Klasa B (Podokręg Skoczów) - sezon 2017/2018

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1LKS Pogórze112831:13911
2UKS APN Góral Istebna102130:17631
3LKS Spójnia Górki Wielkie112027:22623
4LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II111729:26524
5KS Nierodzim Ustroń101624:19514
6LKS Victoria Hażlach101413:12424
7LKS Iskra Iskrzyczyn111416:21425
8LKS Błękitni Pierściec111221:28335
9LKS Rudnik11612:31137
10MKS Promyk Golasowice10110:24019

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
19.08LKS Victoria Hażlach0:4
(0:2)
LKS Pogórze17:00
Na boisku wynik 0:4, spotkanie zweryfikowane jako walkower 0:4 na korzyść LKS Pogórze, w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - Gracjan Kastinger.
20.08LKS Spójnia Górki Wielkie3:1
(1:0)
MKS Promyk Golasowice11:30
20.08LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II3:3
(1:1)
LKS Błękitni Pierściec17:00
20.08LKS Rudnik2:3
(1:0)
LKS Iskra Iskrzyczyn17:00
2 kolejka
27.08LKS Pogórze1:0
(1:0)
LKS Rudnik11:00
27.08LKS Błękitni Pierściec3:2
(1:1)
KS Nierodzim Ustroń11:00
27.08LKS Iskra Iskrzyczyn2:2
(2:2)
LKS Spójnia Górki Wielkie17:00
27.08UKS APN Góral Istebna6:3
(4:2)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II17:00
3 kolejka
02.09LKS Victoria Hażlach1:2
(1:0)
LKS Błękitni Pierściec16:00
02.09LKS Rudnik-:-KS Brzezówka17:00
Na boisku 16:1, wynik anulowany w związku z wycofaniem się KS Brzezówka z rozgrywek.
03.09LKS Spójnia Górki Wielkie3:1
(1:1)
LKS Pogórze11:30
03.09MKS Promyk Golasowice0:2
(0:1)
LKS Iskra Iskrzyczyn16:00
20.09KS Nierodzim Ustroń0:2
(0:1)
UKS APN Góral Istebna16:30
4 kolejka
10.09LKS Pogórze4:3
(1:2)
MKS Promyk Golasowice11:00
10.09LKS Błękitni Pierściec1:1
(0:0)
LKS Rudnik11:00
10.09KS Brzezówka-:-LKS Spójnia Górki Wielkie16:00
W pierwotnym terminie spotkanie zweryfikowane jako walkower 0:3 na korzyść gości - drużyna KS Brzezówka nie przystąpiła do meczu, ostatecznie wynik anulowany w związku z wycofaniem się KS Brzezówka z rozgrywek.
10.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II2:1
(0:1)
KS Nierodzim Ustroń16:00
14.09UKS APN Góral Istebna2:1
(1:0)
LKS Victoria Hażlach16:30
5 kolejka
16.09LKS Iskra Iskrzyczyn1:4
(1:2)
LKS Pogórze16:00
17.09LKS Spójnia Górki Wielkie6:3
(3:1)
LKS Błękitni Pierściec11:30
17.09LKS Rudnik0:6
(0:4)
UKS APN Góral Istebna16:00
03.10LKS Victoria Hażlach1:0
(1:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II16:15
Spotkanie w pierwotnym terminie (17.09) odwołane z powodu zalania boiska.
6 kolejka
24.09KS Nierodzim Ustroń2:2
(0:1)
LKS Victoria Hażlach11:00
24.09UKS APN Góral Istebna2:2
(2:1)
LKS Spójnia Górki Wielkie16:00
25.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II5:1
(1:0)
LKS Rudnik16:00
W pierwotnym terminie (24.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy, w drugim terminie (10.10), spotkanie odwołane ponownie ze względu na stan murawy.
05.11LKS Błękitni Pierściec1:1
(1:0)
MKS Promyk Golasowice11:00
W pierwotnym terminie (24.09), spotkanie odwołane że względu na stan murawy, w drugim terminie (04.10) spotkanie przeniesione na 5.11 na prośbę gości.
7 kolejka
30.09LKS Iskra Iskrzyczyn0:1
(0:0)
LKS Błękitni Pierściec15:00
01.10LKS Spójnia Górki Wielkie2:5
(1:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II11:30
01.10LKS Rudnik1:2
(1:0)
KS Nierodzim Ustroń15:00
01.10MKS Promyk Golasowice1:3
(1:0)
UKS APN Góral Istebna15:00
8 kolejka
07.10LKS Victoria Hażlach1:1
(1:1)
LKS Rudnik14:00
08.10KS Nierodzim Ustroń4:0
(3:0)
LKS Spójnia Górki Wielkie11:00
08.10LKS Błękitni Pierściec0:2
(0:1)
LKS Pogórze15:00
08.10UKS APN Góral IstebnaWOLKS Iskra Iskrzyczyn15:00
Na boisku 2:1, spotkanie zweryfikowane jako walkower 0:3 na korzyść gości, w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - Szymon Sikora (nie uregulowana kara finansowa za 3 żółtą kartkę)
18.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II4:1
(2:0)
MKS Promyk Golasowice16:15
W pierwotnym terminie (08.10), spotkanie odwołane że względu na stan murawy
9 kolejka
14.10MKS Promyk Golasowice2:3
(1:1)
KS Nierodzim Ustroń15:00
14.10LKS Iskra Iskrzyczyn2:1
(0:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II15:00
15.10LKS Pogórze1:1
(1:1)
UKS APN Góral Istebna11:00
15.10LKS Spójnia Górki WielkieWOLKS Victoria Hażlach11:30
Na boisku 1:2, spotkanie zweryfikowane jako walkower 0:3 na korzyść gości, w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - Patryk Pakuła (nie uregulowana kara finansowa za 3 żółtą kartkę)
10 kolejka
21.10LKS Victoria Hażlach1:0
(0:0)
MKS Promyk Golasowice15:00
22.10KS Nierodzim Ustroń4:1
(1:0)
LKS Iskra Iskrzyczyn11:00
22.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II1:5
(0:1)
LKS Pogórze15:00
22.10LKS Rudnik1:6
(0:3)
LKS Spójnia Górki Wielkie15:00
11 kolejka
22.10LKS Błękitni Pierściec4:6
(1:4)
UKS APN Góral Istebna11:00
28.10LKS Iskra Iskrzyczyn0:3
(0:1)
LKS Victoria Hażlach15:00
28.10MKS Promyk Golasowice1:2
(0:0)
LKS Rudnik15:15
Spotkanie opóźnione o 15 minut z powodu spóźnienia się sędziów
29.10LKS Pogórze5:3
(4:1)
KS Nierodzim Ustroń11:00
12 kolejka
14.04LKS Iskra Iskrzyczyn2:2
(0:0)
LKS Rudnik15:00
15.04LKS Błękitni Pierściec2:3
(1:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II11:00
15.04MKS Promyk Golasowice0:1
(0:1)
LKS Spójnia Górki Wielkie15:00
15.04LKS Pogórze1:0
(1:0)
LKS Victoria Hażlach17:00
13 kolejka
22.04KS Nierodzim Ustroń3:1
(1:1)
LKS Błękitni Pierściec11:00
22.04LKS Spójnia Górki Wielkie2:0
(2:0)
LKS Iskra Iskrzyczyn11:30
22.04LKS Rudnik1:3
(0:1)
LKS Pogórze15:00
Spotkanie rozpoczęło się z 13 minutowym opóźnieniem w związku ze spóźnieniem się sędziów.
25.04LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II2:2
(1:2)
UKS APN Góral Istebna17:00
14 kolejka
28.04LKS Iskra Iskrzyczyn-MKS Promyk Golasowice16:00
29.04LKS Błękitni Pierściec-LKS Victoria Hażlach11:00
29.04UKS APN Góral Istebna-KS Nierodzim Ustroń16:00
29.04LKS Pogórze-LKS Spójnia Górki Wielkie17:00
15 kolejka
03.05MKS Promyk Golasowice-LKS Pogórze11:00
03.05KS Nierodzim Ustroń-LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II11:00
03.05LKS Rudnik-LKS Błękitni Pierściec13:00
03.05LKS Victoria Hażlach-UKS APN Góral Istebna13:00
16 kolejka
06.05LKS Błękitni Pierściec-LKS Spójnia Górki Wielkie11:00
06.05LKS Pogórze-LKS Iskra Iskrzyczyn11:00
06.05LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II-LKS Victoria Hażlach16:00
06.05UKS APN Góral Istebna-LKS Rudnik16:00
17 kolejka
12.05LKS Victoria Hażlach-KS Nierodzim Ustroń16:00
13.05LKS Spójnia Górki Wielkie-UKS APN Góral Istebna11:30
13.05MKS Promyk Golasowice-LKS Błękitni Pierściec16:00
13.05LKS Rudnik-LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II16:00
18 kolejka
20.05KS Nierodzim Ustroń-LKS Rudnik11:00
20.05LKS Błękitni Pierściec-LKS Iskra Iskrzyczyn11:00
20.05LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II-LKS Spójnia Górki Wielkie16:00
20.05UKS APN Góral Istebna-MKS Promyk Golasowice16:00
19 kolejka
26.05LKS Iskra Iskrzyczyn-UKS APN Góral Istebna17:00
27.05LKS Pogórze-LKS Błękitni Pierściec11:00
27.05MKS Promyk Golasowice-LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II17:00
27.05LKS Spójnia Górki Wielkie-KS Nierodzim Ustroń17:00
27.05LKS Rudnik-LKS Victoria Hażlach17:00
20 kolejka
02.06LKS Victoria Hażlach-LKS Spójnia Górki Wielkie17:00
03.06KS Nierodzim Ustroń-MKS Promyk Golasowice11:00
03.06LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II-LKS Iskra Iskrzyczyn17:00
03.06UKS APN Góral Istebna-LKS Pogórze17:00
21 kolejka
09.06LKS Iskra Iskrzyczyn-KS Nierodzim Ustroń17:00
10.06LKS Spójnia Górki Wielkie-LKS Rudnik11:30
10.06LKS Pogórze-LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II17:00
10.06MKS Promyk Golasowice-LKS Victoria Hażlach17:00
22 kolejka
16.06LKS Rudnik-MKS Promyk Golasowice17:00
17.06KS Nierodzim Ustroń-LKS Pogórze11:00
17.06LKS Victoria Hażlach-LKS Iskra Iskrzyczyn17:00
17.06UKS APN Góral Istebna-LKS Błękitni Pierściec17:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1950
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice195
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Kończyce M.1631
4Pogwizdów1630
51909 Piast1630
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1624
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Dębowiec1619
12Kaczyce1618
13Pielgrzymowice1617
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna1021
3Górki W.1120
4Wielkie II1117
5Nierodzim1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Pewel Śl.1223
5Jeleśnia1223
6Korbielów1321
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131