Terminarz spotkań:

1 kolejka
26.08KS Nierodzim Ustroń0:1
(0:0)
LKS Błękitni Pierściec11:00
26.08LKS Rudnik2:5
(1:2)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II17:00
26.08MKS Promyk Golasowice1:2
(0:2)
LKS Ochaby 9617:00
26.08LKS Iskra Iskrzyczyn2:2
(0:0)
GKS Morcinek Kaczyce17:00
2 kolejka
02.09LKS Błękitni Pierściec6:0
(2:0)
MKS Promyk Golasowice11:00
02.09LKS Spójnia Górki Wielkie3:4
(2:2)
LKS Rudnik11:30
02.09LKS Ochaby 961:1
(1:1)
LKS Iskra Iskrzyczyn17:00
02.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II1:2
(0:1)
KS Nierodzim Ustroń17:00
Spotkanie opóźnione o 17 minut w związku z warunkami atmosferycznymi.
3 kolejka
09.09KS Nierodzim Ustroń9:2
(2:2)
LKS Spójnia Górki Wielkie11:00
09.09MKS Promyk Golasowice1:6
(1:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II16:00
09.09LKS Iskra Iskrzyczyn1:4
(0:1)
LKS Błękitni Pierściec16:00
09.09GKS Morcinek KaczyceWOLKS Ochaby 9616:00
Na boisku 6:1, mecz zweryfikowany, jako walkower 0:3. W drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - przekroczony limit czasowy dla zawodnika biorącego udział w meczach dwóch innych drużyn swego klubu (do 48 godz.)
4 kolejka
16.09LKS Błękitni Pierściec2:0
(1:0)
GKS Morcinek Kaczyce11:00
16.09LKS Spójnia Górki Wielkie4:2
(4:1)
MKS Promyk Golasowice11:30
16.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II5:1
(1:1)
LKS Iskra Iskrzyczyn16:00
16.09LKS Rudnik0:6
(0:1)
KS Nierodzim Ustroń16:00
5 kolejka
23.09MKS Promyk Golasowice2:3
(2:0)
LKS Rudnik16:00
23.09LKS Iskra Iskrzyczyn5:2
(3:0)
LKS Spójnia Górki Wielkie16:00
23.09GKS Morcinek KaczyceWOLKS Błyskawica Kończyce Wielkie II16:00
Na boisku 11:1, mecz zweryfikowany, jako walkower 0:3. W drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy - przekroczony limit czasowy dla zawodnika biorącego udział w meczach dwóch innych drużyn swego klubu (do 48 godz.)
23.09LKS Ochaby 960:1
(0:0)
LKS Błękitni Pierściec16:00
6 kolejka
30.09KS Nierodzim Ustroń2:0
(0:0)
MKS Promyk Golasowice11:00
30.09LKS Spójnia Górki Wielkie4:4
(1:1)
GKS Morcinek Kaczyce11:30
30.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II5:2
(4:1)
LKS Ochaby 9616:00
30.09LKS Rudnik1:9
(1:3)
LKS Iskra Iskrzyczyn16:00
7 kolejka
07.10LKS Błękitni Pierściec2:1
(1:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II11:30
07.10LKS Iskra Iskrzyczyn5:2
(3:1)
KS Nierodzim Ustroń15:00
07.10GKS Morcinek Kaczyce6:1
(1:1)
LKS Rudnik15:00
07.10LKS Ochaby 962:2
(1:2)
LKS Spójnia Górki Wielkie15:00
8 kolejka
14.10KS Nierodzim Ustroń3:0
(1:0)
GKS Morcinek Kaczyce11:00
14.10LKS Spójnia Górki Wielkie1:3
(0:2)
LKS Błękitni Pierściec11:30
14.10LKS Rudnik1:2
(1:0)
LKS Ochaby 9615:00
14.10MKS Promyk Golasowice0:7
(0:4)
LKS Iskra Iskrzyczyn15:00
9 kolejka
21.10GKS Morcinek Kaczyce-MKS Promyk Golasowice15:00
21.10LKS Ochaby 96-KS Nierodzim Ustroń15:00
21.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II-LKS Spójnia Górki Wielkie15:00
28.10LKS Błękitni Pierściec-LKS Rudnik11:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1128
2Jasienica1123
3Bełk1123
4Ustroń1122
5Tychy II1117
6Łaziska Grn.1116
7Radziechowy1116
8Czechowice-Dz.1116
9Racibórz1114
10TSP II1112
11Wodzisław1111
12Wilcza1111
13Goczałkowice1110
14Gaszowice1110
15Landek116
16Połomia114
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1131
2Drogomyśl1230
3Dankowice1226
4BKS Stal1226
5Bestwina1224
6Puńców1222
7Koszarawa Ż.1220
8Rekord II918
9Rajcza1117
10Góral1216
11Wisła1216
12Bestwinka1115
13Jaworze1212
14Zebrzydowice129
15Łękawica127
16Chybie125
17Kończyce M.123
18Pruchna122
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1125
2Pogwizdów1124
31909 Piast1124
4Pielgrzymowice1121
5Strumień1120
6Bąków1117
7Pogórze1116
8Goleszów1116
9Istebna1116
10Brenna1111
11Kończyce W.1111
12Skoczów II118
13Dębowiec116
14Hażlach115
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1025
2Żabnica1024
3Węgierska G.1022
4Pietrzykowice1021
5Radziechowy II1015
6Lipowa1015
7Ujsoły1014
8Babia Góra1012
9Zarzecze910
10Gilowice109
11Sopotnia109
12Leśna98
13Soła Ż.106
14Juszczyna105
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice824
2Rybarzowice816
3Ligota713
4Kozy713
5Zabrzeg812
6Bujaków811
7Grodziec810
8Łodygowice85
9Kalna 84
10Mazańcowice83
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Wielkie II715
3Nierodzim715
4Iskrzyczyn814
5Ochaby711
6Rudnik76
7Kaczyce75
8Górki W.75
9Golasowice70