4 Liga gr. 2 (Śląski ZPN) - sezon 2014/2015

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1KS Decor Bełk307988:162541
2LKS Drzewiarz Jasienica305554:251677
3LKS Forteca Świerklany305539:301677
4LKS Jedność 32 Przyszowice304967:511479
5GKS Gwarek Ornontowice304348:5012711
6JSP Szczakowianka Jaworzno304353:3913413
7MKS Iskra Pszczyna304347:5213413
8LKS Unia Turza Śląska304349:3512711
9KP Unia Racibórz304255:6511910
10GKS Krupiński Suszec304140:4112513
11GTS Bojszowy304132:4511811
12GKS Katowice II304051:4011712
13GKS Radziechowy-Wieprz303850:5011514
14Góral Żywiec302933:628517
15LGKS 38 Podlesianka Katowice302231:636420
16TS Górnik Pszów301119:923225

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
09.08LKS Drzewiarz Jasienica4:0
(2:0)
LKS Jedność 32 Przyszowice13:00
09.08KS Decor Bełk5:1
(3:0)
KP Unia Racibórz17:00
09.08GKS Radziechowy-Wieprz1:4
(1:2)
LKS Forteca Świerklany17:00
09.08Góral Żywiec2:1
(1:1)
GKS Gwarek Ornontowice17:00
09.08GKS Katowice II4:2
(0:0)
TS Górnik Pszów17:00
09.08LGKS 38 Podlesianka Katowice0:2
(0:1)
MKS Iskra Pszczyna17:00
09.08GTS Bojszowy0:2
(0:2)
GKS Krupiński Suszec17:00
10.08LKS Unia Turza Śląska2:2
(0:1)
JSP Szczakowianka Jaworzno17:00
2 kolejka
16.08TS Górnik Pszów3:1
(0:0)
LGKS 38 Podlesianka Katowice11:00
16.08LKS Jedność 32 Przyszowice2:4
(1:3)
GKS Krupiński Suszec17:00
16.08MKS Iskra Pszczyna1:2
(0:1)
GTS Bojszowy17:00
16.08GKS Gwarek Ornontowice0:8
(0:6)
GKS Katowice II17:00
16.08JSP Szczakowianka Jaworzno1:1
(1:0)
GKS Radziechowy-Wieprz17:00
16.08KP Unia Racibórz1:1
(1:1)
LKS Unia Turza Śląska17:00
17.08LKS Forteca Świerklany5:2
(2:0)
Góral Żywiec17:00
17.08LKS Drzewiarz Jasienica2:1
(2:0)
KS Decor Bełk17:00
Spotkanie przerwane w 87 minucie w związku z odniesioną kontuzją przez bramkarza gospodarzy, wznownione po 30 minutach.
3 kolejka
23.08KS Decor Bełk4:2
(1:0)
LKS Jedność 32 Przyszowice17:00
23.08GKS Radziechowy-Wieprz2:0
(1:0)
KP Unia Racibórz17:00
23.08GKS Katowice II0:1
(0:1)
LKS Forteca Świerklany17:00
23.08LGKS 38 Podlesianka Katowice1:3
(1:0)
GKS Gwarek Ornontowice17:00
23.08GTS Bojszowy5:2
(3:0)
TS Górnik Pszów17:00
23.08GKS Krupiński Suszec1:3
(0:1)
MKS Iskra Pszczyna17:00
24.08LKS Unia Turza Śląska0:1
(0:0)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
24.08Góral Żywiec3:1
(1:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno17:00
4 kolejka
27.08LKS Jedność 32 Przyszowice6:2
(5:1)
MKS Iskra Pszczyna17:30
27.08TS Górnik Pszów1:0
(1:0)
GKS Krupiński Suszec17:30
27.08GKS Gwarek Ornontowice1:1
(0:1)
GTS Bojszowy17:30
27.08LKS Forteca Świerklany2:1
(0:1)
LGKS 38 Podlesianka Katowice17:30
27.08JSP Szczakowianka Jaworzno4:1
(1:1)
GKS Katowice II17:30
27.08KP Unia Racibórz5:3
(1:2)
Góral Żywiec17:30
27.08LKS Drzewiarz Jasienica3:2
(2:0)
GKS Radziechowy-Wieprz17:30
27.08KS Decor Bełk2:0
(1:0)
LKS Unia Turza Śląska17:30
5 kolejka
30.08GKS Radziechowy-Wieprz0:0
(0:0)
KS Decor Bełk17:00
30.08Góral Żywiec0:1
(0:1)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
30.08LGKS 38 Podlesianka Katowice1:0
(1:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno17:00
30.08GTS Bojszowy0:0
(0:0)
LKS Forteca Świerklany17:00
30.08GKS Krupiński Suszec0:3
(0:0)
GKS Gwarek Ornontowice17:00
30.08MKS Iskra Pszczyna2:0
(1:0)
TS Górnik Pszów17:00
31.08GKS Katowice II6:0
(3:0)
KP Unia Racibórz14:00
31.08LKS Unia Turza Śląska1:2
(1:0)
LKS Jedność 32 Przyszowice17:00
6 kolejka
06.09GKS Gwarek Ornontowice2:1
(1:0)
MKS Iskra Pszczyna16:30
06.09JSP Szczakowianka Jaworzno2:0
(1:0)
GTS Bojszowy16:30
06.09KP Unia Racibórz5:2
(2:0)
LGKS 38 Podlesianka Katowice16:30
06.09LKS Drzewiarz Jasienica1:1
(1:0)
GKS Katowice II16:30
06.09KS Decor Bełk4:0
(2:0)
Góral Żywiec16:30
07.09LKS Jedność 32 Przyszowice1:1
(0:1)
TS Górnik Pszów15:00
07.09LKS Forteca Świerklany0:1
(0:0)
GKS Krupiński Suszec16:30
07.09LKS Unia Turza Śląska2:0
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz16:30
7 kolejka
13.09TS Górnik Pszów2:1
(1:0)
GKS Gwarek Ornontowice11:00
13.09GKS Radziechowy-Wieprz4:2
(2:1)
LKS Jedność 32 Przyszowice16:00
13.09LGKS 38 Podlesianka Katowice0:0
(0:0)
LKS Drzewiarz Jasienica16:00
13.09GTS Bojszowy0:0
(0:0)
KP Unia Racibórz16:00
13.09GKS Krupiński Suszec3:1
(2:1)
JSP Szczakowianka Jaworzno16:00
13.09MKS Iskra Pszczyna1:1
(1:0)
LKS Forteca Świerklany16:00
14.09Góral Żywiec0:3
(0:2)
LKS Unia Turza Śląska15:30
14.09GKS Katowice II0:3
(0:1)
KS Decor Bełk17:00
8 kolejka
20.09LKS Jedność 32 Przyszowice1:3
(0:2)
GKS Gwarek Ornontowice16:00
20.09JSP Szczakowianka Jaworzno2:0
(1:0)
MKS Iskra Pszczyna16:00
20.09KP Unia Racibórz3:5
(1:3)
GKS Krupiński Suszec16:00
20.09LKS Drzewiarz Jasienica2:1
(0:0)
GTS Bojszowy16:00
20.09KS Decor Bełk6:0
(2:0)
LGKS 38 Podlesianka Katowice16:00
20.09LKS Unia Turza Śląska2:4
(1:0)
GKS Katowice II16:00
20.09GKS Radziechowy-Wieprz2:3
(0:2)
Góral Żywiec16:00
21.09LKS Forteca Świerklany3:0
(1:0)
TS Górnik Pszów16:00
9 kolejka
27.09TS Górnik Pszów0:1
(0:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno11:00
27.09Góral Żywiec0:1
(0:1)
LKS Jedność 32 Przyszowice15:00
27.09LGKS 38 Podlesianka Katowice2:3
(1:3)
LKS Unia Turza Śląska15:00
27.09GTS Bojszowy1:5
(0:2)
KS Decor Bełk15:00
27.09GKS Krupiński Suszec2:1
(1:0)
LKS Drzewiarz Jasienica15:00
27.09MKS Iskra Pszczyna2:4
(2:0)
KP Unia Racibórz15:00
28.09GKS Katowice II3:0
(1:0)
GKS Radziechowy-Wieprz12:00
28.09GKS Gwarek Ornontowice0:0
(0:0)
LKS Forteca Świerklany15:00
10 kolejka
04.10LKS Jedność 32 Przyszowice4:1
(2:0)
LKS Forteca Świerklany15:00
04.10JSP Szczakowianka Jaworzno0:1
(0:1)
GKS Gwarek Ornontowice15:00
04.10KP Unia Racibórz4:1
(2:0)
TS Górnik Pszów15:00
04.10LKS Drzewiarz Jasienica3:0
(1:0)
MKS Iskra Pszczyna15:00
04.10KS Decor Bełk3:0
(2:0)
GKS Krupiński Suszec15:00
04.10GKS Radziechowy-Wieprz1:1
(1:0)
LGKS 38 Podlesianka Katowice15:00
04.10Góral Żywiec2:1
(0:0)
GKS Katowice II15:00
Mecz rozpoczął się z 20 minutowym opóźnieniem ze względu na problemy z dojazdem drużyny gości.
05.10LKS Unia Turza Śląska0:2
(0:0)
GTS Bojszowy15:00
11 kolejka
11.10TS Górnik Pszów0:8
(0:3)
LKS Drzewiarz Jasienica11:00
11.10LGKS 38 Podlesianka Katowice0:0
(0:0)
Góral Żywiec15:00
11.10GTS Bojszowy2:1
(2:0)
GKS Radziechowy-Wieprz15:00
11.10GKS Krupiński Suszec3:1
(1:1)
LKS Unia Turza Śląska15:00
11.10MKS Iskra Pszczyna0:3
(0:2)
KS Decor Bełk15:00
11.10GKS Gwarek Ornontowice1:1
(0:1)
KP Unia Racibórz15:00
12.10GKS Katowice II3:3
(2:2)
LKS Jedność 32 Przyszowice12:00
12.10LKS Forteca Świerklany1:0
(0:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno15:00
12 kolejka
18.10LKS Jedność 32 Przyszowice2:2
(1:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno15:00
18.10KP Unia Racibórz3:3
(1:0)
LKS Forteca Świerklany15:00
18.10LKS Drzewiarz Jasienica1:1
(1:1)
GKS Gwarek Ornontowice15:00
18.10KS Decor Bełk2:2
(2:1)
TS Górnik Pszów15:00
18.10GKS Radziechowy-Wieprz5:0
(3:0)
GKS Krupiński Suszec15:00
19.10GKS Katowice II1:2
(0:0)
LGKS 38 Podlesianka Katowice12:00
19.10Góral Żywiec1:1
(0:0)
GTS Bojszowy14:00
19.10LKS Unia Turza Śląska1:1
(1:1)
MKS Iskra Pszczyna15:00
13 kolejka
25.10TS Górnik Pszów0:1
(0:0)
LKS Unia Turza Śląska11:00
25.10LGKS 38 Podlesianka Katowice0:4
(0:1)
LKS Jedność 32 Przyszowice14:30
25.10GTS Bojszowy1:1
(0:1)
GKS Katowice II14:30
25.10GKS Krupiński Suszec1:1
(0:0)
Góral Żywiec14:30
25.10MKS Iskra Pszczyna1:0
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz14:30
25.10GKS Gwarek Ornontowice2:3
(1:2)
KS Decor Bełk14:30
25.10JSP Szczakowianka Jaworzno5:0
(2:0)
KP Unia Racibórz14:30
26.10LKS Forteca Świerklany1:0
(1:0)
LKS Drzewiarz Jasienica14:30
14 kolejka
02.11LKS Jedność 32 Przyszowice5:1
(2:0)
KP Unia Racibórz13:00
02.11LKS Drzewiarz Jasienica1:0
(1:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno13:00
02.11LKS Unia Turza Śląska0:0
(0:0)
GKS Gwarek Ornontowice13:00
02.11TS Górnik Pszów1:2
(1:1)
GKS Radziechowy-Wieprz13:00
02.11Góral Żywiec1:1
(1:0)
MKS Iskra Pszczyna13:00
02.11GKS Katowice II0:1
(0:1)
GKS Krupiński Suszec13:00
02.11LGKS 38 Podlesianka Katowice0:1
(0:0)
GTS Bojszowy13:00
02.11LKS Forteca Świerklany0:3
(0:0)
KS Decor Bełk13:30
15 kolejka
08.11TS Górnik Pszów1:4
(1:1)
Góral Żywiec11:00
08.11GTS Bojszowy0:2
(0:1)
LKS Jedność 32 Przyszowice13:00
08.11GKS Krupiński Suszec5:1
(1:1)
LGKS 38 Podlesianka Katowice13:00
08.11MKS Iskra Pszczyna2:0
(0:0)
GKS Katowice II13:00
08.11GKS Gwarek Ornontowice3:1
(2:0)
GKS Radziechowy-Wieprz13:00
08.11LKS Forteca Świerklany1:0
(0:0)
LKS Unia Turza Śląska13:00
08.11JSP Szczakowianka Jaworzno0:1
(0:0)
KS Decor Bełk13:00
08.11KP Unia Racibórz2:2
(1:0)
LKS Drzewiarz Jasienica13:00
16 kolejka
21.03LKS Jedność 32 Przyszowice2:4
(1:3)
LKS Drzewiarz Jasienica15:00
21.03KP Unia Racibórz0:6
(0:3)
KS Decor Bełk15:00
21.03JSP Szczakowianka Jaworzno3:1
(1:1)
LKS Unia Turza Śląska15:00
21.03LKS Forteca Świerklany1:1
(0:1)
GKS Radziechowy-Wieprz15:00
21.03GKS Gwarek Ornontowice3:0
(1:0)
Góral Żywiec15:00
Mecz rozpoczol sie z 15 min opoznieniem awaria autokaru druzyny gosci
21.03TS Górnik Pszów0:1
(0:0)
GKS Katowice II15:00
21.03MKS Iskra Pszczyna1:0
(1:0)
LGKS 38 Podlesianka Katowice15:00
21.03GKS Krupiński Suszec0:1
(0:1)
GTS Bojszowy15:00
17 kolejka
28.03GKS Krupiński Suszec0:0
(0:0)
LKS Jedność 32 Przyszowice15:00
28.03LGKS 38 Podlesianka Katowice2:1
(1:0)
TS Górnik Pszów15:00
28.03GKS Radziechowy-Wieprz1:4
(1:1)
JSP Szczakowianka Jaworzno15:00
28.03KS Decor Bełk2:0
(0:0)
LKS Drzewiarz Jasienica15:00
28.03Góral Żywiec0:1
(0:0)
LKS Forteca Świerklany15:00
29.03GTS Bojszowy3:0
(0:0)
MKS Iskra Pszczyna15:00
29.03LKS Unia Turza Śląska4:1
(0:0)
KP Unia Racibórz15:00
29.03GKS Katowice II0:1
(0:1)
GKS Gwarek Ornontowice17:30
18 kolejka
04.04LKS Forteca Świerklany1:1
(1:0)
GKS Katowice II13:00
12.05LKS Jedność 32 Przyszowice2:2
(0:0)
KS Decor Bełk18:00
12.05LKS Drzewiarz Jasienica0:1
(0:0)
LKS Unia Turza Śląska18:00
W pierwotnym terminie spotkanie odwołane ze względu na obfite opady śniegu.
12.05KP Unia Racibórz2:1
(2:0)
GKS Radziechowy-Wieprz18:00
W pierwotnym terminie spotkanie odwołane ze względu na opady śniegu.
12.05JSP Szczakowianka Jaworzno2:0
(1:0)
Góral Żywiec18:00
W pierwotnym terminie spotkanie odwołane ze względu na opady śniegu.
12.05GKS Gwarek Ornontowice1:2
(0:1)
LGKS 38 Podlesianka Katowice18:00
W pierwotnym terminie spotkanie odwołane ze względu na opady śniegu.
12.05TS Górnik Pszów0:1
(0:1)
GTS Bojszowy18:00
W pierwotnym terminie spotkanie odwołane ze względu na opady śniegu.
12.05MKS Iskra Pszczyna3:1
(0:0)
GKS Krupiński Suszec18:00
W pierwotnym terminie spotkanie odwołane ze względu na opady śniegu.
19 kolejka
11.04MKS Iskra Pszczyna2:3
(0:2)
LKS Jedność 32 Przyszowice16:00
11.04GKS Krupiński Suszec3:0
(1:0)
TS Górnik Pszów16:00
11.04LGKS 38 Podlesianka Katowice1:2
(1:1)
LKS Forteca Świerklany16:00
11.04Góral Żywiec0:3
(0:1)
KP Unia Racibórz16:00
11.04GKS Radziechowy-Wieprz0:2
(0:1)
LKS Drzewiarz Jasienica16:00
12.04GTS Bojszowy1:1
(0:0)
GKS Gwarek Ornontowice15:00
12.04LKS Unia Turza Śląska0:0
(0:0)
KS Decor Bełk16:00
12.04GKS Katowice II2:1
(0:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno17:30
20 kolejka
18.04LKS Jedność 32 Przyszowice1:4
(0:2)
LKS Unia Turza Śląska16:30
18.04KS Decor Bełk3:2
(1:1)
GKS Radziechowy-Wieprz16:30
18.04LKS Drzewiarz Jasienica3:1
(0:0)
Góral Żywiec16:30
18.04KP Unia Racibórz2:1
(2:0)
GKS Katowice II16:30
18.04JSP Szczakowianka JaworznoWOLGKS 38 Podlesianka Katowice16:30
W drużynie gospodarzy wystąpił zawodnik mający pauzować za 4 żółte kartki.
18.04LKS Forteca Świerklany1:0
(1:0)
GTS Bojszowy16:30
18.04GKS Gwarek Ornontowice2:2
(0:1)
GKS Krupiński Suszec16:30
18.04TS Górnik Pszów1:5
(0:1)
MKS Iskra Pszczyna16:30
21 kolejka
25.04TS Górnik Pszów0:3
(0:1)
LKS Jedność 32 Przyszowice16:30
25.04MKS Iskra Pszczyna3:1
(0:0)
GKS Gwarek Ornontowice16:30
25.04GKS Krupiński Suszec0:1
(0:0)
LKS Forteca Świerklany16:30
25.04LGKS 38 Podlesianka Katowice1:2
(0:1)
KP Unia Racibórz16:30
25.04Góral Żywiec0:4
(0:3)
KS Decor Bełk16:30
25.04GKS Radziechowy-Wieprz2:1
(0:0)
LKS Unia Turza Śląska16:30
26.04GTS Bojszowy1:1
(0:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno15:00
26.04GKS Katowice II0:0
(0:0)
LKS Drzewiarz Jasienica17:30
22 kolejka
02.05KS Decor Bełk1:0
(1:0)
GKS Katowice II11:00
02.05LKS Jedność 32 Przyszowice2:0
(2:0)
GKS Radziechowy-Wieprz17:00
02.05LKS Drzewiarz Jasienica1:1
(1:1)
LGKS 38 Podlesianka Katowice17:00
02.05KP Unia Racibórz0:1
(0:0)
GTS Bojszowy17:00
02.05JSP Szczakowianka Jaworzno1:0
(1:0)
GKS Krupiński Suszec17:00
02.05LKS Forteca Świerklany1:0
(0:0)
MKS Iskra Pszczyna17:00
02.05GKS Gwarek Ornontowice4:0
(2:0)
TS Górnik Pszów17:00
03.05LKS Unia Turza Śląska2:1
(0:0)
Góral Żywiec17:00
23 kolejka
09.05GKS Katowice II1:1
(0:0)
LKS Unia Turza Śląska11:00
09.05GKS Gwarek Ornontowice1:2
(0:1)
LKS Jedność 32 Przyszowice17:00
09.05TS Górnik Pszów0:3
(0:1)
LKS Forteca Świerklany17:00
09.05MKS Iskra Pszczyna1:5
(1:2)
JSP Szczakowianka Jaworzno17:00
09.05GKS Krupiński Suszec1:1
(1:0)
KP Unia Racibórz17:00
09.05GTS Bojszowy2:3
(1:2)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
09.05LGKS 38 Podlesianka Katowice0:1
(0:0)
KS Decor Bełk17:00
09.05Góral Żywiec1:0
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz17:00
24 kolejka
16.05GKS Radziechowy-Wieprz2:1
(0:0)
GKS Katowice II11:00
16.05LKS Jedność 32 Przyszowice5:0
(3:0)
Góral Żywiec17:00
16.05KS Decor Bełk5:0
(3:0)
GTS Bojszowy17:00
16.05LKS Drzewiarz Jasienica0:1
(0:0)
GKS Krupiński Suszec17:00
16.05KP Unia Racibórz1:1
(0:1)
MKS Iskra Pszczyna17:00
16.05JSP Szczakowianka Jaworzno7:0
(4:0)
TS Górnik Pszów17:00
16.05LKS Forteca Świerklany2:0
(1:0)
GKS Gwarek Ornontowice17:00
17.05LKS Unia Turza Śląska6:1
(0:0)
LGKS 38 Podlesianka Katowice17:00
25 kolejka
23.05LKS Forteca Świerklany2:2
(0:1)
LKS Jedność 32 Przyszowice17:00
23.05GKS Gwarek Ornontowice3:2
(1:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno17:00
23.05TS Górnik Pszów1:5
(0:2)
KP Unia Racibórz17:00
23.05MKS Iskra Pszczyna2:1
(0:0)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
23.05GKS Krupiński Suszec0:2
(0:1)
KS Decor Bełk17:00
23.05GTS Bojszowy0:0
(0:0)
LKS Unia Turza Śląska17:00
23.05LGKS 38 Podlesianka Katowice1:3
(0:2)
GKS Radziechowy-Wieprz17:00
24.05GKS Katowice II1:1
(1:0)
Góral Żywiec11:00
26 kolejka
26.05LKS Jedność 32 Przyszowice1:2
(0:0)
GKS Katowice II18:00
26.05Góral Żywiec3:2
(1:0)
LGKS 38 Podlesianka Katowice18:00
26.05GKS Radziechowy-Wieprz5:1
(1:0)
GTS Bojszowy18:00
26.05KS Decor Bełk4:1
(2:1)
MKS Iskra Pszczyna18:00
26.05LKS Drzewiarz Jasienica4:0
(4:0)
TS Górnik Pszów18:00
Spotkanie zakończone w 10 minucie gry z powodu zdekompletowania zespołu przyjezdnego.
26.05KP Unia Racibórz4:1
(1:1)
GKS Gwarek Ornontowice18:00
27.05LKS Unia Turza Śląska1:0
(1:0)
GKS Krupiński Suszec18:00
27.05JSP Szczakowianka Jaworzno0:1
(0:0)
LKS Forteca Świerklany18:00
27 kolejka
30.05JSP Szczakowianka Jaworzno2:0
(1:0)
LKS Jedność 32 Przyszowice17:00
30.05GKS Gwarek Ornontowice1:0
(0:0)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
30.05TS Górnik Pszów0:2
(0:2)
KS Decor Bełk17:00
Spotkanie zakończone po 10 minutach gry z powodu zdekompletowania zespołu gospodarzy.
30.05MKS Iskra Pszczyna1:0
(0:0)
LKS Unia Turza Śląska17:00
30.05GKS Krupiński Suszec0:0
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz17:00
30.05LGKS 38 Podlesianka Katowice1:2
(1:1)
GKS Katowice II17:00
31.05GTS Bojszowy2:1
(1:1)
Góral Żywiec15:00
Mecz bez udzialu publicznosci
31.05LKS Forteca Świerklany0:1
(0:0)
KP Unia Racibórz17:00
28 kolejka
04.06GKS Radziechowy-Wieprz4:2
(0:1)
MKS Iskra Pszczyna11:00
06.06LKS Drzewiarz Jasienica3:0
(1:0)
LKS Forteca Świerklany15:00
06.06LKS Jedność 32 Przyszowice2:1
(0:1)
LGKS 38 Podlesianka Katowice17:00
06.06Góral Żywiec0:3
(0:1)
GKS Krupiński Suszec17:00
06.06KS Decor Bełk5:1
(3:0)
GKS Gwarek Ornontowice17:00
06.06KP Unia Racibórz2:3
(1:1)
JSP Szczakowianka Jaworzno17:00
07.06GKS Katowice II3:0
(1:0)
GTS Bojszowy11:00
07.06LKS Unia Turza Śląska7:0
(3:0)
TS Górnik Pszów17:00
29 kolejka
10.06KP Unia Racibórz1:1
(0:0)
LKS Jedność 32 Przyszowice18:00
10.06JSP Szczakowianka Jaworzno1:3
(1:2)
LKS Drzewiarz Jasienica18:00
10.06KS Decor Bełk2:0
(1:0)
LKS Forteca Świerklany18:00
10.06GKS Gwarek Ornontowice3:1
(0:0)
LKS Unia Turza Śląska18:00
10.06GKS Radziechowy-WieprzWOTS Górnik Pszów18:00
Druzyna gosci nie stawila sie na mecz
10.06MKS Iskra Pszczyna3:0
(2:0)
Góral Żywiec18:00
10.06GKS Krupiński Suszec1:2
(0:0)
GKS Katowice II18:00
10.06GTS Bojszowy2:1
(0:1)
LGKS 38 Podlesianka Katowice18:00
30 kolejka
13.06LKS Jedność 32 Przyszowice4:0
(1:0)
GTS Bojszowy17:00
13.06LGKS 38 Podlesianka Katowice2:0
(1:0)
GKS Krupiński Suszec17:00
13.06GKS Katowice II1:3
(1:2)
MKS Iskra Pszczyna17:00
13.06Góral ŻywiecWOTS Górnik Pszów17:00
Druzyna gosci nie stawila sie na mecz
13.06GKS Radziechowy-Wieprz4:3
(0:3)
GKS Gwarek Ornontowice17:00
13.06LKS Unia Turza Śląska3:0
(0:0)
LKS Forteca Świerklany17:00
13.06KS Decor Bełk4:0
(2:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno17:00
13.06LKS Drzewiarz Jasienica0:0
(0:0)
KP Unia Racibórz17:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201