Terminarz spotkań:

1 kolejka
17.08LKS Przełom Kaniów1:1
(0:0)
UKS Rotuz Bronów15:00
17.08LKS Wilamowiczanka Wilamowice5:1
(1:0)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie15:00
17.08LKS Pionier Pisarzowice5:1
(2:1)
GLKS Sokół Buczkowice16:00
17.08GLKS Wilkowice1:0
(0:0)
LKS Sokół Hecznarowice16:00
17.08KS Międzyrzecze5:0
(1:0)
KS Bystra17:00
18.08LKS Zapora Wapienica1:0
(1:0)
KS Soła Kobiernice17:00
2 kolejka
24.08UKS Rotuz Bronów2:1
(0:0)
LKS Zapora Wapienica17:00
24.08GLKS Sokół Buczkowice0:3
(0:1)
GLKS Wilkowice17:00
24.08KS Bystra3:1
(0:1)
LKS Sokół Hecznarowice17:00
24.08KS Międzyrzecze1:2
(0:1)
LKS Wilamowiczanka Wilamowice17:00
25.08LKS Żar Międzybrodzie Bialskie0:2
(0:2)
LKS Przełom Kaniów16:00
25.08KS Soła Kobiernice1:3
(1:0)
LKS Pionier Pisarzowice16:00
3 kolejka
31.08LKS Sokół Hecznarowice0:1
(0:1)
GLKS Sokół Buczkowice17:00
31.08LKS Pionier Pisarzowice1:0
(0:0)
UKS Rotuz Bronów17:00
31.08LKS Wilamowiczanka Wilamowice4:2
(2:0)
KS Bystra17:00
01.09GLKS Wilkowice1:0
(0:0)
KS Soła Kobiernice16:00
01.09LKS Przełom Kaniów1:2
(0:0)
KS Międzyrzecze16:00
01.09LKS Zapora Wapienica3:2
(0:2)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie17:00
4 kolejka
07.09UKS Rotuz Bronów2:2
(0:0)
GLKS Wilkowice16:00
07.09KS Bystra4:4
(2:2)
GLKS Sokół Buczkowice16:00
07.09LKS Wilamowiczanka Wilamowice1:0
(0:0)
LKS Przełom Kaniów16:00
07.09KS Międzyrzecze1:4
(0:3)
LKS Zapora Wapienica16:00
07.09KS Soła Kobiernice3:2
(1:1)
LKS Sokół Hecznarowice16:00
08.09LKS Żar Międzybrodzie Bialskie1:3
(1:2)
LKS Pionier Pisarzowice16:00
5 kolejka
14.09GLKS Wilkowice0:1
(0:1)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie16:00
14.09GLKS Sokół Buczkowice3:1
(2:0)
KS Soła Kobiernice16:00
14.09LKS Pionier Pisarzowice0:2
(0:2)
KS Międzyrzecze16:00
15.09LKS Sokół Hecznarowice0:4
(0:2)
UKS Rotuz Bronów15:00
15.09LKS Przełom Kaniów6:4
(5:2)
KS Bystra16:00
15.09LKS Zapora Wapienica3:3
(0:2)
LKS Wilamowiczanka Wilamowice16:00
6 kolejka
21.09UKS Rotuz Bronów0:0
(0:0)
GLKS Sokół Buczkowice16:00
21.09KS Bystra2:1
(1:0)
KS Soła Kobiernice16:00
21.09KS Międzyrzecze0:2
(0:2)
GLKS Wilkowice16:00
22.09LKS Wilamowiczanka Wilamowice0:1
(0:0)
LKS Pionier Pisarzowice15:00
22.09LKS Przełom Kaniów4:4
(2:2)
LKS Zapora Wapienica15:00
22.09LKS Żar Międzybrodzie Bialskie1:1
(0:1)
LKS Sokół Hecznarowice16:00
7 kolejka
28.09GLKS Wilkowice0:0
(0:0)
LKS Wilamowiczanka Wilamowice16:00
28.09LKS Sokół Hecznarowice3:1
(1:0)
KS Międzyrzecze16:00
28.09GLKS Sokół Buczkowice3:2
(0:1)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie16:00
28.09LKS Pionier Pisarzowice0:1
(0:1)
LKS Przełom Kaniów16:00
28.09KS Soła Kobiernice1:1
(0:1)
UKS Rotuz Bronów16:00
29.09LKS Zapora Wapienica3:2
(0:1)
KS Bystra16:00
8 kolejka
05.10KS Bystra3:4
(0:3)
UKS Rotuz Bronów15:00
05.10LKS Wilamowiczanka Wilamowice1:2
(1:0)
LKS Sokół Hecznarowice15:00
05.10KS Międzyrzecze2:2
(1:0)
GLKS Sokół Buczkowice15:00
05.10LKS Żar Międzybrodzie Bialskie2:0
(1:0)
KS Soła Kobiernice15:00
06.10LKS Przełom Kaniów6:0
(2:0)
GLKS Wilkowice15:00
06.10LKS Zapora Wapienica1:8
(1:3)
LKS Pionier Pisarzowice15:00
9 kolejka
12.10GLKS Wilkowice2:0
(0:0)
LKS Zapora Wapienica15:00
12.10LKS Sokół Hecznarowice1:1
(1:0)
LKS Przełom Kaniów15:00
12.10GLKS Sokół Buczkowice3:1
(3:0)
LKS Wilamowiczanka Wilamowice15:00
12.10LKS Pionier Pisarzowice2:4
(2:3)
KS Bystra15:00
13.10UKS Rotuz Bronów3:4
(2:2)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie15:00
13.10KS Soła Kobiernice0:4
(0:2)
KS Międzyrzecze15:00
10 kolejka
19.10KS Bystra-LKS Żar Międzybrodzie Bialskie15:00
19.10LKS Wilamowiczanka Wilamowice-KS Soła Kobiernice15:00
19.10LKS Pionier Pisarzowice-GLKS Wilkowice15:00
19.10KS Międzyrzecze-UKS Rotuz Bronów15:00
20.10LKS Przełom Kaniów-GLKS Sokół Buczkowice15:00
20.10LKS Zapora Wapienica-LKS Sokół Hecznarowice15:00
11 kolejka
26.10GLKS Wilkowice-KS Bystra15:00
26.10GLKS Sokół Buczkowice-LKS Zapora Wapienica15:00
26.10LKS Wilamowiczanka Wilamowice-UKS Rotuz Bronów15:00
27.10LKS Żar Międzybrodzie Bialskie-KS Międzyrzecze13:00
27.10LKS Sokół Hecznarowice-LKS Pionier Pisarzowice14:00
27.10KS Soła Kobiernice-LKS Przełom Kaniów14:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Tychy II1020
2Odra1020
3Książenice1020
4Czechowice-Dz.1019
5Goczałkowice1018
6Czaniec1018
7TSP II1017
8Jasienica1016
9Ustroń1015
10Łaziska Grn.1015
11Landek1012
12Bełk1010
13MKP Odra109
14Radziechowy108
15Wilcza107
16Skoczów102
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny1125
2Pszczyna1125
3Bestwina1123
4Wisła Wlk.1122
5Cielmice1119
6Dankowice1117
7Studzienice1117
8Jaworze1117
9Łąka1115
10Bestwinka1114
11BKS Stal1113
12Wola1112
13Czechowice-Dz. II1112
14Rekord II119
15Rudołtowice117
16Bieruń114
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1125
2Drogomyśl1124
3Puńców1123
4Rajcza1020
5Wisła1119
6Góral1117
71909 Piast1116
8Milówka1116
9Strumień1115
10Koszarawa Ż.1114
11Zebrzydowice1114
12Żabnica1013
13Pietrzykowice1111
14Chybie1110
15Pruchna1110
16Goleszów114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1131
2Istebna1127
3Kończyce M.1125
4Kończyce W.1017
5Skoczów II1117
6Pierściec1117
7Brenna1115
8Pogwizdów1115
9Bąków1111
10Zabłocie119
11Iskrzyczyn119
12Pielgrzymowice118
13Nierodzim118
14Hażlach105
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Sopotnia1022
2Leśna1020
3Ujsoły1020
4Węgierska G.919
5Bystra (k. Żywca)1018
6Gilowice1018
7Czernichów916
8Radziechowy II1016
9Babia Góra912
10Lipowa912
11Soła Ż.1012
12Zarzecze93
13Słotwina102
14Jeleśnia91
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota925
2Kozy821
3TSP III719
4Grodziec917
5Rybarzowice917
6Czaniec II911
7Jaworze II810
8Zabrzeg910
9Godziszka99
10Bujaków94
11Łodygowice93
12Mazańcowice92
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast719
2Rudnik718
3Ochaby712
4Wielkie II79
5Górki W.79
6Kaczyce78
7Dębowiec77
8Piast II87
9Golasowice74
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II819
2Cisiec715
3Juszczyna714
4Korbielów713
5Ślemień812
6Trzebinia710
7Cięcina66
8Kocierz64
9TS Przyborów84
10Pewel Śl.63