKS Czarni Jaworze II15:00
06.10LKS Czaniec II0:2
(0:2)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III11:00
06.10LKS Mazańcowice0:8
(0:4)
LKS Zamek Grodziec15:00
9 kolejka
12.10KS Iskra Rybarzowice1:1
(1:1)
LKS Mazańcowice15:00
12.10LKS Orzeł Kozy6:0
(3:0)
LKS Słowian Łodygowice15:00
12.10LZS Beskid Godziszka1:1
(0:1)
LKS Czaniec II15:00
13.10GKS Czarni Jaworze II2:3
(1:1)
LKS Ligota11:00
13.10LKS Zamek Grodziec7:3
(2:2)
LKS Groń Bujaków12:00
13.10TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III8:0
(1:0)
LKS Sokół Zabrzeg16:00
10 kolejka
19.10KS Iskra Rybarzowice3:4
(1:1)
LKS Orzeł Kozy15:00
19.10LKS Słowian Łodygowice0:6
(0:1)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III15:00
19.10LKS Sokół Zabrzeg1:2
(0:0)
LZS Beskid Godziszka15:00
19.10LKS Ligota1:1
(0:0)
LKS Zamek Grodziec15:00
20.10LKS Czaniec II2:1
(1:1)
GKS Czarni Jaworze II11:00
20.10LKS Mazańcowice1:0
(0:0)
LKS Groń Bujaków15:00
11 kolejka
26.10LKS Orzeł Kozy6:0
(3:0)
LKS Mazańcowice14:00
26.10LKS Zamek Grodziec1:0
(1:0)
LKS Czaniec II14:00
26.10LZS Beskid Godziszka7:0
(6:0)
LKS Słowian Łodygowice15:00
27.10LKS Groń Bujaków0:7
(0:6)
LKS Ligota11:00
27.10GKS Czarni Jaworze II6:0
(3:0)
LKS Sokół Zabrzeg11:00
27.10TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III9:1
(7:1)
KS Iskra Rybarzowice14:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94