4 Liga gr. 2 (Śląski ZPN) - sezon 2013/2014

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój3078100:182532
2MKS Iskra Pszczyna306071:451866
3GTS Bojszowy305257:471578
4LKS Jedność 32 Przyszowice305165:581569
5GKS Gwarek Ornontowice304964:4015411
6GKS Krupiński Suszec304846:3214610
7Góral Żywiec304769:6814511
8GKS Katowice II304370:5812711
9TS Górnik Pszów303852:6211514
10LKS Drzewiarz Jasienica303740:4691011
11LGKS 38 Podlesianka Katowice303645:6410614
12LKS Forteca Świerklany303244:528814
13KP Unia Racibórz303251:669516
14WSS Wisła302740:827617
15AKS Mikołów302533:768121
16KS Spójnia Landek301830:633918

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
10.08TS Górnik Pszów2:6
(0:2)
GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój11:00
10.08LKS Drzewiarz Jasienica2:2
(0:0)
GTS Bojszowy17:00
10.08MKS Iskra Pszczyna6:3
(3:1)
KP Unia Racibórz17:00
10.08GKS Katowice II2:0
(0:0)
AKS Mikołów17:00
10.08GKS Gwarek Ornontowice1:0
(0:0)
LGKS 38 Podlesianka Katowice17:00
10.08WSS Wisła2:2
(2:1)
LKS Forteca Świerklany17:00
11.08LKS Jedność 32 Przyszowice1:2
(0:1)
GKS Krupiński Suszec15:00
11.08KS Spójnia Landek2:6
(1:3)
Góral Żywiec17:00
2 kolejka
14.08GTS Bojszowy4:1
(1:1)
LKS Forteca Świerklany17:30
14.08WSS Wisła0:5
(0:2)
GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój17:30
14.08LGKS 38 Podlesianka Katowice1:1
(0:1)
TS Górnik Pszów17:30
14.08AKS Mikołów1:0
(1:0)
KS Spójnia Landek17:30
14.08KP Unia Racibórz1:1
(1:1)
GKS Katowice II17:30
14.08GKS Krupiński Suszec0:0
(0:0)
MKS Iskra Pszczyna17:30
14.08Góral Żywiec2:1
(1:1)
GKS Gwarek Ornontowice18:00
21.08LKS Drzewiarz Jasienica1:3
(0:2)
LKS Jedność 32 Przyszowice17:30
3 kolejka
17.08TS Górnik Pszów2:1
(1:1)
Góral Żywiec11:00
17.08LKS Drzewiarz Jasienica1:2
(0:1)
MKS Iskra Pszczyna17:00
17.08GKS Gwarek Ornontowice3:1
(1:1)
AKS Mikołów17:00
17.08WSS Wisła4:4
(1:1)
LGKS 38 Podlesianka Katowice17:00
18.08GKS Katowice II1:3
(0:0)
GKS Krupiński Suszec11:00
18.08LKS Jedność 32 Przyszowice1:1
(0:0)
GTS Bojszowy15:00
18.08KS Spójnia Landek0:4
(0:1)
KP Unia Racibórz17:00
04.09LKS Forteca ŚwierklanyWOGKS 1962 Jastrzębie-Zdrój17:00
4 kolejka
24.08LGKS 38 Podlesianka Katowice1:0
(0:0)
LKS Forteca Świerklany17:00
24.08Góral Żywiec0:0
(0:0)
WSS Wisła17:00
24.08AKS Mikołów0:6
(0:3)
TS Górnik Pszów17:00
24.08GKS Krupiński Suszec2:0
(0:0)
KS Spójnia Landek17:00
24.08LKS Drzewiarz Jasienica2:1
(2:1)
GKS Katowice II17:00
24.08LKS Jedność 32 Przyszowice1:4
(0:1)
MKS Iskra Pszczyna17:00
25.08KP Unia Racibórz1:5
(0:4)
GKS Gwarek Ornontowice17:00
28.08GTS Bojszowy0:0
(0:0)
GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój17:30
5 kolejka
31.08MKS Iskra Pszczyna0:1
(0:0)
GTS Bojszowy17:00
31.08GKS Gwarek Ornontowice0:1
(0:0)
GKS Krupiński Suszec17:00
31.08KP Unia Racibórz0:1
(0:0)
TS Górnik Pszów17:00
31.08WSS Wisła5:1
(3:0)
AKS Mikołów17:00
31.08GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój6:0
(2:0)
LGKS 38 Podlesianka Katowice17:00
01.09GKS Katowice II6:0
(4:0)
LKS Jedność 32 Przyszowice11:00
01.09LKS Forteca Świerklany2:3
(0:0)
Góral Żywiec15:00
01.09KS Spójnia Landek1:1
(1:1)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
6 kolejka
07.09GTS Bojszowy2:0
(1:0)
LGKS 38 Podlesianka Katowice17:00
07.09AKS Mikołów2:0
(1:0)
LKS Forteca Świerklany17:00
07.09KP Unia Racibórz4:1
(1:1)
WSS Wisła17:00
07.09GKS Krupiński Suszec1:0
(0:0)
TS Górnik Pszów17:00
07.09LKS Drzewiarz Jasienica1:3
(0:0)
GKS Gwarek Ornontowice17:00
07.09MKS Iskra Pszczyna3:0
(3:0)
GKS Katowice II17:00
08.09LKS Jedność 32 Przyszowice2:0
(0:0)
KS Spójnia Landek15:00
23.11Góral ŻywiecWOGKS 1962 Jastrzębie-Zdrój13:00
W pierwszym terminie spotkanie przełożone na wniosek policji, w drugim na prośbę GKS Jastrzębie / Spotkanie przerwane w 88 miucie z powodu wrzucenia petardy hukowej na boisko przez kibiców gospodarzy. Ostatecznie spotkanie zweryfikowane jako walkower 3:0 na korzyść drużyny gości, na boisku wynik 4:1 dla gospodarzy. Powodem weryfikacji było przerwanie meczu w 89 minucie gry przez sędziego po wrzuceniu petardy hukowej na boisko, przez kibiców gospodarzy.
7 kolejka
14.09TS Górnik Pszów3:1
(2:1)
LKS Drzewiarz Jasienica11:00
14.09GKS Gwarek Ornontowice1:2
(0:2)
LKS Jedność 32 Przyszowice16:30
14.09WSS Wisła3:2
(2:1)
GKS Krupiński Suszec16:30
14.09GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój1:0
(1:0)
AKS Mikołów16:30
15.09GKS Katowice II1:2
(1:1)
GTS Bojszowy11:00
15.09KS Spójnia Landek1:2
(0:1)
MKS Iskra Pszczyna16:30
15.09LKS Forteca Świerklany2:1
(2:1)
KP Unia Racibórz16:30
17.09LGKS 38 Podlesianka Katowice4:1
(0:1)
Góral Żywiec17:00
8 kolejka
21.09GTS Bojszowy0:3
(0:2)
Góral Żywiec12:00
21.09AKS Mikołów0:0
(0:0)
LGKS 38 Podlesianka Katowice16:30
21.09KP Unia RacibórzWOGKS 1962 Jastrzębie-Zdrój16:30
21.09GKS Krupiński Suszec4:0
(0:0)
LKS Forteca Świerklany16:30
21.09LKS Drzewiarz Jasienica1:1
(0:1)
WSS Wisła16:30
21.09MKS Iskra Pszczyna2:0
(2:0)
GKS Gwarek Ornontowice16:30
22.09GKS Katowice II0:0
(0:0)
KS Spójnia Landek11:00
22.09LKS Jedność 32 Przyszowice4:0
(0:0)
TS Górnik Pszów15:00
9 kolejka
28.09TS Górnik Pszów0:1
(0:1)
MKS Iskra Pszczyna11:00
28.09WSS Wisła0:1
(0:1)
LKS Jedność 32 Przyszowice11:00
28.09GKS Gwarek OrnontowiceWOGKS Katowice II16:00
28.09GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój2:0
(1:0)
GKS Krupiński Suszec16:00
28.09LGKS 38 Podlesianka Katowice3:1
(1:1)
KP Unia Racibórz16:00
28.09Góral Żywiec4:2
(3:1)
AKS Mikołów16:00
29.09KS Spójnia Landek1:2
(0:1)
GTS Bojszowy16:00
29.09LKS Forteca Świerklany1:1
(1:0)
LKS Drzewiarz Jasienica16:00
10 kolejka
05.10GTS Bojszowy4:0
(1:0)
AKS Mikołów16:00
05.10KP Unia Racibórz5:1
(3:0)
Góral Żywiec16:00
05.10GKS Krupiński Suszec3:2
(2:1)
LGKS 38 Podlesianka Katowice16:00
05.10LKS Drzewiarz Jasienica0:1
(0:0)
GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój16:00
05.10MKS Iskra Pszczyna7:0
(3:0)
WSS Wisła16:00
06.10GKS Katowice II6:0
(4:0)
TS Górnik Pszów11:00
06.10LKS Jedność 32 Przyszowice4:1
(2:1)
LKS Forteca Świerklany15:00
06.10KS Spójnia Landek0:1
(0:0)
GKS Gwarek Ornontowice16:00
11 kolejka
12.10TS Górnik Pszów3:1
(1:0)
KS Spójnia Landek11:00
12.10GKS Gwarek Ornontowice2:1
(0:1)
GTS Bojszowy15:30
12.10WSS Wisła1:0
(1:0)
GKS Katowice II15:30
12.10GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój1:1
(0:1)
LKS Jedność 32 Przyszowice15:30
12.10LGKS 38 Podlesianka Katowice5:1
(4:0)
LKS Drzewiarz Jasienica15:30
12.10Góral Żywiec2:0
(1:0)
GKS Krupiński Suszec15:30
12.10AKS Mikołów5:2
(2:1)
KP Unia Racibórz15:30
13.10LKS Forteca Świerklany0:1
(0:1)
MKS Iskra Pszczyna15:30
12 kolejka
19.10GTS Bojszowy3:3
(1:1)
KP Unia Racibórz15:30
19.10GKS Krupiński Suszec5:1
(1:1)
AKS Mikołów15:30
19.10LKS Drzewiarz Jasienica2:2
(1:0)
Góral Żywiec15:30
19.10MKS Iskra Pszczyna1:1
(0:0)
GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój15:30
19.10GKS Gwarek Ornontowice1:0
(0:0)
TS Górnik Pszów15:30
20.10GKS Katowice II4:3
(1:0)
LKS Forteca Świerklany11:00
20.10LKS Jedność 32 Przyszowice4:2
(1:2)
LGKS 38 Podlesianka Katowice15:00
20.10KS Spójnia Landek1:1
(0:0)
WSS Wisła15:30
13 kolejka
26.10TS Górnik Pszów2:2
(1:1)
GTS Bojszowy11:00
26.10WSS Wisła2:2
(2:0)
GKS Gwarek Ornontowice15:00
Mecz opóźniony o 15 minut.
26.10GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój5:1
(2:0)
GKS Katowice II15:00
26.10LGKS 38 Podlesianka Katowice0:4
(0:1)
MKS Iskra Pszczyna15:00
26.10Góral Żywiec6:1
(1:0)
LKS Jedność 32 Przyszowice15:00
26.10AKS Mikołów1:2
(0:2)
LKS Drzewiarz Jasienica15:00
26.10KP Unia Racibórz1:0
(1:0)
GKS Krupiński Suszec15:00
27.10LKS Forteca Świerklany2:2
(1:1)
KS Spójnia Landek14:00
14 kolejka
02.11TS Górnik Pszów2:4
(2:2)
WSS Wisła11:00
02.11GTS Bojszowy0:1
(0:1)
GKS Krupiński Suszec13:30
02.11LKS Drzewiarz Jasienica3:1
(2:1)
KP Unia Racibórz13:30
02.11MKS Iskra Pszczyna3:3
(2:0)
Góral Żywiec13:30
02.11GKS Gwarek Ornontowice4:1
(2:1)
LKS Forteca Świerklany13:30
03.11GKS Katowice II2:2
(0:1)
LGKS 38 Podlesianka Katowice11:00
03.11LKS Jedność 32 Przyszowice4:0
(1:0)
AKS Mikołów13:30
03.11KS Spójnia Landek1:4
(1:2)
GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój13:30
15 kolejka
09.11WSS Wisła2:6
(2:4)
GTS Bojszowy13:30
09.11GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój3:1
(1:1)
GKS Gwarek Ornontowice13:30
09.11LGKS 38 Podlesianka Katowice1:0
(1:0)
KS Spójnia Landek13:30
09.11Góral Żywiec5:0
(3:0)
GKS Katowice II13:30
09.11AKS Mikołów2:4
(1:3)
MKS Iskra Pszczyna13:30
09.11KP Unia Racibórz2:2
(0:1)
LKS Jedność 32 Przyszowice13:30
09.11GKS Krupiński Suszec2:0
(1:0)
LKS Drzewiarz Jasienica13:30
10.11LKS Forteca Świerklany2:3
(0:2)
TS Górnik Pszów13:30
16 kolejka
16.11GKS Krupiński Suszec1:1
(0:1)
LKS Jedność 32 Przyszowice11:00
16.11GTS Bojszowy2:1
(0:1)
LKS Drzewiarz Jasienica13:00
16.11KP Unia Racibórz1:2
(1:0)
MKS Iskra Pszczyna13:00
16.11AKS Mikołów2:4
(0:2)
GKS Katowice II13:00
16.11Góral Żywiec0:0
(0:0)
KS Spójnia Landek13:00
16.11LGKS 38 Podlesianka Katowice1:4
(1:1)
GKS Gwarek Ornontowice13:00
16.11GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój5:0
(0:0)
TS Górnik Pszów13:00
17.11LKS Forteca Świerklany1:0
(0:0)
WSS Wisła13:00
17 kolejka
22.03TS Górnik Pszów1:2
(0:2)
LGKS 38 Podlesianka Katowice11:00
22.03LKS Forteca Świerklany5:0
(2:0)
GTS Bojszowy15:00
22.03GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój9:1
(5:0)
WSS Wisła15:00
22.03GKS Gwarek Ornontowice6:2
(4:1)
Góral Żywiec15:00
22.03MKS Iskra Pszczyna1:5
(0:3)
GKS Krupiński Suszec15:00
22.03LKS Jedność 32 Przyszowice3:3
(0:0)
LKS Drzewiarz Jasienica15:00
23.03KS Spójnia Landek1:4
(1:1)
AKS Mikołów15:00
23.03GKS Katowice II4:2
(1:1)
KP Unia Racibórz15:30
na boisku Kolejarza przy ul. Alfreda 1
18 kolejka
29.03GTS Bojszowy4:1
(1:1)
LKS Jedność 32 Przyszowice15:00
29.03MKS Iskra Pszczyna1:1
(0:1)
LKS Drzewiarz Jasienica15:00
29.03GKS Krupiński Suszec3:2
(1:2)
GKS Katowice II15:00
29.03KP Unia Racibórz1:1
(1:1)
KS Spójnia Landek15:00
29.03AKS Mikołów0:4
(0:1)
GKS Gwarek Ornontowice15:00
29.03Góral Żywiec2:2
(0:2)
TS Górnik Pszów15:00
29.03LGKS 38 Podlesianka Katowice4:2
(2:0)
WSS Wisła15:00
29.03GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój1:0
(0:0)
LKS Forteca Świerklany15:00
19 kolejka
05.04TS Górnik Pszów2:0
(1:0)
AKS Mikołów11:00
05.04GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój2:0
(1:0)
GTS Bojszowy16:00
05.04LKS Forteca Świerklany1:0
(0:0)
LGKS 38 Podlesianka Katowice16:00
05.04WSS Wisła0:1
(0:0)
Góral Żywiec16:00
05.04GKS Gwarek Ornontowice2:4
(1:3)
KP Unia Racibórz16:00
05.04MKS Iskra Pszczyna3:1
(0:0)
LKS Jedność 32 Przyszowice16:00
06.04KS Spójnia Landek0:0
(0:0)
GKS Krupiński Suszec16:00
06.04GKS Katowice II1:1
(0:0)
LKS Drzewiarz Jasienica16:30
20 kolejka
12.04TS Górnik Pszów1:3
(1:2)
KP Unia Racibórz11:00
12.04LKS Jedność 32 Przyszowice3:3
(1:2)
GKS Katowice II15:00
12.04GTS Bojszowy1:1
(0:0)
MKS Iskra Pszczyna16:00
12.04LKS Drzewiarz Jasienica2:1
(0:1)
KS Spójnia Landek16:00
12.04GKS Krupiński Suszec2:2
(2:2)
GKS Gwarek Ornontowice16:00
12.04AKS Mikołów0:2
(0:0)
WSS Wisła16:00
12.04LKS Forteca Świerklany3:0
(2:0)
Góral Żywiec16:00
13.04LGKS 38 Podlesianka Katowice1:3
(1:2)
GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój11:00
21 kolejka
18.04GKS Katowice II5:3
(3:1)
MKS Iskra Pszczyna17:30
na boisku Kolejarza przy ul. Alfreda 1
19.04LGKS 38 Podlesianka Katowice1:1
(0:1)
GTS Bojszowy11:00
19.04TS Górnik Pszów4:1
(1:0)
GKS Krupiński Suszec11:00
19.04GKS Gwarek Ornontowice0:2
(0:1)
LKS Drzewiarz Jasienica11:00
19.04GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój4:0
(3:0)
Góral Żywiec13:00
Mecz bez udziału publiczności
19.04LKS Forteca Świerklany0:1
(0:0)
AKS Mikołów13:00
19.04WSS Wisła2:1
(1:0)
KP Unia Racibórz13:00
19.04KS Spójnia Landek1:3
(0:1)
LKS Jedność 32 Przyszowice13:00
22 kolejka
26.04GTS Bojszowy2:1
(1:0)
GKS Katowice II16:00
26.04MKS Iskra Pszczyna1:2
(1:2)
KS Spójnia Landek16:00
26.04LKS Drzewiarz Jasienica1:2
(1:0)
TS Górnik Pszów16:00
26.04GKS Krupiński Suszec4:0
(3:0)
WSS Wisła16:00
26.04KP Unia Racibórz1:1
(0:1)
LKS Forteca Świerklany16:00
26.04AKS Mikołów0:8
(0:2)
GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój16:00
26.04Góral Żywiec5:3
(3:2)
LGKS 38 Podlesianka Katowice16:00
27.04LKS Jedność 32 Przyszowice0:4
(0:0)
GKS Gwarek Ornontowice15:00
23 kolejka
29.04Góral Żywiec2:1
(1:1)
GTS Bojszowy17:00
29.04LGKS 38 Podlesianka Katowice0:3
(0:1)
AKS Mikołów17:00
29.04GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój8:0
(2:0)
KP Unia Racibórz17:00
29.04LKS Forteca Świerklany1:1
(1:0)
GKS Krupiński Suszec17:00
29.04WSS Wisła1:3
(1:0)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
29.04TS Górnik Pszów2:3
(1:2)
LKS Jedność 32 Przyszowice17:00
29.04GKS Gwarek Ornontowice1:1
(1:0)
MKS Iskra Pszczyna17:00
29.04KS Spójnia Landek2:2
(1:1)
GKS Katowice II17:00
24 kolejka
03.05GTS Bojszowy2:1
(1:1)
KS Spójnia Landek17:00
03.05MKS Iskra Pszczyna2:0
(1:0)
TS Górnik Pszów17:00
03.05LKS Drzewiarz Jasienica1:1
(0:0)
LKS Forteca Świerklany17:00
03.05GKS Krupiński Suszec0:1
(0:1)
GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój17:00
03.05KP Unia Racibórz2:0
(1:0)
LGKS 38 Podlesianka Katowice17:00
03.05AKS Mikołów1:4
(1:1)
Góral Żywiec17:00
04.05GKS Katowice II2:1
(1:0)
GKS Gwarek Ornontowice11:00
boisku Kolejarz przy ul. Alfreda 1
04.05LKS Jedność 32 Przyszowice4:0
(2:0)
WSS Wisła15:00
25 kolejka
10.05AKS Mikołów1:3
(1:0)
GTS Bojszowy17:00
10.05Góral Żywiec2:0
(1:0)
KP Unia Racibórz17:00
10.05LGKS 38 Podlesianka Katowice1:0
(0:0)
GKS Krupiński Suszec17:00
10.05GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój4:0
(0:0)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
10.05LKS Forteca Świerklany3:0
(1:0)
LKS Jedność 32 Przyszowice17:00
10.05WSS Wisła0:1
(0:1)
MKS Iskra Pszczyna17:00
10.05TS Górnik Pszów2:2
(0:1)
GKS Katowice II17:00
10.05GKS Gwarek Ornontowice1:2
(1:2)
KS Spójnia Landek17:00
26 kolejka
17.05GTS Bojszowy1:4
(0:0)
GKS Gwarek Ornontowice17:00
17.05GKS Katowice II6:0
(2:0)
WSS Wisła17:00
17.05MKS Iskra Pszczyna3:2
(1:2)
LKS Forteca Świerklany17:00
17.05GKS Krupiński Suszec1:2
(1:1)
Góral Żywiec17:00
17.05KP Unia Racibórz3:0
(1:0)
AKS Mikołów17:00
18.05LKS Jedność 32 Przyszowice2:0
(1:0)
GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój15:00
18.05KS Spójnia Landek4:3
(1:1)
TS Górnik Pszów17:00
20.05LKS Drzewiarz Jasienica0:1
(0:1)
LGKS 38 Podlesianka Katowice17:30
W pierwotnym terminie (17.05), odwołany w związku z opadami deszczu.
27 kolejka
24.05TS Górnik Pszów2:1
(0:1)
GKS Gwarek Ornontowice11:00
24.05KP Unia Racibórz3:1
(1:1)
GTS Bojszowy17:00
24.05AKS Mikołów1:0
(0:0)
GKS Krupiński Suszec17:00
24.05Góral Żywiec0:3
(0:2)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
24.05LGKS 38 Podlesianka Katowice2:1
(1:1)
LKS Jedność 32 Przyszowice17:00
24.05GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój4:1
(0:0)
MKS Iskra Pszczyna17:00
24.05LKS Forteca Świerklany2:1
(0:1)
GKS Katowice II17:00
24.05WSS Wisła2:0
(0:0)
KS Spójnia Landek17:30
Spotkanie opóźnione o 30 minut z powodu ulewy.
28 kolejka
31.05LKS Drzewiarz Jasienica1:0
(0:0)
AKS Mikołów15:00
31.05GTS Bojszowy3:2
(1:1)
TS Górnik Pszów17:00
31.05GKS Gwarek Ornontowice4:1
(2:0)
WSS Wisła17:00
31.05MKS Iskra Pszczyna5:1
(2:0)
LGKS 38 Podlesianka Katowice17:00
31.05GKS Krupiński Suszec1:0
(0:0)
KP Unia Racibórz17:00
01.06LKS Jedność 32 Przyszowice8:4
(3:0)
Góral Żywiec15:00
01.06KS Spójnia Landek2:5
(0:3)
LKS Forteca Świerklany17:00
01.06GKS Katowice II3:1
(1:1)
GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój17:00
29 kolejka
07.06GKS Krupiński Suszec1:3
(1:2)
GTS Bojszowy17:00
07.06KP Unia Racibórz0:2
(0:0)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
07.06AKS Mikołów0:1
(0:1)
LKS Jedność 32 Przyszowice17:00
07.06Góral Żywiec4:5
(2:4)
MKS Iskra Pszczyna17:00
07.06LGKS 38 Podlesianka Katowice2:5
(1:2)
GKS Katowice II17:00
07.06GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój4:2
(1:1)
KS Spójnia Landek17:00
07.06LKS Forteca Świerklany1:1
(0:0)
GKS Gwarek Ornontowice17:00
07.06WSS Wisła1:3
(0:1)
TS Górnik Pszów17:00
30 kolejka
14.06GTS Bojszowy3:2
(1:1)
WSS Wisła17:00
14.06TS Górnik Pszów1:1
(1:0)
LKS Forteca Świerklany17:00
14.06GKS Gwarek Ornontowice1:2
(0:1)
GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój17:00
14.06KS Spójnia Landek1:1
(0:1)
LGKS 38 Podlesianka Katowice17:00
14.06GKS Katowice II4:2
(4:2)
Góral Żywiec17:00
14.06MKS Iskra Pszczyna1:4
(0:1)
AKS Mikołów17:00
14.06LKS Jedność 32 Przyszowice3:1
(2:1)
KP Unia Racibórz17:00
14.06LKS Drzewiarz Jasienica0:0
(0:0)
GKS Krupiński Suszec17:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201