4 Liga gr. 2 (Śląski ZPN) - sezon 2016/2017

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1KS Decor Bełk347592:332365
2GKS Radziechowy-Wieprz347084:3020104
3LKS Czaniec346360:341897
4TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 346160:411879
5MKS Lędziny345855:3817710
6LKS Drzewiarz Jasienica345575:4916711
7KP Unia Racibórz345359:6316513
8KS Polonia Łaziska Górne345370:4715811
9GKS Gwarek Ornontowice345156:5316315
10KP Beskid Skoczów344952:5214713
11LKS Wilki Wilcza344852:5115316
12JSP Szczakowianka Jaworzno344752:5313813
13KS Concordia Knurów344664:6213714
14KS Spójnia Landek344542:4512913
15MKS Iskra Pszczyna343543:549817
16LKS Granica Ruptawa342335:796523
17LKS Orzeł Mokre342028:704822
18GKS Krupiński Suszec34722:1472131

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
13.08KS Concordia Knurów1:2
(1:1)
KP Unia Racibórz11:00
13.08LKS Drzewiarz Jasienica2:1
(1:0)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 17:00
13.08LKS Wilki Wilcza0:2
(0:1)
LKS Czaniec17:00
13.08LKS Granica Ruptawa5:0
(4:0)
KS Decor Bełk17:00
13.08KS Polonia Łaziska Górne2:3
(2:2)
KS Spójnia Landek17:00
13.08GKS Radziechowy-Wieprz2:0
(2:0)
MKS Iskra Pszczyna17:00
13.08MKS Lędziny5:1
(2:0)
GKS Krupiński Suszec17:00
14.08KP Beskid Skoczów5:3
(3:1)
GKS Gwarek Ornontowice16:00
14.08LKS Orzeł Mokre2:1
(0:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno16:00
2 kolejka
17.08TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 0:1
(0:1)
JSP Szczakowianka Jaworzno18:00
17.08KS Spójnia Landek2:0
(0:0)
LKS Orzeł Mokre18:00
17.08MKS Iskra Pszczyna3:6
(3:4)
KS Polonia Łaziska Górne18:00
17.08KS Decor Bełk0:2
(0:1)
GKS Radziechowy-Wieprz18:00
17.08KP Unia Racibórz2:2
(2:1)
LKS Granica Ruptawa18:00
17.08GKS Krupiński Suszec0:4
(0:3)
KS Concordia Knurów18:00
17.08GKS Gwarek Ornontowice1:2
(0:1)
MKS Lędziny18:00
17.08LKS Czaniec3:0
(0:0)
KP Beskid Skoczów18:00
17.08LKS Drzewiarz Jasienica1:0
(0:0)
LKS Wilki Wilcza18:00
3 kolejka
20.08KS Concordia Knurów1:1
(0:0)
GKS Gwarek Ornontowice11:00
20.08LKS Wilki Wilcza4:1
(1:1)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 17:00
20.08MKS Lędziny0:1
(0:1)
LKS Czaniec17:00
20.08LKS Granica Ruptawa2:1
(0:0)
GKS Krupiński Suszec17:00
20.08GKS Radziechowy-Wieprz6:1
(2:0)
KP Unia Racibórz17:00
20.08KS Polonia Łaziska Górne0:1
(0:1)
KS Decor Bełk17:00
20.08LKS Orzeł Mokre0:2
(0:0)
MKS Iskra Pszczyna17:00
20.08JSP Szczakowianka Jaworzno0:2
(0:1)
KS Spójnia Landek17:00
21.08KP Beskid Skoczów0:1
(0:0)
LKS Drzewiarz Jasienica16:00
4 kolejka
27.08KS Spójnia Landek0:0
(0:0)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 11:00
27.08LKS Wilki Wilcza5:0
(4:0)
KP Beskid Skoczów17:00
27.08LKS Drzewiarz Jasienica2:1
(1:0)
MKS Lędziny17:00
27.08LKS Czaniec2:1
(1:0)
KS Concordia Knurów17:00
27.08GKS Gwarek Ornontowice4:0
(2:0)
LKS Granica Ruptawa17:00
27.08GKS Krupiński Suszec1:7
(1:4)
GKS Radziechowy-Wieprz17:00
27.08KS Polonia Łaziska Górne0:0
(0:0)
KP Unia Racibórz17:00
27.08KS Decor Bełk3:0
(1:0)
LKS Orzeł Mokre17:00
27.08MKS Iskra Pszczyna1:2
(0:1)
JSP Szczakowianka Jaworzno17:00
5 kolejka
31.08KS Spójnia Landek0:0
(0:0)
MKS Iskra Pszczyna17:30
31.08JSP Szczakowianka Jaworzno1:3
(0:1)
KS Decor Bełk17:30
31.08LKS Orzeł Mokre0:3
(0:1)
KP Unia Racibórz17:30
31.08KS Polonia Łaziska Górne3:1
(2:1)
GKS Krupiński Suszec17:30
31.08GKS Radziechowy-Wieprz0:1
(0:1)
GKS Gwarek Ornontowice17:30
31.08LKS Granica Ruptawa1:3
(0:2)
LKS Czaniec17:30
31.08KS Concordia Knurów0:3
(0:2)
LKS Drzewiarz Jasienica17:30
31.08MKS Lędziny3:1
(2:1)
LKS Wilki Wilcza17:30
31.08KP Beskid Skoczów1:0
(0:0)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 17:30
6 kolejka
03.09KP Beskid Skoczów0:0
(0:0)
MKS Lędziny16:00
03.09LKS Wilki Wilcza1:3
(1:0)
KS Concordia Knurów16:00
03.09LKS Drzewiarz Jasienica4:0
(2:0)
LKS Granica Ruptawa16:00
03.09LKS Czaniec0:3
(0:2)
GKS Radziechowy-Wieprz16:00
03.09GKS Krupiński Suszec0:0
(0:0)
LKS Orzeł Mokre16:00
03.09KP Unia Racibórz1:1
(0:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno16:00
03.09KS Decor Bełk2:0
(1:0)
KS Spójnia Landek16:00
03.09MKS Iskra Pszczyna0:2
(0:0)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 16:00
03.09GKS Gwarek Ornontowice1:3
(1:1)
KS Polonia Łaziska Górne16:00
7 kolejka
10.09KS Concordia Knurów1:3
(1:1)
KP Beskid Skoczów11:00
10.09TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:0
(0:0)
MKS Lędziny15:00
10.09MKS Iskra Pszczyna2:2
(0:1)
KS Decor Bełk16:00
10.09JSP Szczakowianka Jaworzno7:0
(2:0)
GKS Krupiński Suszec16:00
10.09LKS Orzeł Mokre0:1
(0:1)
GKS Gwarek Ornontowice16:00
10.09GKS Radziechowy-Wieprz1:1
(1:0)
LKS Drzewiarz Jasienica16:00
10.09LKS Granica Ruptawa1:0
(0:0)
LKS Wilki Wilcza16:00
10.09KS Polonia Łaziska Górne3:0
(1:0)
LKS Czaniec16:00
10.09KS Spójnia Landek1:0
(0:0)
KP Unia Racibórz16:00
8 kolejka
17.09MKS Lędziny6:2
(4:0)
KS Concordia Knurów16:00
17.09KP Beskid Skoczów3:1
(2:1)
LKS Granica Ruptawa16:00
17.09LKS Wilki Wilcza1:1
(1:0)
GKS Radziechowy-Wieprz16:00
17.09LKS Drzewiarz Jasienica1:2
(1:1)
KS Polonia Łaziska Górne16:00
17.09LKS Czaniec1:1
(0:0)
LKS Orzeł Mokre16:00
17.09GKS Krupiński Suszec1:2
(0:1)
KS Spójnia Landek16:00
17.09KP Unia Racibórz3:2
(1:0)
MKS Iskra Pszczyna16:00
17.09GKS Gwarek Ornontowice3:1
(0:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno16:00
18.09TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:1
(0:0)
KS Decor Bełk15:00
9 kolejka
24.09KS Concordia Knurów2:2
(1:1)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 11:00
24.09KS Decor Bełk3:0
(0:0)
KP Unia Racibórz16:00
24.09MKS Iskra Pszczyna0:2
(0:2)
GKS Krupiński Suszec16:00
24.09KS Spójnia Landek1:2
(0:2)
GKS Gwarek Ornontowice16:00
24.09JSP Szczakowianka Jaworzno0:1
(0:0)
LKS Czaniec16:00
24.09LKS Orzeł Mokre0:0
(0:0)
LKS Drzewiarz Jasienica16:00
24.09KS Polonia Łaziska Górne1:0
(0:0)
LKS Wilki Wilcza16:00
24.09GKS Radziechowy-Wieprz5:1
(3:0)
KP Beskid Skoczów16:00
24.09LKS Granica Ruptawa0:2
(0:0)
MKS Lędziny16:00
10 kolejka
01.10KS Concordia Knurów1:1
(0:0)
LKS Granica Ruptawa11:00
01.10KP Unia Racibórz1:3
(1:1)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 15:00
01.10GKS Krupiński Suszec1:3
(1:0)
KS Decor Bełk15:00
01.10GKS Gwarek Ornontowice3:1
(1:0)
MKS Iskra Pszczyna15:00
01.10LKS Czaniec1:0
(0:0)
KS Spójnia Landek15:00
01.10LKS Drzewiarz Jasienica5:0
(2:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno15:00
01.10LKS Wilki Wilcza1:0
(0:0)
LKS Orzeł Mokre15:00
01.10KP Beskid Skoczów1:1
(1:1)
KS Polonia Łaziska Górne15:00
01.10MKS Lędziny1:2
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz15:00
11 kolejka
08.10LKS Granica Ruptawa0:2
(0:2)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 15:00
08.10GKS Radziechowy-Wieprz3:0
(1:0)
KS Concordia Knurów15:00
08.10KS Polonia Łaziska Górne1:2
(1:0)
MKS Lędziny15:00
08.10LKS Orzeł Mokre1:2
(1:2)
KP Beskid Skoczów15:00
08.10JSP Szczakowianka Jaworzno1:1
(1:0)
LKS Wilki Wilcza15:00
08.10MKS Iskra Pszczyna0:0
(0:0)
LKS Czaniec15:00
08.10KS Decor Bełk1:1
(1:1)
GKS Gwarek Ornontowice15:00
08.10KP Unia Racibórz4:3
(3:1)
GKS Krupiński Suszec15:00
09.10KS Spójnia Landek2:2
(2:1)
LKS Drzewiarz Jasienica15:00
12 kolejka
15.10KS Concordia Knurów4:1
(2:0)
KS Polonia Łaziska Górne11:00
15.10GKS Gwarek Ornontowice1:5
(0:3)
KP Unia Racibórz15:00
15.10LKS Czaniec0:5
(0:2)
KS Decor Bełk15:00
15.10LKS Drzewiarz Jasienica0:1
(0:1)
MKS Iskra Pszczyna15:00
15.10LKS Wilki Wilcza3:1
(1:1)
KS Spójnia Landek15:00
15.10KP Beskid Skoczów1:1
(1:1)
JSP Szczakowianka Jaworzno15:00
15.10MKS Lędziny3:2
(0:0)
LKS Orzeł Mokre15:00
15.10LKS Granica Ruptawa1:3
(0:2)
GKS Radziechowy-Wieprz15:00
16.10TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 4:0
(4:0)
GKS Krupiński Suszec15:00
Spotkanie zakończone w 10 minucie, drużyna gości zrezygnowała z gry.
13 kolejka
22.10GKS Radziechowy-Wieprz1:5
(0:2)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 13:00
22.10KS Polonia Łaziska Górne0:0
(0:0)
LKS Granica Ruptawa15:00
22.10LKS Orzeł Mokre0:1
(0:1)
KS Concordia Knurów15:00
22.10JSP Szczakowianka Jaworzno1:1
(1:0)
MKS Lędziny15:00
22.10KS Spójnia Landek1:1
(0:0)
KP Beskid Skoczów15:00
22.10MKS Iskra Pszczyna0:1
(0:0)
LKS Wilki Wilcza15:00
22.10KS Decor Bełk5:1
(2:1)
LKS Drzewiarz Jasienica15:00
22.10KP Unia Racibórz2:1
(1:0)
LKS Czaniec15:00
22.10GKS Krupiński Suszec0:3
(0:2)
GKS Gwarek Ornontowice15:00
14 kolejka
29.10KS Concordia Knurów0:1
(0:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno11:00
29.10LKS Czaniec1:0
(0:0)
GKS Krupiński Suszec14:00
29.10LKS Drzewiarz Jasienica5:1
(3:0)
KP Unia Racibórz14:00
29.10LKS Wilki Wilcza1:2
(0:2)
KS Decor Bełk14:00
29.10KP Beskid Skoczów1:0
(0:0)
MKS Iskra Pszczyna14:00
29.10MKS Lędziny0:0
(0:0)
KS Spójnia Landek14:00
29.10LKS Granica Ruptawa2:1
(1:0)
LKS Orzeł Mokre14:00
29.10GKS Radziechowy-Wieprz1:1
(0:0)
KS Polonia Łaziska Górne14:00
30.10TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 2:1
(1:1)
GKS Gwarek Ornontowice14:00
Na sztucznej nawierzchni, ul. Młyńska.
15 kolejka
05.11KS Polonia Łaziska Górne2:4
(1:2)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 13:00
05.11LKS Orzeł Mokre2:2
(1:0)
GKS Radziechowy-Wieprz13:00
05.11JSP Szczakowianka Jaworzno2:1
(0:0)
LKS Granica Ruptawa13:00
05.11KS Spójnia Landek0:3
(0:0)
KS Concordia Knurów13:00
05.11MKS Iskra Pszczyna1:3
(0:2)
MKS Lędziny13:00
05.11KS Decor Bełk4:1
(2:1)
KP Beskid Skoczów13:00
05.11KP Unia Racibórz1:3
(1:2)
LKS Wilki Wilcza13:00
05.11GKS Krupiński Suszec2:4
(1:3)
LKS Drzewiarz Jasienica13:00
05.11GKS Gwarek Ornontowice0:4
(0:1)
LKS Czaniec13:00
16 kolejka
12.11KS Concordia Knurów2:2
(0:0)
MKS Iskra Pszczyna11:00
Spotkanie opóźnione o 12 minut w związku ze strajkiem zawodników gospodarzy.
12.11LKS Drzewiarz Jasienica4:0
(1:0)
GKS Gwarek Ornontowice13:00
12.11LKS Wilki Wilcza2:0
(1:0)
GKS Krupiński Suszec13:00
12.11KP Beskid Skoczów4:0
(3:0)
KP Unia Racibórz13:00
12.11MKS Lędziny3:1
(0:1)
KS Decor Bełk13:00
12.11LKS Granica Ruptawa0:2
(0:1)
KS Spójnia Landek13:00
12.11GKS Radziechowy-Wieprz7:1
(4:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno13:00
Spotkanie opóźnione o 20 minut w związku ze spóźnieniem się zespołu gości.
12.11KS Polonia Łaziska Górne1:2
(1:2)
LKS Orzeł Mokre13:00
13.11TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 2:5
(2:1)
LKS Czaniec13:00
17 kolejka
19.11LKS Orzeł Mokre1:2
(0:1)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 13:00
19.11JSP Szczakowianka Jaworzno3:0
(1:0)
KS Polonia Łaziska Górne13:00
19.11KS Spójnia Landek2:2
(0:2)
GKS Radziechowy-Wieprz13:00
19.11MKS Iskra Pszczyna0:0
(0:0)
LKS Granica Ruptawa13:00
19.11KS Decor Bełk5:0
(3:0)
KS Concordia Knurów13:00
19.11KP Unia Racibórz1:1
(0:1)
MKS Lędziny13:00
19.11GKS Krupiński Suszec1:2
(0:1)
KP Beskid Skoczów13:00
19.11GKS Gwarek Ornontowice0:1
(0:0)
LKS Wilki Wilcza13:00
19.11LKS Czaniec3:1
(2:0)
LKS Drzewiarz Jasienica13:00
18 kolejka
11.03LKS Czaniec0:0
(0:0)
LKS Wilki Wilcza15:00
11.03GKS Gwarek Ornontowice0:1
(0:0)
KP Beskid Skoczów15:00
11.03GKS Krupiński Suszec1:0
(1:0)
MKS Lędziny15:00
11.03KP Unia Racibórz2:0
(1:0)
KS Concordia Knurów15:00
11.03KS Decor Bełk3:0
(1:0)
LKS Granica Ruptawa15:00
11.03MKS Iskra Pszczyna1:1
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz15:00
11.03KS Spójnia Landek0:1
(0:0)
KS Polonia Łaziska Górne15:00
11.03JSP Szczakowianka Jaworzno1:1
(0:1)
LKS Orzeł Mokre15:00
12.03TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 4:0
(3:0)
LKS Drzewiarz Jasienica15:00
Na sztucznej nawierzchni
19 kolejka
18.03JSP Szczakowianka Jaworzno0:0
(0:0)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 15:30
18.03LKS Orzeł Mokre1:1
(1:0)
KS Spójnia Landek15:30
18.03KS Polonia Łaziska Górne4:2
(3:0)
MKS Iskra Pszczyna15:30
18.03LKS Granica Ruptawa1:2
(0:0)
KP Unia Racibórz15:30
18.03KS Concordia Knurów8:0
(4:0)
GKS Krupiński Suszec15:30
18.03MKS Lędziny2:0
(1:0)
GKS Gwarek Ornontowice15:30
18.03KP Beskid Skoczów0:3
(0:0)
LKS Czaniec15:30
18.03LKS Wilki Wilcza3:0
(1:0)
LKS Drzewiarz Jasienica15:30
03.05GKS Radziechowy-Wieprz2:1
(2:0)
KS Decor Bełk17:00
W pierwotnym terminie (18.03), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy, w drugim terminie (13.04) odwołane na prośbę gospodarzy.
20 kolejka
25.03LKS Drzewiarz Jasienica0:2
(0:0)
KP Beskid Skoczów15:30
25.03LKS Czaniec2:2
(0:0)
MKS Lędziny15:30
25.03GKS Gwarek Ornontowice4:1
(1:0)
KS Concordia Knurów15:30
25.03GKS Krupiński Suszec2:5
(2:3)
LKS Granica Ruptawa15:30
25.03KP Unia Racibórz1:2
(0:1)
GKS Radziechowy-Wieprz15:30
25.03KS Decor Bełk2:0
(1:0)
KS Polonia Łaziska Górne15:30
25.03MKS Iskra Pszczyna1:1
(0:0)
LKS Orzeł Mokre15:30
25.03KS Spójnia Landek0:3
(0:3)
JSP Szczakowianka Jaworzno15:30
26.03TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 3:1
(2:0)
LKS Wilki Wilcza15:30
21 kolejka
01.04TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 3:0
(1:0)
KS Spójnia Landek17:00
01.04JSP Szczakowianka Jaworzno2:0
(0:0)
MKS Iskra Pszczyna17:00
01.04LKS Orzeł Mokre0:5
(0:4)
KS Decor Bełk17:00
01.04KP Unia Racibórz3:2
(1:0)
KS Polonia Łaziska Górne17:00
01.04GKS Radziechowy-Wieprz3:0
(1:0)
GKS Krupiński Suszec17:00
01.04LKS Granica Ruptawa2:3
(1:1)
GKS Gwarek Ornontowice17:00
01.04KS Concordia Knurów0:1
(0:0)
LKS Czaniec17:00
01.04MKS Lędziny1:0
(1:0)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
01.04KP Beskid Skoczów3:1
(2:0)
LKS Wilki Wilcza17:00
22 kolejka
08.04LKS Wilki Wilcza0:2
(0:1)
MKS Lędziny17:00
08.04LKS Drzewiarz Jasienica5:0
(1:0)
KS Concordia Knurów17:00
08.04LKS Czaniec3:0
(1:0)
LKS Granica Ruptawa17:00
08.04GKS Gwarek Ornontowice1:3
(1:1)
GKS Radziechowy-Wieprz17:00
08.04GKS Krupiński Suszec0:8
(0:1)
KS Polonia Łaziska Górne17:00
08.04KP Unia Racibórz4:1
(2:0)
LKS Orzeł Mokre17:00
08.04KS Decor Bełk1:0
(0:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno17:00
08.04MKS Iskra Pszczyna1:0
(1:0)
KS Spójnia Landek17:00
09.04TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 2:1
(1:0)
KP Beskid Skoczów16:00
23 kolejka
15.04TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 2:1
(0:1)
MKS Iskra Pszczyna13:00
15.04KS Spójnia Landek2:5
(1:4)
KS Decor Bełk13:00
15.04JSP Szczakowianka Jaworzno2:0
(0:0)
KP Unia Racibórz13:00
15.04LKS Orzeł Mokre3:0
(1:0)
GKS Krupiński Suszec13:00
15.04KS Polonia Łaziska Górne1:1
(1:0)
GKS Gwarek Ornontowice13:00
15.04GKS Radziechowy-Wieprz0:0
(0:0)
LKS Czaniec13:00
15.04LKS Granica Ruptawa1:2
(0:1)
LKS Drzewiarz Jasienica13:00
15.04KS Concordia Knurów4:2
(0:1)
LKS Wilki Wilcza13:00
15.04MKS Lędziny2:0
(0:0)
KP Beskid Skoczów13:00
24 kolejka
12.04LKS Wilki Wilcza1:0
(0:0)
LKS Granica Ruptawa17:00
17.05MKS Lędziny1:1
(0:0)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 18:00
W pierwotnym terminie (19.04) spotkanie odwołane w związku na atak zimy.
17.05KP Beskid Skoczów5:2
(4:1)
KS Concordia Knurów18:00
W pierwotnym terminie (19.04) spotkanie odwołane w związku z atakiem zimy.
17.05LKS Drzewiarz Jasienica0:0
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz18:00
W pierwotnym terminie (19.04) spotkanie odwołane w związku ze złym stanem murawy. ]
17.05LKS Czaniec0:0
(0:0)
KS Polonia Łaziska Górne18:00
W pierwotnym terminie (19.04) spotkanie odwołane w związku ze złym stanem murawy.
17.05GKS Gwarek Ornontowice2:1
(1:1)
LKS Orzeł Mokre18:00
W pierwotnym terminie (19.04) spotkanie odwołane w związku na atak zimy.
17.05GKS Krupiński Suszec0:4
(0:2)
JSP Szczakowianka Jaworzno18:00
W pierwotnym terminie (19.04) spotkanie odwołane w związku na atak zimy.
17.05KP Unia Racibórz2:0
(0:0)
KS Spójnia Landek18:00
W pierwotnym terminie (19.04) spotkanie odwołane w związku na atak zimy.
17.05KS Decor Bełk2:1
(1:1)
MKS Iskra Pszczyna18:00
W pierwotnym terminie (19.04) spotkanie odwołane w związku na atak zimy.
25 kolejka
22.04KS Decor Bełk3:0
(1:0)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 17:00
22.04MKS Iskra Pszczyna1:1
(0:1)
KP Unia Racibórz17:00
22.04KS Spójnia Landek8:0
(2:0)
GKS Krupiński Suszec17:00
22.04JSP Szczakowianka Jaworzno1:2
(0:2)
GKS Gwarek Ornontowice17:00
22.04LKS Orzeł Mokre0:1
(0:1)
LKS Czaniec17:00
22.04KS Polonia Łaziska Górne0:2
(0:0)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
22.04LKS Granica Ruptawa1:0
(1:0)
KP Beskid Skoczów17:00
22.04KS Concordia Knurów1:0
(1:0)
MKS Lędziny17:00
07.06GKS Radziechowy-Wieprz3:2
(0:1)
LKS Wilki Wilcza18:00
W pierwotnym terminie (22.04), spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy
26 kolejka
24.05TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 0:3
(0:2)
KS Concordia Knurów18:00
W pierwotnym terminie (30.04), spotkanie odwołane w związku z warunkami atmosferycznymi.
24.05MKS Lędziny2:1
(1:0)
LKS Granica Ruptawa18:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane w związku z warunkami atmosferycznymi.
24.05KP Beskid Skoczów2:2
(1:1)
GKS Radziechowy-Wieprz18:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane w związku z warunkami atmosferycznymi.
24.05LKS Wilki Wilcza1:5
(1:3)
KS Polonia Łaziska Górne18:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane w związku z warunkami atmosferycznymi.
24.05LKS Drzewiarz Jasienica3:1
(1:1)
LKS Orzeł Mokre18:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane w związku z warunkami atmosferycznymi.
24.05LKS Czaniec3:0
(1:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno18:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane w związku z warunkami atmosferycznymi.
24.05GKS Gwarek Ornontowice0:2
(0:1)
KS Spójnia Landek18:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane w związku z warunkami atmosferycznymi.
24.05GKS Krupiński Suszec1:3
(0:1)
MKS Iskra Pszczyna18:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane w związku z warunkami atmosferycznymi.
24.05KP Unia Racibórz0:5
(0:4)
KS Decor Bełk18:00
W pierwotnym terminie (29.04), spotkanie odwołane w związku z warunkami atmosferycznymi.
27 kolejka
06.05TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 2:1
(0:1)
KP Unia Racibórz17:00
06.05KS Decor Bełk9:1
(7:0)
GKS Krupiński Suszec17:00
06.05MKS Iskra Pszczyna1:0
(0:0)
GKS Gwarek Ornontowice17:00
06.05KS Spójnia Landek1:1
(0:0)
LKS Czaniec17:00
06.05JSP Szczakowianka Jaworzno3:3
(1:1)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
06.05LKS Orzeł Mokre1:4
(0:3)
LKS Wilki Wilcza17:00
06.05KS Polonia Łaziska Górne3:0
(2:0)
KP Beskid Skoczów17:00
06.05GKS Radziechowy-Wieprz2:0
(0:0)
MKS Lędziny17:00
07.05LKS Granica Ruptawa1:1
(0:0)
KS Concordia Knurów17:00
28 kolejka
10.05TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 2:0
(1:0)
LKS Granica Ruptawa17:30
10.05KS Concordia Knurów2:1
(2:0)
GKS Radziechowy-Wieprz17:30
10.05MKS Lędziny1:1
(0:1)
KS Polonia Łaziska Górne17:30
10.05LKS Wilki Wilcza1:2
(1:1)
JSP Szczakowianka Jaworzno17:30
10.05LKS Drzewiarz Jasienica4:1
(1:1)
KS Spójnia Landek17:30
10.05LKS Czaniec1:2
(1:1)
MKS Iskra Pszczyna17:30
10.05GKS Gwarek Ornontowice1:3
(1:0)
KS Decor Bełk17:30
10.05GKS Krupiński Suszec1:3
(1:1)
KP Unia Racibórz17:30
10.05KP Beskid Skoczów3:1
(2:1)
LKS Orzeł Mokre18:00
29 kolejka
13.05LKS Orzeł Mokre1:2
(1:1)
MKS Lędziny13:00
13.05GKS Krupiński Suszec0:3
(0:1)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 17:00
13.05KP Unia Racibórz0:2
(0:0)
GKS Gwarek Ornontowice17:00
13.05KS Decor Bełk1:2
(0:0)
LKS Czaniec17:00
13.05MKS Iskra Pszczyna4:0
(2:0)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
13.05KS Spójnia Landek2:1
(2:0)
LKS Wilki Wilcza17:00
13.05JSP Szczakowianka Jaworzno0:0
(0:0)
KP Beskid Skoczów17:00
13.05KS Polonia Łaziska Górne2:4
(1:2)
KS Concordia Knurów17:00
13.05GKS Radziechowy-Wieprz6:0
(5:0)
LKS Granica Ruptawa17:00
30 kolejka
20.05LKS Granica Ruptawa1:6
(1:2)
KS Polonia Łaziska Górne17:00
20.05KS Concordia Knurów6:1
(3:1)
LKS Orzeł Mokre17:00
20.05MKS Lędziny3:1
(1:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno17:00
20.05KP Beskid Skoczów0:1
(0:0)
KS Spójnia Landek17:00
20.05LKS Wilki Wilcza1:0
(1:0)
MKS Iskra Pszczyna17:00
20.05LKS Drzewiarz Jasienica2:2
(1:0)
KS Decor Bełk17:00
20.05LKS Czaniec0:1
(0:1)
KP Unia Racibórz17:00
20.05GKS Gwarek Ornontowice6:0
(4:0)
GKS Krupiński Suszec17:00
21.05TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:0
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz18:00
31 kolejka
27.05LKS Orzeł Mokre2:0
(0:0)
LKS Granica Ruptawa15:00
27.05GKS Gwarek Ornontowice2:0
(1:0)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 17:00
27.05GKS Krupiński Suszec1:10
(0:4)
LKS Czaniec17:00
27.05KP Unia Racibórz3:2
(1:0)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
27.05KS Decor Bełk4:0
(4:0)
LKS Wilki Wilcza17:00
27.05MKS Iskra Pszczyna2:1
(1:0)
KP Beskid Skoczów17:00
27.05KS Spójnia Landek1:0
(1:0)
MKS Lędziny17:00
27.05JSP Szczakowianka Jaworzno4:3
(1:1)
KS Concordia Knurów17:00
27.05KS Polonia Łaziska Górne0:0
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz17:00
32 kolejka
31.05TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 2:3
(2:2)
KS Polonia Łaziska Górne18:00
31.05GKS Radziechowy-Wieprz6:0
(3:0)
LKS Orzeł Mokre18:00
31.05LKS Granica Ruptawa1:4
(0:2)
JSP Szczakowianka Jaworzno18:00
31.05KS Concordia Knurów0:0
(0:0)
KS Spójnia Landek18:00
31.05MKS Lędziny3:2
(1:0)
MKS Iskra Pszczyna18:00
31.05KP Beskid Skoczów2:2
(1:0)
KS Decor Bełk18:00
31.05LKS Wilki Wilcza4:3
(1:2)
KP Unia Racibórz18:00
31.05LKS Drzewiarz Jasienica12:1
(7:0)
GKS Krupiński Suszec18:00
31.05LKS Czaniec1:3
(1:3)
GKS Gwarek Ornontowice18:00
33 kolejka
03.06LKS Czaniec2:2
(2:0)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 17:00
03.06GKS Gwarek Ornontowice2:1
(0:0)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
03.06GKS Krupiński Suszec0:3
(0:0)
LKS Wilki Wilcza17:00
03.06KP Unia Racibórz2:0
(0:0)
KP Beskid Skoczów17:00
03.06KS Decor Bełk2:0
(0:0)
MKS Lędziny17:00
03.06MKS Iskra Pszczyna0:2
(0:0)
KS Concordia Knurów17:00
03.06KS Spójnia Landek4:1
(1:0)
LKS Granica Ruptawa17:00
03.06JSP Szczakowianka Jaworzno0:2
(0:1)
GKS Radziechowy-Wieprz17:00
03.06LKS Orzeł Mokre0:3
(0:1)
KS Polonia Łaziska Górne17:00
34 kolejka
10.06TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:1
(0:1)
LKS Orzeł Mokre17:00
10.06KS Polonia Łaziska Górne4:1
(2:1)
JSP Szczakowianka Jaworzno17:00
10.06GKS Radziechowy-Wieprz3:0
(0:0)
KS Spójnia Landek17:00
10.06LKS Granica Ruptawa3:6
(1:4)
MKS Iskra Pszczyna17:00
10.06KS Concordia Knurów1:1
(1:0)
KS Decor Bełk17:00
10.06MKS Lędziny1:4
(0:2)
KP Unia Racibórz17:00
W Tychach Jaroszowicach ul sportowa 6
10.06KP Beskid Skoczów6:0
(4:0)
GKS Krupiński Suszec17:00
10.06LKS Wilki Wilcza2:1
(0:0)
GKS Gwarek Ornontowice17:00
10.06LKS Drzewiarz Jasienica2:2
(1:1)
LKS Czaniec17:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201