4 Liga gr. 2 (Śląski ZPN) - sezon 2015/2016

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1LKS Unia Turza Śląska306454:271974
2KS Polonia Łaziska Górne305865:331776
3GKS Radziechowy-Wieprz305243:3616410
4LKS Drzewiarz Jasienica304753:3714511
5KS Spójnia Landek304646:3613710
6MKS Iskra Pszczyna304543:3313611
7GKS Tychy II304362:3913413
8LKS Granica Ruptawa304046:45101010
9GKS Krupiński Suszec303934:3711613
10JSP Szczakowianka Jaworzno303843:4491110
11KP Unia Racibórz303749:4910713
12GKS Gwarek Ornontowice303634:429912
13LKS Jedność 32 Przyszowice303540:569813
14GTS Bojszowy303430:539714
15KS ROW 1964 Rybnik II302634:827518
16LKS Forteca Świerklany302529:566717

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
08.08MKS Iskra Pszczyna2:1
(1:0)
KP Unia Racibórz17:00
08.08JSP Szczakowianka Jaworzno3:0
(2:0)
GKS Krupiński Suszec17:00
08.08LKS Jedność 32 Przyszowice1:1
(0:1)
GKS Gwarek Ornontowice17:00
08.08KS ROW 1964 Rybnik II1:3
(0:2)
LKS Granica Ruptawa17:00
09.08GTS Bojszowy1:0
(0:0)
KS Polonia Łaziska Górne15:00
09.08LKS Unia Turza Śląska1:0
(1:0)
GKS Tychy II17:00
09.08LKS Forteca Świerklany2:0
(1:0)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
09.08KS Spójnia Landek1:0
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz17:00
2 kolejka
15.08GKS Krupiński Suszec1:0
(1:0)
LKS Jedność 32 Przyszowice10:00
15.08GKS Radziechowy-Wieprz2:0
(1:0)
KS ROW 1964 Rybnik II17:00
15.08KS Polonia Łaziska Górne3:0
(0:0)
KS Spójnia Landek17:00
15.08GKS Gwarek Ornontowice2:0
(1:0)
GTS Bojszowy17:00
15.08KP Unia Racibórz0:1
(0:1)
JSP Szczakowianka Jaworzno17:00
15.08LKS Drzewiarz Jasienica2:1
(0:1)
MKS Iskra Pszczyna17:00
16.08GKS Tychy II5:1
(2:1)
LKS Granica Ruptawa16:00
16.08LKS Unia Turza Śląska2:0
(0:0)
LKS Forteca Świerklany17:00
3 kolejka
22.08LKS Forteca Świerklany1:3
(1:2)
GKS Tychy II17:00
22.08JSP Szczakowianka Jaworzno1:2
(1:0)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
22.08LKS Jedność 32 Przyszowice4:3
(2:1)
KP Unia Racibórz17:00
22.08KS Spójnia Landek1:1
(0:0)
GKS Gwarek Ornontowice17:00
22.08LKS Granica Ruptawa3:0
(1:0)
GKS Radziechowy-Wieprz17:00
23.08GTS Bojszowy1:1
(0:0)
GKS Krupiński Suszec15:00
23.08KS ROW 1964 Rybnik II2:2
(1:1)
KS Polonia Łaziska Górne17:00
23.08MKS Iskra Pszczyna1:2
(0:1)
LKS Unia Turza Śląska17:30
4 kolejka
29.08GKS Radziechowy-Wieprz0:1
(0:1)
GKS Tychy II16:00
29.08KS Polonia Łaziska Górne1:2
(1:0)
LKS Granica Ruptawa17:00
29.08GKS Gwarek Ornontowice5:0
(3:0)
KS ROW 1964 Rybnik II17:00
29.08GKS Krupiński Suszec1:0
(0:0)
KS Spójnia Landek17:00
29.08KP Unia Racibórz5:0
(3:0)
GTS Bojszowy17:00
29.08LKS Drzewiarz Jasienica0:1
(0:0)
LKS Jedność 32 Przyszowice17:00
30.08LKS Unia Turza Śląska3:0
(1:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno17:00
30.08LKS Forteca Świerklany0:0
(0:0)
MKS Iskra Pszczyna17:00
5 kolejka
05.09MKS Iskra Pszczyna3:0
(1:0)
GKS Tychy II16:00
05.09JSP Szczakowianka Jaworzno1:1
(0:0)
LKS Forteca Świerklany16:00
05.09LKS Jedność 32 Przyszowice1:2
(0:1)
LKS Unia Turza Śląska16:00
05.09GTS Bojszowy1:2
(0:1)
LKS Drzewiarz Jasienica16:00
05.09KS Spójnia Landek0:3
(0:3)
KP Unia Racibórz16:00
05.09LKS Granica Ruptawa1:1
(1:0)
GKS Gwarek Ornontowice16:00
05.09GKS Radziechowy-Wieprz1:2
(0:1)
KS Polonia Łaziska Górne16:00
06.09KS ROW 1964 Rybnik II0:2
(0:1)
GKS Krupiński Suszec16:00
6 kolejka
12.09KS Polonia Łaziska Górne1:0
(0:0)
GKS Tychy II15:30
12.09GKS Gwarek Ornontowice4:1
(0:1)
GKS Radziechowy-Wieprz16:00
12.09KP Unia Racibórz3:0
(0:0)
KS ROW 1964 Rybnik II16:00
12.09LKS Drzewiarz Jasienica2:4
(0:1)
KS Spójnia Landek16:00
12.09MKS Iskra Pszczyna0:0
(0:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno16:00
13.09GKS Krupiński Suszec2:0
(1:0)
LKS Granica Ruptawa16:00
13.09LKS Unia Turza Śląska3:0
(1:0)
GTS Bojszowy16:00
13.09LKS Forteca Świerklany5:3
(2:0)
LKS Jedność 32 Przyszowice16:00
7 kolejka
19.09JSP Szczakowianka Jaworzno2:1
(1:0)
GKS Tychy II16:00
19.09LKS Jedność 32 Przyszowice2:2
(1:0)
MKS Iskra Pszczyna16:00
19.09GTS Bojszowy2:1
(1:1)
LKS Forteca Świerklany16:00
19.09KS Spójnia Landek1:2
(0:1)
LKS Unia Turza Śląska16:00
19.09LKS Granica Ruptawa1:2
(0:1)
KP Unia Racibórz16:00
19.09GKS Radziechowy-Wieprz0:2
(0:0)
GKS Krupiński Suszec16:00
19.09KS Polonia Łaziska Górne3:1
(2:1)
GKS Gwarek Ornontowice16:00
20.09KS ROW 1964 Rybnik II1:1
(0:1)
LKS Drzewiarz Jasienica16:00
8 kolejka
26.09GKS Tychy II2:3
(2:1)
GKS Gwarek Ornontowice15:00
26.09GKS Krupiński Suszec0:3
(0:2)
KS Polonia Łaziska Górne15:00
26.09KP Unia Racibórz0:0
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz15:00
26.09LKS Drzewiarz Jasienica0:0
(0:0)
LKS Granica Ruptawa15:00
26.09MKS Iskra Pszczyna6:0
(2:0)
GTS Bojszowy15:00
26.09JSP Szczakowianka Jaworzno0:2
(0:0)
LKS Jedność 32 Przyszowice15:00
27.09LKS Unia Turza Śląska2:0
(0:0)
KS ROW 1964 Rybnik II15:00
27.09LKS Forteca Świerklany0:1
(0:0)
KS Spójnia Landek15:00
9 kolejka
03.10KS Polonia Łaziska Górne3:1
(0:0)
KP Unia Racibórz14:30
03.10LKS Jedność 32 Przyszowice0:1
(0:0)
GKS Tychy II15:00
03.10GTS Bojszowy1:1
(0:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno15:00
03.10KS Spójnia Landek1:1
(1:0)
MKS Iskra Pszczyna15:00
03.10LKS Granica Ruptawa0:1
(0:0)
LKS Unia Turza Śląska15:00
03.10GKS Radziechowy-Wieprz2:1
(1:0)
LKS Drzewiarz Jasienica15:00
03.10GKS Gwarek Ornontowice0:1
(0:0)
GKS Krupiński Suszec15:00
04.10KS ROW 1964 Rybnik II3:2
(1:0)
LKS Forteca Świerklany13:00
10 kolejka
10.10GKS Krupiński Suszec1:5
(0:3)
GKS Tychy II15:00
10.10KP Unia Racibórz5:0
(2:0)
GKS Gwarek Ornontowice15:00
10.10LKS Drzewiarz Jasienica3:1
(1:0)
KS Polonia Łaziska Górne15:00
10.10MKS Iskra Pszczyna2:1
(1:0)
KS ROW 1964 Rybnik II15:00
10.10JSP Szczakowianka Jaworzno2:0
(1:0)
KS Spójnia Landek15:00
10.10LKS Jedność 32 Przyszowice1:2
(0:1)
GTS Bojszowy15:00
11.10LKS Unia Turza Śląska1:2
(0:1)
GKS Radziechowy-Wieprz15:00
11.10LKS Forteca Świerklany1:2
(0:1)
LKS Granica Ruptawa15:00
11 kolejka
17.10KS Polonia Łaziska Górne3:0
(1:0)
LKS Unia Turza Śląska14:30
17.10GTS Bojszowy0:4
(0:1)
GKS Tychy II15:00
17.10KS Spójnia Landek0:0
(0:0)
LKS Jedność 32 Przyszowice15:00
17.10GKS Radziechowy-Wieprz3:2
(1:0)
LKS Forteca Świerklany15:00
17.10GKS Gwarek Ornontowice2:1
(0:0)
LKS Drzewiarz Jasienica15:00
17.10GKS Krupiński Suszec2:0
(1:0)
KP Unia Racibórz15:00
17.10LKS Granica Ruptawa1:2
(0:1)
MKS Iskra Pszczyna15:00
18.10KS ROW 1964 Rybnik II0:6
(0:2)
JSP Szczakowianka Jaworzno15:00
12 kolejka
24.10LKS Drzewiarz Jasienica2:0
(0:0)
GKS Krupiński Suszec14:00
24.10LKS Forteca Świerklany1:3
(0:1)
KS Polonia Łaziska Górne14:00
24.10MKS Iskra Pszczyna1:0
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz14:00
24.10JSP Szczakowianka Jaworzno3:3
(0:2)
LKS Granica Ruptawa14:00
24.10LKS Jedność 32 Przyszowice2:1
(1:1)
KS ROW 1964 Rybnik II14:00
24.10GTS Bojszowy0:1
(0:0)
KS Spójnia Landek14:00
25.10GKS Tychy II5:1
(3:1)
KP Unia Racibórz11:00
25.10LKS Unia Turza Śląska2:0
(2:0)
GKS Gwarek Ornontowice14:00
13 kolejka
31.10KS ROW 1964 Rybnik II2:2
(2:2)
GTS Bojszowy10:00
31.10KS Spójnia Landek3:1
(2:0)
GKS Tychy II13:00
31.10LKS Granica Ruptawa1:2
(1:1)
LKS Jedność 32 Przyszowice13:00
31.10KS Polonia Łaziska Górne1:0
(0:0)
MKS Iskra Pszczyna13:00
31.10GKS Gwarek Ornontowice0:0
(0:0)
LKS Forteca Świerklany13:00
31.10GKS Krupiński Suszec1:1
(1:0)
LKS Unia Turza Śląska13:00
31.10KP Unia Racibórz1:0
(1:0)
LKS Drzewiarz Jasienica13:00
31.10GKS Radziechowy-Wieprz3:0
(3:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno14:00
14 kolejka
07.11LKS Forteca Świerklany0:3
(0:0)
GKS Krupiński Suszec13:00
07.11MKS Iskra Pszczyna2:0
(1:0)
GKS Gwarek Ornontowice13:00
07.11JSP Szczakowianka Jaworzno1:1
(1:1)
KS Polonia Łaziska Górne13:00
07.11LKS Jedność 32 Przyszowice4:7
(1:3)
GKS Radziechowy-Wieprz13:00
07.11GTS Bojszowy0:0
(0:0)
LKS Granica Ruptawa13:00
07.11KS Spójnia Landek1:2
(1:1)
KS ROW 1964 Rybnik II13:00
08.11GKS Tychy II0:3
(0:2)
LKS Drzewiarz Jasienica11:00
08.11LKS Unia Turza Śląska2:1
(1:1)
KP Unia Racibórz13:00
15 kolejka
14.11GKS Radziechowy-Wieprz1:0
(0:0)
GTS Bojszowy13:00
14.11KS Polonia Łaziska Górne1:1
(1:0)
LKS Jedność 32 Przyszowice13:00
14.11GKS Gwarek Ornontowice1:1
(1:1)
JSP Szczakowianka Jaworzno13:00
14.11GKS Krupiński Suszec0:1
(0:1)
MKS Iskra Pszczyna13:00
14.11KP Unia Racibórz1:3
(0:2)
LKS Forteca Świerklany13:00
14.11LKS Drzewiarz Jasienica1:0
(1:0)
LKS Unia Turza Śląska13:00
15.11KS ROW 1964 Rybnik II0:9
(0:6)
GKS Tychy II13:00
15.11LKS Granica Ruptawa0:3
(0:2)
KS Spójnia Landek13:00
16 kolejka
19.03LKS Drzewiarz Jasienica0:1
(0:0)
LKS Forteca Świerklany15:00
w Świerklanach, na sztucznej nawierzchni
19.03KP Unia Racibórz0:0
(0:0)
MKS Iskra Pszczyna15:00
19.03GKS Krupiński Suszec3:1
(1:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno15:00
19.03GKS Gwarek Ornontowice1:1
(1:0)
LKS Jedność 32 Przyszowice15:00
19.03KS Polonia Łaziska Górne0:1
(0:0)
GTS Bojszowy15:00
19.03GKS Radziechowy-Wieprz1:1
(0:1)
KS Spójnia Landek15:00
19.03LKS Granica Ruptawa3:2
(1:1)
KS ROW 1964 Rybnik II15:00
20.03GKS Tychy II2:1
(2:1)
LKS Unia Turza Śląska11:00
17 kolejka
26.03KS ROW 1964 Rybnik II0:2
(0:2)
GKS Radziechowy-Wieprz11:00
26.03KS Spójnia Landek3:1
(0:0)
KS Polonia Łaziska Górne13:00
26.03GTS Bojszowy3:1
(2:0)
GKS Gwarek Ornontowice13:00
26.03LKS Jedność 32 Przyszowice1:1
(0:0)
GKS Krupiński Suszec13:00
26.03JSP Szczakowianka Jaworzno2:2
(0:1)
KP Unia Racibórz13:00
26.03MKS Iskra Pszczyna2:1
(1:1)
LKS Drzewiarz Jasienica13:00
26.03LKS Forteca Świerklany1:2
(0:1)
LKS Unia Turza Śląska13:00
13.04LKS Granica Ruptawa3:1
(1:0)
GKS Tychy II16:30
18 kolejka
02.04LKS Drzewiarz Jasienica3:1
(2:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno16:00
02.04KP Unia Racibórz3:1
(0:1)
LKS Jedność 32 Przyszowice16:00
02.04GKS Krupiński Suszec0:0
(0:0)
GTS Bojszowy16:00
02.04GKS Gwarek Ornontowice0:2
(0:1)
KS Spójnia Landek16:00
02.04KS Polonia Łaziska Górne2:2
(1:2)
KS ROW 1964 Rybnik II16:00
03.04GKS Tychy II5:0
(1:0)
LKS Forteca Świerklany15:00
03.04LKS Unia Turza Śląska2:1
(2:0)
MKS Iskra Pszczyna16:00
03.04GKS Radziechowy-Wieprz1:0
(0:0)
LKS Granica Ruptawa16:00
19 kolejka
09.04LKS Granica Ruptawa3:1
(2:0)
KS Polonia Łaziska Górne16:00
09.04KS Spójnia Landek0:1
(0:1)
GKS Krupiński Suszec16:00
09.04GTS Bojszowy3:0
(1:0)
KP Unia Racibórz16:00
09.04LKS Jedność 32 Przyszowice0:4
(0:1)
LKS Drzewiarz Jasienica16:00
09.04JSP Szczakowianka Jaworzno0:0
(0:0)
LKS Unia Turza Śląska16:00
09.04MKS Iskra Pszczyna1:2
(1:1)
LKS Forteca Świerklany16:00
10.04GKS Tychy II0:0
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz11:00
10.04KS ROW 1964 Rybnik II3:0
(1:0)
GKS Gwarek Ornontowice16:00
20 kolejka
16.04LKS Drzewiarz Jasienica3:0
(0:0)
GTS Bojszowy16:00
16.04KP Unia Racibórz3:1
(1:0)
KS Spójnia Landek16:00
16.04GKS Krupiński Suszec0:0
(0:0)
KS ROW 1964 Rybnik II16:00
16.04GKS Gwarek Ornontowice1:1
(1:0)
LKS Granica Ruptawa16:00
16.04KS Polonia Łaziska Górne5:1
(2:0)
GKS Radziechowy-Wieprz16:00
17.04GKS Tychy II2:0
(1:0)
MKS Iskra Pszczyna15:00
17.04LKS Forteca Świerklany0:0
(0:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno16:00
17.04LKS Unia Turza Śląska6:1
(2:0)
LKS Jedność 32 Przyszowice16:00
21 kolejka
23.04GKS Tychy II0:1
(0:1)
KS Polonia Łaziska Górne11:00
23.04GKS Radziechowy-Wieprz1:0
(0:0)
GKS Gwarek Ornontowice17:00
23.04LKS Granica Ruptawa3:1
(0:1)
GKS Krupiński Suszec17:00
23.04KS Spójnia Landek3:3
(2:2)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
23.04GTS Bojszowy1:4
(1:3)
LKS Unia Turza Śląska17:00
23.04LKS Jedność 32 Przyszowice0:0
(0:0)
LKS Forteca Świerklany17:00
23.04JSP Szczakowianka Jaworzno2:0
(1:0)
MKS Iskra Pszczyna17:00
24.04KS ROW 1964 Rybnik II2:1
(1:0)
KP Unia Racibórz17:00
22 kolejka
27.04GKS Tychy II2:3
(1:1)
JSP Szczakowianka Jaworzno17:30
27.04MKS Iskra Pszczyna2:1
(1:1)
LKS Jedność 32 Przyszowice17:30
27.04LKS Forteca Świerklany0:2
(0:2)
GTS Bojszowy17:30
27.04LKS Unia Turza Śląska2:1
(0:0)
KS Spójnia Landek17:30
27.04LKS Drzewiarz Jasienica9:0
(4:0)
KS ROW 1964 Rybnik II17:30
27.04KP Unia Racibórz1:3
(0:1)
LKS Granica Ruptawa17:30
27.04GKS Krupiński Suszec0:2
(0:0)
GKS Radziechowy-Wieprz17:30
27.04GKS Gwarek Ornontowice1:4
(1:2)
KS Polonia Łaziska Górne17:30
23 kolejka
30.04GKS Gwarek Ornontowice0:2
(0:0)
GKS Tychy II17:00
30.04KS Polonia Łaziska Górne3:1
(2:1)
GKS Krupiński Suszec17:00
30.04GKS Radziechowy-Wieprz0:1
(0:1)
KP Unia Racibórz17:00
30.04LKS Granica Ruptawa2:1
(0:0)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
30.04KS ROW 1964 Rybnik II1:2
(1:0)
LKS Unia Turza Śląska17:00
30.04KS Spójnia Landek3:0
(2:0)
LKS Forteca Świerklany17:00
30.04GTS Bojszowy0:4
(0:1)
MKS Iskra Pszczyna17:00
30.04LKS Jedność 32 Przyszowice1:0
(0:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno17:00
24 kolejka
07.05GKS Tychy II5:1
(0:1)
LKS Jedność 32 Przyszowice11:00
07.05MKS Iskra Pszczyna0:2
(0:0)
KS Spójnia Landek16:00
07.05JSP Szczakowianka Jaworzno2:2
(1:2)
GTS Bojszowy17:00
07.05LKS Forteca Świerklany1:2
(1:1)
KS ROW 1964 Rybnik II17:00
07.05LKS Drzewiarz Jasienica0:2
(0:2)
GKS Radziechowy-Wieprz17:00
07.05KP Unia Racibórz1:1
(1:1)
KS Polonia Łaziska Górne17:00
07.05GKS Krupiński Suszec0:2
(0:2)
GKS Gwarek Ornontowice17:00
08.05LKS Unia Turza Śląska2:2
(1:1)
LKS Granica Ruptawa17:00
25 kolejka
14.05GKS Gwarek Ornontowice4:2
(3:0)
KP Unia Racibórz17:00
14.05KS Polonia Łaziska Górne5:0
(2:0)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
14.05GKS Radziechowy-Wieprz0:2
(0:0)
LKS Unia Turza Śląska17:00
14.05LKS Granica Ruptawa0:0
(0:0)
LKS Forteca Świerklany17:00
14.05KS ROW 1964 Rybnik II2:4
(0:2)
MKS Iskra Pszczyna17:00
14.05KS Spójnia Landek3:1
(1:0)
JSP Szczakowianka Jaworzno17:00
14.05GTS Bojszowy0:2
(0:2)
LKS Jedność 32 Przyszowice17:00
15.05GKS Tychy II1:1
(0:0)
GKS Krupiński Suszec11:00
26 kolejka
21.05GKS Tychy II0:1
(0:0)
GTS Bojszowy11:00
21.05MKS Iskra Pszczyna2:2
(1:1)
LKS Granica Ruptawa16:00
21.05LKS Jedność 32 Przyszowice1:0
(0:0)
KS Spójnia Landek17:00
21.05JSP Szczakowianka Jaworzno4:1
(0:1)
KS ROW 1964 Rybnik II17:00
21.05LKS Drzewiarz Jasienica0:0
(0:0)
GKS Gwarek Ornontowice17:00
21.05KP Unia Racibórz2:1
(1:1)
GKS Krupiński Suszec17:00
22.05LKS Forteca Świerklany0:2
(0:1)
GKS Radziechowy-Wieprz17:00
22.05LKS Unia Turza Śląska1:1
(0:1)
KS Polonia Łaziska Górne17:00
27 kolejka
25.05KP Unia Racibórz2:2
(1:1)
GKS Tychy II18:00
25.05GKS Krupiński Suszec0:1
(0:1)
LKS Drzewiarz Jasienica18:00
25.05KS Polonia Łaziska Górne6:3
(4:1)
LKS Forteca Świerklany18:00
25.05GKS Radziechowy-Wieprz3:1
(1:0)
MKS Iskra Pszczyna18:00
25.05LKS Granica Ruptawa1:2
(1:2)
JSP Szczakowianka Jaworzno18:00
25.05KS ROW 1964 Rybnik II1:0
(0:0)
LKS Jedność 32 Przyszowice18:00
25.05KS Spójnia Landek3:1
(3:0)
GTS Bojszowy18:00
01.06GKS Gwarek Ornontowice0:0
(0:0)
LKS Unia Turza Śląska18:00
28 kolejka
28.05GTS Bojszowy4:1
(2:0)
KS ROW 1964 Rybnik II17:00
28.05LKS Jedność 32 Przyszowice3:2
(0:2)
LKS Granica Ruptawa17:00
28.05JSP Szczakowianka Jaworzno1:1
(1:0)
GKS Radziechowy-Wieprz17:00
28.05MKS Iskra Pszczyna0:1
(0:0)
KS Polonia Łaziska Górne17:00
28.05LKS Drzewiarz Jasienica4:2
(0:1)
KP Unia Racibórz17:00
29.05GKS Tychy II1:1
(1:0)
KS Spójnia Landek11:00
29.05LKS Forteca Świerklany1:0
(1:0)
GKS Gwarek Ornontowice17:00
29.05LKS Unia Turza Śląska3:2
(0:0)
GKS Krupiński Suszec17:00
29 kolejka
04.06LKS Drzewiarz Jasienica2:0
(1:0)
GKS Tychy II16:00
04.06KP Unia Racibórz1:1
(0:1)
LKS Unia Turza Śląska17:00
04.06GKS Krupiński Suszec5:0
(3:0)
LKS Forteca Świerklany17:00
04.06GKS Gwarek Ornontowice1:0
(1:0)
MKS Iskra Pszczyna17:00
04.06KS Polonia Łaziska Górne5:1
(2:1)
JSP Szczakowianka Jaworzno17:00
04.06GKS Radziechowy-Wieprz3:2
(1:1)
LKS Jedność 32 Przyszowice17:00
04.06LKS Granica Ruptawa1:1
(0:0)
GTS Bojszowy17:00
04.06KS ROW 1964 Rybnik II1:4
(0:0)
KS Spójnia Landek17:00
30 kolejka
11.06GKS Tychy II2:3
(0:0)
KS ROW 1964 Rybnik II17:00
11.06KS Spójnia Landek2:2
(2:1)
LKS Granica Ruptawa17:00
11.06GTS Bojszowy1:2
(0:1)
GKS Radziechowy-Wieprz17:00
11.06LKS Jedność 32 Przyszowice1:1
(0:1)
KS Polonia Łaziska Górne17:00
11.06JSP Szczakowianka Jaworzno1:2
(1:1)
GKS Gwarek Ornontowice17:00
11.06MKS Iskra Pszczyna2:1
(0:1)
GKS Krupiński Suszec17:00
11.06LKS Forteca Świerklany1:1
(1:0)
KP Unia Racibórz17:00
11.06LKS Unia Turza Śląska2:2
(1:0)
LKS Drzewiarz Jasienica17:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201