Klasa A (Podokręg Bielsko) - sezon 2018/2019

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1MRKS Czechowice-Dziedzice II112761:17902
2GLKS Wilkowice112447:24731
3LKS Sokół Hecznarowice102129:18703
4LKS Pionier Pisarzowice101826:19604
5LKS Przełom Kaniów101722:23523
6UKS Rotuz Bronów101630:28514
7LKS Żar Międzybrodzie Bialskie101625:27514
8KS Międzyrzecze101223:21406
9LKS Zapora Wapienica101128:33325
10KS Soła Kobiernice101118:24325
11GLKS Sokół Buczkowice101018:28316
12KS Bystra10414:35118
13LZS Beskid Godziszka10413:57118

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
11.08LKS Pionier Pisarzowice3:0
(1:0)
KS Bystra15:00
11.08LKS Żar Międzybrodzie Bialskie6:3
(3:1)
LZS Beskid Godziszka17:00
11.08KS Międzyrzecze2:3
(1:3)
LKS Zapora Wapienica17:00
11.08GLKS Wilkowice4:2
(3:0)
LKS Sokół Hecznarowice17:00
12.08GLKS Sokół Buczkowice1:3
(1:2)
KS Soła Kobiernice17:00
14.08MRKS Czechowice-Dziedzice II6:2
(4:0)
LKS Przełom Kaniów18:00
29.08UKS Rotuz BronówodwołanyBTS Rekord Bielsko-Biała II18:00
Na boisku 2:5, wynik spotkania anulowano - drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
2 kolejka
18.08LKS Przełom Kaniów6:4
(6:1)
UKS Rotuz Bronów15:00
18.08KS Międzyrzecze1:2
(1:0)
GLKS Wilkowice17:00
18.08LKS Sokół Hecznarowice4:0
(2:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice II17:00
18.08LKS Zapora Wapienica1:1
(1:1)
KS Soła Kobiernice17:00
18.08LZS Beskid Godziszka0:4
(0:1)
GLKS Sokół Buczkowice17:00
19.08KS Bystra2:3
(0:2)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie16:30
19.08BTS Rekord Bielsko-Biała IIodwołanyLKS Pionier Pisarzowice17:00
Na boisku 1:1, wynik spotkania anulowano - drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
3 kolejka
25.08LKS Sokół Hecznarowice0:4
(0:2)
UKS Rotuz Bronów16:00
25.08GLKS Sokół Buczkowice4:4
(2:2)
KS Bystra17:00
25.08LKS Pionier Pisarzowice3:0
(1:0)
LKS Przełom Kaniów17:00
25.08GLKS Wilkowice3:3
(0:3)
LKS Zapora Wapienica17:00
25.08KS Międzyrzecze1:3
(1:2)
MRKS Czechowice-Dziedzice II17:00
26.08KS Soła Kobiernice3:1
(2:0)
LZS Beskid Godziszka16:00
26.08LKS Żar Międzybrodzie BialskieodwołanyBTS Rekord Bielsko-Biała II17:00
Na boisku 3:4, wynik spotkania anulowano - drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
4 kolejka
01.09KS Międzyrzecze4:0
(2:0)
UKS Rotuz Bronów17:00
01.09GLKS Wilkowice2:8
(2:6)
MRKS Czechowice-Dziedzice II17:00
01.09LKS Zapora Wapienica3:4
(3:2)
LZS Beskid Godziszka17:00
02.09BTS Rekord Bielsko-Biała IIodwołanyGLKS Sokół Buczkowice15:15
Bielsko, ul. Młyńska, spotkanie zakończone po pierwszej połowie ze względu na warunki atmosferyczne - przechodzącą burzę. Na boisku 3:1, wynik spotkania anulowano - drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
02.09LKS Przełom Kaniów2:2
(1:2)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie16:00
02.09LKS Sokół Hecznarowice0:6
(0:1)
LKS Pionier Pisarzowice17:00
26.09KS Bystra2:6
(0:3)
KS Soła Kobiernice16:15
W pierwotnym terminie (02.09) spotkanie opóźnione o 8 minut w związku z oberwaniem chmury - ostatecznie zakończone po 5 minutach gry ze względu na stan murawy. W drugim terminie (26.09) rozpoczęte od 5 minuty.
5 kolejka
08.09UKS Rotuz Bronów3:3
(1:2)
GLKS Wilkowice16:00
08.09LZS Beskid Godziszka1:3
(0:1)
KS Bystra17:00
08.09GLKS Sokół Buczkowice0:2
(0:1)
LKS Przełom Kaniów17:00
08.09KS Soła KobierniceodwołanyBTS Rekord Bielsko-Biała II17:00
Spotkanie odwołano - drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
08.09LKS Pionier Pisarzowice3:1
(2:1)
KS Międzyrzecze17:00
09.09LKS Żar Międzybrodzie Bialskie1:4
(1:0)
LKS Sokół Hecznarowice17:00
09.09MRKS Czechowice-Dziedzice II7:3
(5:1)
LKS Zapora Wapienica17:00
6 kolejka
15.09KS Międzyrzecze1:3
(0:1)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie16:00
15.09LKS Zapora Wapienica4:1
(2:0)
KS Bystra16:00
15.09GLKS Wilkowice6:2
(4:1)
LKS Pionier Pisarzowice16:00
16.09BTS Rekord Bielsko-Biała IIodwołanyLZS Beskid Godziszka15:00
Spotkanie odwołano - drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
16.09LKS Sokół Hecznarowice3:0
(2:0)
GLKS Sokół Buczkowice15:30
16.09LKS Przełom Kaniów2:1
(1:0)
KS Soła Kobiernice16:00
16.09MRKS Czechowice-Dziedzice II9:0
(2:0)
UKS Rotuz Bronów16:00
7 kolejka
22.09LKS Pionier Pisarzowice3:2
(1:2)
MRKS Czechowice-Dziedzice II16:00
22.09GLKS Sokół Buczkowice5:3
(1:1)
KS Międzyrzecze16:00
22.09KS Soła Kobiernice0:2
(0:1)
LKS Sokół Hecznarowice16:00
22.09LZS Beskid Godziszka2:2
(0:2)
LKS Przełom Kaniów16:00
23.09UKS Rotuz Bronów3:4
(2:1)
LKS Zapora Wapienica16:00
23.09LKS Żar Międzybrodzie Bialskie1:4
(1:3)
GLKS Wilkowice16:00
23.09KS BystraodwołanyBTS Rekord Bielsko-Biała II16:30
Spotkanie odwołano - drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
8 kolejka
29.09GLKS Wilkowice4:2
(2:1)
GLKS Sokół Buczkowice13:00
29.09LKS Zapora WapienicaodwołanyBTS Rekord Bielsko-Biała II16:00
Spotkanie odwołano - drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
29.09LKS Sokół Hecznarowice10:1
(3:0)
LZS Beskid Godziszka16:00
29.09KS Międzyrzecze3:1
(2:0)
KS Soła Kobiernice16:00
29.09UKS Rotuz Bronów4:1
(2:0)
LKS Pionier Pisarzowice16:00
30.09LKS Przełom Kaniów2:1
(0:1)
KS Bystra16:00
30.09MRKS Czechowice-Dziedzice II5:2
(2:1)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie16:00
9 kolejka
06.10LKS Pionier Pisarzowice4:2
(1:2)
LKS Zapora Wapienica16:00
06.10GLKS Sokół BuczkowiceWOMRKS Czechowice-Dziedzice II16:00
Spotkanie zakończone w 58 minucie gry, drużyna gospodarzy nie zgadzając się z decyzjami arbitra zeszła z boiska. Decyzją WG ppn Bielsko-Biała spotkanie zostało zweryfikowane jako walkower 0:3 na korzyść MRKS Czechowice II
06.10LZS Beskid Godziszka1:5
(1:2)
KS Międzyrzecze16:00
07.10KS Bystra1:2
(0:0)
LKS Sokół Hecznarowice15:00
07.10BTS Rekord Bielsko-Biała IIodwołanyLKS Przełom Kaniów15:00
Spotkanie odwołano - drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
07.10LKS Żar Międzybrodzie Bialskie0:3
(0:2)
UKS Rotuz Bronów16:00
07.10KS Soła Kobiernice2:2
(2:0)
GLKS Wilkowice16:00
10 kolejka
13.10MRKS Czechowice-Dziedzice II6:0
(4:0)
KS Soła Kobiernice15:00
13.10LKS Zapora Wapienica2:3
(2:3)
LKS Przełom Kaniów16:00
13.10LKS Sokół HecznarowiceodwołanyBTS Rekord Bielsko-Biała II16:00
Spotkanie odwołano - drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
13.10KS Międzyrzecze2:0
(1:0)
KS Bystra16:00
13.10GLKS Wilkowice9:0
(4:0)
LZS Beskid Godziszka16:00
13.10LKS Pionier Pisarzowice0:2
(0:1)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie16:00
14.10UKS Rotuz Bronów5:0
(3:0)
GLKS Sokół Buczkowice16:00
11 kolejka
20.10GLKS Sokół Buczkowice2:1
(1:0)
LKS Pionier Pisarzowice15:00
20.10LZS Beskid Godziszka0:12
(0:4)
MRKS Czechowice-Dziedzice II15:00
21.10KS Soła Kobiernice1:4
(0:2)
UKS Rotuz Bronów14:00
21.10LKS Żar Międzybrodzie Bialskie5:3
(2:1)
LKS Zapora Wapienica15:00
21.10KS Bystra0:8
(0:3)
GLKS Wilkowice15:00
21.10BTS Rekord Bielsko-Biała IIodwołanyKS Międzyrzecze15:00
Spotkanie odwołano - drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
21.10LKS Przełom Kaniów1:2
(0:1)
LKS Sokół Hecznarowice15:00
12 kolejka
27.10LKS Zapora Wapienica-LKS Sokół Hecznarowice15:00
27.10KS Międzyrzecze-LKS Przełom Kaniów15:00
27.10GLKS Wilkowice-BTS Rekord Bielsko-Biała II15:00
Spotkanie odwołano - drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
27.10UKS Rotuz Bronów-LZS Beskid Godziszka15:00
27.10LKS Pionier Pisarzowice-KS Soła Kobiernice15:00
27.10LKS Żar Międzybrodzie Bialskie-GLKS Sokół Buczkowice15:00
28.10MRKS Czechowice-Dziedzice II-KS Bystra13:00
13 kolejka
03.11GLKS Sokół Buczkowice-LKS Zapora Wapienica15:00
03.11KS Soła Kobiernice-LKS Żar Międzybrodzie Bialskie15:00
03.11LZS Beskid Godziszka-LKS Pionier Pisarzowice15:00
03.11LKS Sokół Hecznarowice-KS Międzyrzecze15:00
04.11KS Bystra-UKS Rotuz Bronów15:00
04.11BTS Rekord Bielsko-Biała II-MRKS Czechowice-Dziedzice II15:00
Spotkanie odwołano - drużyna BTS Rekord Bielsko w myśl decyzji NKO przy PZPN została dokooptowana do Beskidzkiej Ligi Okręgowej, a jej wyniki w klasie A Bielsko w sezonie 2018/2019 anulowane.
04.11LKS Przełom Kaniów-GLKS Wilkowice15:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1231
2Jasienica1226
3Ustroń1223
4Bełk1223
5Tychy II1220
6Łaziska Grn.1219
7Czechowice-Dz.1219
8Radziechowy1216
9Racibórz1214
10TSP II1213
11Gaszowice1213
12Wodzisław1211
13Wilcza1211
14Goczałkowice1210
15Landek129
16Połomia124
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1234
2Drogomyśl1333
3Dankowice1329
4Bestwina1327
5BKS Stal1326
6Koszarawa Ż.1323
7Puńców1322
8Rekord II1018
9Rajcza1218
10Bestwinka1218
11Wisła1317
12Góral1316
13Jaworze1315
14Zebrzydowice1310
15Łękawica138
16Chybie135
17Kończyce M.133
18Pruchna132
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1225
2Zabłocie1225
3Pogwizdów1224
4Strumień1223
5Pielgrzymowice1221
6Bąków1220
7Goleszów1219
8Istebna1219
9Pogórze1216
10Brenna1212
11Kończyce W.1212
12Skoczów II128
13Hażlach128
14Dębowiec127
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1128
2Żabnica1127
3Pietrzykowice1124
4Węgierska G.1122
5Lipowa1116
6Radziechowy II1115
7Ujsoły1114
8Babia Góra1112
9Gilowice1112
10Sopotnia1112
11Zarzecze1010
12Leśna109
13Soła Ż.119
14Juszczyna115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Rybarzowice919
3Ligota816
4Kozy816
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik76
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)922
2Jeleśnia920
3Pewel Śl.819
4Czernichów818
5Korbielów916
6Słotwina1014
7Pewel M.913
8Trzebinia1013
9Cisiec1010
10Kocierz109
11TS Przyborów109
12Przyborów100